30078
  • sz4bolcs
    #26791
    A súly a megbízhatóság jele. Ha nem működik...
  • Zsolt998
    #26790
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdzlezni,hogy milyen pókerszettet ( elég csak a zseton,kártya van) tudnátok ajánlani? Olyan 5-6-7 ezer körül gondoltam lehetőleg 11,5 g-os vagy nagyobb zsetonok legyenek :D.
  • sz4bolcs
    #26789
    Ez csak sng 12 playerestől 180-ig. Nekem is volt most hét közepén ilyen bad beat sorozatom, el kell viselni, azt ennyi...

    Csak mutatom, hogy lehet nyereségesen játszani úgy is, hogy 'csal a terem'..
  • sz4bolcs
    #26788
    nem. Az sng profitom annyi. Veszegettem le pénzt + nyomtam kb. 40 180as rebuyos turbot (3,5 dollárost), ami megtépázta a rollom, de azt a scheduled grafikon mutatja, nem az sng. A rollom maradt ~$1000
  • petesilver
    #26787
    Az szép. El sem tudom képzelni hogy lehet PS-en így feltornázni SNG-vel, ha csak nem MTT is van benne, amivel beértél az elejébe. Én pár hónapja ahogy SNG-nél "magasabb" téten elkezdtem feszesen játszani, sorozatban buktam el a QQ,KK,AA kezekkel runnerek ellen, vagy pont a gyengébb pár szetteződött, ha jól emlékszem egymás után 8 AA halt meg sorozatban.
  • ba32107
    #26786
    2.4k a rollod?
  • sz4bolcs
    #26785
    hmm?

  • petesilver
    #26784
    Pokerstrategyn vannak SNG videók, jó pár közülük elemzés, ahol használják az SNG Wizzardot, és ha jól emlékszem van egy ami nagyjából elmagyarázza a működését is.
  • sandor8206
    #26783
    kurva jó program ez a SnG Wizard bár tökre nem értem, e szerint szinte tökéletesen játszok matematikailag, bankrollom meg szépen megy lefelé :-)
  • petesilver
    #26782
    Hja, akkor úgy oké :) Azt hittem a végére a boardot írtad,azért nem állt össze sehogy sem :) Thx!
  • hugopareiros
    #26781
    nem 89TJQ volt a board, hanem ez volt az ellenfelének a végső kombinációja

    ehhez hasonló lehetett a board: 89T X Q vagy 9TQ X 8
    (más flopon max lyuksorra adhatta meg az all int, ami nem vmi okos döntés...ezért gondoltam erre a két variációra)
  • petesilver
    #26780
    Ezt reggel sem tudtam összerakni, most sem megy. Itt szerintem az AK-nak lett sora, nem az AJ-nek. Vagy háttal ülök a moziban.
  • petesilver
    #26779
    Hali! Hogy ne mennék, megdumcsiztuk! Érdekes lesz életem első élő pókere, de hát el kell kezdeni egyszer ezt is :) Gondolom regisztrálnom kell első alkalommal, így időzítésbe számítsátok bele azt is.
  • Lammer
    #26778
    lol:

    48.25-tol a privjuv
  • Lammer
    #26777
    Szia Pete!

    Nem is tudtam, hogy ide is vagy regelve(es eleg regen)! Udv!

    Holnap megyunk 1500-os versenyre, jossz? (universum)

    Na es akkor egy durva leosztas partypoker big game tévés online quali... mit erezhetett... en minimum sirva fakadtam volna... svedbol odaig utazni... es egy leosztas...

    kivancsi vagyok a velemenyetekre (bemutatkozas stb) :)


