30078
  • Lammer
    #27431
    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=3760467[/flash]
  • Lammer
    #27430
    nah... beultem 1.10-es versenyre...

    persze elfogytam... mert miert ne jonne le az ellenfelnek a szine, ha nekem broadwayem van... miert ne sorosodik le, ha nekem ket par...

    varok-varok-varok... szar lapok vegre push...



    ugye milyen alap, hogy ilyenkor belefut az ember ONLINE?
  • ntex
    #27429
    De éreztem hogy riveren nem szabad hívni... Szánalom hogy mivel jött... $1-es SnG

  • ntex
    #27428
    Szép az SnG grafikonom? :)

  • Lammer
    #27427
    ehhh 0.25-os SNG... 90-es... eletem legrosszabb jatekaval kb... 5x-ik... maradt 35 centem...

    beultem mikro FLHE-re... fel orat potyogtem ... 1.25 jelentem :D
  • ntex
    #27426
    Nálam always the river... :) Mindig riverre jön a beat card
  • Lammer
    #27425
    nah befarmoltam magamat a fizetosbe 0.10-es NLHE turbo SNG-n...

    14/360 :)

    44 push short vagyok: QA megad... ofkorsz flop: A ... always an ace :D
  • xxxpaulxxx
    #27424
    Mikor jön már ki a Holdem manager 2?:DD
  • Lammer
    #27423
    egyebkent rajottem, hogy en is inkabb Farmolok es marad az online SNG vagy elo MTT... mindég ott vagyok a jo helyeken... lehet ultrafeszes vagyok... de lehet benn is vagyok sokaig :)
  • xxxpaulxxx
    #27422
    Bszarás... bwinen minden apró "trükk" működik:D
    klikk
  • xxxpaulxxx
    #27421

    Folyamatosan benne is lennél:DD
  • ntex
    #27420
    Úgy kiröhögtem a gyereket...

  • sz4bolcs
    #27419
    pfff :D:D:D:D:D Én azért nem játszom live cashgamet, mert folyamatosan az itm-et várnám. :D:D:D
  • xxxpaulxxx
    #27418
    Nah majd egyszer, ha már élő pókerben is lesz akkora arcom, mint online:DD Mondjuk Cashgamenél legalább nem kellene állandóan megkérdeznem, hogy MENNYIAVAK?:DDDD
  • Lammer
    #27417
    aaauuuu ez de fajdalmas lehetett :DDD
  • sz4bolcs
    #27416
    xDDDD
  • sz4bolcs
    #27415
    Egész biztos vagyok benne, hogy preflop ez egy szomorú és nagyon fájó missclick volt.
  • sz4bolcs
    #27414
    így kell ezt gyerekek :D:D:D:D:D:D

  • Lammer
    #27413
    Konyorgom, miert fogok ki mindig ilyen hobbista faszokat???

    eleve raise... kiraly topparjara (nekem is az van) megadogatja a pot felet mindig... de mar benn van 100K zseton... mar reg 3 szin van... es megadja es megadja... es utana nem fogadja el, hogy leirom neki miert volt szar jatek reszerol a calling station... "ilyen a lapjaras" "meg ez szerencse"

    az anyadat azt, te idiota, szinvak vagy?!! (szokasos 1-el kisebb kickerem volt talan)

    grrrrr

    141-ik/hetezer sokbol... pedig azt hittem, hogy 200-nal mar lesznek jo jatekosok :S
  • ntex
    #27412
    OMFG... Ti elhiszitek ezt? XD Eddigi pókeres karrierem legnagyobb mákja :D

  • ntex
    #27411
    Ebben a szituban szerintetek tényleg én voltam az idióta? Limpel a srác, A8o-val rápusholok a stack/vakméretek miatt, a végeredmény után azt mondja idióta vagyok. Szerintem csak agyvérzést kapott

    Aztán elmagyaráztam neki legközelebb hijackből ne akarjon csapdázni XD Ha emel nyilván dobok. Így viszont elöl gondoltam magam A8o-val így sima push volt szerintem.

