30078
  • Dick Riddick
    #12827
    Tegnap találkoztam egy fickóval, 150 hand alapján 95 volt a vpip-je. :)
  • kraawz
    #12826
    Az edemabob nagyon feszes, ő mindent dobott volna..

    A másik srác meg ezt csinálta folyamatosan, ha volt egy nagyobb pot, all-in küldte.. Most nem adta meg.. Rá két körre viszont mindenét bebukta, srác flopolt A-os flush-ét elcsekkolta, az meg a végén rátolt 33$-t... Persze,hogy megadta :D
  • Dick Riddick
    #12825
    Uhh... Kemény.
    De a megjátszás nem volt valami szép.
  • kraawz
    #12824
    Eltalált a flop :D

  • Dick Riddick
    #12823
    A potot érdemes követni fejben, az osztót is meg kell kérni hogy jól láthatóan rendezze össze a kör végén a rakást. Természetesen rá is kérdezhetsz hogy mekkora a pot.
    Az ellenfél stack-jét (ha nem csak úgy össze van dobálva), meg lehet becsülni. Ha idegesít hogy össze-vissza rakja a zsetonjait, nyugodtan kérdezz rá az egyik kanyarban hogy mennyije van. Egyszer-kétszer ezt megjátszod, és hidd el, gyorsan rászokik hogy rendezze a zsetonjait (nem mellesleg fel is idegesítheted vele).
    A saját stacked rendezéséhez találj ki egy szisztémát, hogy könnyen átlátható legyen, és ne is zavarjon, ne dőljön le. Adott mennyiségű zseton legyen minden toronyban. Így egy pillantás alatt meg tudod mondani hol is állsz.
  • ba32107
    #12822
    Egy kérdés azoknak, akik rendszeresen játszanak élőben: ti minden leosztásnál folyamatosan fejben tartjátok a potot? Vagy ránéztek és megszámoljátok? Mert nekem ezzel volt a legnagyobb gondom, hogy nem tudtam, menni a pot, mennyi van az ellenfélnél, sőt sokszor a saját stackméretemet se ismertem...
  • ba32107
    #12821
    Annyi, elég kevés.
  • kraawz
    #12820
    Úgy döntöttem, hogy 25$-t megérdemel még a póker. Így is bőven pluszban vagyok, csak felhúztam magam, pihent pár napot.. Már jobb :)

  • kraawz
    #12819
    A lovardától 50 méterre lakok, nekem nem ügy :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #12818
    Hát figyelj,szerintem én ott fogok nevezni a helyszínen,mivel ha nem telik be a max.létszám,akkor még lehet ott a helyszínen is nevezni (eddig minden állomáson max. 120 fő volt),úgyhogy szerintem simán lehet majd!
    Csak így a nevezés 4000 Ft.

    Ja kezdés előtt 2 óráig! (Tehát 17:00-kor kezdődik,15:00-ig lehet nevezni)

    Találkozzunk ott! :)
  • kraawz
    #12817
    meddig van a nevezés? :)

    Lehet ott találkozunk.
  • KAMIONOS KOGYO
    #12816
    és 500 volt a kezdő zseton?
  • TaRka0107
    #12815
    Igen.
  • ba32107
    #12814
    Ja, igazából jó kis hobbi lett volna, csak nem volt hozzá elég türelmem és kézügyességem. Meg elég idegesítő volt, hogy mindenki rajtam röhög, mert azért elég különc dolog ez :D De nem baj, a pókert jobban szeretem, és jövedelmezőbb is (legalábbis elméletben :D)
  • Dick Riddick
    #12813
    Úgy érzem ez már nem a hobby szint. :D
  • ba32107
    #12812
    Hát mivel költöttem rájuk jópár ezer forintot ezért nem nagyon :D
  • Dick Riddick
    #12811
    Azt hiszem te írtad korábban hogy nem szereted a nagy indexes kártyákat, ugye?
  • ba32107
    #12810
    A 3 ropit internetbankon utaltam el. 17-kor kezdődött, mi ott voltunk 16:30-kor, a regisztráció kb 2 perc volt, vártunk az asztaloknál 17:00-ig, akkor leültettek (mindenkinek megvolt az asztala, dealerválasztás magas lappal). 17:10-kor kezdtük, én úgy rémlik hogy kb 8 körül lett vége.
  • TaRka0107
    #12809
    19 kártyád van? Nem akarsz nekem küldeni egyet?:)
  • Dick Riddick
    #12808
    Viszont nem kötelező. Nem a legjobb ajánlólevél egy osztónak, az biztos.
  • ba32107
    #12807
    Az évekig talán kicsit túlzás, ha gyakran játszol vele, de egy évig biztosan nem lesz semmi baja egy pakli Bicycle-nek.
  • KAMIONOS KOGYO
    #12806
    Na és a 3000 Ft-ot hogy fizetted be???

    Meg a kezdés előtt mennyivel voltál ott?

    Lehet megyek a debrecenire! :)
  • ba32107
    #12805
    Úgy érted, hogy lekopik róla a festék? Attól ne félj, biztosan nem fog lekopni, nekem most kb 19 paklim van, és egyik lapról se kopott le semmi. Intenzív használat mellett kb annyi baja lesz, hogy bekoszolódik a széle, és egy idő után veszít a keménységéből, és így nehezebb megkeverni. De normál játékra, tiszta asztalon, én azt mondom évekig elég egy pakli.
  • TaRka0107
    #12804
    Hallottam már a Bicycle kártyáról! 990-ért már lehet kapni:D De szerintem az is el kezdene kopni egy idő után!:D
  • ba32107
    #12803
    Csak a döntősök kaptak kártyát. A márkája Paradise Poker... nem hiszem, hogy túlságosan minőségi, bár plasztik. Nagy indexes (eleinte nem szerettem, de kezdek vele megbarátkozni).

