30078
  • keembo
    #27471
    ez esetben használd az egér görgőjét, esetleg a Page Up gombot...nem dísznek van...minimálisan azért szeparálódhatunk egy adott témán belül és mellesleg kurvára offenzív, ha a szabadidődből erre a válaszadásra áldozol annak ellenére, hogy téged nem érdekel a dolog...görgess!
  • xxxpaulxxx
    #27470
    Hogy én miért nem tudok (azért néha tudok:D) szettet dobni:S
  • xxxpaulxxx
    #27469
    Amúgy a Harrington CG könyvet mindenkinek tudom ajánlani! Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! Tuti 2x el fogom olvasni. Bár az elején vannak benne triviálisnak tűnő dolgok... rá kellett jönnöm, hogy akármennyire is azt hiszem, hogy tudom ezeket... jobban át kell gondolnom bizonyos helyzeteket...stb:)
    Jah és azért különösen jópofa, hogy mind élő, mind tévés élő, mind pedig online handelemzések is vannak benne:D
  • xxxpaulxxx
    #27468
    Boccs srácok, de ez a téma még mindig kibaszottunalmas... no offense:)
  • keembo
    #27467
    Elolvastam sört kortyolva. Mit ne mondjak, mintha valami bennem lappangó dologra kaptam volna a láncreakciót kiváltó allergént. Úgy értem éreztem, hogy matematikailag "nem úgy van az, Sztálin elvtárs!"...

    Már csak abból kiindulva se szabad bagatel módon elvetni ezt a lehetőséget, hogy tudván az egész világ az átb*szás, hazugságok és megvezetésen alapul. Mindenki magának kapar...ahogy a játékosok is, csakhát olyan valaki vagy valami alatt, amely szintén magának kapar. A szoftver megírói lefogadom vagy milliárdosok vagy halottak.

    Ne essék félreértés, nem az a fajta vagyok aki beb*ssza a félkarúba a havi fizut/segélyt és aztán megveri az asszonyt otthon. Mondhatni jó érzékem van az alap matek műveletek fejben végzésében és bár alig alig elemeztem a játékomat, mégis érzem a sokadik leosztás után, hogy itt valami nem kóser. Anno játszottam a Casineto nevű szörnyűségen, amely szoftvere tele volt hibával. Talán most állt össze a kép, hogy miért voltam ott a top 2-3%-ban: talán olyan f0s programozók írták, hogy egy intelligens ám mégis "észrevehetetlen" RNG manipulátort nem bírtak megírni. Ez megmagyarázza a számtalan hibát, pl. kezdetekben instant ki és visszaüléssel meg lehetett úszni a kisvak/nagyvakot, a többi pozícióban viszont ugyanúgy kaptál kártyát és játékban maradtál. 8'D

    Én részemről abbahagyom az online pókert...nem egy stabil megélhetési forma, pláne napjainkban (adó, csalás lehetősége, piramisjáték, etc.) mégis rengeteg időt visz el és marhára unható dolog, hogy óránként 5 percem van sz*rni, húgyozni. Azért még azt a pár dollárt elverem, de úgy mint b*zi a farkát.

    ...és igen, rossz "szérián" vagyok túl...mondhatni a PS vagy PP bankrollokkal való játszás úgy egészében az volt. És nem a mákok vagy a rossz játék miatt. Érdekes módon a fentebb említett f0s Casineton erősen pluszos és hálás volt a jó BRM illetve stratégia/oddsok figyelembe vétele. Nem volt ennyi lejavulás.

    Ha nekem vagy a cikkeknek nem hisztek...akkor higyjetek csak a termeknek, amelyek milliárdakat profitálnak belőletek :)
  • xxxpaulxxx
    #27466
    Microlimit CGben KK-t nem dobunk PF!!!!!
    Egyszer én is dobtam ugyebár... de itt fogadtam meg, hogy soha többet nem fogok ezeken a limiteken:D
  • ntex
    #27465
    100% biztos voltam benne hogy villainnél JT lesz, ennek ellenére azt is megéreztem hogy nyerni fogok XD, ezért sima call

  • ntex
    #27464
    KK-val simán preflop allin. A lényeg ugyanaz volt, de legközelebb nyugodtan told be. Nagyon ritkán lesz a másiknál AA
  • Lammer
    #27463
    OK mara ennyi, nem kisertem a szerencsemet!

