30078
  • ntex
    #27071


  • petesilver
    #27070
    Ma nem :( csak visszaugrottam valamiért, a szomszéd számítógépét berhelem egy ideje, meg tartani fog még sajnos egy jó ideig :(
  • Lammer
    #27069
    (felig off sry!)

    Uram!

    Ma megyunk TENYLEG mindannyian 500-as bohockodasra! nem jossz??? :))
  • petesilver
    #27068
    Nyilván úgy kellett volna jól megjátszani ahogy te írtad le. De nekem nem megy az agresszív játék a semmivel egy freeroll elején. Számomra a KQ semmi nem volt, csak tudtam hogy a másik srácot sem találta el sehogy a flopp, így mentem tovább hogy mi lesz a vége.Tudom hogy úgy is meg lehetett volna játszani, de én nem azt a módszert választottam, az elején túl sokszor szívtam meg. Tényleg rengetegszer benéztem már Free elején a push játékot, soha nem találom el pár ritka kivétellel, így húzóval meg húzós boardon már nem erőltetem, itt még nincs tétje, és mivel bődület mikkel tovább jönnek amit sehogy sem tudsz eldobatni és mákolnak vele a végén, leszoktam az elején a necces push megoldásokról.

    Tehát, igen igazad van, értem. Minden esetben az optimálisan jó játék a célravezető, az kb. az, amit te írtál.

    BTW csak azért raktam be, mert érdekes volt látni, hogy a másik srác mivel volt hajlandó pusholni, arra értettem hogy freeroll gyöngyszem, azt át se gondoltam hogy közben látszik milyen szarul játszom.
  • Lammer
    #27067
    szerintem most kellene kiulnom... 2x dobott fullt... egyszer szepen kivalueztam (kisebb fullja volt) masodszor sajnos nem fizettek ki jol :(
  • Lammer
    #27066
    most AK off...

    emelek, ramemel... eskuszom buborekban barmelyik versenyen dobom ha ramraiselenk...

    flop: K78... fakk valuezok... megadja.... ohhh pot miatt turnon be kell tolnom a maradekot (veszelyes volt, mert 9 jott)...
    instacall... na mondom oke mutasd a KK,AA-t...

    QQ-t mutat... river A :D

    jeeeeeeeeeeee ennyi szar utan mar komolyan :D
  • hugopareiros
    #27065
    sajnos ez az :S ezek ellen nem lehet mit tenni
    de játssz jól és hosszútávon ők fogják növelni a rollod :)

    horgászatnál is először beetetsz, aztán fogod ki a nagy pontyot
  • Lammer
    #27064
    na ez nekem nem megy ma... JdKd volt nalam...
  • Lammer
    #27063
    bocs... JsJh7h
  • Lammer
    #27062
    na akkor komolyan


    mostani handem

    BB... mindenki dob, SB belimpel

    1/2 cent

    JhKh rahivok 4X...
    megadja

    flop: JsJd7d

    hivok, megadja...
    turn: Ah

    ohh mondom... na ezt mondom kifizetem, mert mar ereztem, hogy baj van,,
    river: Qc

    emel egy kicsit, mondom oke mutasd a flossod:
    3h2h..

    szanalmas?
  • xxxpaulxxx
    #27061
    Totally agreed!

    Az a bajom ezzel a topiccal, hogy mostanában beszivárgott egy két SZERENCSEJÁTÉKOS:D Hol vagy Szabi! Ments meg minket a handjeiddel!:D
  • Lammer
    #27060
    jogos, okes!
  • hugopareiros
    #27059
    félreértés ne essék, nem baszogatni akarok senkit...csak gondoltam mivel ezt megosztottátok egy fórumon, vmi reakciót illetve tanácsot vártok

    ha erre nincs szükségetek akkor mondjátok, mert beírom én is azt, hogy "baszki hogy lemákolt, lol, szép volt, csaló RNG" és megvan oldva a dolog
    csak hát ezzel nem jutunk előrébb a póker erdejében
  • Lammer
    #27058
    (koztarsasag, blah... nah volt FA'K)
  • xxxpaulxxx
    #27057
    Rohadjon meg az ismerősöd és a haverja is:))
  • Lammer
    #27056
    de egy fixen pont ez a jo! nincs allin... szepen meg tudja adogatni a tobbiek tudataban a hivasokat (mindig hivtam)... mindegy... tobbet nem megyek olyan asztalra amin 3 orosz van meg 1 volt koztarsasagbeli :)
  • hugopareiros
    #27055
    forgatja a halál, max hülyén fogalmaztad meg