    Amúgy ha jó kártyát akarsz venni, akkor Bicycle-t vagy Tally-Ho-t érdemes venni, azok nagyon-nagyon jó minőségűek. Én Mo-n egy helyről tudok, ahol lehet kapni, egy pesti bűvészbolt, de neten is rendelhető. Nekem van egy rakás pakli, mert régebben bűvészkedtem, és olyan jók azok a kártyák hogy játszani nem is szoktam velük, nehogy tönkremenjenek :D
  • TaRka0107
    #12802
    Ba! Azt mondtad hogy kapott mindenki egy pakli kártyát a versenyen! Megmondanád a márkáját? Plasztik? Normál indexes? Csak azért kérdezem mert van vagy 4 pakli kártyám de mindegyik olyan hogy kopik le róla a minta:)
  • ba32107
    #12801
    Legidegesítőbb dolog a világon: egymás után kétszer AA-t kapni, és mindkettőnél körfold. Utána pár leosztással nagyvakból wheel-t flopolni, és körfold. :D
  • ba32107
    #12800
    Van sportingbet számlám, de csak a HUPT miatt regisztráltam. Elvileg minden résztvevő kap 1000 forintot arra a számlára, én még nem kaptam meg. Azt sem tudom, mit lehet vele kezdeni. A sportingbet a ParadisePokerrel van együtt, nem? Akkor talán ott el tudom játszani?
  • ba32107
    #12799
    Nálam egyértelmű dobás
  • ba32107
    #12798
    Ebben bizony igazad van. De szerintem akkor is jogos elvárás a kaszinó részéről, hogy a játékos védje a lapjait. Sok helyen olvastam, hogy kártyaőr nélkül felelőtlenség játszani.
  • KAMIONOS KOGYO
    #12797
    Amúgy te rendelkezel sportingbet számlával?

    Mert én rendelkezek csak zárolva van.(tehát még belépni betudok vele,de a pókerszoftverbe már nem)
  • Dick Riddick
    #12796
    Velem is megesett már párszor. Limpelt pot, én is megadom, erre felfordítja a lapjainkat és jönnek le a közös lapok. Mi a fene??
    Vagy megadok egy emelést, kattintás után nézem, hmmm, rossz a szoftver, nem jó helyre tette a tizedesvesszőt... :DD
  • TaRka0107
    #12795
    Most csak 3. lettem egy 30 fős SnG-n! Nem baj, 14.8$-t nyertem!:)
    Jól álltam, csak speed volt és 5 percenként emelkedett a vak!
    Uccsó két hand: 4J egyszín! Megadom a nagyvakot!Checkel! Aztán flopon allin, semmije nem volt, jobb voltam nála, de 4 színe volt és lejött neki! Aztán köv. hand: 1010. Allin megyek! Nála KK:) Kiestem!
  • Lory87
    #12794
    GYááá de durva 1 orája játszom egy Freerollon a Stackem meg4xereztem szépen hátradölve játszom egyszer egy nagyobb Stackü All-inn nyom , én meg ahogy nyultam az Egérhez véletlen Call ra kattintottam és belefutottam a KK ba omg kihultam mint állat peddig olyan jólment
    A tanulság hogy többet nemjátszom ugy hogy félig elvagyok nyúlva a széken :))
  • sandor8206
    #12793
    Feltennék egy kérdést aki válaszol rá , az válaszol aki nem az nem
    Csak érdekel a dolog
    Nagyvak vagy 8000 chipsel, BB 500, Bubble helynél
    Button és SB shortstack 4000 zsetonnal mindkettő
    Eddig mindenki dobott, Button all-in mond, SB megadja, tehát ha nem feleznek akkor egyik kiesik és fizetős helyen vagy
    + olyan jó lapod van, hogy A6o

    Mit csinálsz?
    Én sztem tök egyértelmű dobás?!
  • sandor8206
    #12792
    ja-ja, jó nagy balfas* volt
  • sandor8206
    #12791
    persze amit Isten egyik kezével ad a másikkal elvesz
    KK-val 3 BB emelek
    egy gyerek adja, egy meg all-in (ő beterített), már dörzsölöm a kezem
    Call, másik dobja
    Nála JJ
    Flopp Jxx, más nem jött
    Sajnos ha csak megadja akkor is verve vagyok
    Szóval így lettem 400 főből 32-ik 2$ rebuyoson, 27 -től fizetett. mondjuk nem vettem magam újra, de így kiesni
    ez is szar ügy
  • Dick Riddick
    #12790
    Nem, igazság szerint nem lehet megérteni. Nem egy zacskó kutyakeksz a beugró, ha két napja egyfolytában oszt akkor sem szabad ilyen hibát elkövetni.
    A kártyái a stack-je mögött voltak, nem érintkezett a bedobott lapokkal, nem volt dobásra utaló jel, nem volt félreérthető.
    Ha egy sofőr átmegy a másik oldalra, nem lehet rámondani hogy meg lehet érteni, nem tud mindenre figyelni. Egy profi osztó nem követ el ilyen hibát.
  • sandor8206
    #12789
    mondjuk én meg úgy maradtam bent, hogy 56o-t 55-nek néztem (kibas*ott fáradt vagyok) shortstacként 10BB zsetonnal all-in, gyerek megadja 66-tal
    Flopp 8 7 x
    Turn x
    River 4
    Végül is jobb, hogy nem 55-m volt
  • sandor8206
    #12788
    szar ügy