    ESKUSZOM ezt eloben eldobom, mert tuti AA van az 1-ik playernel, annyira agresszivek! tudom "nem a legjobb" jatek... de l*sz*rom :D

    (megint nem latszik, majdnem beleszaladtam az extra idobe, hogy bemenjek 3iknak)

  • Lammer
    #27462
    cash .2/.5

    handek egymas utan:
    9T
    T9
    T9
    99

    lol
  • Lammer
    #27461
    tegnapi napos heads-upom a 360-as versenyen 1. helyert... (nagyon sokaig ment a csiki-csuki)
    J9
    flop: 23J

    allin call -> masik srac mutat: J8...

    hmmmz
  • ntex
    #27460
    Én most nem szállok be megint ebbe a csal/nem csal a terem dologba, leírom a saját tapasztalataimat:

    Erre a videóra alapozva:



    Én is tapasztaltam ezt nem egyszer hogy a legnagyobb stack a favorit nem mindig, de nagyon sok esetben. Volt egy olyan party, direkt végignéztem miután kiestem, mert a srác aki kiejtett az elején rögtön 3 embert egy 10 fős SNG-n utána minden szar lappal (any2 suited) elkezdett játszani és úgy 80%-ban ő vitte a kasszákat. És csak hízott a stackje, a 10 emberből 7-et ő ejtett ki és végül be is húzta a versenyt. És ő is csak "XD" "XDDDD" meg ilyeneket írkált a chatbe mert szerintem ő sem hitte el miket mákolt.

    És akkor a saját tapsztalat: Volt nem egyszer hogy beneveztem Starson egy Hyper Turbo 0.02$-os versenybe. És egyszer volt egy 4-es allin amit megnyertem. Kb. én voltam a második a versenyen. És onnantól kezdve én is nyertem minden szar lappal mert elkezdtem lazán játszani az alacsony vakok/nagy stack miatt. És sorra kaptam a drilleket, flössöket, sorokat, flop két párokat. Szóval ez nekem is gyanús picit. És akkor nem tudom már melyik cikkben említi a srác hogy nem véletlen hogy ennyi Super Turbo tournament lett manapság. Végülis van benne logika, ha ezek a teóriák igazak. A nagy stack végig gyalogol a mezőnyön, minél több embert kiejtve, akik már regelnek is a következő versenyre, ezzel termelve a raket a teremnek. És ha az ellenőrző cégek tényleg belső szervezetek vagy kamu cégek akkor simán megtehetik mert tényleg senki nem néz utána.
  • Lammer
    #27459
    Cash:
    Turnon azert adtam meg a hivasat... mert:
    flop utan miert nem jelezte?
    turnon tul donk volt a hivas a pothoz kepest, nem hittem el, hogy szine van... es igen...



    kiultem :D
  • Lammer
    #27458
    beultem cashre... 6 leosztasbol 4(!!!) ->3K... omg
  • Lammer
    #27457
    czimbora kuldi szeretettel... meg nem tud posztolni ide, mert ujreg, de kerte rakjam be :DDDD

  • Lammer
    #27456
    azon az 1500-os versenyen ahol 3ik lettem... akkor az elso asztalomnal... pont arrol beszeltunk ki milyen regen kapott mar AA-t... kovi 1-2 deal utan... nezem a lapomat... WTF... AA :DDD

    utana elinditottam egy "lavinat" HA HISZITEK, ha nem! kb minden 4-5-ik alkalommal valakinel AA ugy kb meg 4X... allin megado is volt: board: AA... ace quad :D
    (es volt osztocsere is pont akkor kozte) :DDDD vannak azert erdekes dolgok...

    van egy 40-es csavo akit allandoan latok jatszani... extralaza... siman allinre tolja magat suited es/vagy alacsony kapcsolodokkal...
    45s 3-as allint vitt... QQ meg Amonszter ellen...

    kesobb ua asztal... egy elfogyo srac tiprodik... a heronk, meg biztatja, hogy told be, mert o" betolna! en mar rohogok, mert tudom mi volt az elozmeny... idokeres... betolja... showdown... 45... jon megint a sor :DDDDD 3 embert kaszal :DDDDD
  • Lammer
    #27455
    persze amikor CL voltam bo4-ben, akkor is az 1ik lengyel srac kezdett elfogyni es A8-al ketsegbeesetten allin... akkor dobott az RNG ofkorsz nekem AA-t... nem panaszkodom, mert hulye lennek, de azert nah... nem sokkal elotte sad allin KK vs Alofasz... A esik... hmmzzz
  • Lammer
    #27454
    en majdnem hasonlokat probaltam itt korabban pedzegetni, de le lettem oltva... ja es leszamitva* azt a par makomat ami eltorpul ama teny mellett, hogy tegnap 3 versenyen jatszottam:
    1.10 MTT
    2x 0.10 SNG

    MINDEN* alkalommal, ha utkozott big vs small stack pre-flop allin, akkor a big vitte... hmmmzzz
  • Chrisx
    #27453
    Egyébként attól függetlenül hogy csalnak e a termek vagy nem, a véletlen szám generátor sem mindig az elvárható értékeket generálja. Végeztek kisérleteket ahol egy rng több milliárd pénzfeldobást generált folyamatosan, és megfigyelték hogy bizonyos eseményeknél szignifikánsan eltért a várt értékektől az eredmény, ezt ma még nem ismert kvantumfizikai elméletekkel magyarázták. Szóval nem a terem csal hanem a fizika :D
  • Lammer
    #27452
    Peter: 10-ed ird mar legyszi T-vel, mert igy soxor bejojozik a szemem, ha tobb 10-es van boardon :D

