30078
  • ba32107
    #12747
    Kösz :D Ez most a pécsi forduló volt. Az asztalok igazából a szórakozóhely alap asztalai voltak, csak volt rajtuk pókeres terítő + zsetontartó. Mi osztottunk egymásnak, az utolsó két asztalon volt dealer (persze ő igazából az egyik szervező volt, ugyanolyan srác mint mi, szóval nem profi). Szerintem mindenképpen érdemes megpróbálni, ha általában mindenhol ennyi induló van, bőven be lehet jutni a döntőbe.

    Online neveztem, még jóval a verseny előtt, úgy egy ezressel olcsóbb volt.
  • KAMIONOS KOGYO
    #12746
    Ja meg te hogy neveztél on-line vagy a helyszínen?
  • KAMIONOS KOGYO
    #12745
    Először is GRAT!
    Másodszor most melyik városban volt?
    Én lehet majd megyek 2 hét múlva,bár még nem tudom!
    Am. milyen asztalok voltak?+ti osztottatok?
  • ba32107
    #12744
    Amit kihagytam: ez a kevés induló egyáltalán nem indokolta meg a vakstruktúrát. 5/10, 10/20, 20/40, 30/60, 50/100, 100/200, 150/300, 200/400, 300/600, 500/1000, stb... kezdőzseton 500 (nagyon kevés). Vakemelés elvileg negyedóránként volt, ez gyakorlatban inkább 10 percet jelentett. Sokkal jobb és élvezetesebb lett volna, ha nem emelkednek ilyen gyorsan, és minimum dupla kezdőstack lett volna.
  • ba32107
    #12743
    pokerstars.net-en csak játékpénzben lehet játszani azt hiszem
  • ba32107
    #12742
    Na, HUPT beszámoló :D

    Hát-hát, bejutottam a döntőbe :D 47 induló, 7. helyezés. 10 ember jutott tovább, az első 5 kapott tárgynyereményt. Én, mint döntős kaptam egy pólót, meg egy pakli kártyát :D Plusz minden induló kap asszem 1000 forintot sportingbet-re, amivel lehet fogadni akármire.

    Nem panaszkodhatom amúgy, mert bizony kaptam jó lapokat. 88, TT, KK, utóbbi kettővel szett, mondjuk nem fizették ki, de szép volt :D Kaszáltam jó kis potokat két párral, stb. Egy embert ki is ejtettem, A6o-val emeltem (chipleader voltam az asztalnál, gondoltam belefér), mindenki dob, én hülye meg nem figyeltem, hogy az egyik shortstacknek pont annyi zsetonja volt. Megadta K9s-el, szerencsére sikerült kiejteni, bár erre illett volna figyelnem. Hiába, élőben kicsit más játszani. A buborékot szerencsésen túléltem, akkor volt egy szünet. Final table, vakok 150/300, 900 zsetonom van. Egy kört kifizettem, mert muszáj volt (push-olni csak jó lappal lehetett, mert minden szarral lecalloltak). Aztán pont 450 zsetonom maradt, UTG A4o push, két megadó, kiestem. Azért jó volt. De azért voltak ostobaságok is. Buborékon két asztal maradt. Az én asztalomnál 5 játékos. Én BB, kevés zseton. UTG shortstack push (alig több mint a BB), CO fold, button call, SB call, én fold. Flopon SB check, button betel a SEMMIRE. SB fold, buttonnak nincs semmije, shortstack ász magassal nyer. A poén, hogy a SB 9-es párral kiejtette volna a shortstacket, ha normálisan végigcheckelik a kört. És ez miatt éppen a haverom lett a bubble-boy :D Úgyhogy egyedül megyek pestre.

    A versenyről: több résztvevőre, és egy kicsit profibb szervezésre számítottam. Asztalok kicsik, billegtek, szűkösek, vakemelés ordítozás alapján ment :D De azért jó volt. Mondjuk hogy a 2000 embernél mire gondoltak, hogy hol fogják őket leültetni, azt nem tudom, mert így 47-en is elfoglaltuk kb a terem háromnegyedét. Egyébként minden frankó volt, a többiek jó fejek voltak, a szervezők is, kaptunk ingyen redbullt, meg hasonlók. Jól éreztem magam.


