30078
  • Lammer
    #28313
    most mit izelsz? volt 2 outja, na... meg kulonbeniZS 2-en adtak... ez mar preflop statisztikailag sem olyan jo, hiaba vannak zsebraketaid... na... river, 5%, PS -> check xD
  • Christian88
    #28312
  • ddt500
    #28311
    Valóban a második egyértelműen olyan volt, hogy "jaj emelek egy kicsit de csak azért hogy úgy tegyek mintha, és közben hátha kijön a flössöm". Ha lett volna értékelhető lapja akkor turnon biztos, hogy nagyobbat hív. A river all in meg szinte felért egy "Blöffölök add meg" felkiáltással. Mondjuk As2-re beeshetett volna neki egy set amit megjátszhatott volna ugyan így.
  • Lammer
    #28310
    Szerintem sem volt feltetlen szar megadas... azok a betek eleg bovlik voltak :)

    mas: tegnap eZSte tesztkepp (masfel het pause) nyomtunk hugiekkal egy sessiont offline... mindkettonek jol megy eloben nagyon.. persze mibe futok bele megint.. flopwheel.. (torkig vagyok a soroktol)lefogyok rogton utana AKs... shove J9 ketpar kaszal... lol pihi tovabb :)
  • sz4bolcs
    #28309
    "de nutflushdraw amiben úgy igazán reménykedtem, mert akkor van kb. 3 outja." -mármint ha nem jön káró, ami nekem biztos dobás, csak 3 lapot kell 'elkerülnöm'.
  • sz4bolcs
    #28308
    Ja, meg azzal, hogy nem emeltem flopon, azt gondolom, hogy KJ-ra, vagy KQ-ra tett, amiből talán az egyik szín, amivel megéri végigcallolnom. Sok ilyen összetevője van annak, hogy így történt ez az egész.
  • sz4bolcs
    #28307
    Még a logikáját is meg tudom magyarázni ennek a line-nak. Mivel feszesen játszom, ilyen flopon van, hogy föladom ezt az AQ-t. Most is ez volt a terv. Egészen a minibetjéig, amire kb. ráírta a homlokára, hogy "flushdrawm van geci, dobjá" Ráadásul egy párt, akármekkora párt.. soha nem fog így játszani. Tehát jó, akkor nézzünk turnt. Nézzük, segít-e a kárójának, +pot controll, hátha még meggondolja magát, ami sokszor előfordul. Turn nem káró.. ok, nézzük. Újabb, szinte nevetséges minibet. Itt a betméretezésével sikerült leszűkítenie magát K vagy A káróra+ valami magas lapra, J, vagy 10.. esetleg Q. KJ-t, KQ-t, vagy AJ-t tettem a kezébe, ahol a magasabb lap káró, de nutflushdraw amiben úgy igazán reménykedtem, mert akkor van kb. 3 outja. Ott voltam river előtt, és ami a fejemben volt: ha nem káró, és nem K vagy J a river, akkor elől vagyok.
    River totál blank. Itt már annyi infot összeszedtem, ami nekem kötelező ilyen callhoz, de ok... legyen egy kis % esélye, hogy mégis valami párja van értéktelen káróval, és akkor szarabbul játszotta végig ezt a line-t, mint én, ezért check. Értéket nem nyerek ha belehívok, az egyetlen értelmes befejezése ennek a partynak, ha hagyom, hogy megpróbáljon kiblöffölni.
    Akármilyen szar játék, ha nem hagyom, hogy találja ki, mit akar, soha nem kapok annyi plusz infot a bet-méretezéséből, amiből így le fogom tudni callolni ha esetleg föladom turnön és riveren allin megy. Ha river K, J, káró, akkor nekem ez dobás, de így nem volt okom azt feltételezni hogy valami jobb van nála.
  • Csacsi
    #28306
    Azért arra kíváncsi lennék milyen ranget állítottál fel neki, ami ellen azthitted, hogy elől vagy.
  • ntex
    #28305
    Ezt megkaptad
  • sz4bolcs
    #28304
    Köszi a tanácsot. Majd többet olvasok, hogy találjak még olyan stratégiát, amivel be tudom tetetni a stackjét busted flushdrawra. :Ð
  • Csacsi
    #28303
    A második leosztás kb olyan fish játék volt, mint amit te ellened játszott a többi fish az előző leosztásokban már ne is haragudj.
  • sz4bolcs
    #28302
    30%-on volt a félelemszintem, 70%-on pedig a bátorságszintem.. :D
  • Lammer
    #28301
    meg nincs episodokra szedett profi videok* (kommentarok stb) meg csak amator videok vannak fel tecso"-n :)

    *varom
  • ntex
    #28300
    A másodiknál picit sem féltél egy pocket overpártól? :D
  • sz4bolcs
    #28299
    elsőnél: turn - szabad a pálya, gyerekek



    kommentár nélkül (ez tetszeni fog) :)

  • sz4bolcs
    #28298
    nem.. muti
  • Lammer
    #28297
    ja az megvot nektek, hogy az ubermakos Isildur behuzta a 2012-es PCA-t???

