30078
  • Lory87
    #12787
    No preflop all-in megyek KK nálam, ellenfélnél KJ, szal KK vs KJ :Szerintetek meik lett a nyertes? :D (segítek egy kicsit Turnre lejött a JJx) ez a nemmindegy :))
  • zeli
    #12786
    Persze, de elég hamar behúzta, reagálni sem tudott. Úgy tudom, hogy kaszinószabály, hogyha a lapjaid érintették a dobott lapokat, akkor az halottnak számít.
    Meg a dealereket cserélgetik, vagyis azt vettem észre. De ez lehet csak a featured table-nél gyakoribb.
  • ba32107
    #12785
    Persze, a dealer hibája volt, de meg lehet érteni, egész nap oszt, nem tud mindenre figyelni. Mondják is, hogy a játékos felelőssége, hogy figyeljen a lapjaira, szerintem ez jogos.
  • zeli
    #12784
    Ezt a részt egyik nap néztem...mondom az igen...a díler bassza el, és ő szív..
  • Carloska
    #12783
  • Carloska
    #12782
    jah ezt láttam osztót ászait behuzta dealer b+ aztán halott handre nyomták....

    jah és ahölgy a francia szövetségi elnök Raymond Domenech felesége
  • ba32107
    #12781
    126-an regisztráltak előre. Nem is értem, hogy a többi játékos, aki nem jött el, az lehúzta a 3000 forintját a vécén? Gondolom azért írták a 126-ot, hogy nagyobbnak tűnjön a verseny :D

    Más téma: miért van szükség kártyaőrre:
  • KAMIONOS KOGYO
    #12780
    126-an voltatok?
    Nem 47-en?
  • ba32107
    #12779
    Moneybookers-ben rámész az upload funds-ra, és ott a bank transferre. Mutat egy mintát, annak alapján töltsd ki az űrlapot az internetbankban. Képet most nem tudok rakni, mert valamiért nem tudok belépni. De nagyon egyszerű, kedvezményezett nevének beírod, hogy Moneybookers Ltd, kedvezményezett számlaszáma az, amit a mintánál ír (iletve a harmadik 8-as számcsoport csupa nulla legyen). A közleménybe írd a moneybookerses user ID-et (ez egy szám). A bizonylatba semmit ne kell írni. Rámész a továbbra, majd a bankba küld-re kattints. Ott szükséged lesz az aláírási kódszóra is (nem ugyanaz, mint a jelszavad!).

    Kb ennyi, nem bonyolult egyáltalán. Pár nap alatt megérkezik a pénz, és nem vonnak le semmit, legalábbis ha forintban van a számlád.
  • ba32107
    #12778
    Akit érdekel, itt vannak képek a HUPT-ról
  • kraawz
    #12777
    Akkor írd már le pls vagy küldj egy shotot, mit hova írsz. Inkább egy képet.

    Számlaszám, megjegyzés,stb.. A nem fontos részeket [értsd:személyes] meg takard ki :)
  • bet365
    #12776
    Létezik?
    Megint leültem 2 headsupra Absolutenál és egyszer sorra egyszer flushre egészedett ki az ellenfél allinja (24o és Q7s-kal ment).
    Szerintem csalás...
  • ba32107
    #12775
    Ebank. CIB-nél vagyok, díjnyertes az ebankjuk :)
  • bet365
    #12774
    Jó reggelt, már akinek...
    Headsup 5 dolláros Absolutepoker (kezdőtőke YPC), 5x felmegyek a srác stackjének 3x-ra, amikor allinezek jobb lapokkal és a Turn-River mind az 5x behozza neki a megfelelő lapokat. Van ilyen????
  • kraawz
    #12773
    ebankon utalod vagy pontosan hogy?

    bemász bankba, megmondod számlaszám stb.. és kész?
  • Carloska
    #12772
    Olyan gólt löttem pes10ben mintha royal flushom lett volna

