30078
  • petesilver
    #27111
    SH turbó asztalon minraisre gombról a srác, A5s-el allin visszatoltam 2,5X több zsetonnal kisvakról úgy hogy nagyvak kiült volt, többiek dobtak, adta a srác 22-vel, jött A és 5 is, nyertem. Erre beírja a srác hogy donk. Ez tényleg donk move lett volna sz4bolcs? Szerintem nem.
  • petesilver
    #27110
    Bocs, nem is figyeltem hogy CG :) De read/stack alapján szituáció válogatja. BTW nem értem mi a gond ezzel, a harmadik legerősebb induló kéz, de ott a visszaemel vagy vissza allin rész is. Ezen sokan vitatkoznak hogyan, de had kérdezzem akkor: ha ezzel nem, akkor mivel?
  • xxxpaulxxx
    #27109
    Kötelező AI AKval preflop CGben? Nah azért ne szórakozzunk:DD
    Max 50bb ellen, azt se mindig...
  • petesilver
    #27108
    Egyet értek, nincs az a pénz, AA sem életbiztosítás. Ráadásul ilyenkor erősen bízom benne hogy mindegyiknél van legalább 1 db A fogják csak le egymás outjait, aztán meglátjuk mit dob a gép, így is lehet szívni egy lapos flöss ellen, pont úgy jön le a sor stb. De kötelező vissza emel vagy vissza allin gondolkodás nélkül preflop AA,KK,AK. Mondjuk AK szituja válogatja. De én ratyimódban nyomom. Viszont tök jól elszórakoztam ma RedKings-en DON-al, hármat játszottam, mindhárom meg is volt megerőltetés nélkül, ideális háttér pókeroldalak olvasása mellé.
  • ntex
    #27107
    Lazításképp Starson beültem egy laza $0.25 /45 fős SnG-re, hát sikerült is behúzni XD

    Last 2 hand amivel fordítottam, a két leszotás között kétszer dobtam preflop



  • xxxpaulxxx
    #27106
    Pláne ongame-nél... komolyan... ez a legjobb reprezentálása, hogy mekkora madarak vannak bwinen! SOHA TÖBBET nem dobok KK-t... pláne náluk:D
  • ntex
    #27105
    Sose dobnék KK-t preflop :D Ilyen emelgetésnél mondjuk a hülye se mondaná hogy nincs kint AA de itt a példa rá hogy vad raiselgetéseknél sem feltétlen van kint ászpár' :D
  • ntex
    #27104
    Hihetetlen hogy nem volt nála 10-es :O

  • xxxpaulxxx
    #27103
    Nagyon kemény ez a leosztás... AQo 5bet/call:DDD ráadásul tök reg statokkal:D
  • xxxpaulxxx
    #27102
    Köztudott, hogy KK-t nem dobunk preflop... legalábbis nagyon ritkán...
    Ez szerintetek jó szituáció volt dobásra? A 4-bet méretem tudom nem éppen jó, de lejárt volna az időm és amikor meg megláttam mi van náluk majdnem lefejeltem a (z új) monitoromat:D

    linkű
  • xxxpaulxxx
    #27101
    Pfff kipróbáltam bwinen ezt a mad tilt nevű játékot... hát valami borzalmas:DDD Aztán megnéztem ezt a coinflip nevű játékot 50 centért és röhögőgörcsöt kaptam:'DDDD
  • ntex
    #27100
    Executed

  • petesilver
    #27099
    Én imádom olvasgatni Selindek írásait, most elkezdtem az Omaha leírását olvasni, és nagyon fun az eleje :) Pár sor az elejéből:
    Az Omaha játékosok legnagyobb része felkészületlen, és ebből adódóan masszív vesztő!

    Amikor azt írom, hogy felkészületlen, és vesztő, akkor nem a Hold'em játékokban megszokott fogalmakban kell gondolkodni. Ott azért már a játékosok legnagyobb részének vannak alapvető fogalmai a játékról, és csupán azért vesztő játékosok, mert ennek ellenére rosszul játszanak, vagy egyszerűen türelmetlenek.Az Omaha játékosok viszont egy teljesen új értelmezést adnak a Hold'em asztal mellett is előszeretettel használt "fish", "megafish" illetve "totál idióta" fogalmaknak. Legtöbbjüknek fogalma sincs még olyan alapvető dolgokról se, mint az induló lapok erőssége vagy a játék közbeni esélyek alakulása, hogy a pot-oddsot már ne is említsem.
  • petesilver
    #27098
    Idézet: Tizenhatodik rész: A gond a 2-es szintű gondolkodással

