30078
  • ntex
    #26991
    Mielőtt megkérdeznétek hogy mi az hogy JJ-vel limp, QQ alatti párokkal csak szettre játszok, mivel ezekkel rengeteget buktam már agresszívan játszva, így only limp/call :)
  • ntex
    #26990
    Az a legjobb hogy sztem alapból senki sem gondolná hogy nálam lehet a 4. lap, és mivel ő volt az első beszélő hagytam hogy kifizessen :D Az meg már az ő hülyesége hogy a min raisere is adta :))
  • precision
    #26989
    :)))

    pedig a turnon az a check nagyon átlátszó volt :D de nem vette az adást :)
  • ntex
    #26988
    Ezt meg read alapján merészeltem így megjátszani, 75%-ban cbetelte a PFR-jeit és szerencsére most mázlim is volt :) Bár mutatásnál kiderült hogy végig elöl voltam és calling station volt az illető :D

  • ntex
    #26987


  • petesilver
    #26986
    Egy jogos kérdés, ha kevesebbnek tűnik a stack:

    Van már ante, vagy csak átmentek rajtam a vakok? :D

    Olvasd úgy, mint ha nem lennél pókeres :D
  • keembo
    #26985
    Beszélgettünk Kexivel erről és utánanéztem a dolgoknak pár percben, nem először...

    Ezt a cikket érdemes elolvasni...egy bot leírása feltehetően a sok közül:
    http://goo.gl/RNVXu
    http://www.xpokerbot.co.uk/images/ind01.jpg

    Egyetértek, hogy vannak botok és logikus, hogy az iPoker hálózatra specializált botot megírni a legkedvezőbb...mivel az a legnagyobb, ha jól rémlik. Nem zárom ki azt sem, hogy az ilyen "deepweben" árusított botok még akár egymással is kommunikálnak, hogy pl. 1.) ne üljön egy asztalhoz 3-4nél több bot a hálózatról, 2.) megbeszélik egymás között a lapjaikat a botok, és eldöntik, h kinek a legjobb, egy leosztásban csak 1 bot vesz részt maximálisan a hálózatból. Logikus, mivel hosszútávon xbot vs xbot (xbot=egymással kommunikáló ugyanolyan bot) csak a rake-et termelné a teremnek.

    Azt, hogy embernek higyjünk egy botot könnyen elérik pár órás programozással a fejlesztőik. Random delay(bár kétlem, h a jókban már nincs meg ez), random chat (pl. jó leosztásnál növel egy változót, rossznál csökkent) és a változónak megfelelőel LOL-ozik vagy káromkodik...persze szintén randomban, pl. 5 leosztásból 1x...

    Készüljetek fel az online póker kutyavilágára, mert ha nem is minden, de jórésze a fentieknek már rég létező dolog.
  • ntex
    #26984
    Végülis érthető, mikrolimiten van ugye a legtöbb fish -elméletileg- szóval okos húzás volt mikrolimitre beültetni őket. De ennek köszönhetően egyértelműen Ultra TAG-osodik NL2-is.
  • ntex
    #26983
    Mondtam én, gyanús volt nekem ez a 5-10% közötti player/flop arányok meg az hogy mindenki nagyon feszesen játszik...
  • petesilver
    #26982
    Botok az Ipokernél
  • xxxpaulxxx
    #26981
    Tényleg:DD
  • petesilver
    #26980
    Ingyenfragnak nem ez a neve pókerteremben :D
  • sandor8206
    #26979
    nem, csak ingyen volt :-)
  • ddt500
    #26978
    Emlékszem.
  • ntex
    #26977
    Ingyenfrag szerintem nem SnG-zik. Legalábbis CG edző

    Amúgy iPoker hálózaton mocskosul Ultra TAG-ok vannak mindenhol mikrolimiten... Egyszerűen nincs olyan asztal aminek 10% fölött van a player/flop mutatója. Sorthandedre kell hogy menjek úgy látszik
  • xxxpaulxxx
    #26976
    remélem nem Ingyenfragre gondolsz:D Mondjuk ő CG-s
  • Nasim
    #26975
    GT4. Egyszer le ddtuningoztalak. Szerintem emlékszel. :D De már régen volt.
  • petesilver
    #26974
    A második videót szerintem egyszer érdemes végig nézni:WCOOP session video
  • sandor8206
    #26973
    jó nagy faszok vannak :-) magyar gyerek, valami "ingyen" a neve
    4 asztalon nyomja, feltételezi az ember, hogy valamit konyít az SnG-hez
    bubble, két nagy stack CO, BU foldolnak
    én SB, kb. 10 BB-vel a fejemre van írva, hogy any2 pusholok (volt 1-2 kemény mutatásom 92o stb.)
    most kivételesen A4s push, erre kb. szintén 10BB stackkel K3o sima call és kiesik
    komolyan egyszerűen nem lehet tudni, kitől mit várjon az ember :-)
  • petesilver
    #26972
    Olyan velem is történt! Floppon fullom volt, a másiknak meg floppon pókere. Elég óvatosan, de csak allin kerültünk valahogy riverre :D
  • sz4bolcs
    #26971
    Ilyen velem is történt, csak nekem flopon már megvolt a fullom. ...nem volt gyomrom ide belinkelni :D
  • xxxpaulxxx
    #26970
    bázz:DD
  • xxxpaulxxx
    #26969
    5:DD
  • ntex
    #26968
    Ez meg kicsit kellemetlen lehetett a KK-nak :D Flopon allin mindkettő