  • Lory87
    #12771
    Velem is ez történt az elöbb az 1000$ Freerollon AJ vel all in mentem és ki is ejtettek :) Többet soha nem megyek AJ-vel all in :D
  • ba32107
    #12770
    Ejj baszki, legidegesítőbb dolog, amikor egy órája óvatosan játszol, viszonylag jó a stacked, AJ-vel emelsz hátsó pozícióból, persze shortstack lecalloz kézbepárral. Rögtön utána shortstack lettem, AJs-t kapok, all-in, lecalloznak MEGINT kézbepárral. Két leosztás alatt kiestem hogy rohadjon meg.
  • ba32107
    #12769
    Az enyém forint alapú. A regisztrációkor mintha úgy olvastam volna, hogy a bankközi átutalásoknál úgy éri meg. Na most gondolom vagy forint alapú, és akkor a pókerterembe való utaláskor vonják le a pénzváltás árát, vagy pedig dollár alapú, és akkor a pókerterembe való utalás ingyenes, viszont amikor a bankból utalsz, akkor váltanak. Melyik éri meg jobban?
  • Dick Riddick
    #12768
    A költségekről a honlapjukon olvashatsz.
  • Lory87
    #12767
    Oksi én is ugyterveztem hogy Dollcsis lesz, hisz 5 teremben is van pénzem Freerollokbol és mindenhova bekell fizessek elöször hogy kitudjam venni a a pénzt!
    Itt-ott forumokon olvastam sokak hozzászólását hogy kikértek 200$ MoneyBookerszröl Visa kártyára és 170$ érkezett meg, remélem már nem igy van mert akkor neméri meg :)
  • Dick Riddick
    #12766
    Dollár a legjobb. Váltani mindenképpen kell, ezt nem kerülheted el.
  • Lory87
    #12765
    És mien pénznemü MoneyBookers számlát érdemes használni? Ha a Visa kártyám pénzneme LEI?
    Köszi a gyors válaszokat :)
  • Dick Riddick
    #12764
    Én MoneyBookers-en keresztül intézem az ügyeimet. A pókerből szerzett pénz adóköteles, nekem jobb ha nem közvetlen a kapcsolat a terem és a bankom között. Egyelőre nincs komoly pénz a pókerből, de ki tudja, ha egyszer véletlenül lesz, nem szeretnék bonyodalmakat.
  • Carloska
    #12763
    a million dollar challenge részei mostantól itt lesznek fent!

    http://www.pokerstars.tv/channels/45T2/million-dollar-challenge.html
  • ba32107
    #12762
    Én moneybookerst használok, de nem visával, hanem közvetlen banki átutalással (így nulla forintba kerül pénzt küldeni akármilyen terembe). A visa kártyán bizony vannak extra díjak. A moneybookers pedig egy nagyon top oldal, nagyon jó és biztonságos honlap, egyszerű használat. Olvasd át részletesen a faq-t.
  • Lory87
    #12761
    Lenne még néhány kérdésem: Hogyan érdemes a termekbe be/kifizetni? pl a Fulltiltpokerre
    Moneybookersel vagy Visa kártyával?
    Ha moneybookersel akarok befizetni akkor több kézen megy át a pénz vagyis: Visa kártya --->>>Moneybookers--->>> Fulltiktpoker és amikor kiakarom venni a pénzt megint több kézen megy át
    Ha Visakártyával fizetek be/ki akkor meg rövidebb az út: Visa card --->>> Fulltilt

    Kinek mi a tapasztalata és ti hogy használjátok?

    A moneybookersröl meg forumokon elég rosszakat olvastam hogy több konvertáláson is esik át a pénz mig a terembeér meg hogy a pénz kikérése visa kártyára se megy mindig valami limit hiba miatt.
  • Dick Riddick
    #12760
    Erre nem tudok mit mondani. Agyrém. Ilyen buta leosztásokon úszik el amit egy ideje építgetsz. Azért fel a fejjel!
  • zeli
    #12759
    namegvan, ypcs volt. .) de jó hamar megjött.
  • zeli
    #12758
    hmm, azigen. YourPokerCashen igényeltem kezdőtőkét Titanra, 1-2 napja, 10-12 napot írtak. Mára megjött. :)
    De lehet nem is az, a Titan írta, hogy kezdetnek adták. A YPC meg 'processing'-et ír.
  • Lory87
    #12757
    Fiuk valaki játszik a CelebPokeren? Mennyire megbizhato? Mert elég joo ajánlataik vannak :)
    Valaki vett már kionnan pénzt?
  • kraawz
    #12756
    Na, egy kis időre pihen a póker.. Kb 50$-t vesztettem 3x ugyanolyan leosztással szinte, ugyanolyan történettel

    Mind a háromszor flopon flush-húzóm volt, turnre leesett a flush. Sikerült valahogy mindig all-in kerülni, az ellennek mind a 3x csak drillje volt, és riverre leesett egy kártya, ami már kint volt a board-on, így mind a háromszor full house-a lett és buktam.

