30078
  • ntex
    #26671
    Tudom, már sokszor tapasztaltam hogy belassul, meg sokszor adatbázis hiba van és nem tudok belépni...
  • precision
    #26670
    freemail egy szar...
    gmail -re minden megjön azonnal
  • Palinko
    #26669
    gmailért sem kell fizetni
  • ntex
    #26668
    Tököm kivan már a freemaillel, alig akarnak megjönni a confirm mailek...
  • ntex
    #26667
    Csak egy kis pókert :D
  • ntex
    #26666
    végül chili mellett döntöttem de el is akadtam a suliban mert az a feladat hogy indulnom kell egy freerollon ami chilin nem igen van, egy másik terembe is regelnem kellett freeroll miatt de a nyomorult freemailre nem akar megjönni a confirm mailem és nem tudom befejezni addig a regisztrációt...
  • zeli
    #26665


    :DD
  • Skynet85
    #26664
    szvsz ismétlem szvsz mielőt vki ,,leordítja" a fejem chilipokeren iszonyat mennyiségű fish van sng-n, gyakori az ax,kx,qx,jx és bármilyen 77 alatti pár mindezt all in tolják preflop. Feszesen érdemes játszani iszonyat feszesen, ha már van read a játéksoról akkor talán lehet lazulni, de gyakori a 3-4 vagy több személyes all in zokszó nélkül adják meg. A többi teremről nem tok semmit.
  • Palinko
    #26663
    én mambon vagyok, de abban a suliban legtöbben locosok.
  • ntex
    #26662
    Elindultam egy pókersuliban. A kérdésem az lenne hogy e 3 terem közül melyiken nyissak számlát szerintetek?

    CHILIPOKER (iPoker hálózat)
    POKER LOCO (Ongame hálózat)
    POKER MAMBO (Entracion hálózat)

    Egyiket sem ismerem, nem tudom milyen a játékosállomány, stb.
  • Palinko
    #26661
    itt? cikk? erről?
    http://www.sg.hu/cikkek/84681/piramisjatek_volt_a_full_tilt_poker
  • precision
    #26660
    hát ezen felröhögtem... :DDD

    http://sportgeza.hu/poker/2011/09/21/ket_eve_csak_veszit_a_legbenabb_pokeres/
  • Csacsi
    #26659
    Ha nem érzed magad biztosnak....inkább lépj vissza...vagy pedig játszd vegyesen az alacsonyabb és a magasabb szinteket. Lehet, hogy tudat alatt van benned egy kicsi félsz..és ez kihat a játékodra.

    Bár 27 fősnél 20BI simán benne van.

    Nekem volt egy 35 BI-es bukószériám 6max SNG-ben.

    Szóval kitartást, ha jobb vagy kiderül úgyis...ha meg rosszabb, akkor az is :)
  • precision
    #26658
    én is majdnem ezen a véleményen vagyok mint te, bár amióta kicsit hanyagolom a pokerstarst, javult a helyzet :)
    max annyit tennék hozzá, hogy ez az ellened mindig lejön riveren az ellenfélnek nem teljesen igaz... mármint, a negatív élmények sokkal jobban megragadnak, mint a pozitívak... azt nem jegyzed meg amikor nem jön le riveren az ellenfélnek a lap, ilyen egyszerű :) és/vagy azt sem jegyzed meg, amikor neked jön le riveren a nyerő lap
  • Lammer
    #26657
    Egyebkent en is szoktam eloben dumalgatni* olyan emberkekkel akik azert elo versenyeken szoktak nyeregetni (nem fish kateg)... es mindég oda kanyarodok vissza, hogy hiaba csinalom jol (sajnos csak online megy az agressziv jatek igazan)... ha "veletlen" kifogok olyan emberket allandoan egy cash asztalnal aki "kivaros"... hiaba teszek meg mindent (reraise-k jobb poziciokbol, akar terrorallin)... megadjak... megadjak mert van 2-3 outjuk es ELLENEM SZINTE KOTELEZO jelleggel bejon riveren!!!! (es igen tudom, hogy 1 tipusu lapra var es kenytelen vagyok ugye bedobni mert visszaemel river utan... es a genyo(rendes?) meg be is mutatja es csettintek, hogy b*szdm*gany*d)
    szoval az ember hiaba kattan ra a strategiai reszere, hiaba csodalkoznak ra eloben is masok, hogy soxor eltalalom mije van... jon-jon-jon es jon az ellenfelnek ami kell!!! ezt ugy hivjak, hogy szerencsefaktor es hiaba fogsz az eleted vegeig tanulni a pokert, ha a fejem tetejere allok, akkor sem leszek ilyen teren ugy nez ki szerencses :)

