30078
  • xxxpaulxxx
    #27591
    Pedig már reménykedtem egy szettben:D
  • ntex
    #27590
    Azt hittem negyedszer is meglesz...

    UTG1-ben jön kézbe a KK. emelek standard 4BB-t, középről rámtolják a stacket... Mondom most ha ennél is AA lesz abbahagyom a pókert :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    33 volt nála :)
  • ntex
    #27589
    Chilin tegnap óta harmadszor szaladok AA-ba a King Pairommal...
  • Lammer
    #27588
    egyszer volt szinsorom... azt is elvittek nagyobb szinsorral :DDDD
  • sz4bolcs
    #27587
    Mert azt már senki nem hinné el. :D
  • xxxpaulxxx
    #27586
    Miért nem 7?:S
  • sz4bolcs
    #27585
    Nemár. Csak én makkolok össze havonta 1-et? :D Múltkor valami 20 percen belül volt két royalom. (Aztán vettem egy 6os lottot, de csak 5 találatom lett.) :( :D
  • xxxpaulxxx
    #27584
    Tudod... svájci frank és társai... muszáj teperni:D
  • Lammer
    #27583
    ELETEMBEN sem eloben senemsosem online meg egy deka royalom sem volt :D

    meg itthon sem "konyhaszintensenem" :(

    neked meg gondolom ikszedik, makosteszta
  • Lammer
    #27582
    ha most gonosz lennek (realis?)
    - utkozes hegyek, pipa
    - 4 rebuy megvo't ájszink, pipa


  • sz4bolcs
    #27581
    Nem akkor lenne logikus, hogy már meglenne a fizetés, és mindenki kétmarékkal szórná? :D
  • xxxpaulxxx
    #27580
    Hát nem hiába... hónap eleje van, oszt' a fizetés meg sehol:DD
  • sz4bolcs
    #27579
    ilyet még nem láttam $3-as rebuyoson :D:D:D:

  • sz4bolcs
    #27578
    Nem. Elfelejtettem :D
  • xxxpaulxxx
    #27577
    Te meg egy mázlis pókerkocka vagy!:D Gratu!:)
  • ntex
    #27576
    :D

  • xxxpaulxxx
    #27575
    No mától újra SH-zok:)) Picit beleuntam már a FR-be... nem mintha akkora pro lettem volna belőle, de egyszerűen tényleg unalmas hosszútávon... ez meg jóóóóval pörgősebb:)
    6-8 asztalról vissza 2re:DD
  • ntex
    #27574
    Megmutattad legalább neki hogy mid volt? :D
  • sz4bolcs
    #27573
    wooohoooo :D Már nem számolom...

  • Joekey78
    #27572
    Dehogynem!!!!!
    Egy nagy FISH vagy Czimbi ( Lammer):D :D :D
  • ntex
    #27571
    Nem vagy fish ha nem első limper voltál és nem túl korai pozícióból :)
  • Lammer
    #27570
    mai elmenyek (ambator megigertem, hogy nem megyek a turbo 500-as versenyre de...*)

    szoval... 59 indulo... 6 fizet... szokasos FT-n vagyok es 9-ik... es igen a legjobban nem is az faj, hogy szarabb lapokkal makolnak(usual)... hanem nem jatszottam ki 2-3 szitut amit egyaltalan megeltem... mert a lapjaim 95%-a 24 es a 48 tartomanyban mozgott (!!!) egesz verseny alatt...

    ket momuntum ami eleg volt, hogy beessek az FT-re :)
    AJ hivnak egy jooo nagyot, mert egy nagy zsetonos akart elzavarni egy elotte tiltre kerult jatekost, mivel dobott en csak call... (bar donkcall, mert stackem 2/3a benntvann) flop lejon: Kxx
    ahogy az oszto szetteritette a lapot mar azonnal be is dobtam hanyagul a maradekot (elo" szitu elonyei ugye)... idokeres style... bamulom a flopot (ahogy a videokban a prok :D)es dob... J mutat :P

    nuts:
    Ac5c: csak limp(!!! mekkora fish vagyok omg eloben)

    megadjak sokan...
    flop: Clubvalamixx -> mindenki check... turn Club :D 3000 hivas, gondolkozom, megadom, mellettem is(!!!)... flop: Club :DDDD
    allin a kis maradekot... mellettem instacall... mutatas mellettem ket clubs K magas :DDDDDD

    de azert jo volt, mert *ingyen volt (meg lognak nekem gepszerelesbol, azokbol meg elbohockodok 500-as MTT-n meg)

