30078
  • kraawz
    #12426
    csak azt nem tudom, hogy mire adta
  • Dick Riddick
    #12425
    Minimum befizetés 25$, minimum kifizetés 10$.
  • ba32107
    #12424
    Széép :D És ki is fizették!
  • kraawz
    #12423
    Életem 2. straight flus-e :D

  • sz4bolcs
    #12422
    Ja, szerintem legtöbben így érzünk. :)
  • kraawz
    #12421
    Aki játszik PPn, írja már meg, hogy mennyi a min befizetés és a min kivétel :]
  • zeli
    #12420
    Első mondatodat olvastam csak el, de sztem ezzel nem csak te vagy így. :)
    Nekem is sokszor van, szépen megyek felfele, aztán 1 nap alatt visszaugrok. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy nem nekem való a póker, ami lehet igaz is. Mert ugye, az ember jobbat vár el magától, mint egy szinusz-hullám...
  • Rundstedt17
    #12419
    kb
  • ba32107
    #12418
    Baz, ezt már nem először nézem be :D
  • doxadmin
    #12417
    Ez most komoly, hogy befizetésnél egyből ott a pénz a kiválasztott terem számláján átutalást követő 2 percen belül, ha meg ki akarom venni akkor várhatok 3 hetet??? Vicc én mondom.
  • pLau
    #12416
    sztem limit holdem
  • TaRka0107
    #12415
    Meg ha flopon lejön 3 ugyanolyan lap, akkor biztos van valakinél egy olyan lap!
  • sz4bolcs
    #12414
    Nem hiszem, hogy nem gondoltál rá, hogy valakinek 10-enél nagyobb párja van. Ilyet csak elborult aggyal csinál az ember.
  • mistermiskolcz
    #12413
    Ejha ez komoly önbüntetés :)
  • ba32107
    #12412
    Nem akarom itt osztani az észt, de ezt is elég szarul játszottad meg. Kezdjük a preflop emeléssel, ami túl kevés. Aztán amikor visszaemeltek, én lehet all-in mentem volna ott helyben (ilyen stacknél...). Aztán flopon korántsem biztos, hogy nálad volt a legjobb kéz. Persze elég jó kezed volt, de lehetett gyanítani a királyt valakinél. Szóval én csak megadtam volna. De ha már emelsz is, miért ilyen min. emelések? Annak semmi értelme.
  • Rundstedt17
    #12411
    Hát én biztosan nem emeltem volna ilyen agresszívan,látható volt hogy sok jó nem fog kisülni belőle....
  • doxadmin
    #12410
    Én úgy tudom hogy rakeback csak akkor jár, ha egy affiliate vagy milyen oldalról regisztrálsz pl.: pokerstrategy, és regisztráció után 90 napon belül saját pénzt fizetsz be. Ha nem így regisztráltál akkor nem jár, illetve ha nem fizettél be saját pénzt akkor sem.
  • Daffit
    #12409
    Miért játszol annyi freeroll-t? Úgy látom szedtél már össze annyi pénzt, hogy feljebb léphess.
  • Carloska
    #12408
  • Carloska
    #12407
  • kraawz
    #12406
    Már 40$-om van abból a 15ből :D
  • ba32107
    #12405
    Azért egy 990 fős hyper turbón 4. hely az nagyon szép eredmény! Mondjuk ezek a versenyek szerintem annyiból rosszak, hogy iszonyatos mák kell hozzá.
  • Carloska
    #12404
    OFF

    lekéne fotoznom magam most és feltenni egy oldalra ahol gyerekeket ijesztgenek ilyen szép piros idegbeteg fejem van

    Összetetben ilyen bukások után is összebírtam szedni magam voltt annyi lélekjelenlétem a két döntő versenyenen beértem első 30 ba igy maradok , mondjuk én azthittem ennyi lesz és már kiis akrtam mqgam tiltani 1 évre szoftverből

