30078
  • petesilver
    #27031
    Ez a srác háromszor mozdult meg, repertoár: flop uán azonnal potnyi bet 2X, 1X allin, mert volt 1 párja floppon. Ezek után véletlenül sem feltételeztem róla hogy képes összetettebb műveletekre ha floppon csak checkel :D
  • ntex
    #27030
    Hajaj Jokerstars XD

  • ntex
    #27029
    Nem kötekszem de azért nem semmi hogy adtad semmire turnon :P
  • petesilver
    #27028
    Mostani free, mák nem árt jeligére:
  • petesilver
    #27027
    Mostani freeroll gyöngyszem, olyan aranyos :)
  • petesilver
    #27026
    Odáig értem, hogy azt gondolta lopni akarsz gombról. A 10-es top párral akkora merész pusht már nem értem, ha nem jön a többi, piszok rossz játék a részéről abban az esetben, ha pillanatra is felmerül benne, mi van ha nem blöffölsz.Amennyiben húzóra/blöffre tett csak, akkor meg ki akart zavarni a potból igen agresszíven. Minden esetre a mák mentette meg, és sajnos rengetegszer látni hasonlókat :(
  • petesilver
    #27025
    Egyszer AQ val nekifeszültem PS-en egy K6-nak, és így nézett ki utána a board, persze nem tudtam mi van nála: K6K66 Ez azon ritka esetek egyike, amikor igen eredményes dolog volt Klófasszal játszani :( Hozzá tartozik hogy első leosztás volt freerollon. 3 nap egymás után estem ki első leosztásban póker ellen AQ, KK és QQ kezekkel. 1 hétig így Stargate-et néztem póker helyett :)
  • ntex
    #27024
    És így makkolnak le HU-ban XD Nem hiszem el... Flopon két párt kapok és ledobja a terem a sort arra a fosra amit tart... Szánalmas

  • ntex
    #27023
    Most flopon flösshúzóra pusholtam, lejött a flössöm igaz, de a másiknak meg straight flösse lett :D Besz*rás...
  • ntex
    #27022
    Sorba bukom bubblen a közepes pár pusht (igen, Push táblázat szerint játszok...) ilyen Ax Kx Qx ellen. Sorba mákolnak le. Vajon lesz olyan is mikor nekem lesz szerencsém? :D
  • Chrisx
    #27021
    Pár hónap szünet után beültem egyet játszani, hát nem sokat változott a lapjárás :)
  • ntex
    #27020
  • sandor8206
    #27019
    valami europen pokertour vagy pokerliga, de csak műsor végén mutatták
  • ntex
    #27018
    Vakokat rosszul állítottam be, tekintsetek el tőle :)
  • ntex
    #27017
    Itt egy újabb mai gyöngyszem...

  • petesilver
    #27016
    -Tanuló: Utálom már a sulit, elegem van belőle....
    -Anya: Fiam már 2,5éve csinálod 1év van hátra, legyen eszed!
    -Tanuló: Tudom Anya commited vagyok, mostmár Any 2 val végig kell mennem
    -Anya: Az mit jelent?
    -Tanuló: Hát hogy mindenből 2 es leszek :):):):)
  • petesilver
    #27015
    Érdemes egy pillantást vetni erre, van benne pár leosztás, hogyan estek ki FT-n.Ez például szívás el clasico: A 2000/4000/500 szinten Tóth Richárd 9000-re emelt hátulról, Taylor Paur hijackből 22 500-ra emelt vissza. Armbrust allin ment a korongról 28 000-rel, Tóth dobott, Paur megadta.
    Paur: ♦A♣7
    Armbrust: ♠6♥6
    A ♣Q♣8♣2♠7♣6 asztal flöst adott Paurnak, Armbrust lett a döntő első kiesője.
    WSOPE-2011-Toth-Richard-3-a-shootouton
  • ntex
    #27014
    De legalább nem az 5-ös szett vitte
  • hugopareiros
    #27013
    de sok ilyet láttam már nagy élő versenyeken is :)
    AA vs AA és flush lett
  • keembo
    #27012
    csóró verseny, de ez legendás:



    valamint Ntexnek mutattam az AK suit vs AK suit leosztásomat...szintén ez volt a forgatókönyv...
  • ntex
    #27011
    Megkapom a két lapomat nagy vigyor, turnon már nem vigyor, riveren meg dühroham...