    szegeny...
  • petesilver
    #26776
    Csak érdekesség, milyen sűrű az online termekben a durva ütközés. Egy hete Partyn kiestem Q9-el, flop:JQ9 mivel freeroll, azonnal allin toltam, ketten adták, mindkettőnek K10 volt a kezében. Az érdekes azonban: pár napja ugyanitt ugyan azon a freerollon flop: JQ9, ketten allin tolták, mindkettőnek a kezében K10 volt :)
  • petesilver
    #26775
    Érdekes lesz, hogy hány régi FT Pro lesz ha újraindul újra FT Pro. Érdekességként: sajnáltam hogy bezárt, mert 3 nagy teremre csináltam meg a saját kártyákat, hogy egységes legyen ha játszom PS, FT, Party, és messze a FT szoftvere oldja meg a legprofibban, lementem hídba mikor kiderült hogy okos vektorgrafika az egész. Én nem félek hogy ne futnának fel. Ömleni fognak az online hírek, vélemények,ha rendben lesz, megy majd mindenki vissza, elvileg már most mindenhol tanulva a jelenségből senki nem hagy bent sehol hatalmas BR-t.
  • sandor8206
    #26774
    meglepődnék ha elmennének, majd pont a fanatikus szerencsejátékosokat fogja érdekelni ilyen hülyeségek, pókerjátékosok nagyrésze úgy is az (beszélek nem eggyel, olyan hülyeségek érdeklik őket, hogy beszarás)
    + sztem sokan az FT-ről a PS-re mentek, mert szeretik ha nagy az oldal és nem kell várni sok mindenre és hát a PS így FT után eléggé gáz, pl: én simán visszamegyek a szoftver miatt
    Rush miatt meg úgy is visszafognak jönni sok fish is
    + ha csinálnak remek promókat + újrabefizetési bónuszt vagy 200%, csak a **** fognak elveire hagyatkozni, kétlem hogy ne futtatnák fel újra, lehet nem lesz a régi de egy nagy oldal lesz sztem
  • Palinko
    #26773
    csak tudnám kinek éri meg, mert a játékos bázis sem biztos, a név is le van járatva egy új felfuttatásával többre mennének szerintem.
  • Lammer
    #26772
    Mostani agressziv post-flop utani jatekom is ezen alapul, bar van egy fajo emlekem, hogy miert hagytam abba a tulzott agressziot(amit irsz strat)
    en amikor megkaptam a to"ke'met partypokeren(50$) pontosan ilyen ultraagressziv jatekkal toltam fel 160 dolcsi fele... oszt volt valami egesz jo kapcsolodo lapom (talan szinben?)... jott a flopon a ket parom... allin... megad deepstack gyorsan... (open-ended) termeszetesen esett a sor neki :D most mar vicces... akkor nagyon fajt :( persze lathato volt a dolog, mondon ket par, post flop full agression, nesze neked :D

    van egy pokercimbim aki meselte, hogy 6K live MTT... lejott turnon a sora... persze szepen kijatszotta addig (pre-flop 3bet, flop hivas ahogy kell, stackje miatt turn allin)... ket par megad... river fullosodik ellenfelnel... daaaang... pffff... meg meg is jegyeztek neki, hogy lam-lam nem csak online "van ilyen" :D
  • Lammer
    #26771
    Ez az AA limp eleg gaz... tulajdonkeppen sajat magat gyilkolta meg... SB/CO/HJ-nal siman lehet 89 es siman limpelhet ugye az is :D tul sokat akart keresni es a mohosaga olte meg... (jo tudom csurgott a mak riveren, de ugye rosszul jatszotta ki)
  • ntex
    #26770
    Na hát most én is sírhatnék hogy AK-val flopon A magas boardon allin mentem AJ ellen és a végén riverre 89TJQ sora lett a srácnak.

    De mivel előtte meg én mákoltam KQs-val AA ellen, mégpedig úgy hogy flopon K lent volt, slow playelte a csóka az AA-ját ahogy csak tudta, limpeléssel nyitott. Én meg KQs-el call a limp után, erre nyitok flopon rámtolja az allint hát mondom azért is call. Virítja az AA-t mondom oké itt végem is, erre riverre leesik a dámám XD

    Be is írtam chaten a srácnak hogy ne szidja az anyámat :D
  • hugopareiros
    #26769
    elvből hagytam ott őket, nem bizalmi kérdésből :)
  • ntex
    #26768
    Ha tulajdonos váltás lesz szerintem nem lesz gáz utána velük. 2x nem hinném hogy beleesnének ugyanabba a hibába, szóval nincs különösebb okuk otthagynia a termet a játékosoknak, főleg ha mindenki megkapja a pénzét amennyi jár neki
  • hugopareiros
    #26767
    inkább azt reméld hogy a ne hagyja ott a játékosok 70%a az FTP-t :)

    amint megtudtam hogy gáz van velük, rögtön cashout és többet nem is fognak látni
  • sandor8206
    #26766
    jehh...állítólag megvették a full tiltet, remek hír
    indul megyek is vissza :-) remélem lesz valami 200-300%-os újrabefizetési bónusz :-P
  • Skynet85
    #26765
    yep, terjengős lett az enyém és jah a hud sokat számít...
  • hugopareiros
    #26764
    általánosságban:
    függ a floptól, függ az ellenféltől, függ a zsetonmennyiségektől
  • Skynet85
    #26763
    Nem tom anno ,,fénykoromban" midíg azt néztem flop után mi volt az elözmény és mit tudok vele dobatni, és kb mennyivel, ha elözőleg egy izmosabb cbetett megadott és kezünk nem túl erős, a board meg nem túl sokat változott turnra akkor szvsz érdemes behuzni a kéziféket, mert vszeg floppon kész keze volt, esetleg calling station vmi drawra, és riverre eshet a meglepi főleg ha nekünk legjobb esetben párunk van vagy magas lap hozzáteszem szvsz, mert tény ha agresszív palyerrel szemben csinálujk egy min bet vagy check után ránk borítja az asztalt.
  • ntex
    #26762
    Ez fasza. Kell az a könyv :D

    BTW egy tegnapi parti jutott eszembe amit bebuktam és érdekelne mi a véleményetek

    0.01/0.02$ 10 fős asztal.