  • Lammer
    #27410
    nem is fogok!

    az a baj, hogy tul sok hájsztéksz pokert neztem... :D legalabb ott van egy kis szinvonal... :)
  • petesilver
    #27409
    Hááát, szerintem a CG minden szinten ilyen, felkészülés nélkül oda bemerészkedés nélkül nagyon necces bemenni.
  • Lammer
    #27408
    undorito a cash azon a szinten... en masfel orat ultem benn... Te tudod mivel hivtak 6-8X BB-t??? T7 es egyszinu alacsony kapcsolodokkal... anyatokat... Aki teged lekopasztott az ilyen fos lapjaira jottek zsinorban a ket parok, szettek stb... majdnem kitekertem a nyakat... en ugy hullottam el... hogy amit az elejen farmoltam, lefogytam a vakokkal meg 1-2 limp... (megjegyzem a legjobb lapom masfel ora alatt KT!!!)
    Ad2d megad hivas... flop ket diamonds... hivnak nagyot... megadom... turn semmi... hiv egy borzalmasat.. oke felfogtam szetted van... allin (a megadasom)... ofkorsz nincs diamonds... gg mutat ellenfel 999... makoscsibe... ha 2 leosztassal elotte nem makol egy runnert, akkor nem makol be utana :S

    (igen megadogattam... annyira biztam benne, hogy online SOSEMnem jon a szinem... hat itt is peches voltam... hany pro bizza az eletet magas flushdrawra... nekik sem mindég jon ugye, hat akkor en mit akarok? :D)

  • petesilver
    #27407
    Odds kalkulátor szerint floppon 91,09% volt az esélyem a győzelemre :)
  • petesilver
    #27406
    Életem első élő cashgame élménye: 50/100,leülök,kérek lapot? persze, CO 105, kiegészítek,nézzük, flop 55J, emelnek 900-ra, én jövök. Nulla CG tapasztalat, floppon drill, mi a tököt kell ilyenkor csinálni? Egyszer élünk alapon allin. Srác megjegyzi hogy nagyon eltalálhatott a flop, de megadja, AJ-t mutat, Turn J. Az az egy vígasztal, hogy ha valaha beteszem még oda a lábam, ennél már csak jobb jöhet :D
  • sandor8206
    #27405
    azért a 3. megadódótól az a flop dobás gyönyörű volt :-)
  • sandor8206
    #27404
    keveset hívtál sztem preflop és flopon, de amúgy jó nagy fasz volt, ennyi :-)
  • Lammer
    #27403
    JAJA :)

    nem jossz? :)
  • xxxpaulxxx
    #27402
    Ti is az univerzumban szoktatok játszani? Haverék oda szoktak járni, ma elmentem előtte és én is akarok már menni haverokkal (ha nem kéne tanulni:DD)
    Tuti cashgamet nyomnék:OO
  • petesilver
    #27401
    Most hogy szinte menden nap benézek, egyre több masszív magos sztorit hallok :) Van ugye a hosszú becenévre hallgató, aki 2m2cm és 53-as lába van :) Westendben van boltja, napokban 3000-esen volt bubbleboy, és azért nem dobták össze neki, mert hogy nincs rá szüksége :) Mondta hogy tényleg nincs, csak hát azért szokás ha már 8 órát ott szívott hogy ITM előtt kiessen. Azzal a sráccal is jóban vagyok, mert mindig egy asztalhoz sorsolnak, meg sokszor csak ketten játszunk az elején egymás ellen, aki sajnált téged a múltkor, ő akart adni a bubbleboynak, de a többiek leszavazták :(
  • Lammer
    #27400
    :((

    volt egy nagyon szotlan szemuveges oreg Ur... az befarmolta magat FT-re... es pont bubiban esett ki (7ik) mondtuk, hogy osszedobjuk neki a befizetot, de kicsit tilten volt es koszonte szepen elment... (a CL makolta le, akit irtam korabban ofkorsz :D)
  • petesilver
    #27399
    Nem, az én vagyok egy ideje :D
  • petesilver
    #27398
    JAJA :D Az asztalnál már jó ideje kis szarok jöttek folyamatosan, 7-es, 3-as minden leosztásnál volt, sokszor több is a boardon, és 18:30 volt. Ez azért fontos, mert 19:00-kor kezdődött a 3000-es. Kézbe kaptam egy 3-as párt, és elég sok zsetonom volt, amikor allint toltak, és meg adta egy akkora stack mint én. Sokat vaciláltam, és mielőtt döntöttem volna, megkérdeztem mennyi az idő, mondták fél hét. Mondtam a srácnak hogy előre szólok, ez szar megadás lesz, de hátha bejön a megérzésem, és vagy duplázom, vagy megyek át a 3000-re. Kérdi, hogy mi a megérzés, mert ő is a pont így van vele, vagy dupla, vagy át 3000-re ( eredeti allin szótlan öreg, az nem társalgott). Mondom jön mindig 3 vagy 7, mondja ez igaz, szóval adtam. Nem jött bakker a hármas :) 33 vs. AKs vs. JJ, flop QQ8, meg pár szemét a végére, nyert 2 párral a JJ, aki ha nem száll be (átmeneti elmezavar esetén :))akkor vittem volna.
  • petesilver
    #27397
    Hát én tegnap olyan bitang szarul játszottam meg élőben az ász páromat, hogy azt nem volt öröm nézni.22-en voltunk versenyben még a 111-ből, ante 400, 2000/4000 heten az asztalnál, AA kézben. Slowplayt választottam, hogy azért többet keressek vele, mint ha mindenki dobná, 180.000 zsetonom volt, 10.000-re emeltem, nagyvak adta és a CO is, nagyvaknak volt össz 95.000, CO 53.000, flop J87.Annyira nem örültem, de hát a flop az esetek többségében nem segít alapon allin. Mindketten azonnal adták, nagyvak 88, CO 910 sor. Floppon szarrá voltam verve, T:3 R:J a nagyvak aki már felvette a kabátját közben fullosodott, és visszaült a nagy stack mögé :( Megjegyzem: a srác az előző 2 órában dobogatott és csak allint tolt, folyamatosan duplázott, ez már a második AA volt amit kinyírt :) Szüneten mondtam is neki, hogy én nem megyek ellene ha allint mond, mert nyeri az összeset. A gond az volt hogy itt én toltam :)
  • sz4bolcs
    #27396
    juj.. ez annyira szomorú sztori, élőben legalább nincs ilyen:

  • Lammer
    #27395
    azert, nem :))

    ha fusizok (a'jtitechjunkie vonalon) es van dugipenzem, akkor viszont elmegyek :)
  • sz4bolcs
    #27394
    Te minden nap "e'lo"' versenyeket nyomsz? :D
  • Lammer
    #27393
    jah... 2X ultem egy asztalnal a kesobbi gyoztessel... minden embert ugy ejtett ki (ha szin kellett, akkor az jott riveren, ha AK-val callolt par ellen, akkor river A stb... sor nuts minden), hogy MINDENe bejott (ellenem is)... a hab a tortan amikor az ultrafeszes 4ik jatekost is allinra hivta... AKo vs AJs... persze riveren potyog az 5ik treff neki ... es sorolhatnam... ha asz volt lennt szinbol, akkor K-val tarolt.. ha semmi akkor A flush... hihetetlen volt :))) nem csak online "van ilyen" :)
  • Lammer
    #27392
    Mai e'lo" elmenyek:

    17.00 1500 Ft... 57 nevezo" (PeteSilver is volt :D)

    Jatek elejen jol jatszottam, amig el nem szalltak a vakok... elso szunetre sajnos visszaestem kezdo ala' (20K->17K) viszont eleg jo asztalnal ultem... AA-mat,QQ-mat (bar qq-nal x77 volt a flop, de pofatlanul rakerdeztem, fold hegyek) sem tudtam 100%-ig kijatszani :(

    Utana befeszultem, mint atom... olyan "online"-os elmenyeim voltak, hogy lehidaltam... leirom mikkel nyerhettem volna agyon magam:
    A3 UTG... short, hosszas vajudas utan dob: flop A3x ofkorsz
    66 Middle... vajudas, dob: flop: 6xx
    77 szinten...
    Doylet kaptam kb 5X: flop neha szett :SSSS

    lefogytam 10K korulire... junk hegyek utan: TT allin, megad... JQ... nem jott huhhhh... na akkor mondom visszafeszulok... megint junk hegyek: QK tolom... ketto megad... mutat AT, AJ... felalltam:
    flop:K99 turn:x river: Q :D 3X hizas... feszules ezerrel... volt egy nagyon jol jatszo srac, ultraagressziven tolta... mikor mindenki dobta, ramtolta az allint, persze dobtam (big stackes volt)... mindig viritott egy aszt :)... kis kihagyasokkal beprobalkozott... tolt egy allint... folehajoltam a kartya fole es elkezdtem mantrazni, hogy kerek KET ASZT! mindenki rohogott... megnezem... INSTACALL!!!! srac elfeheredett :D "mid van? mid van?" szerintetek??? showdown: kib*sztam a ket aszt :DDDDD

    na ott megint dupla.... feszules... 1-2 szitu... feszules... es potyogtak az emberek... ofkorsz raise-reraise allin AJ nalam... fold... board AJ... grrr... nembaj.. mert ITM... ott potyogas... feszules es maradt 75K zsetonom... :DDDDD 3-an voltunk :D cl: 700K... 2ik: kb 365K... cl hiv BB*2,5... allin, call: JTs nalam QKo... jon a J turn... gg.... 3-ik!!!! (8850 penz!! jeah :D)
    egy leosztas volt... belevitte a cl a 2ikat szituba... mar nutflushe volt a cl-nek, ugy hogy gg...