  • ntex
    #27010
    Biztos az a jósnő aki most lebukott nagy csalással ennek is azt mondta hogy ha 55 j9n kézbe menjen terítésig mert jönni fog a szettje riveren
  • petesilver
    #27009
  • petesilver
    #27008
    Most olyan leosztást láttam nem rég, amin igazán ledöbbentem, ha kikerestem berakom.
  • Palinko
    #27007
    wow melyik műsor az ahol mutatnak VPIP et? talán megtalálom valamelyik torrent oldalon.
  • sandor8206
    #27006
    talán tegnap néztem a soprt1, valami európai pókerversenyt
    valami freinetz, nem ismerem, lehet pro attól tipikus fish játékot mutatott sztem, vagy is olyanokat csinált mint az online fishek, VPIP valami 20% felett volt, ami még nem baj, de volt 2 party amit onlinenál csak fisheknél láttam
    1; 88-al emel, AA re-raise, ő call, eddig ok, flop 37K szívárvány (ő volt pozíción kívül) chek, AA emel ő call, ezzel sincs még semmi gond, turn 7 és itt egyből all-in, AA term. call, nem jött más
    2; A4s, emelt valami 120 ezerig, egy megadó + egy gyerek re-raise 420 ezerig 1010, itt tőle valami 1,5 millió stackel re-raise all-in, úgy hogy fold equitiyje sztem semmi nem volt, term 1010 call, flop meg AAx :-)
    final tabelre meg szuperchipleaderként került, kíváncsi vagyok megnyerte-e
  • petesilver
    #27005
    Engem már sokszor hülyének néztek/lehülyéztek, mert pókerkönyveket és cikkeket olvasok. Az is igaz, hogy év elején vettem a fáradtságot és végig néztem 2 db Sunday500-at élőben hogy lássam, ott hogyan játszanak, és hát ott nem voltak baromságok meg összevissza allinek meg alap emelésként 8-10XBB-ok. Ott ha dirrdurr volt, soha nem találkoztál szarral, tényleg öröm volt nézni milyen kezek hogyan feszültek egymásnak.
  • ntex
    #27004
    Na és akkor most jön a szokásos sírás, hogy miért is van az hogy 1-1 kisebb nyerőszéria után feltétlenül bele kell futnom egy-egy ilyen alázásba:

  • keembo
    #27003
    Igen, ezek nálam is ott vannak a levegőben és bántó, hogy arányaiban közel nem érzem azt, hogy olyan mértékben javulnék én le valakit 1-1 rossz döntésnél, mint ahogy az ellenfelek javulnak le engem. A4 off preflop raise utg (6-7 főnél), nv AK suittal reraise...rámtolja az all int...picit morfondíroztam végül csak megadtam...nevetek...majd a flop 4-esen már nem annyira. És magasabb lapom ellen jön a suited, 10-ből 5-x lejavul flössel, stb. stb.

    Aztán bementem 2 centes hyper-turbo mtt sng-re úgy játszani, mint egy hülye donk...és mit ad a sors : mákolok orrvérzésig. Nevetséges, vagy inkább szomorú...
  • hugopareiros
    #27002
    b+ :D azt a 18 centet nem volt képes megadni a végén :D
    ha már ennyit beleölt a partiba, megnézhette volna hogy tényleg van e valamid

    tudom hogy blöffölt, de ááá
  • ntex
    #27001
    Magyar volt a szerencsétlenje... XD