    "ha nekem is szett utana, akkor neki magasabb kicker... amikor nekem flop szettem van, akkor neki lecsorog a szin... ez HIHETETLEN! es mindig ua a user..."

    magyarázd meg nekem azt, hogy miért javulna le téged mindig UGYANAZ a játékos attól hogy tudja a 2 társa lapjait?

    lehet hogy bátrabban belemegy a partikba (sőt), de ettől még nem jön neki más lap mintha nem tudná a társai kezeit :)
  • Lammer
    #27054
    akkor most g*ci kreativ voltam :))) (sokbet pre, cbet :D)
  • hugopareiros
    #27053
    ha berakod a partit
    pozícióban vagy és nem adtál meg irreális hívásokat akkor lesz kreatív játék

    illetve az egész játékodat blöffre állítod

    23o-val behívsz utg-ből 4 BB-t
    flopon Cbet
    turnon a boardtól függő hívás blabla

    ez is lehet kreatív :)
  • Lammer
    #27052
    ne forgasd ki a szavaimat... leirtam vilagosan, hogy "ja 3 orosz is volt bennt" ... ennyi ;)
  • hugopareiros
    #27051
    vitattam én ezt? :D
    de ő a lapjárást fikázta :) amihez ennek semmi köze
  • Lammer
    #27050
    aki matekbol jatszik mar segitseg, outok szempontjabol ugye :)
  • Tigristank
    #27049
    Nem, de ha tudja, hogy milyen lapokra nem kell számítania az ellenfélnél, mert azok a társainál voltak, akkor máris kedvezőbb helyzetbe kerül, nemde?
  • Lammer
    #27048
    ja aki ram mer oltani, hogy miert "kreativ":

    erdekes ha valaki 23-al vigeckedik az fish, donk stb... de amikor azt latom, hogy nagyobb versenyen egy pro ilyet csinal azt egybol lekreativozzak mindennemu ironia nelkul :D
  • hugopareiros
    #27047
    igen, de attól hogy tudják a másik 2 lapját, nem fogja ledobni mindig ugyanannak a fullt, színt ill. téged megverő kezet :)
  • Lammer
    #27046
    hmmm erzem az ironiat, de nekem is volt ismim aki meselte (:D) hogy ultek egy asztalnal haverral es ment a sugas(skype) hogy mit dobtak stb ;)
  • Lammer
    #27045
    most elkezdtem forditva jatszani (most NL asztal mikro)

    "kreativ" raise 23o (!!! :D)

    es flop raise call, es turn raise, fold...
    board 553 :DDDD

    tudom komolytalan, de rajottem, hogy ezen a szinten nem er annyit egy stroke :D
  • hugopareiros
    #27044
    ha 3 orosz ül egy asztalnál akkor automatikusan bekapcsol az "orosz segítő RNG" ;) figyelj oda erre
    legközelebb rögtön válts asztalt
  • hugopareiros
    #27043
    te félreértettél totálisan

    1. a 3 BB-s hívás nem emberkedés

    2. agresszivitás nélkül nem fogsz soha olyan jó eredményeket elérni


    3. turnon visszahívni?! ez a hívás + megadás is butaság volt

    4. riveren pedig push or fold, mert vagy lejött a sora és bukod, vagy nem hiszed el neki és akkor sanszosan elől vagy

    "Riveren meg egyszerűen nem volt értelme pusholni, több pénzt nem szedtem volna ki belőle"
    hát azzal hogy csak megadtad nem is, az esélyt se adtad meg hogy több pénzt kiszedj belőle
    sőt ezzel magadat b@szhattad volna meg:
    ha ott lett volna nála egy QT / Q9 / 9T (amit nem tudtál leolvasni)
    akkor a vissza push lett volna az egyetlen fegyvered, hogy elhitesd vele hogy pont most lett meg a sorod...és akkor talán eldobja (mondjuk freen dobná el a franc :D tehát ez már fölösleges okoskodás erre a partira)

    záró kérdésként:
    "nem akartam elijeszteni"

