30078
  • ntex
    #27631
    De amúgy meg teljesen mindegy volt hogy mennyit emelek, mert amekkora fish volt sztem még az instant allint is callozza azzal a fossal...
  • ntex
    #27630
    Nehogy azt mondjátok hogy 3-as headsupban AA-val nem engedhetem meg hogy 1 player ellen min raiseljek headsupba azért hogy értéket csaljak be...
  • Lammer
    #27629
    ja, meg1... elnezest a soviniszta hozzaallasert, de en amiota eloben pokerezek, csak olyan Noket fogtam ki, akik LIMPELNEK monsterekkel... Az ilyenek ellen 1 dolgot tehetsz... varsz mig kiesik... illetve, ha o belimpel, akkor dobod a lapod, mert tuti monster... En dobalom el a QJ,KQ, suited A-t mint a kisangyal! ez komoly (meg jo pozibol is!)! es eddig mindig jol tettem!
  • Lammer
    #27628
    Udv a buborek klubban! :D

    btw piszok nehez helyzetben voltal... en vagyok olyan nit, hogy igen... eldobom es megvarom a fizetost... ugy is kiverekszik nelkuled is a kiesoket :) En AQ, AK-t dobtam (jo persze, az 3ik allinmegadonal mar konnyu dontes)!!! es lam 3-ik lettem az 1500-os MTT-n nem is oly reg... Azt javaslom Te is jatssz kicsit farmolosabban... es raadasul Te jol is alltal!
  • sz4bolcs
    #27627
    cooler, nem hiszem, hogy ezen a boardon kitalálod, hogy erősebb overpárja van. Ha csak emelsz, és mákod van, akkor jön flopra sok A meg K, de lehet, már preflop meggondolja magát, és emelésre allin tesz, akkor pedig ugyanúgy nem dobható...
  • petesilver
    #27626
    Persze vannak álomforgatókönyvek, hogy 76, 79-el marad bent a kisvak, de róla tudni kell, hogy nem az az elfogó runner típus. Csak 10-es pártól felfelé, vagy figurás lapokkal játszott, nem a kapcsolódó közepes lapok híve, ez még fontos info.
  • petesilver
    #27625
    ...és ti nem láttátok élőben a reakcióját, pedig az is megért egy misét :D.Nem tudom hibás játék-e, de tény hogy harmadik legtöbb zsetonnal estem ki hajnalban buborékban az FT-ről :D

    Ezért kérdés: mi lett volna szerintetek, mit kellett volna tenni?

    UTG ( pókerhez nem sok köze van, nő,csak monsterekkel, párokkal játszik, flösst észre sem veszi boardon, stb...)limpelt, mindenki dob, én buttonon QQ-val, egyedül a kisvaknak van valamivel több zsetonja, nagyvak kiesés szélén, UTG olyan harmada az enyémnek, 5000/10000 vakok, előttem olyan 180.000.

    Az asztal már ismer, FT-n csak emeléssel szálltam partyba, 6-ból 2-őt meg is nyertem belőle mutatással jó lapokkal, 2X meg már Cbetre dobtak, de másik asztalon az elejétől együtt játszottunk 3 versenyzővel a hétből. Tehát ismernek, feszes agresszív, nem szarral gurigázó, nem blöffölős kép.

    Sima lopás akart lenni ellenállás nélkül, kisvak olyan 200.000, így QQ-val allin szerintem erős fold eqvuity FT-n buboréknál, így egyetlen jó lépésnek a bonyodalmak elkerülése végett gyors allin, gyors körbefold, lapozhatunk.Sajnos kisvak reraise allin, KK vs. QQ board: 78769 kiestem.

    Érdekelne a lehetséges forgatókönyv a részetekről. Én egy másik sráccal egyetemben arra jutottam, hogy vagy allinig jutok a boardon, vagy talán dobok egy nagyon nagy emelésre, és shortyként megúszhattam volna.

    Gomról QQ: KV,NV, UTG limp, részemről limp kizárt, emelés vagy allin. emelés után kb. ketten maradtunk volna,a board max riverre ilyesztő, de elvileg ott sem, kisvak nem adna meg emelést olyan lappal amivel sorra várhatna, lehet visszaemelt volna, azt meg én megadom, vagy arra vissza tolom az allint. A board alapján összevesztünk volna, vagy én támadok, vagy ő, szerintem allinig keveredünk bárhogy. Vélemény?
  • sz4bolcs
    #27624
    clickback, becsapdázott, jött... nincs ezzel semmi probléma, látod :D:D:D

  • sandor8206
    #27623
    mi a gond? mákja volt van ilyen, preflop mini 3bet azért gyönyörű volt :-)
  • sz4bolcs
    #27622
    Más szemszögből nézve az ilyen clickbackeknek ezen a limiten az a céljuk, hogy callolják őket, és akkor ilyen K10-zel callolva top párral tönkremenjenek, úgyhogy minden a terv szerint alakult. Megtévesztetted, jött a top párja, tolta be mindenét. Csak most lemakkolt..., erről meg nem ő tehet az egyszerű agyával.
  • sz4bolcs
    #27621
    Én pl. majdnem mindent dobok ilyen clickbackre (ki lehet kergetni vele a világból), amit csináltál, de ilyen $1-es szaron alig lesz játékos, aki veszi az üzenetet.
  • sz4bolcs
    #27620
    jó, hát az a clickback reraise zseniális volt... Ha már értelmeset visszaemelni nem tudok, akkor commitedre raiselem, hogy egyértelmű legyen neki, hogy dobogatni nem fogunk, és kenje a hajára, ami van nála.
    Ez a szerencsétlen azért callolt, mert gondolta, hogy ha nem jön le neki a K akkor ő még szépen majd bedobja. Hát jött....
    Sztem flop előtt meg kellett volna értetned vele, hogy akármi van nála, nem dobhatja be ha úgy dönt, hogy lecallol.
  • ntex
    #27619
    Ezután rögtön 99-et kaptam azt már kapásból pusholtam és persze azt is leverték már
  • ntex
    #27618
    Ezt a 45/10-es fisht úgy elhajtottam a halálba ezután a leosztás után ahogy illik :D Nem szoktam káromkodni de ez most kiborított...