  • sandor8206
    #27000
    nem kell ebből nagy ügyet csinálni, főleg mikrón
    1, sok a tényleg hobbi játékos
    2, sok a szerencsejátékos, aki annyira felpörög, izgalomba jön, hogy tényleg nem tudja mit csinál, többet is ismerek
    3, sok van aki azt hiszi tudja mit csinál, azt hiszi jól játszik pedig egy szar
    4, csak szar
  • petesilver
    #26999
    Ez tipikus példája azon kéznek, amit szintén soha nem értettem. Nálam a gyűjtőnév: Klófasz kéz. Itt is látható mennyi pénzt hajlandóak néha beleölni, pedig nem értem, hátha ti meg tudjátok mondani. Az ilyen játékos ugyanezt megteszi K 3,4,5,6,7,8-as kézzel is. Amit nem értek: miben hisz, mit vár ettől a kéztől a csodától eltekintve? Nem nut flöss, sorra nem jó, K magas nem biztos nyerő, ha igen a kísérő gyenge, lehet másnál jobb kísérő, szóval ha csak nem ver telibe a flop és a board úgy hogy a legkisebb esélyű kombináció le nem esik amivel nyerhet, igazából nem jó semmire egy többszereplős partyban. És még is leginkább mikrotéten látok rengeteg hasonlót, és néha bemákolják. Többnyire ezek az indokok: ez csak játék, megérzés, kedvenc lapom, nincs rossz kezdőkéz bármilyen 2 lap nyerhet.

    Másik: a legborzasztóbb sokszor szembesülni azzal, amit tegnap meg tegnapelőtt is láttam: minden partiban bármivel bejött a srác, hiperagresszív push végig az utcákon. 30% mutatás nélkül nyert, olyan 20% bukta, és 50%-ban szeméttel bemákol. Ami elkeserítő: folyamatosan órákon keresztül mákolnak bármivel. Alacsony párok tuti szettek már floppon, A 2,3,4, hatalmas (indokolatlan) push után drill és full, egy lapos flöss stb. Az egyik 10 cenetes magyar volt, azon felvettem a kesztyűt a srác CL-t csinált belőlem fél óra alatt, elköltött rebuyra vagy 3 dollárt, majdnem sírtam mikor másik asztalra kerültem, fél óra alatt majdnem utolért, 2 órával később már előttem járt, és végül picivel előttem esett ki, végül 35. lettem 93 centet kaptam érte :D A tegnapi srác nála borzasztóbb lapokkal játszott, viszont 2 nagy stackes allint nyert QQ kézzel Q pókerrel és egy sorral. De addig a mutatott kezek csak szemetek voltak, 10 nyerő kezében a legjobb lap a J volt. Pl. preflop Q6o val allint tolt, AKs adta, és 2db Q jött boardra. Na ekkor kérdeztem meg, hogy a magadfajta hülyék honnan érzik melyik szeméttel mákolhatnak?
  • keembo
    #26998
    Ezek a bónuszpontos förmedvények legendásak...a preflop akción a hangsúly :D



  • Gaba94
    #26997
    köszi :)
  • ntex
    #26996
    QQ-val már bátrabban játszok, emelek preflop is :) Viszont ha A vagy K esik és cbetre megadnak vagy emelnek lelkiismeret furdalás nélkül eldobom mert valszeg valamelyik ott figyel az másiknál.

    Gaba94:

    Én itt azért nem reraiseltem mert akkor lehet dobott volna, illetve magamból kiindulva ha az ő helyében egy ilyen boardon rereaiset kapok sztem eldobom a KK-t mert vagy elárulja hogy szettet talált az ellenfél vagy TQ tehát kész sort feltételezek nála stb. Ritka az olyan ellenfél aki sorhúzót 3 betel szvsz, vagy nagyon agresszívnek kell lennie hozzá legalábbis.

    #26992:

    iPoker hálózaton, Allthatpoker alatt Chilipokernél, Everestről kiszedett pénzemből pedig Titanra regeltem de ugyanaz a játékosállomány mert közös a hálózat.
  • petesilver
    #26995
    Most hol is játszol?
  • Gaba94
    #26994
    Itt a flop reraise mennyire jó játék?
  • petesilver
    #26993
    Nálam örök kérdés/probléma ez a QQ megjátszás. Elég jó hogy nagyot emelve kezd, de ha csak 1 AX megadja, és sokszor jön A, szívás. Érdekes hogy minimum 50%-ban PS-en QQ-ra másik kézbe AA-t vagy KK-t oszt. Rengeteg pre allint láttam már PS-en, amikor mindhárom kézben volt és egymásnak estek.
  • ntex
    #26992
    Ez lemaradt :D