    *sztori csak erdekessegkepp... En altalaban eloben nem birok nem dumalni az asztalon :) valahogy mindig osszecimbizek par emberrel es persze amikor egy versenyen ott ulsz fel kilenc ota (soforod es egyben legjobb baratod meg a tesoja is ott drukkolnak felalmosan) es hajnali fel haromkor lemakolnak buborekban (kell tolni, mert a vakok mar megettek, nem tudtam volna kiulni sajnos) akkor ugy elgondolkozol, hogy elejen meg midgemben hiaba jatszottal jol, ha ugy is lemakolja amikor bubi vagy egy alacsony kezpar a magas kezparodat :DDDDD
    Masnap delutan visszamentem es a dealelt nyertessel eleg szepen kielemeztuk mit rontottam es hogyan akkor a donto momentumban (igaza volt)... de o" is belatta, hogy sajna a szerencsefaktort nem lehet megqrni :)
  • sandor8206
    #26656
    bankroll rendben van, azért és léptem, 130 BI kezdtem a 3,5$
    inkább arra lennék kíváncsi, hogy 1,5$ és 3,5 $ ekkora különbség lenne?
    vagy egyszerűen , így indítom a szintet? visszanézegettem a handeket 1-2 hibán kívül (ami benne van sztem) nagyobbakat nem láttam
    kicsit visszaesett az önbizalmam, lehet a szintlépést még szoknom kell újra
  • Lammer
    #26655
    osszetennem a ket kezemet egy ilyen jo flip aranyert()! mert mint korabban is irtam en mar a TE statisztikai adataidnak is tudnek orulni :))
  • Csacsi
    #26654
    A 27 fősökre legalább 100-120 BI szükséges.....A 45-ösökre 150 körül. a 90 fősökre meg nem árt a 200 BI, hogy biztonságban legyél.
  • sandor8206
    #26653
    na tegnap szintet léptem :-) felnéztem 3,5$ 27 fősekre
    és egy komoly downsinggel kezdtem, ami végül is belefér csak nekem ilyen még nem volt se a PS, se a Full tilten
    20 beülőnyi minusz, inkább azért idegesít mert egyből egy ilyennel indítok? legjobb helyezés 2db 3. hely, de inkább semmi nagyon.
    simán benne van sztem ilyen 27 fős, 45, 90 stb. indulósokon DE ami inkább zavar, hogy a játékommal lenne a baj? ennyi különbség lenne a 1,5$ és 3,5 $ között? valahogy nem hiszem?! vélemény?
    átnéztem az összes sessiont 3,5$-on és az preflop all-ines partykat kijegyzeteltem, végig nem mentem, mert sok lett volna csak a fontossabbakat 60-40% már nem néztem
    szóval flipek, volt 18 db ebből nyertem 6
    80-20%, amikor én voltam előnyben, 7 db volt, nyertem 3
    70-30%, amikor én voltam előnyben, 29 db és nyertem 11 belőlük