    Ja, és az egyik szervező azt mondta, hogy a fotók a pókerapro.hu -n lesznek fent. Na most ilyen oldal nem is létezik, szóval vagy a csaj nem volt képben, vagy én hallottam félre. Erről nem tudtok valamit? Még egy kérdés, aki itt írta, hogy megy a versenyre, közülük volt már valaki? Találkozok valakivel pesten? :D
  • zeli
    #12741
    Danny, ha jól emlékszem te játszo(ttá)l 90 fős SNGken. Kb. mennyi idő alatt volt vége? és kb. mennyit kell várni, hogy megteljen? (gondolom nem 2 percet. :D)
  • KAMIONOS KOGYO
    #12740
    Nem ugyanaz!
  • Lory87
    #12739
    Fiuk a Pokerstars.com és Pokerstars.net ugyanaz? vagy két különbözö terem mert az oldalakon eltérö a résztvevök száma :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #12738
    Az induló zseton mennyiség dupla!
  • TaRka0107
    #12737
    Hát végülis nyerhetett Királlyal és színnel:) Szerencséje volt, ennyi...!
  • Rash87
    #12736
    FT-en vannak olyan asztalok,ami melett Deep Stack felirat van.
    Ez pontosan mit jelent? Google-ban sem találtam semmi konkrétat.
  • Carloska
    #12735


    Ez b+ azért nagyon kemény voltt
  • ddt500
    #12734
    Azt mondja 48 órán belül visszakapom a nevezési díjjat. Asszem ez így korrekt.
  • ddt500
    #12733
    Mindenesetre írtam nekik egy visszafogott hangvételűt (nem rokkanok bele a nevezési díj elvesztésébe)és remélem kedvező választ kapok.
    Amúgy a mai délelőttről. Volt egy szar blöfföm, egy marha nagy mázlim meg egy mázlis szépen játszott lapom. QQ-ra visszaemeltem 15BB két megadó. Flop AA10 mondom blöffölök egyet ólin. Ellenfélnél AQ így elbuk. Betoltam még egy beülőt 33-ra emelek lejön AJX, tolom a pénzt riverre 3-as duplázok. Aztán emelek K5s flop Q55 ólinig vittem. Aztán AK emelek 6BB, shortstack ólin 15BB ketten call. Flop után cseck, turnnél 4színem lett beemeltem 3,45-öt call, river nem jó check check és nyertem mindent. Eztuán dobott le a szerver. Asszem ma olyan 15 euró pluszban vagyok ha visszakapom a nevezési díjjat.
  • ddt500
    #12732
    Néha nagyon utálom a sportingbet-et. Már éreztem délelőtt, hogy nem kéne erőltetni mert az első torna amire beneveztem 3/4 órával a kiírt kezdés után még nem ment. Beülök egy 5 eurós tornára és 1 óra játék után lebasz a szerver. Kedvenc programom kb. 10 perce próbál csatlakozni. Vezetékes és mobil internettel sem tud. Ilyenkor valaki visszafizeti a beülőmet?
  • Dick Riddick
    #12731
    Ha a short stack-nek nálam kevesebb zsetonja van, nem esek ki ha veszítek ellene. Ha több zsetonja van mint nekem, akkor inkább én vagyok kiesés közelben.
    Egyébként nem létezik olyan hogy "biztosan kiesik". Az esik ki biztosan aki már kiesett. Ha arra vársz hogy más kiessen előtted, könnyen abban a helyzetben találod magad hogy te vagy a kieső. Az AA-JJ lapok pedig kérdés nélkül all-in-re valók.
    "Nagyobb lemákolási esély" :) . Annyi a hátrányod hogy nincs kiszállási részesedésed. Egyébként ebben a helyzetben lehet könnyen duplázni.
    "Ha duplázol akkor se lesz olyan nagy stacked, hogy sokkal több esélyed legyen nyerni." De az első lépés megvan. Nem a beugrót akarod visszanyerni, hanem első akarsz lenni. Ez az alaphozzáállás. Lehet hogy több duplázás is kell, de a cél az első hely.
  • sandor8206
    #12730
    Én még szarabb lappal is all-in megyek, pl: 33 is simán, egyszerűen nincs mire várni.
    Mondjuk én tökös vagyok :-)
    Az meg hülyeség, hogy már nincs esély nyerni, nekem pl: volt olyan, hogy 800 volt a nagyvak, zsetonom meg valami 543 és végül heads-upoltam és nyertem.
  • ddt500
    #12729
    All-in.
  • ba32107
    #12728
    Ebből a játszmából eszembe jutott egy érdekes kérdés. Bubble-on vagy, kevés stackkel (~3-4 BB). Van egy másik shortstack, ő szinte biztos, hogy ebben, vagy legkésőbb a következő körben kiesik. Jó lapot kapsz (AA-JJ, vagy hasonló). All-in mész, remélve hogy duplázol, vagy dobsz, és inkább biztosan a pénzbe érsz? Most tegyük fel, hogy ha duplázol akkor se lesz olyan nagy stacked, hogy sokkal több esélyed legyen nyerni. Vegyük figyelembe, hogy a bigstackek hajlamosak minden szeméttel lecallozni = sokkal nagyobb lemákolási esély. Ezen gondolkoztam, miközben játszottam a buborékon. Vélemény?
  • ba32107
    #12727
    Huh nem kicsit feszes asztalnál játszottam. Szerintem itt mindenki rendszeres SnG játékos volt, elég jól tolták, épphogy beértem a pénzbe, minimális stackkel. De azért műveltek itt durva dolgokat. Például miféle marha csinál ilyet?

