30078
  • sz4bolcs
    #27391
    helloszia :D

  • sz4bolcs
    #27390
    Azért ilyenkor a river check utáni mutatásnak (mikor mindenki látja, mivel adogatta) van egy bukkakee feelingje, ami engem mindig kárpótol. :D
  • xxxpaulxxx
    #27389
    Én azért vettem, mert szükségem volt valami rendszerezettebb, átfogóbb dologra, mert a cikkek is jók, meg a videók, de azért ezt mégis csak egy profi írta:)) Egyébként én pont azt olvastam, hogy sokak szerint túl feszes:D Majd kiderül:) Rossz nem lehet.

    Pdfben nekem is megvan, de kb 800 oldalt olvasson el az, akinek két anyja van... pláne úgy, hogy homályos is ráadásul:DD


    #27388: Jáááj ne is mondd... ha nem fogom vissza magam, akkor sikerül összetörnöm a kb 4 napos egerem:DD
  • ntex
    #27388
    Az GG... Az ilyenek után nem szoktam bírni megállni hogy valamit ne szóljak be az ehhez hasonló mocskosul nagy fisheknek :X De csak azért mert ilyenkor szinte mindig eldurran az agyam :D Még meg kell tanulnom túllépni az ilyen bad beateken
  • ntex
    #27387
    Nekem PDF-ben van meg de az tudom hogy nem ua. meg azt nem tudom akárhol olvasni. Jó kis könyv csak nekem túl "bonyolult", meg kicsit talán LAG-osnak tűnt, ami sokkal rizikósabb/bevállalósabb játékstílust taglal. De egyértelműen tele van olyan dolgokkal amiket a "tréner" oldalak nem taglalnak vagy csak magasabb szinten.
  • sz4bolcs
    #27386
    phil helmuthos logoval... gg...

  • Palinko
    #27385
    nekem tetszett.
  • Gaba94
    #27384
    Nekem is tervbe van véve. Majd véleményt írhatnál róla :)
  • xxxpaulxxx
    #27383
    Megvettem a Dan Harrington-Bill Robertie Cashgame 1-2-t^^
  • sandor8206
    #27382
    én se dobok sose, csak most kattant a progi a Pokerstarson arra, hogy ne nyerjek semmivel és ilyenkor minimalizálom a veszteséget :-) már láttam a setet ami riverren fullá erősödik :-P
  • sz4bolcs
    #27381
    jó, de én azt csak viccből írtam. Nem láttam a sorom. Normál esetben ez nálam turnön, meg riveren is allin, akármi jön.. :D:D
  • ntex
    #27380
    ilyen handeket sose dobok el :D nincs flössveszély, ha paráznék akkor inkább megpróbálnék minél olcsóbban terítésig menni de kész sort semmi esetre nem dobnék, főleg úgy hogy tudom mennyit blöffölnek átlagosan
  • sandor8206
    #27379
    hát én is KQ láttam mindenhol :-)
  • sz4bolcs
    #27378
    És a végén kimutatja az ászpárt preflop limpelés után... biztos azt akarta jelezni a show carddal, hogy ennél nagyobb emelést is megadott volna, és mennyire szarul játszottam........

  • sz4bolcs
    #27377
    Nem mondod, hogy józan voltál, és teljesen fitt?
  • sandor8206
    #27376
    de lemerem fogadni, hogy otthon meg üti a gépet, hogy köcsög PS csal, meg direkt dobta a 10 turnre stb. stb. azon meg el se gondolkozik, hogy borzalmas amit csinált
  • sandor8206
    #27375
    nekem is volt egy hasonló a múltkor :-) annyira borzalmasan játszanak, hogy simán kiszorítanak

  • sz4bolcs
    #27374
    :P
  • ntex
    #27373
    kispórolta magának azt az 515-öt a kis smucig...
  • sz4bolcs
    #27372
    starson is terjednek a pokerrobotok???