  • petesilver
    #26967
    na jó, de abból mennyi volt nyerő? :D
  • ntex
    #26966
    preflop rámemel, 88-al visszapusholtam és callozott 74s-el
  • ntex
    #26965
    Ez van akkor mikor hiába van readem a fishről ha egyszer neki adja...

  • xxxpaulxxx
    #26964
    Tegnap 12 db AK-t kaptam másfél óra alatt... van ez így:D
  • Lammer
    #26963
    most hanyagolom egy idore... mert a magyaron nyert to"ke'met elvitte a cica cashben... :(
  • sandor8206
    #26962
    valahogy a mai nap nem tetszik eddig, sok volt a póker ellenem :-)
  • sandor8206
    #26961
    ezaz ha nem adja, akkor nem adja lehetsz te a világ legjobb pókerjátékosa akkor se tudsz mit csinálni, pihentetni kell
  • ddt500
    #26960
    Melyikről?
  • petesilver
    #26959
    Minek túráztatod magad? Én ilyenkor minél hamarabb abbahagyom, másnap 1 olcsó SNG-re benézek, és ha szívok tovább már nem is játszom csak utána lévő napon.
  • Lammer
    #26958
    erdekes ez a PS RNG...

    haromszor kapok egymas utan cashben... Doyle-t...

    ofkorsz, persze utana van ket parom es sunyi AA agyonver szettel... persze...
  • Nasim
    #26957
    Nem akarom szétoffolni a topikot de mi ismerjük egymást egy másik fórumról, egy másik oldalról, még régebbről. 5-6 éve kb. :)
  • Lammer
    #26956
    es nem vagyok idegbeteg... aaa nem... es ketszer csukogatjak ossze a QQ-mat... E-L-E-G-E-M V-A-N!
  • Lammer
    #26955
    1.60 elbukva (elotte leszivtak 1 dolcsi ala')...

    QQ (mar megint, elotte azt csuktak ossze)
    raise/reraise/allin

    visszatesz allinre... mutat JJ

    perszebaszdmeghogyjonaBUBI...

    komolyan mar....
  • petesilver
    #26954
    Hát igen.

    A BOLONDOK PARADICSOMA AZ OKOSOK POKLA !!! Ezt soha, semelyik pókeres ne felejtse el egy pillanatra sem! :D
  • sandor8206
    #26953
    hát nekem is mindig a többi barommal van gondom, érdekes de az értelmes játékosok ellen jobban szeretek játszani, mert sejtem mit miért csinál, barmok ellen meg végig izgulnom kell, hogy mit tartanak
    volt olyan, hogy a nyerő kezet csavarták ki a kezemből
    flop sorom volt + flush húzó lent volt 2 fish végig callozott, riverre megjött a 3 szín és úgy beindultak, ment a re-raiselgetés, a linejuk tiszta fishes callozunk végig csak passzívan, amikor jön a tuti emelünk
    kiszálltam, mondom egyiknél tuti ott a nuts, erre mutatnak valami second párt, meg top párt :-)
  • petesilver
    #26952
    Én egy ilyen listát rakok mindenkihez, amit töltök ha látok belőlük, + az eleje: minden mutatott handet berakok.
    Allin Pre Push:
    Allin Pre Call:
    Allin Floppon:
    Allin Turnön:
    Allin Riveren:
    Flösshúzóval Push:
    Flösshúzó ellen Push:
    Kézben párral:

    Ezen kívül színkód. SNG-nél meg csak annyi a lényeg hogy REG vagy sem. Ha több asztalon tolja, akkor reg, attól semmi extra nem várható, feszes, no set no bet, nagy lapokkal push vagy pre allin call. A többi baromra kell vigyázni csak.