30078
  • doxadmin
    #12386
    :D dettó
    én 80$t utaltam ki, jött a rakeback 16$, beültem 1.20as sng-re. behúztam 4asztalt, már 26$nál járok :D
  • Carloska
    #12385
    hoppá dupláztam

  • MEdievil
    #12384
    Szintén.. legalább kerülnék másik asztalhoz vagy valami
  • Carloska
    #12383
    uristen milyen játék megy msot az ept live freerollon b+ szerencsejáték nemis lehet nyerni énis kifogok esni sztem hamar
  • kraawz
    #12382
    nálam is ezt írja, furcsa :)

    Full Tiltről kiutaltam magamnak 100$-t, a maradék 15$-ból meg minden bankroll nélkül játszogatok majd :)
  • sandor8206
    #12381
    trurnél miért vált át a te win %-od, 4,55-re vagy csak nálam, nem mintha nagygond lenne csak érdekességként mondom, fura egy program ez :-)
  • #12380
    [flash=400,265]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=903258[/flash]
  • Carloska
    #12379
    nah végre valami baszki :D

  • Carloska
    #12378
    jah megvan hülye vagyok martin08 csak másolva nem fogadta el :)

    nah nyomja neki mindenki amugy mikor 5 dik lettem végig check call játékal mentem és inkább dobtam mindent elején csak akkor adtam meg nagyobat ha már télleg 100% hogy nyerek hamár gondolkoztam mi lehet nála auto fold inkább :D

    jah meg sose emeltem flop elött mert ugyis bejönnek mindennel kivéve király meg ász párt :D
  • Carloska
    #12377
    Ma énis indulok bele adok apai anyait nagyon figyelmes leszek majd meglátjuk milesz !

    mi a a mai pass?
  • kraawz
    #12376
    Egy kis segítséget/kiegészítést kérnék, melyik oldalakon van no deposit bónusz. Köszi előre is a további tippeket!

    - Pokerstrategy
    - YourPokerCash
    - Bankrollmob
    - Royal Bonus
    - PokerRoomSchool

    Amik pedig nem oldalak, csak termek.

    VC poker 10$, nem tudom, él e még. Itt sajnos ennyit tudok.
  • sandor8206
    #12375
    na Full tilten, all-in mentem az AA-mal, ketten megadták egyiknél Ah6h, másiknál Kh10h
    meg is lepődtem volna, ha nem flopp flushe lett volna mindkettőnek :-D
  • Lory87
    #12374
    TyTy :D már kérni akartam de nem is kellett :)
    Ma hátha nagyobb szerencsám lecc , a tegnap AK-m al ugykiüttek mind a golyó
  • MEdievil
    #12373
    martin08
  • ba32107
    #12372
    Pedig érdekesebb az ilyeneket kielemezgetni, mint állandóan a bad beateket olvasni :) Azokat már meg sem nézem :D
  • Carloska
    #12371
    oké mostmár többiek ne foglakozanak ezzel :)
  • sandor8206
    #12370
    ha téged figurásra tesz, akkor floppon 50-50% az esélye ellened, jó neki bármely 7 5 3 8, de a lényeg a stack méret + hogy partyban volt, simán meglehetett adni, persze ez tényleg játékos függő pl: én be se menten volna 75s-el a játék e szakaszán még, főleg egy 20BB emelésnél.
  • ba32107
    #12369
    Én se adtam volna meg, de én konzervatívabb játékot játszom. Ez stílusfüggő, egy lazább játékosnak ilyen stack mellett belefér, és nem is feltétlenül rossz játék. Matematikailag nem helyes a megadás, az igaz.
  • Carloska
    #12368
    nyitott sorhúzója volt az még mindig semmi én tuti nem adok meg egy nyitot sor huzora allint de lehet velem vana baj
  • ba32107
    #12367
    Dehogynem, nyitott sorhúzója volt (plusz backdoor flushdraw), természetes hogy nyitott a flopon (semibluff). A megadás is ok volt szerintem, volt bőven stackje, és ki akart téged ejteni, plusz necces hogy neked sem volt semmid (shortstack voltál, veszélytelen flop, emeltél preflop, gyanítható volt hogy max egy overpárod van, de inkább blöff).
  • sandor8206
    #12366
    teljesen jó keze volt, én is megadtam volna ekkora stack méretnél neked floppon, főleg úgy hogy hagytad, hogy belenyisson floppon így már zsetont is rakott be, bár sztem ha flopp all-int küldesz azt is megadja.
    DE sztem te bas*tad el, preflopp túl nagyot nyitottál, így a vakokhoz képest nagy kasszát csináltál, nyittál volna egy 4-5 BB-t, floppon egy fél, 3/4 potot ha azt adja turn nézel, ott nem jön semmi hagyod a francba, ha ezeket adja all-int is adja
    Olcsóbban megúszhattad volna
    10 nagyvaknál maradt volna 1000 zsetonod
  • Carloska
    #12365
    szag voltt mondom blöfföl nincsen nála semmi visszaemeltem rá allin mondom azt nem létezik megadja