    Sokat gondolkodtam mostanában erről a témáról. Eleinte azt hittem, hogy túlságosan eredményorientált vagyok, paranoiás vagy csak egyszerűen túl nit. Végül odáig jutottam, hogy néhány általam tiszteletre méltó játékossal átbeszéltük a dolgokat, és egyetértettünk abban: mi, mint nyerő játékosok, a közepes és magas tétű versenyeken sokszor túlgondolkodjuk a helyzeteinket. Ha ezt olvasod, akkor valószínűleg az a fajta ember vagy, aki információ után kutat, hogy fejleszthesse a játékát. Vagyis valószínűleg olvasol fórumokat, könyveket, cikkeket és más póker játékosokkal beszélgetsz a játékról, csak hogy jobbá válj. Ezek a legjobb módszerei annak, hogy jobb legyél, de sajnos ezek egy problémához is vezetnek idővel: mi, mint gondolkodó játékosok, túl sok időt töltünk más hasonló játékosok társaságában miközben alaposan átgondolunk egy-egy helyzetet, viszont elfelejtjük, hogy a versenyen játszók többsége egyáltalán nem a gondolkodó játékosok kategóriáját képviseli, vagy pontosabban, nem úgy gondolkodnak, mint mi.

    Látod ez a Te bajod, hogy kettes szintű vagy :D Nekem meg hogy -2 :D
  • sz4bolcs
    #27097
    aztán ki is esett sb ráemelt AQ-val, ő meg képes volt 3x vakot visszatolni rá 77tel.. kapott egy callt.
  • sz4bolcs
    #27096
    kiestem, 90 dollár.. mocskos nyomorék utg-ből emelt én bb-ről visszatoltam rá egy allint QQ-val... mutat: 22 river 2
    aztán a maradék 10 vakommal 66-tal allin, ugyanaz a srác AQ call. turn A
  • Lammer
    #27095
    nice!

    majd reportolj :D
  • petesilver
    #27094
  • petesilver
    #27093
  • sz4bolcs
    #27092
    első vagyok a 162-ből :D:D:D
  • sz4bolcs
    #27091
    baze bent vagyok ezen a versenyen sorban nyerem az allineket AA vs AQ... annyi adrenalint ad hogy remegek :D:D:
  • Lammer
    #27090
    ilyen nekem miert nincssosemnem? :D

    nh :DD
  • Lammer
    #27089
    nah e'lo" 500-as verseny... most ez kb megfelel ugye egy big 2.20-nak :D

    Hugi+pasija+en

    71 indulo...

    fogyok el... 4 BB kb... AA ... 2 allin... mondom az anyad... allin... meg egy megad (szinvoval?)

    4-es allin... -> es kitartott! :DDDD volt egy csonka allin szal 28K... aztan megint jottek a "jo lapok" (38,27 es tsa)... 2,5BB allin... JhTd (ezer eve nem lattam jo lapot es utg szak vakzabal)... Ad7h monster stack megad... persze, hogy lejon a 4 szin neki... pofanrugaskent Jd-vel :D
    hosies 13ik hely... sogorom 11-ik... 8-tol fizet... (hugi kb 22ik) nem voltunk elkenodve,,, aaa
  • sz4bolcs
    #27088
  • petesilver
    #27087
    Ahh, már látom mi volt náluk :D
  • petesilver
    #27086
    hát én most itt nagyon bután néztem ki a fejemből hogy mi is volt ez, lapot nem láttam csak nyertem, de nem tudom hogyan:
  • sz4bolcs
    #27085
    2x-turbo saturday splash

  • petesilver
    #27084
    Létezik hogy az ongame annyira retek, hogy se leosztástörténet mentése opció, se normális visszakeresés? Pont átrakott új asztalra, azt nézegethetem rogyásig, de sohol nem találom az előző asztal handjeit.
  • xxxpaulxxx
    #27083
    BUBINYÓÓÓC:DD és persze momom pot:)

    Azon ritka alkalmak egyike, amikor szeretem az AA-t a kezemben:D Jah és persze micsoda jól megjátszott QQ :OOO X'D


    Srác sincs tisztában a blöff 3-bet fogalmával:DD
  • sz4bolcs
    #27082
    persze, hogyne...
  • xxxpaulxxx
    #27081
    Fszmat már, hogy akkor nem működik ez a ganéj handreplays, amikor használnám:D
  • keembo
    #27080
    Én ezt most itt hagyom nektek...hozzáteszem buborék limp utg 56 suittal...meg a vakszint és a stack mérete se semmi ehhez...

  • sz4bolcs
    #27079
    próbáld ki, játsszál te is backdoor flössre......
  • ntex
    #27078
    iPokernél jellemző hogy bedobálja a backdoor flösst... már nem az első meg nem az ötödik eset hogy backdoor flössel kapok ki rövid időn belül... Ennyi látó lenne?

  • ntex
    #27077
    Hősiesen pusholt... XD Argentin gambler...

  • sz4bolcs
    #27076
    azér' hősiesen végigcallolta...
  • ntex
    #27075
    Először sztem fel se fogja hogy nem ő nyert csak azt látja hogy két alacsony pikk van nálad és mikor látja hogy nem felé úsznak a zsetonok akkor esik le hogy straight flöss dominálta :D
  • ntex
    #27074
    Azt hitte... :D Nice
  • sz4bolcs
    #27073
    először felkiáltottam: "nabazmeg kurva pikk" :ASD:ASD
  • sz4bolcs
    #27072
    holy shit :D