    htxvm :)
  • petesilver
    #27451
    - Képzeld, tegnap találtam egy négylevelű lóherét!
    - És szerencséd lett?
    - Naná! Ma is találtam egyet!
  • petesilver
    #27450
    Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy 2 napja vicces kedvemben voltam, és kipróbáltam a Klófasz erejét :) K8s-el bementem egy háromfős allinba, és floppon 8-as pókerem lett :D de tegnap míg engem aláztak a sorokkal, 10Js-el bár floppon nyiltvégű sor és fösshúzóm is volt, úgy kikaptam, mint a huzat :)
  • petesilver
    #27449
    Ha csalik a szájt, akkor csalik az élő póker is :) Most hosszan írhatnám az elmúlt 2 nap masszív szívásait, de gyakorlatilag bármim volt, minimum sorral vertek el. Legdurvább a AKJ floppon K9-el allin, 810o-val megad, river Q, ez pont a KK preflop allin AJ megad, board: QK8A10 után jött, vagy említhetném a 66 vs 45 preallint, ahol A23103, ahogy a KQ vs AJ flop KQ10 esetét is. A tegnapom ilyenek jegyében telt :D
  • petesilver
    #27448
    hm, hmhm.....
    RNG01
    RNG02
    RNG03
    RNG04
  • Lammer
    #27447
    Jah es itt a legjobb 4... itt volt egy nagyon nagy nutsom... showdown utan, floppot levagta... mar mentem az iksz fele... ez oltari mak... egyebkent nagyon elidoztem ez nem latszik... nem is egy szinu, nem is kapcsolodik... mondom jo lesz nekem a negyedik hely :)

  • Lammer
    #27446
    jah legnagyobb nutsom ^^

    Tudom gusztustalan limp

  • Lammer
    #27445
    akkoriscsal
  • xxxpaulxxx
    #27444
    Köcsög erengé!:D
  • Lammer
    #27443
    EL SEM HISZEM!

    "PokerStars Verseny #460749605, no limit holdem
    Nevezési díj: $0.09/$0.01 USD
    360 játékos
    Teljes nyereményalap: $32.40 USD
    Verseny kezdete 2011/10/27 20:56:13 CET [2011/10/27 14:56:13 ET]


    Kedves Teh_lolguy!

    1. helyen zártad a versenyt. Valódi pénzes számlád egyenlegén jóváírásra került USD 6,80 értékű díj."

    es Magyar sraccal heads-upoltam!!! :)

    most egy kis idore befogom a "pofamat" mert ordenare nagyokat makoltam :D

  • sz4bolcs
    #27442
    mtt :D

  • xxxpaulxxx
    #27441
    Hmm eddig ez a "Nem tudok MTT-zni, ezért szupernitty vagyok" stílus bevált:D
  • xxxpaulxxx
    #27440
    hmmm 20bbvel MPből 55el "vakot lopni"... így kell ezt csinálniX'D
  • Lammer
    #27439
    omg... 2.20-as verseny... cimbi raise JJ

    2 megad... flop: QTJ

    allin mellette... nagyon hosszas vajudas call fenntrol... en siman megadtam volna, mert nonszensz, hogy mellette (KA talan), 89 van...

    eees el tudta dobni... show: 89s vs QKs :OOOO

    herofold! :D
  • xxxpaulxxx
    #27438
    Tudom, mi is szoktunk haverokkal élőben játszani egy kocsmában... bár már jó rég nem voltam... valahogy manapság nincs felesleges fél délutánom (pláne HÉTVÉGÉN) az ilyesmire:DD
    Van egy srác... abszolút nem tud játszani, de nem is tagadja... csak a társaság miatt jár ÁLLANDÓAN:DD Nah ő az aki látványosan unatkozik... két fold közben nem győzi nyomkodni az Angry birdsöt vagy a football managert:D
  • Lammer
    #27437
    gondolj bele... es eloben mennyit ucsorogsz... mondjuk altalaban megy a poenkodas az asztaloknal... meg alkalmi frendsipek kottetnek altalaban... :) multkori 1500-oson ahol 7& 1/4 (!!!) orat ultem, volt egy srac mar "muti-muti" ment egy ido utan :D
  • xxxpaulxxx
    #27436
    Én amikor néha ilyen sng-mttbe keveredek mindig rájövök miért is vagyok CG-s... nekem ez iszonyat uuuuuuuuuuuuuuuuunalmas:D
  • Lammer
    #27435
    lol!

    cimborat nezem skypeon... 2.20-as verseny... 3cAc vs AA allin... 3A nyer :D flopsor :DDD

    ez kesz :D mindig jokat derulok az RNG-n :D

    (1.10-esen ugyanilyen lol helyzetek voltak)
  • xxxpaulxxx
    #27434
    Én meg most vettem észre, hogy Partypokeren van jónéhány pontom... el is szórom őket versenyeken... bár nem tudok versenyen játszani, de azért egy próbát megér:D

    Most 37/263. vagyok és első 60 fizet, 1. hely 125 dolcsi:D
  • Lammer
    #27433
    persze... JJ vs TT-nel ugye jonnie kell torvenyszeruen a T-nek ugye???

    -.- jajjjdeuncsi
  • Lammer
    #27432
    feladom... aki kivancsi ra ide katt