    ÉS MEGADTA ÉS NYERT IS VELE



    pedig micsoda szépen viszavágtam rá az allint :D
  • sandor8206
    #12364
    na túl vagyok leggyorsabb SnG Heads up-nál
    Maradunk ketten, nálam 8000 nála 5000 chips
    emel preflopp, nálam 55 lecallozom, flopp 2 5 7, chekolok, visszaküldi az all-int lecallozom, nála AK
    turn 3
    river 4

    ok, marad 3000
    nálam QQ, emelek all-int küld lecallozom, nála 44
    flopp 44x
    Nem is tudom kinek kellett megnyerni ezt a versenyt :-D
  • sz4bolcs
    #12363
    Annyiba is kerül...
  • MEdievil
    #12362
    Játszottam párszor de az túlságosan szerencsejáték. Ha az elején kapsz pár jó lapot akkor messzire juthatsz de ha az elején nem jön semmi akkor vége is.
  • sz4bolcs
    #12361
    Ja, csak megerősítettem a tapasztalataidat a sajátjaimmal. xDD
    én amúgy 990-es turbot nyomok, na ott aztán az isten kardja is kevés.
  • MEdievil
    #12360
    Pont ezt mondtam.
  • sz4bolcs
    #12359
    Boldog szülinapot! :)
    Ismerősöm is ma kapott ott bónuszt ugyanilyen alkalomból, ő azt mondta hogy 5x kell fogadni vagy valami ilyesmi.
  • sz4bolcs
    #12358
    5 ember ellen kevés a KK..
  • Lory87
    #12357
    Én azthiszem az ilyen Bonus dolgokat kikell játszani, Bwinen nemtudom hogyvan de pl több teremben is ugyvan hogy megvan hány Raked hand vagy Pontot kell összegyüjteni hogy Dolláronként megkapd.
    Minden ugykivan találva hogy semmitsem kap csak ugy ingyen az ember
  • pLau
    #12356
    na srácok valaki segítsen:)
    Ma van szülinapom és kaptam bwintől olyat hogyha befizetek 2500 kapok még annyit ez oké. van 4000 a számlámon mondom teszek fel még 2500at megkapom a bonust és kiveszem mindd. Erre nemtudom kivenni mert a bonust nemirta hozzá a kivehető összeghez. Mit kell tennem hogy aztis kitudjam venni?:D
  • MEdievil
    #12355
    PokerStars ept live freeroll 2000$
    várhatóan 22.000+ indulóval de olyanok is.. Az elejét kell túlélni mert akkor csak az All-in megy mindenre és gyakran a J-3 erősebb még a KK -nál is.
  • kraawz
    #12354
    ez meik teremben van és mien verseny ? :)
  • sz4bolcs
    #12353
    köszi!
  • KAMIONOS KOGYO
    #12352
    TY!!
  • MEdievil
    #12351
    shipley04
    De nem elhalászni előlem valamit
  • Lory87
    #12350
    Jaja nekem is kellene :D Ty
  • sz4bolcs
    #12349
    Ha valaki megtudja a mai ept jelszót, legyen szíves megírni.
    Nézem a videót, de még nem mondták be.
  • sz4bolcs
    #12348
    Fúú, az alsó egy álom...
  • TaRka0107
    #12347
    Hányszor így dupláztam hogy a nagy stackű játékos megadta egy nagy semmire!