30078
  • ntex
    #26751
    Szóval valakinek nincs meg ezek közül valamelyik? :D Lehetőleg PDF-ben :)

    - Doyle Brunson - Super System (1,2) (A Póker bibliája, nem tudom 1 vagy két kötet létezik e magyar nyelven)
    - Phil Gordon - A Póker Kis Zöld/Kék/Fekete könyve
  • Csacsi
    #26750
    Légyszíves tegyél már be holdenmanager statisztikát az olyan handekről ahol 60 %+ előnyben voltál.

    Kíváncsi vagyok hány %-ban nyerted meg.

    És gondolom a csal a pokerstars alá van támasztva több 100.000 leosztásos mintával, amivel bizonyítani is tudod.

    Ha meg nincs, akkor ne állíts hülyeséget, aminek nincs valós alapja, és nem tudod bizonyítani.
  • sandor8206
    #26749
    most ismerkedek SnG wizarddal
    ha valaki tudja, hogy kell egy teljes SnG-t berakni, nem csak egy handet megnézni?
  • sandor8206
    #26748
    nem tudom mit kell kiakadni, ilyen AQ vs K2, neked is van két élő lapod és neki is, 1000-ből 375-ör ő fog nyerni, nem rossz arány
    amúgy ha jól játszol mint állítod, akkor te is sokszor be fogod rakni ilyen lapokra (K2, J6) és le merem fogadni téged is callolnak majd AQ-val és néha neked is jönni fog a tuti
    + az meg megint más kérdés, hogy főleg SnG-ben (9 fős, SH) a legutolsó dolog, hogy mi a lapod
    lehet AQ abban a szituban, nagyon de nagyon könnyű easy fold
  • Lammer
    #26747
    na.. latod, ez jo kerdes! :D
  • hugopareiros
    #26746
    ha csak teszt és nem érdekel, akkor miért idegeskedsz a mákolásokon? :D ezt magyarázd meg nekem kérlek

    mert most vagy komolyan játszol és érdekel hogy jól is játsz, avagy nem...és nem számít hogy mi lesz hisz csak szórakozás az egész
  • Lammer
    #26745
    mielott idiotaznal ovasd el megegyszer az egeszet:

    tesztelem... mar leszarom a jol kijatszast, mert eloben bizonyitottam onmagamnak, ennyi... pontosan ezert merem teszt gyanant megadni, mert 10 centes...

    felfogtad?
  • hugopareiros
    #26744
    bocsánatot kérek előre, de te idióta vagy

    Nem az a lényeg hogy jól játszottad e meg a kezet pókerben?!?!?!
    Épp, hogy ez a fontos és nem az, hogy lemákoltak.

    és csak úgy halál mellékesen, mi a francot vársz freerollon illetve 10 CENTES (20 forint) tornákon / sng-n?
    72ora betolom ellened most így az all int a játék elején és le is mákollak vele ha szerencsém van
  • Lammer
    #26743
    (ami sztem is jobb mellesleg)

    az a gond, hogy eloben nincs freeroll... illetve ugye volt amig volt lurdy... de ott meg ugye kettokor mar sorbaalltal (melozok) hetvegen, meg pihensz inkabb meg kettokor :D

    most sajnos nincs gempa e'lo"re (amit nyertem eddig az meg ment a rezsibe, :S)... sajnos itthon nagyon nem allunk jol anyegin temaban... (PS-en is freebol vertem el a penzt)
  • ntex
    #26742
    Amúgy tisztában vagyok a coinflip fogalmával, ITT leírtam hogy értettem.

    Az allinnel meg nincs probléma, csak nem mindegy milyen lapokkal és milyen akciók előtt/után tolod be.
  • Lammer
    #26741
    de nem ertitek, hogy nem ez a lenyeg?