    vélemény? nyomjam tovább és tudjam be a pechszériának? nem tűnik nehezebb mezőnynek, bár a final tabelen mintha feszesebbek lennének már, bár az nekem jó, mert lopkodok (bár az nem teszik, hogy inkább calloznak mint a resteal)
    bankrollom bírja, belefér simán
  • sandor8206
    #26652
    hát kb. ilyen cégeken csak röhögök, meg ilyen karibi szigetes felügyeleteken. USA, EU állam szabályozza őket minden ok lesz
    amit a FT is leművelt, felháborító
  • Palinko
    #26651
    még mindég érthetetlen, hogy ezt miért csinálták meg, nem tudom mire számítottak.
  • ntex
    #26650
    [FRISSÍTVE] Bővült a Full Tilt Poker elleni vád
  • ba32107
    #26649
    Bár nem állami szerv, de ennyi bizonyíték nekem elég.
  • Palinko
    #26648
    ha bejelentik sírsz és elkezdesz veszteni csak hogy megnyugodjon a lelkiismereted :D
  • xxxpaulxxx
    #26647
    De ha lehet termelni nyereséget, akkor minek foglalkozni ilyen "természetfeletti" dolgokkal, mint a csalás? Neked attól jobb lesz, ha ezzel foglalkozol? Nah és tegyük fel, hogy nyereségesen játszol már 5 éve, hirtelen bejelentik, hogy az összes pokersite csal... akkor mit csinálsz? Abbahagyod a játékot?:)
    Teljesen fölösleges ezen vitázni, mégis az utolsó oldal csak erről szól:D
  • sandor8206
    #26646
    ja igen és mindezt úgy mondom, hogy nem vetem el azt a lehetőséget, hogy csalnak a termek, addig nem még egy hivatalos és normális országbeli állami szerv nem fogja ellenőrizni őket
    DE attól még nyereséget lehet termelni, több ismerősöm is bizonyítja
  • sandor8206
    #26645
    amúgy ismerek pár fisht és teljesen azt hiszik, hogy tudnak játszani, néztem őket párszor náluk, ahogy játszanak, félelmetes
    + nem vagyok, egy no. 1 de még nekem akarták magyarázni a hülyeséget és tanítani
  • xxxpaulxxx
    #26644
    Egyáltalán léteznek ilyen botok??? Én nem hiszek bennük, de tudod mit? Legyenek... nekem ebből nem lesz hátrányom:)

    Amúgy abc poker... azt te se gondolod komolyan, hogy a "sulikban" ezt tanítják... Te tényleg végigtoltad a pokerstrategy suliját? Mert akkor tényleg nem mondanál ilyeneket... Én se abc pokert tanultam... sőt... most pár hete a Bwinnél játszok és ott abc pokert KELL játszani... és AZ NEHÉZ:D Legalábbis egy (többnyire) gondolkodó játékosnak... de ott így kell játszani... kevés cbet, semmi blöff3bet, blöffölni alig, blöff indukálásról ne is álmodj (legalábbis nl10en ezt vettem észre).
    Biztos a bwin és csal és biztos azért választják annyian és az sem véletlen, hogy a halállománya legendás:)
    Persze... sportfogadások miatt, de épp ez az, ami nekünk jó. A teremnek nem kell belenyulnia a dologba... ahogy máshol sem.

    Ok... máshol nehezebb jónak lenni... igen. Máshol okosabb játékot kell játszani, máshol sokkal több a regulár. Ilyenkor mi a teendő? JOBBNAK KELL LENNI! Átlagon felüli tudással kell rendelkezni. Ki kell használni mások hibáit... de persze ez már egy sokkal nehezebb műfaj és ilyenkor jön be az emberi lustaság, avagy "csal a terem"...stb

    Kérdés, hogy miért nem jön mindenki a bwinhez? Hát ezen gondolkodtam és azért annak is meg van a hátránya, hogy ilyen idióta játék folyik itt. Az ember hajlamos ellustulni, mert ő "VERI A LIMITET"... onnantól kezdve nincs több elemzés, nincs több tanulás... és ő se lesz jobb játékos... csak azt hiszi.
    Ellenben a "komolyabb" termekben lehet, hogy nem leszel olyan nyereséges, de rá leszel kényszerítve a tanulásra.

    Néhány évvel ezelőtt állítólag sokkal több hal volt mindenhol... most már rengeteg reg van. Ez minek köszönhető? Egyre több emberhez jut el a póker, egyre több helyen hirdetnek az oktató oldalak (mert nekik ugye ez jó pénz, ha te rajtuk keresztül játszol), egyre több emberhez jutnak el a különféle stratégiák.
    Ezért kell jobbnak lenni, mint az átlag, ezért nem szabad lustulni, ezért kell rendszeresen foglalkozni a játékoddal... másképp mindig a termet fogja okolni az ember, ha épp kikap...
    Mert a másik véletlenül se lehet jobb játékos...
    Mert mi istenek vagyunk...
    :)

