30078
  • ntex
    #27311
    Mármint JJ és alattiakkal :)
  • ntex
    #27310
    Esetleg ha olcsón nézhetek további utcákat akkor megyek de amúgy simán nem adok több pénzt érte
  • ntex
    #27309
    Igen bátran játszottad meg :D Én mint a legtöbb videóban mutatják a kézbe párokkal max flopig megyek szettre amúgy fold...
  • xxxpaulxxx
    #27308
    Dejó.. azért raktam weaktightba, hogy az ellenfél lapjait láthassuk... erre az enyémet nem mutatja:DD 44 volt.
  • xxxpaulxxx
    #27307
    Nekem meg ilyenek szoktak lenni és nagyon nem szeressem:D
    KIRÁLYHAT:D
  • sandor8206
    #27306
    nyugi ez benne van, nekem is a mostani session alatt eddig, AA vs 88, sora lett, 66 vs 33, jött a 3, AK vs AQ, jött a Q
  • ntex
    #27305
    És akkor ehhez annyit fűznék hozzá hogy a f*szmáker fishünk előző körben is hasonló lapokkal mondott allint így simán elöl voltam A8o-val és a végeredmény szánalmas:

  • ntex
    #27304
    Ilyenek ellen hogy QKo-val emelek hijackből, 67s megad, flop Q36, betolja az allint a hatos párjára, megadom, turnre esik a hetes. Akkor KK-val pusholok, másiknál szintén KK. TT-met preflop pushnál 22 leszetteli. Ilyen szarságok :D
  • ntex
    #27303
    Jellemzően volt egy kis upswingem tegnap SNG-ben, ma eddig 5-ből 5x kiestem bubble előtt
  • sandor8206
    #27302
    9 fős SnG volt amúgy, tehát lehetett volna feszesebben is játszanom :-)
    amúgy ha flopon hív simán dobom, az hogy mögém chekelt egy ilyen floppon én teljesen gyenge kézre tettem, egyszerűen sztem semmilyen monstert vagy akár top párt nem chekelheti tovább egy ilyen floppon, a turnon meg úgy voltam, ha van valamije a flop chek után úgy is adja 10-el, 9-el, így meg ha hív talán kicsavarok sok mindent a kezéből, hát nem sikerült :-)
  • Lammer
    #27301
    Egyebkent ez felelmetes! Tenyleg tanusitom, hogy a no"k tenyleg "megerzik" a dolgokat... Egy asztalnal ultunk hugival, pont mellem sorsoltak... es volt egy olle' meg egy reraise olle'... es be akarta tolni o" is, mert shorty volt... en persze lebeszeltem, hogy ne menjen be 3iknak gyertyatartonak... Azota is merges ram... KT volt neki es flopon dolt be a TT... soxor lattam jatszani... 44-el ment allin, mert erezte, hogy jon a 4... jott... ezt eljatszotta 33-al egy raise megadasnal is, mert "erezte", hogy jon a 3-as... jott... es sorolhatnam reggelig... nem is olyan reg dumaltunk, hogy akkor miert nem nyeri meg a versenyeket, ha ez mukodik... valasz: mert neha az esze (amit tanultunk ugye) soxor felulirja... egyebkent volt par honappal ezelott ez szinsor huzoja es egy raisenel tiprodott... en rugdostam a szeket mogotte, hogy fold... eees nagy nehezen eldobta... talaljatok ki, hogy mi jott... megint merges volt ram :D (agyonverte volna az aszos flosst ofkorsz) :DD
  • xxxpaulxxx
    #27300
    Ahhhaaaa:D
  • petesilver
    #27299
    K+2,3,4,5,6,7,8,9
  • xxxpaulxxx
    #27298
    Amúgy a "Klófasz" nálad mit jelent? Kurva lófasz vagy mi?:DD
  • xxxpaulxxx
    #27297
    :DDDDDDD Köszi, ez most megmosolyogtatott így "kora reggel":D
  • petesilver
    #27296
    Élőpóker, nők.

