30078
  • ddt500
    #28273
    Asszonnyal összevesztünk, elbuktam 6 beülőt PLO25-ön. A vicc az, hogy ezen az asztalon 3X is eljutottam 400$-ig ahol kiszállhattam volna.
  • sz4bolcs
    #28272
    tudtommal ilyennek csak egyetlen oka lehet: -Nő xDD
  • Christian88
    #28271
    Mi juttatott el odáig, hogy beülj hirtelen oda?
  • ddt500
    #28270
    Nem kötöttem fel magam. Ez is valami.
  • sz4bolcs
    #28269
    omfg ddt, ..amúgy jól vagy? :Ð
  • sz4bolcs
    #28268
    Na, asszem ennek a lapjaiból kisajtoltam a maximális értéket (missclick power)

  • Lammer
    #28267
    uhhh also durva... ugy latszik abban a sessionben nem akartak jonni a szinek...
  • ddt500
    #28266
    A csávó két all int bukott egymás után. 800$. Várható volt, hogy 3-ra nyer.


  • Lammer
    #28265
    en is csak kostolgatom az omahat, de szerintem donk call volt a villain reszerol, dobnia kellett volna a raise-reraise szitut... egyertelmuen beraktad magadat ... mazlista kocsog! (koltse gyogyszerre)

    sajnalom :(
  • ddt500
    #28264
    Most hosszasan is válaszolhatnék de röviden: Igen.
  • ntex
    #28263
    Amúgy én is gondoltam már rá hogy beülök NL25-re a 25$-os bankrollommal PKR-en de valamiért mindig visszakozok. Pedig csak rugdalózok...
  • ntex
    #28262
    Most komolyan beültél full bankrollal CG-zni és ennyi volt?
  • ddt500
    #28261
    Ennyi volt srácok!

  • ntex
    #28260
    Akkor már inkább összeülni 6-an igazi paklival és zsetonokkal, igazi pénzben :P
  • xxxpaulxxx
    #28259
    Tegnapi session végeredménye: +80 dollár 7 óra alatt:D
    Volt az 110 is, de a végét elidétlenkedtem:DDD (aztán inkább ki is ültem)
    Hatalmas party volt, egyik srác iszonyat nagy "downswingben" volt... és tényleg olyanokat mesélt, hogy AAval kikapott AA ellen, meg set vs river flöss... de aztán reggel megnéztem és HOPPÁ... láss csodát a felét szarul játszotta meg... nah ez a tipikus eset, amikor óbégatnak az emberek tök fölöslegesen:P De majd jobb lesz ő is... még csak mostanság állt át sng-ről SH CGre:)

    Poénos események akkor kezdődtek, amikor rájöttünk, hogy az ongame-nek igenis vannak közös SH asztalai (úgy tudtam bwinnek csak sajátjai vannak)
    Észreveszem, hogy haver ott ül egyik asztalnál... és redkingses:D Aztán úgy dötöttünk játszogatunk... először AT vs AT flopon betoltuk, aztán ő meg anyázott (persze csak poénból), de én meg mondtam, hogy: srác... nem én adtam meg AT-el a 4betet:P:D

    Aztán nálam megint AT, nála A6... és le is hoztam... nem nagyon hitte el nekem:D
    Utána jött a hab a tortán... egy másik srác is beült arra az asztalra... ő konkrétan mellettem ül a laptopjával is:D Érted... amikor az online pokerben is takargatnod kell a lapodat:'D A fél asztalt mi tettük ki 3man... reméljük nem bsznak meg összejátszás miatt:P (nem volt ilyenről szó... inkább szopattuk egymást:D)

    Szóval jó móka volt ez a maratoni "lan-party" session, mindenkinek csak ajánlani tudom a hasonlókat:)
  • ntex
    #28258
    Sokszor tényleg azt hiszem (pedig tudom hogy nem így van (vagy mégis)) hogy igaz az a teória hogy a deep stack felfalja a többi kis stackest...

    Mondjuk rám pont az ellenkezője igaz, ha én leszek a legdeepebb az asztalnál és én csinálom ezt a random callt egy shortynak többször veszítek mint mákolok.
  • ntex
    #28257
    Ezeket a deep stack callokat imádom, igen nagy százalékban a nagyobb stack nyer, de nem fogom fel hiába matematikailag többször kéne nyernem, mégis ha egy hozzám képest bitang deep callozza az allinem random 2 lappal akkor igen valószínű hogy ő nyer mindig...
  • Lammer
    #28256
    az egy lapos RF meg SF nem akkora szam :ppppp

    (amugy szep volt! :))
  • sz4bolcs
    #28255
    Ez milyen perverz már. Egy royal flös már föl sem izgat, csak ha színsort dobhatok Royal ellen :D:D:D
  • sz4bolcs
    #28254
    Am az elsőnél annyira vártam riveren egy allint. És dobtam volna életemben először színsort royal flös ellen. :D
  • sz4bolcs
    #28253
    három szépséges tornahand:





  • sz4bolcs
    #28252
    de ilyen is van:

  • sz4bolcs
    #28251
    Ennyi zsetonnal amúgy azért játszom így ezeket a lapokat, mert tartom annyira kiszámíthatónak ilyen szituációkban a játékomat, hogy még a legidiótább fishek többsége is fölfogja, hogy nem azért csinálom ezt, hogy őnaccsága emelésére még tudjak dobni. Srácnak nem ment át az üzenet..
  • sz4bolcs
    #28250
    Én is mutatok ilyet:

  • Christian88
    #28249
  • petesilver
    #28248
    Boltban:
    - Elnézést, itt kártyával tudok fizetni?
    - Igen, természetesen!
    - Tud visszaadni két királyból, meg egy ászból? :)
  • sz4bolcs
    #28247
    előző vasárnap óta nekem $250 :)
  • xxxpaulxxx
    #28246
    Én 30 dollárt profitáltam (csak mert nem játszottam többet, mert holnap hosszú session:D)
    Haver 130at:DDDD
  • ddt500
    #28245
    444.44$. Le kéne állnom az MTT-kel mert csak viszik a pénzt. 4 MTT-n játszom egyszerre és halálra unom magam mert 30 percen keresztül minden lapot el kell dobni. Két PLO CG asztallal jobban elvagyok.
  • ddt500
    #28244
    Most beültem 3 sng-re. 2-őn második lettem. Az utolsón 4X volt nálam 7000 zseton a 9000-ből. A csávó olyan szarul játszott, hogy rossz volt nézni. Adta, adta, adta. És amikor 1500 zsetonja volt emeltem call és jött neki a lapot. Pár szemelvény ebből:









    A végén természetesen én veszettem.
  • sz4bolcs
    #28243
    amúgy vigyázzatok, péntek 13 van :Ð
  • precision
    #28242
    ez elég szép, grat
  • precision
    #28241
    már én is unom fikázni a pokerstarst, de ez annyira tipikus pokerstars... :(
  • ddt500
    #28240
    Egyébként lassan fellélegzek amikor beülök egy PLO CG asztalra. Az elmúlt 2 napban kb. 20MTT neveztem be és abszolute 0 az eredmény. Max. 1 all int nyerek. Arról nem beszélve, hogy egy nyomorult A7-re fél órát kell várni.
  • ddt500
    #28239
    Hajrá! Hátha.
  • xxxpaulxxx
    #28238

    Jóóólvanmár, én is mindjárt beülök egy NL200as asztalra:P:D
  • sz4bolcs
    #28237
    bad beat xD

  • ddt500
    #28236
  • ddt500
    #28235
    Agy.

  • ddt500
    #28234
    Köszi. Ahogy beléptem össze is dőlt az oldal.