    Szorgalom, fegyelem, kitartás és alázat... és ez nem csak a pókernél van így... SZERINTEM:)
  • Lammer
    #26643
    Aha, de gondolj mar bele, hogy tudok kulonbseget tenni online meg elo kozotti gyorsasagon... eloben kb 100 hand alatt atlagban sokkal rosszabb lapokat kapok, mint online 100 hand alatt, ez tutifix (1ertelmu, hogy ugye konfrontalodjak)! ... ezert is van az, hogy eloben ugy nez ki, hogy jo poziciokbol is tudok irrelevans lapokkal is potot huzni (biztos, most azzal jossz, hogy az elottem levo playernel mar szamolgatom a zsetonokat, meg instacall, instaraise pszihologia szempontjabol hatasosabb eloben, lehet benne valami, de nem minden)

    es a fejem tetejere allok, akkor is statisztikailag borzalmas kulonbseg van pl. egy allint megad/kezdemenyez szitunal nalam online vs elo" viszonylatban! peches vagyok? lehet... de szinte csak online???
    cocococ... toredeke az elo" versenyeknek amiket lenyomtam az onlinehoz kepest es megis sokkal tobb sikerelmenyem volt eloben... :S
  • sandor8206
    #26642
    "...hanem hogy az abc poker azért menő a poker suliknak mert szinten tartja a raket, az álltal hogy szinte mindenki ua. játsza...." szinte alig találkozok olyannal aki ABC pókert játszik, főleg micron, a játékosok (most hasra ütők) 90% fish, akik mindent játszanak csak nem ABC pókert
    most lehet nagy újdonságot mondok, de nem a regektől, meg a valamit is tudoktól jön a pénz, hanem a fishektől, ezért lehet megélni belőle, mert abban igazad van, ha mindenki ugyanazt játszaná és optimálisan, csak forogna a pénz, de szerencsére a játékosok nagyrésze fish, aki néha bemákol de hosszutávon bukó
  • Skynet85
    #26641
    Nah akkor még erre, messziről jött ember azt mond amit akar ez tény.

    A stattal nem azt akartam bizonyítani hogy csal a terem, hanem hogy az abc poker azért menő a poker suliknak mert szinten tartja a raket, az álltal hogy szinte mindenki ua. játsza. Ahogy azt már írták, hogy csal a terem vagy sem sose fogom bizonyítani senki más sem, de mivel porfit orintált a dolog azért elgondolkoztató nem ? Az 1 milla hand oda a régi vinyóval együtt, hiszed vagy sem ez van.

    Örülök, hogy jól megy neked és fejleszted magad, mint írtam becsülöm azokat akik még több energiát esetleg pénzt tudnak beleőlni és nem lankadnak valamint azt is írtam, hogy marhára nem ebből akarok megélni nem is terveztem sose.
  • Skynet85
    #26640
    Nem csak fekete fehér van, és nem hiszem, hogy ne tudnál érvelni ésszerüen, nem azt mondtam, hogy teljesen felesleges hanem az adott teremben az, de mivel sose derül ki, hogy csal vagy sem, ezért aztán tapasztalat alapján majd eldönti megérie ott maradni, és a random az tényleg random ,vagy tovább áll.

    Mielőtt abba hagynám a témával való foglalkozást, azt még megjegyzem hogy fulltilt is nagyon sokáig ,,tiltotta a botokat", de azért éveken keresztűl az egyik legnagyobb vezető bothálozat botjainak befogadó helye volt, azután tett tényleges lépéseket miután picit rászáltak a teremre. Ezt csak azért, hogy lásd nem angyalka egyik terem se, hanem profit orientált és hogy ezt hogy érik el....

    Részemről téma zárva.
  • Csacsi
    #26639
    "Régebben, 2 éven át toltam a pokert, végigtoltam a pokerstrategy suliját plus egyéb, kis millió helyről szedtem az infot(napi 7-8 órát játszottam 1-2 órát tanultam). Volt kéz elemzés, pokertracker stat 1 milla kéz után és 80%-ban mindent úgy csináltam ahogy a nagy könyvben meg van írva, ez kb elég arra, hogy termled a raket a teremnek."

    Gondolom az az 1 millió leosztás már nincsen meg, ami alapján állítod, hogy jól játszol, de csal a terem.

    -Valamint eleinte nem 7-8 órát kell játszani, hanem 4-5 órát tanulni 32 órát játszani. Ha már ennyi időd volt, akkor simán működhetett volna a dolog.