    977T színhúzós boardon KQo-val komolyan azt akartad hogy partiban maradjon?:D
  • petesilver
    #27042
    Ez de ismerős :(
  • Lammer
    #27041
    lesz*rom... mar lenyugodtam...
  • Tigristank
    #27040
    Jelentsd őket!
  • Lammer
    #27039
    jah 3 orosz ult bennt... aha... hmmm most kiultek... en barom nem figyeltem :S
  • Lammer
    #27038
    eddig de szep volt..

    most FIXES(!!) asztalon ugy kopasztottak le, hogy nekem 3x volt szettem(!) ellenfelnek (ua) mindig full... ha nekem is szett utana, akkor neki magasabb kicker... amikor nekem flop szettem van, akkor neki lecsorog a szin... ez HIHETETLEN! es mindig ua a user...
  • petesilver
    #27037
    Nagyon az eleje volt, látható a vakokból és a stackekből, nagyon nem érdemes emberkedni szerintem, de nem vagyok agresszív játékos amúgy sem. Sima potkontroll volt, azért nem emeltem vissza mert: nem akartam elijeszteni, másik véglet: azt sem akartam hogy vérszemet kapjon és allin blöfföljön. Riveren meg egyszerűen nem volt értelme pusholni, több pénzt nem szedtem volna ki belőle. Akkor lett volna értelme, ha nem jön össze semmi. Meglátásom szerint riverig itt pushal 2 dolog történhetett volna: eldobatom river előtt a lapját, vagy sokat fizetek a semmivel ha nem jön össze semmi.Most végignézve sem látom okát, hogy máshogy kellett volna játszani, hagytam blöffölni és a végén vittem ami az enyém.
  • hugopareiros
    #27036
    *2 ellenfél

    #27034 - ezt aláírom :D nem 1 sng-t / mtt-t dobtam el azért, mert azt hittem hogy normálisan lesz időm pókerezni
    mindig jött valaki aki megzavart benne
  • hugopareiros
    #27035
    preflop játékod ratyi
    flop játékod ratyi
    turn játékod ratyi
    river játékod ratyi

    1. miniraise freerollon? :D meg is lett az eredménye -> 3 ellenfél
    2. flop check, 2 check után? (Y)
    3. talán a turn megadásod volt az egyetlen elfogadható játékrész ebben, ha normális readed volt az ellenfélről (de freerollon normális readet összehozni...:D)
    4. vagy eldobod mert félsz hogy van valamilye ami üti a top párodat, vagy vissza push

    az én szememben nagyobb fish voltál ez alapján a leosztás alapján, mint a nagyvak :)

    peace
  • xxxpaulxxx
    #27034
    Rájöttem mi a legnehezebb a pókerben... Egyetem mellett megtalálni a megfelelő időpontot a játékra és MEGÁLLNI, hogy CSAK AKKOR játszok!
    Ezt súlyos dollár mínuszai árán értem el, de megérte:D Péntek, szombat este játszhatok CSAK... ha épp nem érek rá... hát ez van... hétköznap ilyen 1-1 órákra nem éri meg elcsábulni fáradtan, stresszesen... még bwinen se:D
  • ntex
    #27033
    Pedig rengetegszer belefut ilyenbe az ember...
  • petesilver
    #27032
    Party ugyan ez, 2 nagy stacket buktam sorral, floppon 2 pár :( flop 378 78kézzel potnyi bet, orosz visszatol rám allint, 10J kézben, T:J R:9. J10 kéz, flop J10 potnyi bet, magyar csaj allin rak, QQ kezében T:9 R:K. Mindkét esetben azért pusholtam, mert floppon 2 egyszínű lap volt, nem akartam hogy flöss legyen. Egyszer sem lett, de sor igen. Online már vastagon elegem van a floppon 2 pár után valaki agyonver flössel vagy sorral, vagy ahogy kiestem: sorom lett, de a másiknak flöss.