30078
  • Lammer
    #26631
    nem kell elkezdenem, mert volt egy idoszak, hogy minden nap tobb orat toltuk itthon tesztgyanant (meg elo igazi versenyen is bohockodtam igaz nem sokat, de ott is szinte mindig begyalogoltam az ITM kozelebe, szal nem az a "szerencsejatekos fajta pokert jatszom")... mar elnezest, de l**szt jottek... nem jott semmi... ha leirtam volna a statokat, akkor sokkal egalabb az elo" jatek, mint az online... -> nalam!
  • sandor8206
    #26630
    én ismerek nem egy embert aki ebből él, hús vér emberek és nem botok
    SnG-t is és CG-t is
  • Skynet85
    #26629
    Mennyi idő alatt ? 1 év ? Ha hobbyként tekintesz rá és tolod napi 1 órát akkor elismerésem, de sokan neki kezdenek nagy rószaszín álmokkal, hogy holnaptól ő se megy már dolgozni, mert majd ő megmutatja a nagy világnak, hogy egy pokersuli és 50 dodo mire képes :D:D:D. (semmire) Sose tekintetem a pokerre mint megélhetési forrásra ahhoz túl reális a gondolkozásom, de gondoltam egyetem mellett, majd jön havi 100-200 dodo idővel, nos tőlem jobbaknak sem jött. Nyeregetem volt up swing down swing nagyjából eglábam, elismerem volt, hogy tiltesedtem és buktam, de kinem az elején.

    A másik válfaja a gyorsan meggazdagodni vágyoknak a tekkerek akik kezdetben egy pokertrackertől vagy holdem managertől várnak csodát, de a jellemhibákat ezek álltal is csak keveseknek sikerül kijavítaniuk, a többiek x+1. alkalommal is mengézik ,,jah igen már megint". A prob tekker rájön nem akar ő 7-8 órát ülni a gép előt beruház arra a botra amire már szintén x+1-en előfizettek így most a bot fogja termelni a racket + a villany számlát mert stat alapon, ha full ringen 9 bot játszik (ismerek ilyen termet) akkor valség alapján a részesedés hosszútávon egál, csak úgy mint az ABC pokeresek körében.

    Aztán úgye vannak azok a botok amik nem az egyzeri eladásból élnek hanem ténylegsen képesek pénzt kereseni(őket nem veszed meg sehol) az által, hogy nincs jellem hibájuk, tőbb milla kezet játszik végig egy teszt alatt és elég komoly AI van mögüttük nem pusztán matekos if+then utasítáok tömkelege, hanem komoly adat feldogozó és adatbányász, majd azokból építekzni tudó utasítások.

    Elismerésem a kitartó pokeresek felé főleg azok felé akik letudják vetekezni a jellem hibájikat 0%-ban hajlamosak tiltelni és egy több hetes down swing után is vigyorogva ül le pokerezni de ebből kevés van és ők sem biztos, hogy valaha is kersenk majd anyi pénzt mint amit elvárnak a befektett idötől és tanulástól. Azonban ha vki csak hobbyként csinálja az okés én is tolom mai napig, szivatom a2-vel az ak-t mikor utg-ben elmeli a standard 4bb-s nyitást én meg poénból megadom és a flopp a2x majd röhögök az ss játékos anyázásán. :D
  • xxxpaulxxx
    #26628
    Most inkább lenyelem, amit gondolok... pedig egy szép tömör mondat fogalmazódott meg bennem, de lenyelem... még ha szorulásom is lesz tőle.