    Én is 50 dollárral kezdtem. Most épp NL200-ra készülök fellépni 50BI-nel, úgy hogy közben azért vettem ki pénzt rendesen. És ezt bő 2 év alatt sikerült elérnem.

    És még ma is ott tartok...hogy legalább annyit elemzek, mint amennyit játszom.

    Ha nincs meg az alázat, csak azt látod, hogy ebből meg lehet élni, az már régen rossz.

    Nem mondom, hogy nem lehet belőle megélni, de egyáltalán nem könnyebb mint máshol középvezetőként dolgozni.

    Néha sokkal több a stressz, mint a jókedv. A lényeg, hogy ezt nem olyan, hogy "bemegyek dolgozni", elvégzem a munkám, és majd jön egy nap.

    Nem ez készülök a munkámra, dolgozok, leellenőrzöm jól dolgoztam-e, dolgozok, átnézem a napi heti teljesítményem, és majd jön egy másik nap.

    Szóval úgy látszik én szerencsés vagyok, mert az én irányomba csalnak a termek.

    #26632 : Azért nem, mert élőben sokkal kevesebb leosztás látsz mint online.

    Csak egy példa(múltkori élő versenyem egyik leosztása) AA vs KQ....flop Q x x , turn Q river K.

    Ez benne van élőben is, online is.

    #26624
    " de azert az gyanus, hogy online ha allin szitu van, akkor borzalmas a statisztikam"

    Gondolom ezt is alá tudod támasztani konkrét számokkal.

    Mondjuk 100.000 leosztás alatt 20.000 alkalommal vesztettél overpárral kisebb pár ellen?

  • xxxpaulxxx
    #26638
    Nem te voltál az=(
  • sz4bolcs
    #26637
  • xxxpaulxxx
    #26636
    Ok, akkor biztos Csacsi is tök fölöslegesen tesz bármit is a játékáért és biztos csak véletlenül keres (a pókernek köszönhetően) bőven az átlagfizetés felett:))

    Nah jó szerintem hagyjuk a témát... mert már kurvára unalmas:/
  • Skynet85
    #26635
    Sokban kapcsolódott ahhoz a cikkhez, hogy márpedig a termek azt se tudják mi az a csalás. Aztán pedig csak reakció volt a hszre amit kaptam. A pokerbot egy nyílt forráskodú bot tovább fejlesztése lesz, openholdembot a neve, google megtalálja neked. Mérnök infós vok programozónak nem nevezném magam, ahhoz kell még 5-6 év tapasztalat, de fejlesztgetek. :)

    #26634 Teljes mértékben egyettértek vele, azzal kis megjegyzéssel, hogy
    ,,1. nem csal a terem
    2. ha csal is, úgyse tudod bizonyítani
    3. ha csal is, úgyse tudsz ellene mit tenni"
    tételezzük fel, hogy csal csak poén kedvéért, akkor semmit se érsz a játékod fejlesztésével.
  • ba32107
    #26634
    Aha, de gondolj már bele abba, hogy online körülbelül négyszer, ha nem tízszer olyan gyors a játék, ergo ugyanennyivel több leosztást játszol.... naná hogy jobban látszódnak a lapütközések. Pláne, hogy csak azokra emlékszel. Mert ugye az már nem marad meg, hogy háromszáznegyvennegyedszerre is eldobod a J4o-t.

    Tanuljátok meg végre:
    1. nem csal a terem
    2. ha csal is, úgyse tudod bizonyítani
    3. ha csal is, úgyse tudsz ellene mit tenni

    Inkább a saját játékotokat fejlesszétek és ne kenjétek rá másra a lustaságot / hiányosságokat. Nyerni lehet és pont.
  • ba32107
    #26633
    Hát én nem igazán értem a mondanivalód lényegét... de a pókerbotok engem is érdekelnek, de csak szakmai szemszögből (programozó vagyok). Te is? Miben csináljátok a botot, írsz róla bővebben kicsit (akár priviben is)?
  • Rash87
    #26632
    Érdekes,nálunk nem jöttek 5 percenként olyan laptalálkozások,mint online :)
    2-3 óra alatt jó ha kaptam egy-két párt kézbe(ami így értékelhető),s annyi.
    S mindig ez van,szóval aki játszik élőben is,tud különbséget tenni,peace.