  • ba32107
    #12726
    A legjobb az lehet, amikor readelsz vkit :D Én holnap fogok először játszani úgy "rendesen" élőben (HUPT). Kíváncsi vagyok, milyen lesz. Bár dealer nem lesz a selejtezők alatt, azért remélem pókerasztalokat kapunk :D
  • zeli
    #12725
    Jahh, és a readek is mentek rendesen. :)
  • zeli
    #12724
    A legjobb az, amikor jól játszol meg vmit. :)
    Szombaton haverokkal játszottunk, olyan jól ment, hogy hihetetlen. 1-2szer mákoltam is, de belegondolva a legjobb lapom AJ volt(mármint kézben)..még egy magasabb kézbepár se jött. De mégis...olyanok voltak...gyereket rivernél blöfföltem ki abszolút semmivel(lényegében emiatt esett ki), river ászflösst lecsekkeltem, ki is fizették, szal jó volt, hogy a játék úgy ment, ahogy akartam. :)
  • ddt500
    #12723
    Na emberek. Ezen pillanatokért pókerezem én. 5 lapos sng és egy TH NL10 cash game-ben 3 osztás alatt megtripláztam a pénzem. Kurva jó lapom volt mind a 3-ban ez nem vitás. De komolyan mondom nektek olyan tökéletesen játszottam meg, hogy majdnem sírva fakadtam a végén.Végig mondtam az Asszonynak, hogy mi fog történni és pontosan az történt.
    Hold'em asztalon jön a KK emelek 50 centet mindenki dobja. Kövi osztás AA emelek 50 centet két megadó. Flopp AA10!!. Emelek 80 centet mondom az Asszonynak blöfföt színlelek hátha valaki visszaemel. Jön is az emelés 2,50-ig. Mondom úgy teszek mint ha flösre gyúrnék (két kör volt lent). Hosszas gondolkodás után megadtam. Hála az égnek nem jött kör. Mondom check és hagy próbáljon meg elriasztani. Megpróbálta egy 3,50-es emelés formájában. Ismét gondolkodás majd call. Uccsó lap után beemeltem fél potot de eldobta rögtön szóval semmilye nem volt.
    5 laposon 4-en voltunk bent és két osztás alatt kiütöttem mindenkit. Mondjuk az első lapom kézbe QQQQ7 volt szóval nem volt nehéz de szépen hagytam, hogy tolják be a pénzt. Kettőt kiejtettem aztán a maradék marha agresszív embert behúztam a csőbe egy KKK-val.
    Bocs az öntömjénezésért de nagyon jó volt látni, hogy az történik amit akarok.
  • Renegade
    #12722
    teljesen igazad van, szerintem is ti csináljátok jól, én túl lazán veszem, ami meg is látszik :-)
  • TaRka0107
    #12721
    :) Csak az a baj hogy nem megfelelő a bankrollom NL25-re! De mind1, inkább gyűjtöm lassan, mint hogy elveszítsem az összes pénzem!
  • Renegade
    #12720
    NL25-ön már pörög, össze lehet kattintgatni egy nap 100-at (ok, a végére már a fürdőszöbában is kör7-esek úsznak) :-)
