30078
  • sz4bolcs
    #12467
    Tehát a preflop megadással volt a gond, ugye?
    Én ha tudom, hogy valaki csak akkor emel, ha ilyen magas lapja van, én néha megadom.
  • zeli
    #12466
    A flash írja:
    neki volt 58% esélye floppon, a Q8nak pedig 41...szal még így is, hogy az ellenfélnek két párja volt, ő volt a favorit. Bár ez flop után pénzfeldobás volt...
  • sandor8206
    #12465
    Nem érted te se + sz4bolcsw te is figyelj!
    Azzal, hogy ráemeltél zag66-ra preflopp, ezzel egy új licitkört nyittál, azzal hogy idióta barátunk megadta az 56 centtel Q8-al még nem ért végett a preflopp kör, újra következett zag66, ő dobta, de nyugodtan beküldhette volna az all-int is, mert nem lehet tudni milyen lapja van.
    Tételezzük fel AA van, emelésben benne van, hisz 4BB emelt beküldi az all-int, idióta barátunk mit csinál Q8-al kénytelen megadni a 2 $ all-int vagy dobja és berakott 56 centet a semmire.
    Erre ti is figyeljetek egy ráemelés megadásnál, hogy egy all-int is érdemes-e a lapotok, mert benne van, figyeljetek ilyen apróságokra is.
  • sz4bolcs
    #12464
    Két infót szeretnék kérdezni.
    Tehát mekkora esély van arra, hogy flösre javul a 4 egyszínű lapod, illetve arra, hogy fullra javul a két párja?
  • sz4bolcs
    #12463
    Nem lehet, hogy túlértékelted a 4 treffedet, mikor allin raktad?
  • sz4bolcs
    #12462
    Q8-ra már én is megadtam volna az allint flösveszélyt is vállalva.
    Mennyi esélyed volt arra, hogy följön az 5. treff?
  • TaRka0107
    #12461
    Az allint flopon adta, és preflopp dobta zag! Flopon meg két párja lett! Azért adta meg! De a preflop 56centen gondolkozok még mindig!
  • sandor8206
    #12460
    mert hülye!!!
    "...De egy reraise-t hogy lehet megadni egy Q8-ra? ..." Én inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy lehet megadni Q8-al egy 2 $ all-int?
    Mert még következett zag66.
    Bár gondolom sztem fogalma se lenne, hogy miről beszélek ha megkérdezném.
    Peched volt, hogy 8-al lett meg a flushod. Enyhe laptalálkozás, akárhogy játszod ez bukó volt.
  • TaRka0107
    #12459
    De egy reraise-t hogy lehet megadni egy Q8-ra? Valaki mondja már meg, mert nagyon felbaszott, hogy végre nyerhettem volna, de ez a lowacska elmakkol és ilyen szarul játsza meg ezt a kezet!
  • TaRka0107
    #12458
    Csak az vígasztal hogy jól játszottam meg!
  • ba32107
    #12457
    Azt hiszem nincs, de viszont a rakeback-ről levonnak valamennyit. Sőt mínuszba is mehet emiatt, és akkor addig nem kapsz rakebacket amíg vissza nem törlesztesz. Ennél többet nem tudok, nézegesd a PokerStrategy fórumot, ott sokat írtak erről.
  • Lory87
    #12456
    Köszi a tipp-et, azt fogom csinálni :) FTP storeban ugyis több cucc közül lehet válogatni.
    Azt jolenne még tudni hogy vane Posta költsége? mert ha megérkezik és csak ugytudom kivennni a postárol hogy kell fizetni vagy 200Dolcsit érte akkor meg nem éri meg
  • ba32107
    #12455
    Én már gyűjtöttem egy keveset, de az nem elég még semmire. Arra figyelj, hogy 10-szer végigcsinálhatsz minden challange-et, szóval lehet gyűjteni pontokat bőven. Viszont egy tipp, hogy szerintem ne az akadémiából rendeld meg a sapkát, hanem vegyél inkább egy 5000-es FTP bónuszt, amivel kapsz 5000 full tilt pontot, és vegyél a rendes shopból sapkát (mert az akadémiás sapkán Full Tilt Poker Academy felirat van). PS fórumon olvastam, hogy kb 1-2 hónap mire megjön, de megjön.
  • sandor8206
    #12454
    én már odáig jutottam, hogy ha van egy flopp top párom és nagyon erősködnek rá, simán dobálom el. Tedd te is ezt hidd el hosszútávon jobban jársz, főleg versenyen sztem.
    Top pár arra jó, hogy belehívsz floppon és dobják, főleg ha emelésre mentél be
    + figyelni a játékosokat, nagy blöffölő ellen azért lehet lazábban nyomni, de konzervatívabb játékos ellen, simán dobálom el a top párjaimat

  • TaRka0107
    #12453
    Na egy kicsit pihenek a pokerral! Ha jön egy top pár floppon akkor a másiknál is az van csak nagyobb kickerrel, meg lejön neki a 2. pár!
  • sandor8206
    #12452
    Lenne egy kérdésem, remélem valaki tud rá válaszolni, sehogy se jöttem rá
    Ha már csak 3-an vagyunk partyban, nagyvak vagyok KK-val kisvak rámemel én ráküldöm az all-int
    MIÉRT VAN NÁLA AA ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááaaaaaaaaaaa
    :-)
  • zeli
    #12451
    lool:D:D:D
    ez hatalmas. :DD
  • sz4bolcs
    #12450
    Ezt a kiba szopást...