    (mellesleg 50$ból vagyok majdnem 500on... és ez sokkal több is lehetne, csak időnként kell a lóvé;D)
  • Skynet85
    #26627
    Régebben, 2 éven át toltam a pokert, végigtoltam a pokerstrategy suliját plus egyéb, kis millió helyről szedtem az infot(napi 7-8 órát játszottam 1-2 órát tanultam). Volt kéz elemzés, pokertracker stat 1 milla kéz után és 80%-ban mindent úgy csináltam ahogy a nagy könyvben meg van írva, ez kb elég arra, hogy termled a raket a teremnek. Lehet majd noobozni és fishezni, de az össze poker suli lényege, hogy szépen szinten tartson, egy teremenek se érdeke, hogy vki gyorsan nyerjen mivel akkor vki gyorsan bukik és, ha nincs kesh nincs rake se, a termet meg hidegen hagyja, hogy kiskorú S. Béla nyert 30 dodot, ha sanyi ugyan azt elbukta és qrvára nem fizet be megint mert rájött ebből se fog hírtelen meggazdagodni.

    Elismerem van a pokernak az a szintje ahol már érdemlegesen fejlődsz, de az többe kerül mint egy 50 dodos bankroll, mezei játékos sose jut el addig, a hangzatos poker sulis jelszavak ellenére sem.(igen kivétel erősíti a szabályt ismerek olyat akinek még is siekrült, de ez pusztán a nagyszámok törvénye se több se kevesebb)

    A termekről meg annyit, hogy ha majd megtekinthető lesz a forráskód elhiszem, hogy nincs machinálás, addig meg szintén lehet fishezni, sőt akkor sem mert egy dolog amit látok meg egy másik ami fut a szerokon.

    Sokat foglakozok manapság poker botokkal éppen egyik haverral kezdtünk neki egy onine db-ből dolgozó ai-s pokerbot írásának, ami nem csak banki esélyt néz és valséget hanem, ha van readje db-ből akkor azzal is kaklkulál arra leszek majd kíváncsi, ha elkészűl és nem abc pokert fog játszani, mit teljesít majd vmi azt súgja meglepi lesz...
  • xxxpaulxxx
    #26626
    Kezdj el osztogatni élőben pakliból.... meglátod, hogy ugyan úgy jön ki minden;)
  • Lammer
    #26625
    (uccso mondat vegere: persze pre-flopra ertem)
  • Lammer
    #26624
    en sem vagyok egy belabacsi kaliber, de azert az gyanus, hogy online ha allin szitu van, akkor borzalmas a statisztikam... erdekes elo"ben ez azert kiegyenlitett... foleg ha visszagondolok a coin flip kozeli felallasok tenyleg 50% korul jonnek, legalabb is elo"ben... de az, hogy zsinorban elveszi tolem a 20-35% esellyel beszallo ellenfel, az kicsit sem idegesito... legutolso SNG-m is talan ugy buktam el, hogy ITM elott voltam 1-2 pozicioval de a vak megzabalt volna... erre persze, hogy a kisebb kickert lebaszta flopra mar egybol :( (ilyen kb. AQ vs AJ kaliberben) ofkorsz! jelzem, hogy azon az SNG-n is CSAK szituaciobol tudtam vinni potokat (akar allinig torteno re-raise bloffolessel) en mar online nem nagyon merek allinelni, komolyan :(((
  • Palinko
    #26623
    nah most ha van kedved segíthetsz :)
    DON sngkben gondolkodok mert a pókersuli ahol vagyok most olyan feladatot szabott rám, hogy ne CG zem össze a raket, hanem mással. gondoltam a SH CG ből egy Don 6max lenne a legjobb váltás. csak most egyenlőre nem tudom hogy merre induljak nézelődjek a témában. emígy 1$ os, vagy ha találok alacsonyabbat akkor azon indulnék.

