30078
  • Lammer
    #28355
    viszont!

    Hugi es sogorjelolt bejutottak a legjobb 50-be (pontverseny volt 1 honapig) es indulhatnak universumban a 300K osszdijert :) Koszonhetoen annak, hogy a kisebb MTT-ken (minnel nagyobb volt egy MTT, annal nagyobb volt a szorzo) ITM es kozeleben voltak most orrba-szajba...

    buszke vagyok rajuk ^^
  • Lammer
    #28354
    en nagyon ra vagyok allva az elore... ugye nincs "szoftver" ezert nekem kell szamolnom... en szamon tartok mindent egy versenyen (cashen lazabb vagyok)... ki mikor, honnan, mennyit, mivel... szoktunk dumalni szunetekben es en szoktam megmondani 4 ora utan is, hogy "emlexel, amikor mutattad ezt es ezt?" valasz: "biztos, aha" :D

    ha mindent szamoltok, fejben a potot, emberek hogyan reagalnak, memozol stb, akkor azert el lehet faradni a vegere :) de jo, szerintem tok fun ^^
  • xxxpaulxxx
    #28353
    Jaja:S ÉN is olyan szerencsétlen voltam ezekben... úgy kb 6-7szer voltam élőben haverokkal... de a végére tényleg egy picit jobban átláttam... úgy fél éve nem voltam élőn, mert igazából nem szeretem (jah de voltam ugye universumban pár hónapja:D)

    Amúgy a másik, ami nekem nem megy az a handek elmesélése... 2 nagyon jó barátom állandóan meséli a handjeit, de én ilyeneket nem jegyzek meg... mindig mondom nekik... nagyon szívesen hallgatlak titeket, de bennem nincs meg ez a skill:DD
  • sz4bolcs
    #28352
    Voltam egy live mtt-n itt pécsett helyi pokerklubban, olyanokat beletrollkodtam a potba, hogy csak néztek xDDD
    Amúgy gondolom sok élő játék után kialakul, hogy az ember látja, mennyi van éppen bent, meg mennyi a többi játékos előtt, csak idő...
  • xxxpaulxxx
    #28351
    Same problem here:DDDD
  • precision
    #28350
    a 2. annyira pokerstars.... :D

    tipikus nagylap-kétszín flop, és turn-river -re lejön a szín az esélytelenebb embernek :) (a straight az már csak bónusz) :)

    kb egycsilliárd ilyen leosztást láttam ill. volt benne részem a pokerstarson


    viszont paradise -on tegnap egy új játékosoknak való 1000 eurós freerollon nyertem 60 eurot :)
  • sz4bolcs
    #28349
    Csak haverokkal játszom élőben, am nagyon balfasz vagyok, mert nincs komfortom élő pokerben. Nem írja ki a díler a potméretet, meg az ellenfelek zsetonszámát, meg ilyen alapvető problémáim vannak... :D 2-3 hónap rendszeres live poker, mire ezeket az akadályokat kiküszöbölném, de lusta vagyok hozzá, amikor itt a kényelmes online. (Pécsi vagyok)
  • Lammer
    #28348
    szerintem kezdjel el nevezgetni nagyobb versenyek selejtezojere, megneznelek eloben egy nagyobb versenyen :)

    btw: Nincs kedved valami normalis mtt-re leugrani (ha Bpesti vagy es kornyeke) universumba??? (gondoltam itt 12K folott, 12,28,36,50K hufon mar jo jatek van)
  • sz4bolcs
    #28347
    flopon olyan szomorú fejet vágtam :D Aztán turnön elkezdtem hunyorítani :Ð:Ð
  • Lammer
    #28346
    btw lehet nekem egy kicsit innom kell:

    ma csaladi poker, omaha:

    flop QQ8... es tokre le is szarom... nem is "veszem" eszre, hogy kezben Q8... aztan raise, reraise allin es akkor kapcsolok: rézolle... dob, allin benmarad...
    turn: Q

    :DDDDD

    minden jott, flopsor, fullok, szinek A magassal :D
  • Lammer
    #28345
    masodik: elmesz a... :D makosteszta! :P nem eleg a sima floss... :P
  • sz4bolcs
    #28344
    Hagy izgassam még a közönséget xD



  • sandor8206
    #28343
    egy pro haverom mondta egyszer, a pókerben semmi más nem számít csak a pénz ha az jön, jó vagy
    ha ő így játszik és nyer (hosszútávon) akkor legyen az a range amit ő akar
  • Lammer
    #28342
    nem akarom elkiabalni de:
    igaz nem 1000 minta... de amiota fejben tartom a jatekaimat van egy erdekes stat:
    QQ nekem baromira jon... kb 90%... ezt nem tudom hova rakni... remelem meg is marad :)
  • Lammer
    #28341
    persze hulyesegeket beszelek... igen... mert imadok trollkodni, mi? lol...

    leszarom, hogy elhiszed vagy sem... nekem az AA baromi rosszul sul el... nem fogok betenni "statot", mert van onlineon kivul egy valodi eletnek nevezett valami (utobbi 2 honapban felmentem 3-4 sng-re akkor sok), ahol eloben is lehet jatszani... es ott piszok szarul jon nekem, akarcsak online elotte... ez van... aki ismer engem eloben az tanusithatja ;) es ezert tudok piszok boldog lenni ha bejon (erted best hand preflop es orulni kell neki, ha okes, gaz)
  • Hassansssin
    #28340
    durva hand ez is: http://goo.gl/fGwgV
  • Csacsi
    #28339
    Persze...gondolom több ezres mintád van erről.

    vagy legyen inkább csak 1000. Ha beteszed a statokat 1000 AA-ról, és nem nyert legalább 80%-ban, akkor megkövetlek. Persze az is előfordulhat, de minimum 70%-ban nyer.