    Flopra lejött a sorom három ugyanolyan színű lapból, tudtam, hogy neki egy párja van, és abból az egyik lappal várja a flöst. Allin teszem, erre riverre nem lejön neki a flös?????????
  • Lory87
    #12449
    Sziasztok!

    Fiúk lenne egy nagy kérdésem: FullTiltPoker Academiben valaki gyűjtött olyan akademi creditpontokat amivel lehet venni ezt azt?
    Én kigyűjteném egy sapira de nemtudom hogy eljönne-e a postán csak egy sapi.
    Szal valaki már vett meg onnan valamit és megérkezett neki? És ha igen mit és mennyi idöre érkezett meg és hogyan :D
    Egy kicsit csavarosra sikeredett, köszi előre is
  • TaRka0107
    #12448
    Mármint 1$osból csak Turbo van!
  • TaRka0107
    #12447
    Gratulálok! Én is nyerni szeretnék már egy ilyen versenyen! Csak az a baj hogy nem nagyon vannak SnG-k PP-n!
  • Daffit
    #12446
    Mot nyertem 108 dolcsit, ami eddigi életem legnagyobb online nyereménye
    első lettem 180 főböl 2+0,2 turb, PS-on
  • sandor8206
    #12445
    na a sok idiótának kiverem az összes riválist (de tényleg, szórtam a jónépet), hogy fizetős helyen belül legyenek és én is, és ki az első kieső fizetős helyen, hát én :-)
    Chipleader ellen all-in mentem 99-el, nála AKo
    Flopp lényegtelen kis ge*ik, de 3 szín
    TERMÉSZETESEN ekkor már tudtam, hogy én leszek a következő kieső ( már ekkor káromkodtam egy nagyot)
    már turnre megjött neki a 4. szín az A flushöz :-) nem csalódtam a Full tiltben
    Inkább floppon díszelgett volna az A, az benne van hogy jön, de az ilyen enyhén s*ar érzés
  • TaRka0107
    #12444
    Kikapcsoltam a modemet, meg vissza 5 perc múlva és jó is lett!
  • ba32107
    #12443
    Hát ezen röhögtem vagy 2 percig folyamatosan :D
  • Carloska
    #12442
    ma nem ment a t-home nálam másnál is volt ilyen hiba?
  • Dick Riddick
    #12441
    Igen, töröltesd amelyikre nincs szükséged. Valószínűleg elsőre nem törlik.
    Bal oldalon My account fül->Account, középen fönt Számla fül, alatta Profil. Ott megtalálsz mindent.
  • Dick Riddick
    #12440
    Erről kérdezd a supportot.
  • Csacsi
    #12439
    Rekklám, törlés....ban. Főleg, hogy referrel kóddal van a link. Ha anélkül nyomtad volna, még rendes is lennél, de így csak sima reklámozás.
  • sz4bolcs
    #12438
    Neked most nem lehet. xDD
  • Carloska
    #12437
    igen nekem
  • kraawz
    #12436
    na, akkor még egy utolsó kérdés

    Játékosok közt lehet pénzt átutalni?
  • kraawz
    #12435
    wow, bejelentkezek PPre a rég elfelejtett számlámra, és 11$ vár rajta :D

    Ha régen csináltam accountot, és most 2 van, a réginek ugye érdemes kérni a törlését/fagyasztását?

    És még egy.. PPn hol tudom megnézni a megadott személyes adataimat ?
  • kraawz
    #12434
    Atyaúristen, ekkora hülyeséget :D És bejött :D

    Bwinen láttam ,hogy van ilyen coin flip SNG. Fél dollár a nevezés, 10 fős, az 1. hely 5$, a többi nem fizet. Egy leosztás van és kész.

    Na mondom benézek egy ilyenre. Kézben 2c 4c, mondom király :D

    EZEK UTÁN -> FLOP 8 5 A K 3 .. És leesett a sorom, 5 $ :D
  • Dick Riddick
    #12432
    Ok.
  • kraawz
    #12431
    úgy gondoltam, hogy 10$ a befizetés, 25$ a kifizetés.. De ezek szerint jól írtad, köszi :)
  • Dick Riddick
    #12430
    ?
  • TaRka0107
    #12429
    Nyald a s*ggem ordítva
    Bocs ezt nem tudtam kihagyni!:D
  • sandor8206
    #12428
    nyomott egy blöfföt, nem jött be neki
    így jár aki, preflopp nem intézi el a dolgot egy AQ-val kisvakból
    + floppon chekkolt és call-ennek mi értelme van?
    + turnon nyomott egy chek-raiset ráblöffölt a sorra gondolom, de visszaraiset kapott, szintén call (hülye)
    riveren egyből all-in, flushre vagy a 2 4-re, vagy az előbb megjátszott sorra, nem tudom, de sztem maga se
    egy A8-al megadtam volna neki
    1. bejött a flushe, ő beszél először nincs az az isten, hogy valaki így játssza meg a flushét
    2. 2 4-nél meg elvileg foshat a flushtől az se jó, fullnál szintén nem hívná all-inra
    3, sorra szintén fosna a flushtől
    Persze vannak idióták és így játszanák meg a nyerő handjeiket és jól "megszívnám", ahogy elnézem ezt a szép AQ játékot nem is lepődnék meg :-D
    De, hogy akar blöffölni, ha nem ő az agresszor, nem ő írányít

    bocs ha hülyeségeket írtam, tévedni emberi dolog

    Amúgy nice hand :-)
  • kraawz
    #12427
    nem fordítva? :)