    ha lenne pár jó linked, vagy akár pár jó tanácsod megköszönném!
  • xxxpaulxxx
    #26622
    Hát csak a faszom kivan már az olyanokból, akik játszanak 1 hónapja és fel vannak háborodva, hogy nem nyernek és persze mindig a terem csalik, véletlenül se gondolnak bele, hogy kibaszott szar játékosok és, hogy talán tenni kéne azért, hogy ez másképp legyen... érdekes... közülünk, akik "komolyabban" veszik és akik "sikeresebbek" hányan okolják a site-ot?:) Nem azt mondom... én se vagyok jó játékos, de egyszer nem okoltam az ellenfelet (max széttörtem az egeret:D), vagy az RNG-t... A veszteségem 80%-a (de lehet több) az én hibámból van... de persze könnyebb "istenek" lenni és mindig a másikat anyázni:))
  • Lammer
    #26621
    (pontatlan voltam sorry! egy lefogyos allinem volt az kozepe-elejen, azt szinnel vittem AcTc es flopon mar flush)
  • Lammer
    #26620
    "PokerStars Verseny #434392709, no limit holdem
    Freeroll
    7901 játékos
    A PokerStars $300.00 USD-t adott a nyereményalaphoz
    Teljes nyereményalap: $451.60 USD
    Verseny kezdete 2011/09/19 20:00:00 CET [2011/09/19 14:00:00 ET]


    Kedves Teh_lolguy!

    136. helyen zártad a versenyt. Valódi pénzes számlád egyenlegén jóváírásra került USD 0,27 értékű díj.



    Gratulálunk!

    Köszönjük részvételed!"

    el sem hiszem!

    es most ennek tudok ugy orulni, mint a rossz korszakom elotti 1.50-es fejvadaszos (plusz volt rendesen kasza a fejekert!) 90 fos SNG 2-ik helyemnek!

    de komolyan!

    (zarojelben, igazabol egy pre-flop allin szituaciom volt, az is a vegen, de azt kivetelesen jobb lappal elvittek! A9 suited vs AQ off)

    JEAH :D mehetek 25 centes SNG-re majd :D
  • ntex
    #26619
    De agresszív lett valaki :D
  • xxxpaulxxx
    #26618
    Ez mehetne bannerba! Aki meg aztán nem olvassa el és jön az elméleteivel, az takarodjon a picsába:D Vagy heads upoljon olyanokkal, akiknek nem csalik a szájt:)
  • Lammer
    #26617
    na vegre... szituacios allint nyertem! el sem hiszem! (magyar freeroll)

    nalam KK
    preflop 3bet szokasos...
    2 megad... flop veszelyes volt, de 1ik ellen tolt egy allint... K9 azaz top parja volt(azt hitte)... persze utolag konnyu szitu, de ott elmerengtem, hogy bemakol egy egy egyszinu 89-el, mert flop 89 is volt... de nem!!!! jeeee :D eeees kitartott a KK!444 yeahh :D
  • ntex
    #26616
    [FRISSÍTVE] Full Tilt Poker meghallgatás

    Full Tilt Poker meghallgatás Londonban - beszámolunk minden újdonságról, pletykáról és közleményről.


    A londoni Riverbank Park Plaza Hotelben megkezdődött a Full Tilt Poker meghallgatása az Alderney Gambling Control Commission (AGCC) által. Az eredetileg július 26-ra kiírt, és egy új lehetséges befektető miatt elhalasztott meghallgatás a nyilvánosság kizárása mellett zajlik.

    Előreláthatólag mi történhet a héten? Visszavonhatják a Full Tilt Poker AGCC-licencét, vagy érvényteleníthetik a felfüggesztést, de a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy kitolják a határidőt, és a Full Tilt Poker tovább keresheti új befektetőjét. A befektető megtalálása a Full Tilt Poker, a játékosok és az AGCC érdekeit szolgálná.

    Mivel zárt ajtók mögött zajlik a tárgyalás, ezért valószínűleg csak kevés információ szivárog majd ki. Mindenesetre beszámolunk az üggyel kapcsolatos összes újdonságról, pletykáról vagy közleményről. Nem várunk túl sok történést: kevéske információra és hosszú várakozásokra számítunk, legrosszabb esetben talán semmilyen új információ nem derül ki az ügyről.