    Még a csütörtöki 2500-ról :D Volt egy Dél Afrikai csaj a mezőnyben. Itt tanuló diák, szinte nulla pókertudással, nulla magyar tudással. Egész versenyen csak olyan kézzel játszott, amiben volt ász, amikor kellett mákolt vele, soha nem emelt, csak a megadást ismerte, és ötödik lett :D De. Én még ilyen cuki játékost nem láttam. Annyira tudott szenvedni amikor ráemeltek, hogy mit csináljon a kezével, hogy öröm volt nézni. 3 asztal volt hátra, amikor mellé kerültem, 2 nagyvaknyi zsetonja volt, és csak annyit mondtak neki angolul hogy mennyi a tét. Aztán segítettem neki dönteni (soha nem láttam a lapját), elmondtam milyen elvek alapján mit csináljon, némelyik shorty ráemelésnél elmondtam miért rakta be az összes zsetont a másik, stb. és szépen felhízott a kupac. Egyszer rajtam duplázott :D négyen néztünk floppot, 73-al floppon flössöm volt, hívtam egy nagyot hogy dobjon mindenki (franc sem akart küzdeni ilyen gyenge flössel), dobtak is rendesen, de pont a csajszi nem akarta elengedni az A7-et amiből az a kör volt, és riveren leesett neki a nuts :D Szóval ilyeneket mákolt ha kellett, plusz annyira megkedvelte mindenki, hogy nem emeltünk rá csak ha tényleg brutál kéz volt, illetve chekkelt mindenki ha partiban volt többnyire. Az utolsó asztalra ugyan oda sorsoltuk magunkat, így mellettem maradt a 2-es széken ott is. Így el lehet jutni csak AX, vagy A magassal ötödik helyig :D

    Ez a csajszi ült a jobbomon, egy másik pedig a balomon. Mivel jóban lettünk, többnyire láttam a dobott lapjait, meg sokszor mutatta hogy dobjon-e vagy sem. Ami érdekes: sok egyszínű Klófasz lapja volt, és nagy emeléseknél nagyon tipródott velük, mert női megérzése szerint ezzel nyerne. Újabb bizonyíték, hogy a nők valahogy,valamiért oda vannak a Klófasz lapokért. Szóval láttam miket dob és láttam hogy bizony nyert volna legalább 80%-ban szar lappal, amikor azt súgta a megérzése hogy szerinte ez a lap jó. Lenyűgöző. Például meg volt győződve, hogy 99-el nyerni fog, de akkorát ráemeltek preflop, hogy gondolkodnia kellett. El akarta dobni, de egyszerűen mivel már a kézbekapásnál érezte hogy ez minimum set lesz,végül betolta a fél stackjét 99-el a: láttam már 2500 Ft-ot,leszarom! felkiáltással. Nos AA ellen már floppon jött a 9 és vagy CL lett, vagy CL közeli :D

    Ééés ami élőben szórakoztató, de online lemaradsz róla: 7d10dAh3d8d boardon ment a lightos betelés, amikor river után ketten maradtak csak és a korai poziciós emelt egy flopnyit, mire ráemelték az allint. Hitetlenkedve megkérdezte: biztos? Srác erre: persze nutsom van! A másiknak ekkor elkerekedett a szeme, és újragondolta az egészet, hogy mit hagyott ki a lehetőségek közül, hallatszott hogy kurvára kattognak a fogaskerekek, de bár csodálkozva, megadta. A slusszpoén ekkor jött: a srác nutsa azt jelentette hogy K magas flösse van, a megadás meg színsor volt Jd9d-vel:D
  • petesilver
    #27295
    Tényleg érdekes, mert nagyon sok féle módon meg lehetett játszani. Az látszik hogy egyikőtök sem hitt a flössnek. Ahogy elnézem a zsetonokat, ez még az eleje. Amit figyelni szoktam és jegyezni, hogy húzónál (flöss vagy sor) melyik módon támad valaki. Húzó ellen pushol, vagy húzóval. Mivel itt nem támadott senki, az kb annyit jelentett hogy egyik sem játszik flösshúzóra és onnantól kezdve klasszikus sérülékeny kész kéz vs. A magas fölélapos sorhúzó csata. Ami ebből látszik: az agresszivitás tényleg kifizetődő, ha mellette szerencséd is van. Én vagy ratyimódban végigmegyek csak megad módon, és a végén is megadom a blöffallinjét/vagy allin tolom, vagy már floptól végig támadok, aktuális kedv függő. Harmadik változat ha fáradt vagyok, nincs kedvem gondolkodni, meg nem pörgök és abc póker módban vagyok: no set - no bet, és eldobom mert még flössöm sincs.
  • ntex
    #27294
    Kicsit mintha ingatag lenne a talaj...