    1.verseny


    2.verseny


  • Carloska
    #12403
  • Carloska
    #12402
    már bent vagyok mindkettöben majd írom végeredményt :D
  • TaRka0107
    #12401
    Szerintem mára hagyd! Ne úgy menj versenyezni hogy ha nem érsz be 1. 30-ba akkor abbahagyod
    Szerintem ez rossz ötlet!
  • Carloska
    #12400
    ezért most benevztem két kicsi versenybe és ha egyikben se érek be első 30 ba akkor végleg abba hagyom a pokert
  • sandor8206
    #12399
    ha negatívba mész, vagy kicsit úgy érzed el ment a kedved a pókertől, pihentess, volt hogy 2-4 napot közelébe se mentem.
    Én is ma nyomtam egy SnG-t 3-as all-inba mentem AA, 80% esélyem volt és az nyerte a kaszát akinek a legkisebb 9%-a, nem csináltam nagy ügyet belőle, éreztem elment a kedvem, ma nem játszottam többet, ennyi
  • sandor8206
    #12398
    nincs ebben semmi gáz, most megszívtad ennyi, semmi gond, amúgy K2 volt 25% esélye, most bejött
    A4-el meg 30%-a, az is bejött neki, ez van sajnos
    DE 1010-el preflopp all-int kellett volna küldened, azt is megadja és kikapsz, de az a helyes játék!
  • ba32107
    #12397
    Szerintetek az normális, hogy egy-egy jó session után úgy érzem, hogy jövőre a WSOP-on fogok játszani, egy rossz után meg úgy, hogy nekem nem való a póker? :D Mondjuk annyi eszem azért van, hogy ezek csak érzelmek, de azért a tény tény, hogy mióta szintet léptem folyamatosan veszteséges a játék, eddig -30$. Szerintem szépen visszalépek a legalacsonyabb limitre, és nekiállok bújni a cash-game stratégiákat. A mai session is -10$-os volt. Igaz, le is mákoltak párszor, de sokkal agresszívabban és jobban játszanak az emberek (azért olyan furcsa ez nekem, mert 0.01/0.02-ről léptem fel 0.02/0.05-re, tehát a lehető legkisebb lépést tettem meg!), és ez nekem furcsa, mert a konzervatív játékhoz vagyok szokva. Itt meg rosszabb lapokkal is sokkal nagyobbakat emelnek, stb... hát nem is tudom. Mindegy, most mindenképpen vissza kell lépni egyet, mert nem fogom a bankrollomat elveszteni.
  • TaRka0107
    #12396
    A rakebacket hogy lehet megkapni?:D
  • Carloska
    #12395
    a tetves mindenségit már elis tünök a fórumrol is egy hétre 2 szer egymás után igy sose kaptam még ki na egy hét relax sziasztok
  • Carloska
    #12394
    nah ezt még nézzétek meg ugyanaza az ember ennyi voltt apoker egy hétig biztos mindjárt nyomom is rá saját kizárásomat



  • Carloska
    #12393
    ez de kemény 2 k allint tol fogadom ak val

    flop 2k lol

  • sandor8206
    #12392
    hát ez kibaszottul s*ar játék volt, mákod volt! Az előzőt elnéztem azért bocs is volt, de ott is szerencséd volt, hogy hülyékkel ültél egy asztalnál
    DE most komolyan, hogy beszéljünk a pókerről is, kíváncsi lennék a 44, miért így játszottad meg?
    Semmi agresszió nincs a kérdésemben, csak érdekel?
  • kraawz
    #12391
    én még sosem kaptam rakeback-et, hogy a picsába lehet ez ?
  • Carloska
    #12390
    neked minden rossz játék? nehéz azt írni szép voltt?
  • sandor8206
    #12389
    bocs elnéztem azt hittem 300 a vak
  • sandor8206
    #12388
    preflopp akkora all-int kellett volna küldened, hogy beleszakadjon azt asztal, rossz játék volt sztem részedről :-)
  • Carloska
    #12387
    ez igen