    A történésektől függetlenül minden tőlünk telhetőt megteszünk, és minden megszerzett információt közzéteszünk. Ha hallottál valami újdonságot a témában, oszd meg velünk a hozzászólások között vagy Twitteren a @HQPokerStrategy. címen.

    Frissítés: 2011.09.19. 17:00 (CEST): Az egyetlen újdonság a Full Tilt Pokerrel kapcsolatban, hogy a Hendon Mob bejelentette a pókerteremmel kötött együttműködésük befejezését. A Mob játékosai (Barny Boatman, Ross Boatman, Joe Beevers, és Ram Vaswani) az első európai játékosok voltak, akiket a Full Tilt Poker szponzorált. Népszerű egyesült királyságbeli fórumuk az egyik legnagyobb Full Tilt Poker társoldal volt. Honlapjukon közzétett nyilatkozatuk alapján tetemes anyagi veszteségre hivatkozva fejezték be együttműködésüket a pókerteremmel, játékosként és társoldalként egyaránt.

    Forrás: The Hendon Mob
  • sz4bolcs
    #26615
    gecijó érzés, hogy sokszor utólag már tök nagy pontossággal meg tudom mondani, mi van az ellenfél kezében



    Sz4bolcs1985: what did you have? JJ ?
    Sz4bolcs1985: or TT ?
    provkin81: tt
  • sz4bolcs
    #26614
    Zseniális cikk :D:D::D:D Jól kezdődik a hét...
  • Palinko
    #26613
    emígy ha már volt cslaásról szó ezt érdemes elolvasni

    http://www.onlinepokerhu.com/poker/Csalnak-a-termek
  • Palinko
    #26612
    magyarul coinflip :D bár a több mint 50 akár 99 meg száz is lehet
  • sandor8206
    #26611
    nyugi, az lófasz
  • ba32107
    #26610
    Nekem sem kezdődik jól a sng karrierem, az utóbbi 4 játszmából 3 alkalommal buborékon estem ki úgy, hogy több mint 50% esélyem volt a preflop allinnál :D
  • precision
    #26609
    KK -val belefutottam egy AA -ba... de ilyen rohadt mázlistát mint ez a csákó...

    előtte lévő 20-30 handben úgy játszott, hogy minden fosra raiselt vagy allinezet, és felszedte magát rendesen... az ominózus handben is szokásos preflop raise, na mondom, KK -val benyomom a reraise allin -t, úgy is szar van nálad, ha megadod akkor nyerek úgy is... és "TERMÉSZETESEN" AA volt nála

    fákk!

    :)
  • sandor8206
    #26608
    mindegy nem akarok pletykálkodni, 3. kézből hallottakkal (de 100% meghiszek haveromnak), plusz nem a nagy nyilvánosságnak szánta, gondolom ott soha nem mondana ilyet + magánbeszélgetés volt
    amúgy jó régen történt, sok évvel ezelőtt
    + ha valaki vágja is, hogy ki az tartsa meg magának (esetleg privibe)
  • Palinko
    #26607
    ki ez a játékos? vagy melyik évben volt 4. majd kikeresem :) (gondolom main event)
  • sandor8206
    #26606
    nem cikk volt, egy nagyon jó haverom (szintén pókerből él, persze kisebb kaliber) ismeri személyesen az illetőt, jó haverok stb. és ő mesélte, hogy egy beszélgetés közben fejtegette ezt neki a csávó, hogy szerinte valami nem kóser
  • Palinko
    #26605
    mi volt ez a szólás. érdekelne a cikk
  • sandor8206
    #26604
    nyugi, ha már egy WSOP 4. helyezett száját is el hagyta olyan gondolat, szó, hogy valami nem stimmel az online pókerrel, csalnak a termek, akkor egy sima játékosnál is elgurulhat a gyógyszer
  • sandor8206
    #26603
    na kb. máig tartott a fix limites CG pályafutásom :-)
  • sz4bolcs
    #26602
    jó, hogy szólsz, nyomok párat, hogy a mai profit is meglegyen.. :)
  • Lammer
    #26601
    (open ender... 5c,6c,7c,8c)
  • Lammer
    #26600
    (ja bocs volt sztretflosshuzom is! :DDD az amugy mi???? sosemnem volt eddig :DDDD)