  • xxxpaulxxx
    #27293
    No igen, de ha értéket szeretnék nyerni és az A csak scarecardként szolgál? A legrosszabb az A set... jájjdeutálom:D
  • sandor8206
    #27292
    na :-)
  • sandor8206
    #27291
  • sandor8206
    #27290
    mi nem jó? nem jót másoltam be?
  • sandor8206
    #27289
    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=3748505[/flash]
  • sandor8206
    #27288
    na valaki hiányolta, hogy nincs érdekes handek a fórumon, na tessék. vélemény ki hogy játszotta volna meg (azt eleve hozzá tenném, nem tudom mit callozott preflop? push vagy fold sztem)

    [flash=]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=3748505[/flash]

    c-bethez sztem nem volt ideális a helyzet, flop
    tudom ,hülyén hangzik de flop chekjénél tudtam, hogy nincs semmije és turntől függőt mit játszok és ott úgy döntöttem blöffbe fordítom a kezem + vészforgatókönyvnek ott voltak a húzóim

    callnál azért meglepődtem, hogy a "semmire" megadta
  • sandor8206
    #27287
    sztem meg az A flop a legjobb, ha cbetelni akarsz
  • xxxpaulxxx
    #27286
    Jajj hogy én hogy utálom az Ászos flopot, amikor értékért szeretnék cbetelni:D
  • Lammer
    #27285
    hetvegen megyunk mi is! jossz? szombat betonbiztos!

    en most nagyon laza leszek, mert 3K-ra "ingyen" megyek :)
  • Lammer
    #27284


    lol, csak hogy irjak is valami jot :D

    omaha sunday wr2 selejtezo 1. leosztas:
    AsTh5h6h

    megy az emelgetes... eleg szep kassza...
    flop: Ts5s5d

    allin, valaki megad... felhizas
  • petesilver
    #27283
    4500 volt a három verseny, és 17500 a nyeremény összesen.
  • Lammer
    #27282
    a Q9 is allinelt kb...

    Pete: Granulalok! Igy mennyit sikerult osszeszedni? :)
  • petesilver
    #27281
    Elég sokáig, most értem haza :) Hozzátartozik, hogy három versenyen indultam, ha már ott vagyok. Az 500 Ft-os turbón végül harmadik lettem, az 1000 Ft-os versenyen csak 15. Az este 20.30-kor kezdődő 2500 Ft-os versenyen meg negyedik. DE hülyeségekből, szívásból nekem sem volt hiány :) FT-n 125 000-el shortyként ültem BB-n (20000), gombról a CL 65000-re emelt, A3s-el visszatoltam, meglepődött, vacilált sokáig, aztán megadta 102o-val, mert hát Doyle Brunsonja van ( valami itt tanuló vidéki főiskolás blöffgép amúgy), és floppon jött is a 102 :D na így estem ki nem rég :D
  • sandor8206
    #27280
    hát ha csak majdnem 4BB volt, akkor BB any2 call, K5s meg főleg
  • Palinko
    #27279
    itt volt szín meg sorhúzó is flopon, ilyenkor nem slowplayezünk.... ez most tényleg szarul játszotta meg.
  • sz4bolcs
    #27278
    Így NE játszátok meg az AA-itokat... :D
  • Lammer
    #27277
    az mekkora mar, hogy egymas melle ulunk elo" versenyen? :DDD

    Remelem jo sokaig benn maradtal!

    hajra!

    ugye, hogy szar megado volt az Q9o meg a tank call K5s a 3,78 BB-s ultrafeszes pushomra??

    eselytelen volt...
  • ntex
    #27276
  • sz4bolcs
    #27275
  • sandor8206
    #27274
    nagyon helyes, hogy ilyen emberkék vannak, csak lenne belőlük még több
  • ntex
    #27273
    Így kell 3.10%-ról faxmákolni :D

  • Lammer
    #27272
    nem birom ki, hogy ne irjak :D

    45-os sit&go (0.50)

    feszulok ezerrel... (27-en vagyunk)
    KK 3bet... nagyvak visszavag allinre... namondom neeeee... call

    ofkorsz, hogy AA :D

    gg
    (de legalabb, most tenyleg jobb ellen estem ki) amugy 10 leosztas alatt 3X volt AA a partyban es 2X volt KK vs AA (1ik az enyem)... hmmm :)