  • Renegade
    #12719
    hát nekem 600 van, jó ideje alig nő, mert kb 300-at elcseszek freerolokra/hónap. Azért a silvert össze szoktam kattintgatni :-)
  • Dick Riddick
    #12718
    Feszesen, de nem ultrafeszesen.
  • Dick Riddick
    #12717
    Érdekes parti, bár én már flopon hívtam volna, úgy 4000-4500-ig. Ha minden jól megy, a rivert ingyen nézhetem. Az all-in-t pedig én is megadtam volna. A szetet kizártnak tartom, bármilyen ásszal nyitott volna, legkésőbb turnon, egyedül a Q9 lehet probléma, de ez benne van a pakliban.
  • Dick Riddick
    #12716
    Gyorsan csörgesd meg a supportot. Ezt jobb ha kideríted.
  • ba32107
    #12715
    Rosszul írtam. Nem a vakokhoz kötöm a feszes játékot, hanem az ellenfelek számához. Például ha gyorsan kiesik egy-két játékos, akkor gyorsan változtatok a játékon. De amíg bent van majdnem mindenki, muszáj feszesen játszani, mert megadnak minden szarra, és lemákolnak.
  • sandor8206
    #12714
    Hát amikor már 1010 jó preflopp all-in szinte teljesen mindegy az ellenfél, mert akkor már nagy szarban vagyunk :-)
    ekkor már úgyis megadják minden kézzel és 50-50, majd lesz valami
    Most mondok egy példát pont 10 10-re
    3-an vagyunk már, nekem kb. 4000 zseton, vak 800, másik kettőnek 20-30 ezer zseton nagyvak vagyok
    kisvak kiegészít csak, a gyerek AA-al, KK-al QQ-al mindig csak limpelt, ezt tudtam, de a s*rokkal is-szóval nem tudtam mi van nála
    1010-el all-int küldtem, megadta KK nála, benne volt a játékában a limpelés magas párral
    DE szorult helyzetbe voltam már, ha emelt volna akkor is all-int küldők, ha all-int mond akkor is megadom
    Egyszerűen 5BB-nél és 3 játékosnál, már nincs min gondolkodni sajnos :-)
  • Carloska
    #12713
    smjef6 nyerte a kocsit 7óra játékkal gainesvilleböl !

    gondolom majd lesz több infó is róla
  • Carloska
    #12712
    27454 induló!

    végevan esélyem nem voltt oylan tempó voltt 754 lettem nyeremény: 0,0 $ és igennnnnnn 0,0 $ megcsináltam LOL :D
  • Carloska
    #12711



    Riddick vélemény? :D
  • Carloska
    #12710


    blöffnek hitte lol
  • kraawz
    #12709
    És elvileg vannak freerollok első befizetőknek.. Azokat sem találom ^^
  • kraawz
    #12708
    Partyn saját számlámra feltoltam 100$-t, ebből szeretnék valamennyit kivenni, és ezt az üzit kapom:

    Cashouts Blocked


    Cashouts are not allowed for this account category. Please contact our customer service.

    ötletek?