    -hiaba van flop fullom, flop sorom, flop pokerem... meg sunyulassal sem tudok hozni a potba preflop berakott osszegnel tobbet(<- !!!!!!)

    annyira de annyira imadom a jatekot, pedig abba kellene hagynom, mert egyszeruen nincs szerencsem... :(
  • Lammer
    #26599
    mindig megigerem, hogy otthagyom a jokestarsot... de sajnos sit&go+mtt+cash-ben (valasztek) lepipalnak minden termet...

    btw!

    Anyukam helyett beultem fl holdemre... addig szepen meghizott 9K-ra... most buktam el :DDDDD en mar csak rohogok...

    hogy?

    -Flush huzo flop-on... ofkorsz, hogy nem jon! (tobbszor!)
    -ha eldobatjak velem, turn+river ket par, atompotokat viszek!

    es a hab a tortan!
    flushhuzo flop utan es SORHUZO turn utan! mennyi out az? OFKORSZ, hogy nem jon semmi!!!! ELLLLJEN! :DDDDDD

    megaszani...

    jokestars, mert megerdemlem :D
  • Palinko
    #26598
    igazat megvallva mint sokan mások régebben én is elgondolkodtam, mi van ha csal az iroda?

    de akkor ugye kell hogy legyen játékosa is, mert mást megajándékozni nincs sok értelme, de ha sok a mázlijuk nekik kéne mindég mindent vezetni, de akkor minek csinálnak promóciókat? elküldenének egy csalót a wsopre? :D nem sok értelmét látom, pedig sok irodában van ilyen és hasonló promóciók. a másik meg feltünne hogy mindég ugyanazok vezetik a listákat, bár regelhetnek be új playereket ez is igaz.

    másik meg ha úgy érzed lehúznak elmész máshová, és ez kb érvágás, sztem jobb nekik ha stabilan begyűjthetik a raket, kockázat mentes hozam.
  • Palinko
    #26597
    sajna cg :( de köszi a felajánlást. hogy állsz az sng kel mostanában?
  • Lammer
    #26596
    (otos lotton ofkorsz)
  • Lammer
    #26595
    :DDD

    ilyenkor jo nezni a dobbent arcokat amikor meselek...

    btw... 2011.08.27.-en (fontos kesobb) voltam universumban 500-as versenyen... ritkan toltok lottot is, de penteken dobtam egy szelvenyt!

    En vagyok az ismerosi koromben a legnagyobb elharcosa, hogy a poker nem szerencsejatek, hanem eleg vastagon strat (na jo, oke egy verseny vegefele a preflop allinhaboru mar az)...

    NOS! -> akar nyerhettem is volna, de dealeltunk mert mindenki haza akart menni... bejutottam a legjobb 4-be... addig olyanokat makoltam, hogy en sem hittem el... este meg lett egy kettesem a lotton :DDDDDDDDD

    ja, online mar nem nagyon merek jatszani :D
  • sz4bolcs
    #26594
    Ha tornapoker, akkor segítek, meg szívesen elemzek handeket, ha cashgamelsz akkor nem tudok..
  • sz4bolcs
    #26593
    Amikor ilyeneket írok, olyankor rá szoktam jönni, hogy épp tilten vagyok. :D
  • Palinko
    #26592
    10 db 80/20 ból egyet sem megnyerni esélye : 1: 10 000 000
    ez esélytelenebb mint hogy a 6 os lottón lesz teli találatod.
    szal grat megnyertél 1,5 6os lottót.