    Amennyiben nincs ilyen statisztikád, akkor egyszerűen csak hülyeségeket beszélsz, aminek nincsen valós alapja.
  • Csacsi
    #28338
    Az hogy te a ranget, egy konkrét lapban határoztad meg, az óriási hiba már ne is haragudj. De nem fogok veled vitatkozni, mert nem is érdekel téged.

    De nyugodtan kérdezz meg kompetens játékost, és hidd el, hogy ugyanazt fogja mondani mint én.

  • xxxpaulxxx
    #28337
    Pénteki összeröffenés haverokkal picit rövidebbre sikerült, mint szokott->irány az onlinepóker világa-> NL20 és NL10 keverve-> sok sok részeg fish (egyikkel még HU-zni is maradtam)-> +100$ a rollomnak 1 óra alatt^^
  • sz4bolcs
    #28336
    Amikor ilyet hallok, olyankor szoktam elkezdeni menekülni :D
  • xxxpaulxxx
    #28335
    Benned van minden reményem :'D
  • sz4bolcs
    #28334
    nefélj, majd teszek vidámkodós handeket xDD
  • xxxpaulxxx
    #28333
    Én meg a siránkozást:)
  • Lammer
    #28332
    erdekes... az itthoni statisztika (eleg sokat jatszunk azert xD) szerint eleg szepen kitart a ket zsebraketa... persze live/onilne penzes tornan/cashen nagyon komolyan elverzos :( uuuuutalom
  • sz4bolcs
    #28331
    Pocket rocket

  • Lammer
    #28330
    voltam casshen elo... elenyeszo plusz (500 ft xD)

    hazajovok, meselem anyumnak a handeket... van kedved egy heads-uphoz? mar faradt meg minden, de okes... xD (melyik csalad ennyire pokerbuzi meg? :D) 1000 zseton 10/20 kezdes... 2-ik vakszint... kapok D/SB-bol tole egy miniraiset... en ratolom a 3X, megadja...

    flopon meghivom kassza felet... megadja... (magyarazat, folepar) turnon pot fele... felerak meg mindig es gondolom bizik egy A vagy 3-ban... Riveren allinre viszem (milyen szar river neki :D) megadja, mert meg mindig azt hiszi, hogy legyorsult az A-val (JJ-KK range)... mondom igazad volt, foleparom volt, de ez full :D nagy mosolygas... i love live poker ^^

  • sz4bolcs
    #28328
    el fogok kényelmesedni xDDD

  • sz4bolcs
    #28327
    ilyen széljárást mindenkinek! (...illetve nem, mert akkor kitől fogok nyerni? :Ð)





  • xxxpaulxxx
    #28326
    NL20:)
  • sz4bolcs
    #28325
    Jó, de te a range-dzseket a kisujjadból szoptad, én meg ott ültem vele egy asztalnál, és tudtam, hogy melyik move-ja mit jelent. Flop raise után ki is veheted a JJ-55, ATs+, KTs+, AJo+ range-t a kezéből. Turn allinnél meg leszűkítheted bubidáma offsuited-re.
  • Csacsi
    #28323
    Text results appended to pokerstove.txt

    162,000,478 games 86.125 secs 1,880,992 games/sec

    Board: 8h Tc 7c 2c
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 35.825% 30.73% 05.09% 49789604 8247060.00 { AhJc }
    Hand 1: 64.175% 59.08% 05.09% 95717534 8247088.50 { JJ-55, ATs+, KTs+, AJo+ }


    Stove szerint kb 36%-od volt. A pot oddsod, meg nem volt meg a callra. Szóval valóban 'szar' játék volt.
  • sz4bolcs
    #28322
    Csak hogy legyen min fujjogni. :Ð Lassan már érthetetlen, hogy ilyen játékkal egyáltalán hogyan termeltem micro limiten 2 hét alatt 400 dodo profitot. :Ð
  • sz4bolcs
    #28321
    még1 'szar' játék :D

  • sz4bolcs
    #28320
    vaze, most nézem, miket nyert az a kriken1989 gyerek, akivel döntő headsupoztam 90-es versenyen.... nem gyenge:

    kriken1989
  • sz4bolcs
    #28319
    ja anno engem omahában az idegesített legjobban, mikor kurvahitelesen tudta a fish előadni a nagyerős lapját, és kiderült hogy drill volt a kezében, és azzal dobatott.... és akkor szűrd ki, hogy tényleg megvan neki valami handje, vagy csak azt hiszi :D
  • sz4bolcs
    #28318
    Mire nekem ezt sikerült fölfognom.... xD
  • szomferi
    #28317
    ó, akkor értem már... köszi a segítséget!
    azt hittem itt is 5 lap számít, de mindegy hogy mikből jön össze, nincs ilyen 3+2 kikötés :/
  • sz4bolcs
    #28316
    Omahában 3 lapot kell fölhasználnod a boardról és kettőt a kezedből. Ezért pl. ha AAAA-t kapsz kézbe, vagy drillt, vagy hasonlót, az majdhogynem totál értéktelen.
  • sz4bolcs
    #28315
    én jövök, srácok:





  • szomferi
    #28314
    üdv mindenkinek!

    itt valami nem tiszta, de lehet már csak amiatt bambulok mert éjszaka van... ezt a két handet miért is nem én nyertem?

    nem sűrűn (gyakorlatilag 0x) játszok Omahát, - inkább Texas párti vagyok, de ez HORSE volt, így sok választásom nem volt - lehet ebből is fakad a tudatlanságom :D





    előre is bocs ha valami bődületes marhaságot kérdeztem