30078
  • sz4bolcs
    #28395
    2 pár
  • ntex
    #28394
    Látom nem a standard raise minta szerint játszol :) Amúgy itt mit tippeltél az ellennél?
  • sz4bolcs
    #28393
    xD nesztek

  • Tigristank
    #28392
    Én speciel azt vártam, hogy megadod, és a végén erősebb fullal lenyom.
  • sz4bolcs
    #28391
    Ja, gondolom mindenki várta a megszokott nagy csattanót, hogy vmi kacifántos gondolatmenetet alkalmazva lejátszom az asztalról. xDD
  • ntex
    #28390
    nice fold. Már kezdtem abban bízni hogy itt valami ninja játékstílust alkalmazol :)
  • ntex
    #28389
    Én is láttam olyat hogy SB rálimpelt BB-re és BB simán eldobta check nélkül preflop XD
  • sz4bolcs
    #28388
    szar dolog, ha az embernek vannak postflop "elvei" :D

  • sz4bolcs
    #28387
    jaa :D Anno haverom is csinált ilyet. Nem jött flopra jó lap, akkor egyszerűen elfoldolta, merthogy már úgyse jön lap, ami segíthet. :D:D
    De akkor még játékpénzben toltuk.
  • Tigristank
    #28386
    Player 4 river utáni játékát figyeld, check után fold következik. És nem egyszer csinált ilyet. Volt olyan kör is, hogy megadott 1 emelést turnön, aztán meg riveren nyitásként foldolt.
  • sz4bolcs
    #28385
    Jót linkeltél? Nem sok hasonlóságot látok
  • Tigristank
    #28384
    Én láttam már hasonló marhákat (és nem egyszer...):

  • sz4bolcs
    #28383
    Jó, de mindenképp lesz átváltási veszteség. Ha dollár alpú mb-d van, akkor mb->bank tranzakciónál terhelik. Nem?
  • xxxpaulxxx
    #28382
    Fogalmam nincs:D
    Most olvasgattam és elvileg jó, csak ugye akkor váltogatni fogja neked... viszont én régen amikor próbáltam HUF alapú MBről dollár alapúba befizetni, akkor nem akarta az igazságot:D
  • commissioner
    #28381
    Az durván olyan 900 ezer Ft profit. Szép!
  • sz4bolcs
    #28380
    Gondolom $ alapú az csak pénz mozgatására kell pokertermek között. Ha én csak ps->mb->otp pénzmozgatására használom, akkor jó a HUF alapú, ugye?
  • xxxpaulxxx
    #28379
    Hát a nevén kívül nem tudom mi:D De most szereztem róla tudomást, hogy be lehet zárni a régi accot és lehet újat csinálni dollár alapra:)
  • sz4bolcs
    #28378
    Mesélj, mi változott meg, és hol olvashatok ezekről a változásokról?
  • xxxpaulxxx
    #28377
    Moneybookers ugye megváltozott... nem tudja valaki most már tud-e olyat (régen nemigen), hogy HUF alapú Moneybookersről (skrill) Dollár alapú pókerszámlára vagy épp Holdem manager oldalra be tudjak fizetni?:)
  • sz4bolcs
    #28376
    Még gondolkodtam ezen a handen lefekvés előtt, és van pár lap a pozíción kívüli emelő rangemben, amivel nem megyek instaallin, pl. nagyon szép K-magas connectorok. Tehát csak a pozíción kívüli emelőrangem 80%-ával megyek instaallin ebben a szituációban.
  • sz4bolcs
    #28375
    Nem tudom, számold össze all date scheduled-nél, és all date sng-nél. Aztán olyan 5-700 dollárt vonj le belőle, kb. annyit elcashgameltem.
  • precision
    #28374
    hát legyen elég annyi, hogy annyit keresett már pókerrel, hogy ha az IMF nem ad hitelt Magyarországnak, akkor Orbánék majd jönnek sz4bolcs -hoz