    30 fős 1$-os SnG utolsó leosztásai... Ez a fish már előtte is úgy ejtett ki egy shorty-t 45o!!!-val hogy 9Jo rápusholt, neki se volt akkor még sok de tartotta. flopon J, turn 4, river 5...

    És akkor jöttem én:

  • xxxpaulxxx
    #27617
    Hmm... nézelődtem PTR-en ilyen NL50000 limit játékosait... hát... nagyon durva! Ezt tényleg megéri tanulni... változatlanul ezt tudom mondani. Iszonyat nyerő emberek vannak itt is és azért az mennyire felfogható számunkra, hogy 1 leosztás alatt így mondjuk 3000$ bevételre tesz szert az ember? Az valakinek három havi fizetés:DD
  • xxxpaulxxx
    #27616
    Hiányoztál.
    :)
  • Lammer
    #27615
    Mai 500-as 60 versenyzo... 6 fizet, vilagos, hogy 7-ik vagyok... de unom mar komolyan...
    KK vs JJ river J ofkorsz...
    volt egy lany (amugy tok ari volt :) mindenkit makolt... bele tudtam futni buborekkent a harmadik (ofkorsz en csak kesoi atulo voltam, tehat elotte...) kiralyparjaba... az elsonel 3-as ollet vitt pokerrel... lol
    JdTd olle shorty... KK adja... flop T eees ennyi.

    Szabi! nem adnal at egy kis szerencset, mert avval sajnos hadilabon allok :((
  • xxxpaulxxx
    #27614
    Eléggé:) Egyelőre a PS ORC-t követem a legtöbbször:)
  • ntex
    #27613
    Milyen laptartománnyal játszol SH-n? Szitufüggő?
  • xxxpaulxxx
    #27612
    Persze... ezek után még csalik a terem mi?:D
  • sz4bolcs
    #27611
    Najó, de el tudjátok képzelni, hogy mennyi bad beat van ezek mögött a handek mögött? (értsd: hányszor nem esett le pocket A ellen a harmadik bubim) :D:D
  • xxxpaulxxx
    #27610
    BTW ez a SH most nagyon bejön! Sokkal jobban, mint fél éve... nem tudom hogy tudtam ennyi ideig FR-t játszani:D
  • xxxpaulxxx
    #27609
    Szabi... mondták már, hogy undorító vagy?:DD
  • Lammer
    #27608
    elnezve ezeket a riverre esos cuccokat: iszonyat maktenger vagy, malac nem rofog az asztal alatt? :D

    nem lehetne, hogy egyszer lepacsizok veled es nem mosok 1-2 napig kezet, oszt elmegyek e'lo" MTT-re nyerni?!!? :D
  • sz4bolcs
    #27607
    ez volt itt a meleg szitu :D

  • sz4bolcs
    #27606
    :ASD

  • sz4bolcs
    #27605
    hohoooooo 3x-turbo



  • ntex
    #27604
    SnG-n gyorsabban jön az FPP :S
  • xxxpaulxxx
    #27603
    And that's why I play motherfuckin' Cash Game:D
  • ntex
    #27602
    Sorra bukom az 1$-os sngket
  • ntex
    #27601
    Azóta vesztettem AA-val QQ ellen, sora lett a QQ-nak, aztán KK-mat verte el egy 56s 696xx boardon
  • xxxpaulxxx
    #27600
    Húúú ez az NL4 meg nagyon ciki:D De hát muszáj... mert nem mindegy, hogy 16 dolcsit vesztek, vagy 40et, azáltal, hogy nem tudok SH-zni:D
  • xxxpaulxxx
    #27599
    Hát igen... a river mindent visz:D
  • ntex
    #27598
    Ja és még utána beírja hogy DONK! XD
  • ntex
    #27597
    Hozzáteszem, 58 handből 83% volt a VPIP-je... Azt nem tudom az ilyenek hogy jutnak el ITM-be...
  • ntex
    #27596
    Ilyenkor tudnám fejbelőni a fisheket...

  • Lammer
    #27595
    ki is ugranek az ablakon :D

    btw mi meg itt elbohockodunk a par dollarunkkal... de parszor en is lattam mar nagy versenyek videoit... a best amikor nem piti tetrol van szo:
    88 vs 99
    turn:8
    river: 9
    tiszta online :S
  • xxxpaulxxx
    #27594
    Nekem szerintem már kétszer... de ez is alátámasztotta azt, hogy mindig be kell tolni KKval, mert egyszer én voltam KK, a másik esetben meg AA... zsetontologatás:)
  • ntex
    #27593
    Ilyenbe szerencsére még nem volt részem emlékeim szerint :) Szettemet asszem egyszer leverték riverre leeső pókerrel...
  • xxxpaulxxx
    #27592
    Kedvencem amikor KK vs. AA... flopon K, riveren A :DD