    Meg le is nyilatkozta, hogy nem jo mtt gamer (ugye innen senkinek sem kell magyarazni, hogy online hr cash gamer) es meg van mit tanulnia...

    meh...
  • Lammer
    #28296
    azert vannak melegek... a QQ-nal nekem mar az ellennel reg A vagy K szokott lenni :|
  • xxxpaulxxx
    #28295
    Szabolcs kitapasztalja a tutit:DD
  • sz4bolcs
    #28294
    Hasznos megjegyzés: Ha valami reg azt mondja nektek, hogy éjjel éri meg játszani, mert több a fish... ne higgyetek neki. Ma már több a reg éjjel, mert mindenki azt gondolja hogy éjjel több a fish..., de játsszatok pár versenyt 2 és 6 közt...
  • sz4bolcs
    #28293
    Ez a verseny: Ship of fools, és én vagyok a kapitány
  • ntex
    #28292
    Áhhh hihetetlen faszok vannak :D
  • sz4bolcs
    #28291
    Figyelem! A következő képsorok megzavarhatják egyes nézőink nyugalmát!















    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • xxxpaulxxx
    #28290
    Kipörgettem a bónuszt hétfőn, cashout bwinről-> nagy meglepetésemre netellerre iszonyat hamar megérkeznek a pénzek:O Másnap 11kor már rajta volt a "vagyonom"
    Hova is menjünk... ongame +EV-s teljesen, de inkább az Unibetet választottam ezúttal. Hát... HIBA volt. Pedig mindenkitől csak jót hallottam.
    Indok:
    -Kevés asztal (már bwinhez képest)
    -Nit gyökerek
    -Alig van időd gondolkodni
    -Betsizer beszarik sokszor
    -Netem ip-t újított, ekkor épp setem volt, szerintetek megvárt disconnectnél a site?:))
    -Alig látod milyen pozícióban vagy
    -2 monitorom van... ő ahogy nyitogattam meg az asztalokat, szépen mindkettő monitort kitapétázta vele:D (ez ellen később tudtam tenni:) )

    Egyébként a szoftver nagyon tetszett elsőre.. de áhh... ennyit még nem üvöltöztem póker miatt, mint tegnap este..
    cashout->11kor már megint ott van a netelleremen:)
    Most Betfairre megyek inkább... szinte ugyan az, mint a bwin csak kevesebb asztal.
    Lehet visszamegyek aztán majd bwinre, mert csak a pokerstrategy pontok miatt jöttem el (pókersuli anyagot le akarom szedni), illetve az ótvarrosz rakeback miatt... de ez ellen a "játékosállomány" kárpótol rájöttem:D
  • sz4bolcs
    #28289
    14 vakból limpelek.... jajj, nem, meggondoltam magam, nekem gecierős lapom van

  • sz4bolcs
    #28288
    jó, dobjatok össze nekem sunday millionra xDD
  • elitehun
    #28287
    Ezt szeretem, nem pókerezek egy hétig utána az első alkalommal nyerek 12 ezret :D
  • Lammer
    #28286
    :P :D

    egyebkent azon gondolkoztam, hogy ha lenne lovettam, akkor biztos "befektetnem" hogy toljal valami komolyabb versenyen :P jol is tolod, meg extramakos vagy... mi kell meg? :PPPP

    amugy innen az otlet... Galen Hall csak igy birta megnyerni a PCA-t
    KATT IDE (Ha ez igaz)
  • sz4bolcs
    #28285
    Gyorsuljon. Mondjuk egy turn, vagy river treff Dámával :D
  • Lammer
    #28284
    "Csak fogom a fejem sokszor a replayeiden hogy miket mutatnak az ellenfelek"

    szerencses... es mint irtam korabban, nem azert mert jon neki, hanem, mert "megadjak" (<- ha ilyen megadoim lennenek, akkor live-onlineban is durvan pluszban lennek)... erdekes nekem ilyen szitukban az ellenfelnek mar reg egy szinben van asz kicsi, vagy asz egy szin amivel ugye legyorsul, mert jon a 4ik ofkorsz ;)
  • sz4bolcs
    #28283
    Játékosfüggő. Nem mindenki ellen, mindig, mindenhogyan...
  • ntex
    #28282
    Én pl. ezt a legutóbbit sem biztos hogy le mertem volna callozni. De ezek szerint többször fogok nyerni ilyenekkel mint bukni
  • sz4bolcs
    #28281
    Még meg volt nyitva tabban replay 4 ilyen line-ról tegnap estéről, de már nem volt kedvem belinkelni őket, az összes ugyanilyen. Pokerstars+sok herocall, kevés blöff=profit.
  • ntex
    #28280
    Tényleg ekkora donk blöfferek vannak? Csak fogom a fejem sokszor a replayeiden hogy miket mutatnak az ellenfelek
  • sz4bolcs
    #28279
    shálálálálá

  • ddt500
    #28278
    Még jó, hogy az OTP részvényeim 9%-ot erősödtek vétel és eladás között. Így könnyebb elviselni. De egy jó ideig nem fogok pókerezni. Egyszerűen pszichikailag nem vagyok rá alkalmas. De ez a 8-10 nap a Pokerstarson jó volt azért. Hihetetlen mennyiségű hülye van. Csak lap kell ellenük és kifizetnek mindent. Blöffölni viszont szinte felesleges. Floppolt két párral végig adja az emelést. Mindegy, hogy mi a turn meg a river.
    Na mindegy majd fél év múlva.
    ui. Azért benézek majd párszor.
  • sz4bolcs
    #28277
    Vigyázz Anakin, a félelmünk a sötét oldal felé sodor.
  • ddt500
    #28276
    Döbbenetes, hogy miféle seggfejekkel találkozni PLO400-on is.
  • ddt500
    #28275
    300$ ültem be.
  • ddt500
    #28274
    Utólag visszanézve itt pecsételődött meg a sorsom. Ezt kellett volna behúznom a távozáshoz.