  • commissioner
    #28373
    Szia!
    Úgy látom, nagyon jó partikat linkelgetsz be ide, de ha mindent egybevetve megnézed, hogy mennyi mánit fektettél be eddig össz-vissz a pókerbe, és mennyit nyertél eddig, akkor hogy áll az egyenleged? Már csak azért kérdem, mert attól még, hogy a sok jót megmutatod (aminek örülök - ne érts félre!), még lehet, h emellett szép nagyokat (vagy sok kicsit) buksz is, csak azt nyilván nem mutatja meg az ember.
  • sz4bolcs
    #28372
    Ez a party kb. mindent überel, amit 3 év alatt láttam online pokerben. :D
    Magyarázat: Teljesen 0szint fogalmatlan játékos, 150-es vaknál limpelt 1800 zsetonból, aztán még 450-et callolt a maradék 1500-ából 67 suited-del (KK ellen)..., a QQ minraisemre meg visszatolta a ~20 vakos stakjét KJs-sel tudván, hogy baromi feszesen játszom, és az összes ilyen jött neki, azért jutott el headsupig. Ezen a flopon ellene instaallin bármilyen két lappal, amivel én pozíción kívül ráemelek a limpjére.
    Abban egészen biztos voltam, hogy nálam van a jobb lap, de ezen felül én egészen reális esélyt láttam egy ilyen foldra is.
  • sz4bolcs
    #28371
    Olyan instaallinre tettem, hogy megijedt betenni még 1000 zsetont a 12000-es potba xDDDDD ez ...epic
  • sz4bolcs
    #28370
    ha ezt valaki utánam csinálja....:

  • Lammer
    #28369
    Te mekkora makteMger vagy :PPPPPP

    egyebkent aki valaszolt a korabbi kerdesemre: nem csalodtam, ezeket a valaszokat vartam :D
  • Lammer
    #28368
    buszke is vagyok ra ^^

    mar tobben mondtak akik ott szoktak fuggeni, hogy "felnek tole"... gondolom szokatlan nekik, hogy egy szoszke jol tud jatszani :)

    En olyanokat megmondom oszinten ferfiasan nem merek amiket o" muvel... raise-re kap egy reraiset es ott bedob egy ollet a KOMPLETT semmire... csak annyi, hogy parosodik az asztal, szitu rulez :) a csekkolokat meg kegyetlenul bunteti :)) amikor ott vagyok, akkor meg szokta mondani a tolem tanultakat (gyengeseget mutatott, tehat hivok, meg kiizolalom stb. :DDD)
  • sz4bolcs
    #28367
    pár makkolás:





  • xxxpaulxxx
    #28366
    Tegnap ez mentett meg, hogy ne olyan rossz szájízzel feküdjek le (100$ bukó, amit vissza sikerült hozni úgy 50re, ennek köszönhetően meg "elenyészőre":) )
  • precision
    #28365
    soha rosszabbat :)
  • xxxpaulxxx
    #28364
    Tegnapi nájszhend:D
  • petesilver
    #28363
    Meg az sem elhanyagolható pl, amiket ma osztottam nekik :) mondjuk minden ismerősömnek ma durva lapokat szórtam, nem is értettem hogyan. Húgodnak pl. ilyeneket: 2 színű A7 allinre ászhoz ledobtam a flösst :D De azért a húgodban van kurázsi is, szemrebbenés nélkül csinált pár durva blöfföt is, bár addigra tartottak tőle, tipikus: neked eldobom dumával :D
  • xxxpaulxxx
    #28362
    Egyikre se, mert pont leszarom a tornákat:D
  • sz4bolcs
    #28361
    online
  • precision
    #28360
    én élőre :)
  • Lammer
    #28359
    hmmm okes... elmeleti kerdes!

    mire mennetek szivesebben? Kapnatok mondjuk 1000 dolcsit...
    -Online nagyobb torna?
    -Elo nagyobb torna?
    (elo eseten az utazasi koltseg fizetve oc.)

    :)
  • sz4bolcs
    #28358
    Nyehehe. Én már kiskoromban is csodálkoztam, mikor osztálykirándulás után mindenki mesélte, hogy mik történtek vele, én meg csak néztem bambán, pedig velem is ugyanúgy történt mindenféle, csak a tudatos gondolkodásom némileg deficites az intuitívval, és érzelmivel szemben, nincsenek ilyen 'töréspontok', amik eseménnyé állnak össze, hanem 'áramlás' van. A memóriám is így működik: Érzésekre sokkal pontosabban emlékszem, és tudom megfogalmazni őket, mint akár az eseményeket, amik kiváltották őket. Ez sokáig zavart (és zavar most is), eléggé feminim tulajdonság.
  • xxxpaulxxx
    #28357
    Ma ha minden igaz feljutok NL30ra:))
    Ennek azért örülök, mert ahogy látom Ongame-nél sokkal lazábbak ott az asztalok, mint 20on... ez nem tudom miért lehet:D
  • xxxpaulxxx
    #28356
    Hát én tuti nem fogom soha leváltani az online-t élőre... az elmúlt hónapokban túlzottan +EV-ssé vált az online, ahhoz, hogy most elkezdjek bohóckodni élőben:D