    leszarom, hogy jo jatek vagy nem... most csak tesztelek... szerintetek miert viszem el a versenyeket jo helyezesekig (altalaban eloben)? pont az ilyen lapokat dobom reraiseban, korai raise utan stb... amugy meg eszrevettem, hogy flop utan nagyon jol megy(altalaban flop utani jatekkal hizok meg eloben is, ott ugye szamit a hatarozottsag, pokerpofa stb), agressziv poziciojatekot jatszok, ahogy kell, ahogy megtanultuk... kibaszott ritkan allinelek... mert ha allinelnek akkor ugye nem tudnek eljutni addig (logic)... csak (on)igazolom, azt amit valamelyikotok irt, hogy legutobb is jobb eselyekkel makoltak le zsinorban boduletes sokszor... ennyi erovel meg is nyerhetnem a hatos lottot :D csak az a baj, hogy ez az eletben nem mukodik inverz :D meg nem nyertem hatost (3x volt kettesem, meg egyszer 3-asom otos lotton... mondjuk ritkan jatszok nagyon)

    ez van... beletorodtem, hogy "nem szeret a szoftver"... :D
  • ntex
    #26740
    Ez meg a másik hogy AQ-val nem adunk meg allint preflop, sőt emelésre is nyugodtan dobhatod. Most olvasok egy pókerkönyvet és pont az AQ-ról van szó hogy hiába jó lap, emelés ellen sokszor leszel hátul vele.
  • hugopareiros
    #26739
    egyébként ha már ennyire életed az élő pókerezés (ami sztem is jobb mellesleg):

    BPO döntő HU
    98% vs 2% és ki nyert? ;
  • ntex
    #26738
    12% is ugyanúgy bekövetkezhet bármikor, hiába van neked 80% esélyed ha Fortuna úgy dönt hogy megszopat. Kaptam már ki nem egyszer 95.5 vs 4.5% oddsal is. Az odds csak statisztika. Nem kőbe vésett törvény...
  • hugopareiros
    #26737
    AQ-val preflop allincall UTG all in ellenében szar játék már bocsi :) lehet hogy a lapod jobb volt, de a játék maga rossz
  • Lammer
    #26736
    nem is szoktam... normalisabb versenyen dobom (ez ilyen onigazolasos hulyeseg, dafke call stb) :D

    de ugy nez ki, hogy a 2K, 2J jobb :D

    tenyleg uninstall... meg is fogadom, hogy csak is e'lo"t fogok jatszani, ott legalabb "elhiszem", hogy "lemakoltak"... :)
  • precision
    #26735
    AQ -val ne menjél allin preflop, mert az egy fos lap... :)
  • Lammer
    #26734
    kojinlip :)
    (azert a 36% messze van tole ugye )
  • Lammer
    #26733
    remelem matekbol azert atmentel!

    coin flip jelentese ugye penzfeldobas... ami ugye 50%... ha neked a 35-36 % coin flip, akkor en kertem elenezest! :D

    ja megvan a 9ik!

    Hero:
    2dJd (kifogom az ilyeneket :D)

    vs

    AcQd

    board:
    8d4d6cQs7d

    :DDDDDDDDDDDDDDDDD

    pokerstars, imadlak! :D
    (9-ik! ;)
  • ntex
    #26732
    Preflop All-int nem hiába hívják coinflipnek sokszor.
  • Lammer
    #26731
    btw meg azert eljatszom... (meg egy 10 centes sng)

    megvan jelentem a hetedik zsinorban lemakolas az ellenfel reszerol :DDD

    ez mar atomgaz, heronk ugy gondolta, hogy megtamad UTG olleval a hájdzsekk pozimat, nagyon feszes volt az asztal, gondolta ugy is eldobjuk... en megadtam :D

    Hero:
    2cKc (<-!!!!!!!!!!!! meleg?)

    vs

    AhQh

    flop:
    AcJc3c
    turn is club

    stbstbstb...

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    (kinomban mar csak rohogok :D remelem megint huzok egy 10-es rossz szeriat, eskuszom most erre gyurok :D)
  • Lammer
    #26730
    jajapersze...
  • hugopareiros
    #26729
    "es en nem tudok jatszani?" igen te :) sziahello
  • Lammer
    #26728
    En kertem elnezest, hogy a CSALO(IGEN AZ AKKOR IS) jokerstarson elhuzza a mezesmadzagot az orrom elott es utana jon egy TOK VELETLEN TIZENSOK ZSINORBAN allines badbeatem...

    napersze...

    erdekes eloben is mindig vagy ITM vagy kozeleben tanyazok... everesten is mindig freeben itmben vagyok... eleg szepen be tudom rakni masokat is rangebe... es en nem tudok jatszani? hagyjuk mar komolyan...