  • ntex
    #27371
    Én meg már rá voltam kényszerülve a pushra ekkora stack mellett, hiába volt előttem raise, ilyen lapra vártam hogy pusholhassam befelé
  • Lammer
    #27370
    btw, most esett le, hogy az AK initial raiser csinalta szarul... barki barmit mond, lehet feszes vagyok... de egy allin es rééézallin utan el kell engedni az AK-t... ott top parok feszulhetnek egymasnak es lasd... volt is egy... szar jatek volt az AK reszerol... en dobtam volna... de tenyleg... (el kell engedni a jo lapot is, ha a szitu olyan)
  • ntex
    #27369
    Jaja, hand replay bugos picit :)
  • Lammer
    #27368
    jah viszont a sidepotot vitte az AA mert ugye full az AK elleneben :)
  • Lammer
    #27367
    na elmesz a... :DDDD
  • ntex
    #27366
    :O

  • ntex
    #27365
    mármint turnon check call, riveren meg bet/call vagy check/call. Ha pofátlanul nagyot hív max akkor dobnám
  • ntex
    #27364
    sztem ez simán call/call. Rengetegen blöff betelnek semmivel turnon hogy elvihessék a potot
  • sz4bolcs
    #27363
    Féltem a KQ-tól..
  • hugopareiros
    #27362
    miért dobta el az úr?
  • sz4bolcs
    #27361
    Itt az ideje, hogy változtatásokat eszközöljek a játékomon.... és pihenjek kicsit :D

  • petesilver
    #27360
    Azt látod én sem tudom. Rengeteg a hobbi kertész, ha meg monsterekkel feszeskedem, megszívom :) Ötletem sincs igazából, ugye játszhatsz bárhogy ha nincs szerencséd, nem leszel plusszos szerintem, de ez igaz magasabb téteken is. Egyszerűen semmi garancia a sikerre, bárki bármit mond, ma élőben FT-n AA allin JJ adta, river J.
  • sandor8206
    #27359
    tuti nem érti senki vagyis nem nagyon találkoztam még olyannal micrón, bubbleban azért már 1-2 kapisgálja, hogy most bubble van
    én azt nem értem, hogy a francba ér el valaki 20%-os ROI-t micrón, egyszerűen nekem nem megy, jó kicsi a minta de az a kurva RNG nem engedi
  • Lammer
    #27358
    nah... mai napi magyar PS tapasztalatok...

    7433 indulo... 100-ik hely... ugy, hogy meg volt kb 80K zsetonom... megadtam egy raiset K9-el (untam)

    5-en benn... flop: 23K

    elso hiv 4K (ettol egnek all a hajam.. akkora potra BB-t hivni lol) 2 megad...
    allin... mindenki dob... egyedul az asztal chipleadere idozott el nem is keveset... eeees megad.... showdown... ofkorsz:KT

    gg... minden jott b*ssza meg turnon meg riveren, csak 9 nem... amugy 78 :D

    viszont! mivel eleg regota ultem benn... egy eszrevetel, rengeteg allint lattam es MINDEN esetben(tehat jobb mutatasnal) is elverzett a kis zsetonos... hmmmmm
  • petesilver
    #27357
    Nem, mert nem tudhatod hogy a másik érti-e az SNG lényegét. Mikro szinten nagyon ritka. Leginkább a feszes, no set no bet elv a kifizetődő, de rengeteg szerencsevadász van azért ott is. Alapvetően a biztos szitukat kell keresni, amikor tudod (nem sejted) hogy elől vagy, és gond nélkül megadod. Ráérsz izgulni a push/fold szakaszban.
  • ntex
    #27356
    Én nem is szoktam általában :) Az elején inkább feszesen játszom standard ABC pókert. Mikor már csak 4-5 en vagyunk akkor kezdek fellazulni, vaklopásokat csinálni stb.
  • Csacsi
    #27355
    Nem....Fordítva sem igaz. Az elején nem szabad bevállalni a coinflip szituációkat. Még a 60/40-et sem. Mert nem éri meg.
  • ntex
    #27354
    Tehát amúgy bármilyen pockettel hosszútávon nyereséges berakni a zsetont preflop nem pocket ellen?
  • ntex
    #27353
    Tudod hányszor volt már hogy kis fos párba szaladtam AK-val és nem jött sem A sem K? Lényegében AK ellen minden kézbepár ugyanakkora előnyben van... Annyi a gond mikor én pusholok pockettel AK AQ AJ ellen tuti hogy pottyan nagyobb :)
  • sandor8206
    #27352
    azért kérdem, mert sztem is fold, de még is látod sokan callt javasolnak

    matekját, filozófiáját is értem, csak konkrétan ilyen példa sehol se találtam