    1.79$-al ülök, UTG1-ben QQ-t kaptam.
    Emeltem is 0.08$-ra, button kivételével mindenki dobott.

    Flop J 5 2, ebből J 5 káró

    Nyitottam pot értéket, 0.19$-t, button megadta.

    Turn 8

    Azt hittem színre húz ezért mondom megdrágítom kicsit neki, nyitottam 0,75$-al. Erre ő visszaemelt rám min raisel.

    És itt követtem el a hibát szerintem: All-int toltam amit ő szó nélkül callozott márpedig azért mert mutatásnál 55 volt a barátunknál.
  • Skynet85
    #26761
    Volna egy kérdésem: mennyire szerencsés egy monstert post flop all in tolni cbettel szemben ?
  • Skynet85
    #26760
    btw ezt elvileg a kis zöld könyv alapján épített scriptel érték el.

  • Skynet85
    #26759
    bocs jelenleg feladom szinte az összes *.pdf -em megnéztem és semmi... ha ráakadok felteszem vhova.
  • ntex
    #26758
    Köszi, jól jönne :)
  • Skynet85
    #26757
    btw search in progress script formámban meg van. :P :D egyébként érdekes filozfiája van pl lazán játszik szinte minden kapcsolodó lapot pre flop és nagyon hamar all int tol post flop néztem leírást, ahol ezzel a stratégiával játszanak. Meggyengíti az ellenfél döntési és itélő képességét nem tudja hova tenni a játékost mert ezt leszámítva szinte abc pokert tól bet sizeing,cbet minden hasonló, csak van 1-2 érdekes eltérés ami megkavrja a népet van graf ami ha igaz elég szép nyereséget mutat...
  • Skynet85
    #26756
    :P
  • xxxpaulxxx
    #26755
    bototok
  • Skynet85
    #26754
    mármint a zöld
  • Skynet85
    #26753
    - Phil Gordon - A Póker Kis Zöld/Kék/Fekete könyve ez meg lesz vhol ez a könyv adja a logikáját a botunknak :D ha meglelem küldöm a linket.
  • ntex
    #26752
    Breaking News: az AGCC törölte a Full Tilt Poker engedélyét

    Az Alderney Gambling Control Commission arról számolt be, hogy törölte a Full Tilt Poker engedélyét.


    Az Alderney Gambling Control Commission (AGCC) legújabb sajtónyilatkozata arról számol be, hogy a bizottság törölte a Full Tilt Poker számára kiállított engedélyt.

    A teljes nyilatkozat nem hivatalos fordítása:

    "Az AGCC bizottsági tagjai azonnali hatállyal és jogerősen törölték a Vantage Limited, a Filco Limited és az Oxalic Limited Full Tilt Poker (FTP) néven használt működési engedélyét. Az engedélyt 2011. június 29-én a joghatóság már hatályon kívül helyezte.

    A hat napig húzódó londoni meghallgatások végére az derült ki, hogy az FTP alapjaiban félrevezette azt AGCC-t azzal, hogy működése során hozzáférhető tőkeállományként prezentált olyan pénzeket is, amelyeket az USA kormánya éppen lefoglalt, vagy a terem valamilyen más okból egyszerűen képtelen volt éppen felhasználni. Sorozatosan megszegte az AGCC előírásait hamis beszámolókkal, jogosulatlan hitezéssel és jelentős események bejelentésének elmulasztásával.

    A meghallgatások kezdetén, július 26-án az AGCC még határozottan ragaszkodott a nyilvánosság bevonásával zajló meghallgatáshoz, hogy a játékosok és a média is profitálhasson az ott elhangzottakból. Mindazonáltal az FTP zártkörű meghallgatásra beszélte rá a feleket, arra hivatkozva, hogy a kamerák előtt zajló meghallgatás túl nagy marketingkockázatot jelentene jövőbeli üzleteire, és ezzel játékosai számára is. Hasonló okokból később az 54 nappal történő elnapolás is elfogadásra került.

    Fontos megjegyezni, hogy a korábban elhangzottaktól eltérően az FTP engedély törlése nem jelenti azt, hogy új vezetőséggel és tulajdonosokkal ne indulhatna újra a szolgáltató. A játékosok és az FTP rendezetlen ügyei a rendőrség és polgári hatóságok hatáskörébe tartoznak. Most, hogy az FTP működési engedélyét törölték, a cég már nem tartozik az AGCC joghatóságának hatáskörébe.

    A közelmúltban hozzáadott Orinic Limited engedély, amely az FTP pókertermének egyik földrajzilag elkülönülő alrészlegéhez tartozik, továbbra is csak hatályon kívül marad.

    A bizottsági tagok teljes határozata és az ehhez tartozó indoklás itt olvasható el.