    jah es igen, most kapaszkodjatok meg! 2 nappal elottem... ugye EU asztalok 10 jatekos... mivel feszesJani vagyok, dobom a treffKlof*sz(kopirajt Petesilver)... 9 jatekos(lol? jatek elso vakszint) mindenki szennecsekkeli a boardot... es 5 azaz OT trefff... ES SENKINEL NINCS TREFF!!! fogom a fejemet omg! :D eees osztoztak :D
  • xxxpaulxxx
    #27569
    Megjelentaholdemmenedzserkettődemégarrasincspénzemhogyápgrédeljekrá!!!!négy:D
  • ntex
    #27568
    Ne vedd már ilyen komolyan, Szabolcs szokott hülyülni :)
  • sz4bolcs
    #27567
    bocs :)
  • Lammer
    #27566
    ne veszekedjetek mar! :)
  • petesilver
    #27565
    Látom szeretsz okoskodni.Mi sem bizonyítja jobban, hogy egy bekövetkezett tényt megmagyarázol máshogy fölöslegesen kötekedés gyanánt. Segítek, mi a különbség. Tény: törnön flössöm volt, tudod az kézben kettő és a boardon 3 ugyanolyan szín és minta egyben. Namármost. A turnön flössből egyenesen következik, hogy csak akkor jöhet létre ha a floppon flösshúzó van. Ugyanakkor a floppon flösshúzóból nem következik egyenesen, hogy turnön flöss. Ezért fogalmaztam így, és ezért volt az odaírva hogy turnön. Lehet ez a magadfajának LOL, de ezt dolgozd fel magadban idővel. Nem igazán értem minek kötsz bele abba amit írok, ugyan is nem építő jellegű, csak kötekedésjellegű fölösleges okoskodás. Viszont megoldható a gond, nem írok ide többet, nem fogok tovább vitatkozni egy taknyos kötekedő hülyegyerekkel. Részemről téma lezárva.
  • petesilver
    #27564
    Ha ez neked keménykedés, akkor te háttal ülsz a moziban. Mindegy , menj vissza mákolgatni, ahhoz értesz.
  • sz4bolcs
    #27563
    "Persze amikor utána shortyként T7s-el bementem, floppon jött 2 szín, allin toltam, egyike volt a két megadónak, turnön már flössöm volt, ami ki is tartott, akkor nem szövegelt hogy tudta, egyértelmű volt a flöss"
  • petesilver
    #27562
    Édesistenem, olvasd már vissza hogy ki a tököm keménykedett? Amikor flösse volt X nek, Y oktatott hogy river után egyértelmű volt hogy flösse van. Én mondtam Y-nak, hogy mutatás után kibickedik, nem, nem egyértelmű.Lejött a flössöm, az csak egy kényszerallin volt, egy szót sem szóltam. Amikor később négyen mutattak, és az asztalon 4 káró volt, de nem talált el senkit, akkor szóltam Y-nak, hogy látod mennyire nem egyértelmű hogy flösse van valakinek, még akkor sem, ha 4 szín van lent. Ennyi. Hol a picsába olvastad te ebből a történetből hogy én keménykedtem?? De komolyan.Kiváncsi vagyok nagyon, mi a retekből jutottál el a keménykedésig.
  • Lammer
    #27561
    najolvanmostmarnelegyeltelhetetlenNA! :D
  • sz4bolcs
    #27560
    de a szemétláda keresztülhúzta a terveim a káró6osával :D:D:D
  • sz4bolcs
    #27559
    megszületnivótnehéz :D

  • sz4bolcs
    #27558
    ne hidd, hogy online feszesebben játszanak :D

    Csak amiatt mertem ezt megcsinálni, mert 3 másodpercet gondolkodott emelés előtt, tökre éreztem hogy be tudok dobatni 10espárt még így is..
  • Lammer
    #27557
    de amugy gu'dzsa'b! :)
  • Lammer
    #27556
    na ez az a leo amit eloben nem merek megcsinalni, mert hiaba van backdorom egesz jo highal, meg open-endedem... eloben mar egy 9-es parral ugy lecalloljak, hogy csak porzik es semmi sem jon :S
  • sz4bolcs
    #27555
    again

  • sz4bolcs
    #27554
    gondolkodási idejéből számoltam ki, hogy nekem bizony itt van fold equitym :D:D

    http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3767859
  • sz4bolcs
    #27553
    Most nem erről van szó, hanem hogy a srác, akiről az előző történet szól a kész flössére keménykedett, te viszont a színhúzódra. Nem egy kategória.
  • ntex
    #27552
    Ja persze SnG-ben vagy MTT-n. CG-ben szerintem húzóra így játszani igen igen overplay illetve gamble