    Ennél szerintem nem kell nyilvánvalóbb jel ^^
  • sandor8206
    #12755
    mindketten nagyon jól játszottatok :-)
  • sz4bolcs
    #12754
    Vagy csak éreztem, hogy nem százas a srác sem... nem tudom.
  • sz4bolcs
    #12753
    Na igen, a szépséghibája, hogy éppen tilten voltam attól, hogy a srác egy körrel előtte fizette be először a nagyvakot, és már akkor is így emelgetett. Az esemény után gyorsan el is mentem aludni. :D:D:D
  • ba32107
    #12752
    Leszámítva, hogy J8o-val megadtál egy 6 BB emelést, igen :D
  • sz4bolcs
    #12751
    Jól játszottam meg? xD
  • sz4bolcs
    #12750
    Jézusom, mibe futottam bele.. illetve mibe futott bele a srác:

    PokerStars Leosztás #34298608634: Hold'em No Limit ($0.01/$0.02 USD) - 2009/10/21 6:13:39 CET [2009/10/21 0:13:39 ET]
    Asztal 'Azha VII' 9-max #9 szék a button
    1 szék: holyghost7 ($5 zseton)
    3 szék: ghost209 ($5 zseton)
    9 szék: Sz4bolcs1985 ($4.16 zseton)
    holyghost7: berakja a kisvakot $0.01
    ghost209: berakja a nagyvakot $0.02
    *** ZÁRT KÁRTYÁK ***
    Kapott Sz4bolcs1985 [8s Jc]
    Sz4bolcs1985: megad $0.02
    holyghost7: megad $0.01
    ghost209: emel $0.12 eddig $0.14
    Sz4bolcs1985: megad $0.12
    holyghost7: dob
    *** FLOP *** [Jd 8c 8d]
    ghost209: nyit $0.18
    Sz4bolcs1985: megad $0.18
    *** TURN *** [Jd 8c 8d] [6c]
    ghost209: nyit $0.45
    Sz4bolcs1985: megad $0.45
    *** RIVER *** [Jd 8c 8d 6c] [9h]
    ghost209: nyit $4.23 és all-in ment
    Sz4bolcs1985: megad $3.39 és all-in ment
    Meg nem adott tét ($0.84) visszajuttatva neki: ghost209
    *** MUTATÁS ***
    ghost209: mutat [7s Td] (sor, ettől: Hetes eddig: Bubi)
    Sz4bolcs1985: mutat [8s Jc] (full house, Nyolcas full Bubi párral)
    ghost209 elhagyja az asztalt
    Sz4bolcs1985 begyűjtött $7.94 ebből: pot
    *** ÖSSZEGZÉS ***
    Teljes pot $8.34 | jutalék $0.40
    Asztal [Jd 8c 8d 6c 9h]
    1 szék: holyghost7 (kisvak) dobta előtt Flop
    3 szék: ghost209 (nagyvak) mutatott [7s Td] és veszített ezzel: sor, ettől: Hetes eddig: Bubi
    9 szék: Sz4bolcs1985 (button) mutatott [8s Jc] és nyert ($7.94) ezzel: full house, Nyolcas full Bubi párral
  • ba32107
    #12749
    Hát ebben nem vagyok biztos, mert mi csak beregisztráltunk, aztán egyből lementünk a helységbe. De biztos, hogy volt olyan is, és hely is bőven volt, mert több asztalt állítottak fel, mint ahány résztvevő volt. Szóval attól nem kell félni, hogy betelik a nevezés. De sportingbetes accountra mindenképp szükséged lesz, azt nem tudom hogyan működik, ha a helyszínen akarsz nevezni, valószínűleg regisztrálnod kell előre. Nézd meg a hupt.hu-n.
  • KAMIONOS KOGYO
    #12748
    És volt aki ott a helyszínen nevezett?