    okes nem fogok irogatni... en kerek elnezest... de tenyleg
  • sandor8206
    #26727
    nem idegesít, csak unalmas
  • ntex
    #26726
    Nyugi van már, hadd nyavalyogjon ha akar, majd megszokja a beateket ahogy én is azt egy idő után nem fog úgyse linkelgetni :D Már én se nyomom be a szar leosztásaimat inkább (nem is tudnám amúgy sem mert a fos Everest handlogja nem kompatibilis a Pokerhandreplays-el), beletörődök, abbahagyom a játékot egy időre azt kész :D Ezen kár felhúzni magad :)
  • ntex
    #26725
    Valakinek nincs meg véletlenül magyar nyelven vagy nem tud EBook linket a Doyle Brunson féle Super System 1-2 (A Póker Bibliája?) könyvhöz? Angolul megvan de mivel annyira nem vágom az angolt ezért gondot okoz a megértése, 4000 forintom meg nincs feleslegben hogy meg tudjam vásárolni
  • sandor8206
    #26724
    figyu, sajnállak de kurvára unalmas már a nyavalygásod...hidd el másokat is mákolnak, te is mákolsz stb. stb.
    mindenki rakhatná be a hülyeségeit ide, kb. egy ilyen két pár vs színhúzó lófasz, az hogy bejött a flop 35%-a?
    a póker ilyen és ha nem tudod elfogadni akkor szevasz
    az meg, hogy jössz a élő pókeres marhasággal, hogy az más, hogy ott jobban jön...ez igaz másabb (de nem a szerencse, RNG miatt)
    ott is kutya dolgok vannak én is játszok élőben
  • xxxpaulxxx
    #26723
    Hát jah egy ilyen Stars szerű oldalon talán tudni kéne játszani:D
  • hugopareiros
    #26722
    cashout, kliens törlése, account zároltatása készköszönömlehetelmenni

    Ez miért nehéz?
    Nem azért nem vagy nyereséges a PokerStarson, mert szivat az RNG, hanem mert nem vagy elég jó. Tanulj, képezd magad és meglátod az eredményét.

    'no offense, but this is the truth'
  • ntex
    #26721
    Tournamentjei nagyon szarok Everestnek, Interfacei is. Ebben egyetértek.
  • Lammer
    #26720
    (0.10 SNG 30 percnyi jatek utan)
  • Lammer
    #26719
    ja es aki elkezdi vedeni a jokerstarst... annak kozlom, hogy neha beultem Edesanyam helyett everestre es ott eleg jol ment az omaha... meg ugy is, hogy fishtenger van... ott azert korrektebb az allin statom is (boven pozitiv)

    erdekes?

    egy dolog nem tetszik az everestben... a borzalmas interface... libaboros vagyok tole, annyira nem szimpi :S (meg sajnos nem fed le olyan szeles tartomanyban (ingyenes mtt-sng-fizus mtt rangeben), mint a nagy rivalis jokerstars)
  • Lammer
    #26718
    NAPERSZE!

    esakkorisesakkoris!

    A9 ket par... vs szinhuzo allin...

    es igen! ledobja riverre neki!!! L-E-D-O-B-J-A

    SOKADIK nekem nem dobja vs ellenfelnek ledobja koreografia...
    pokerstars uninstall egy idore...

    (megint kezd alakulni az allines negativ statom!!!! :DD most nem szamolom, de 5-6ik zsinor!)
  • ntex
    #26717
    Turbo 0.10/0.10 es verseny volt megint, és volt az asztalnál egy csávó 5600 zsetonnal elkezdett allinezgetni. Mindig volt aki megadta neki és folyamat bejött neki. 5 perc alatt kb 45000 zsetonja lett, a sok barom meg vásárolgatta a rebuyokat és nyomták neki az allint.
  • ntex
    #26716
    És persze megint törvényszerű volt hogy SB-ből BB-re pusholva JJ-vel hogy KK-ba futottam :D
  • ntex
    #26715
    Grat. Én most a pókertőkémet várom hogy a 4. vizsgafeladatot meg tudjam csinálni :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #26714
    J(középsuli) osztályt fejeztem be a héten :)
  • precision
    #26713
    looooool :D

    százezercsilliárdból félszer van ilyen :D
  • xxxpaulxxx
    #26712
    Hát akkor hogy meglepődtél volna, ha feljön az 5. 5ös is:D

    Mellesleg... ezután a kép után rinyáljatok:DDD
    COOOOOOOOLER