30078
  • Christian88
    #28435
    ez úgy mindent elmond a mai napról nekem:



  • Tigristank
    #28434
    Sokat kellett gondolkoznom, hogy meg merjem-e adni. :D
  • xxxpaulxxx
    #28433
    Hmmm azok a védekező nyitások... öröm nézni:D
  • ntex
    #28432
    Ez bizony szar ügy, sejtem mit érezhetett a srác :D
  • Tigristank
    #28431
    Bocs haver, de ezt benézted: :(

  • sz4bolcs
    #28430
    Sz4bolcs1985: which one? :D

  • sz4bolcs
    #28429
    Ha nagyok lesztek, gyerekek, ti is csinálhattok ilyet:

  • xxxpaulxxx
    #28428
    Nem... inkább én:D
  • sz4bolcs
    #28427
    cashgame... :Ð
  • xxxpaulxxx
    #28426
    Vissza NL10re... szeretlek variancia és tilt:)
  • Christian88
    #28425
    Az előzőt nekem nem mutatja jól, de itt van 3 egymást követő Hand :D



  • Christian88
    #28424
  • precision
    #28423
    ill. lejön neki a flush :) a riveren persze :)
  • precision
    #28422
    a második ha velem fordult volna elő az ellenfélnél tuti lett volna egy király :)
  • sz4bolcs
    #28421
    A nap handjei (royalflösmentes) xDD







  • Lammer
    #28420
    TJs-t imadom!!! .) tok jo raise initiator... de mar nalam nem megado mtt-n pre-flop sajnos :(
  • sz4bolcs
    #28419
    Egy szép hand
  • sz4bolcs
    #28418
    pl.:


    nekem is van rengeteg ilyenem, de nem húzom föl magam.
  • sz4bolcs
    #28417
    xDD
  • sz4bolcs
    #28416
    Nem az a lényeg, hogy lemákolnak vagy sem, hanem hogy ha le is mákolnak, legalább jól játsszd végig a partyt.
    Legjobb, ha a mák faktort száműzöd a gondolataidból.
    És ne legyél langyos, a pokerben csalódni fogsz, ha "emelek is meg nem is" sémát követed. Engedd magadnak, hogy egyértelmű döntéseket hozz, van, mikor rosszak lesznek, és van, mikor jók, de mindkettő jobb, mint ha nem döntenél.
    2 vakos emelésekkel sok partyban leszel, túl ellenfél ellen, és baromi sokszor fognak lemákolni.
  • Christian88
    #28415
    Igen, csak amikor ilyenek ülnek mellettem, sajnálom azt a plusz 1 vakot is. Lehet, hogy rossz játék, de szeretem kivárni, amíg nagy nehezen kizúgnak az ilyenek vagy normálisabban játszanak ha már 3x annyi zsetonuk van. (persze ha van infóm róluk, akkor más.



  • Lammer
    #28414
    en mar tenyleg meg szeretnelek erinteni! :D

    szerintem ha ez sikerulne, akkor utana gyorsan elmennek cashelni es behuznek rogton egy 3-as allint, meg jonne a nutroyalam (vegre mar egyszer az eletben) :D



  • sz4bolcs
    #28413
    Pedig szokj hozzá, hogy amivel emelsz azzal ezen a szinten 3+ bb-t emelsz, mert ez így lófax.. veszteséges lesz a játékod. Ha allin mennek, nem bűn AJs-t sem bedobni úgy, hogy benne van 3 vakod a partyban.
    A lényeg, hogy amivel emelsz abban legyél biztos, és az ellenfeleknek is azt mutasd, hogy biztos vagy benne. Ilyen emeléssel nem reprezentálsz erőt, és ennek megfelelően is fognak allin menni ellened és callolni.
    Tiszta, egyértelmű játék kell ezen a szinten, még úgy is bőven lesz alkalmad találgatni, hogy melyik 2 lappal callolták le az emelésed.
  • sz4bolcs
    #28412
    Ajaj, itt alapvető problémák vannak. Ha én ülnék mögötted egy ilyen emelésnél, callolnálak minden kis párral, minden szebb suited connectorral.

    De kezdjük az elején: 2 vak emelés értelmetlen. Nálam 3 a standard, de ha még nincs infója az ellenfélnek a standard játékomról, akkor monsterrel 5 vakor emelek. ha nincs limper előttem.
    A10o abból a pozícióból ezen a vakszinten dobás, de talán még az AJo is.

    Posflop játék flopon: a pot kétharmadát kellett volna belehívnod egy húzós flopon, hogy matematikailag ne érje meg neki adni. Hidd el, azt is adják egy sima flöshúzóra, sorhúzóra... tehát szépen, miután beledonkbetelt, te emelsz olyan 140-150 körülit

    Turn: Megszólal a vészharang, nagyon húzós board, a checkje után dobatni akarsz, mert nincs szükség olyan riverre, amin ki tud blöffölni, ezért emelsz olyan 270 körülit, a flop játékhoz képest ez az emelésed még jónak is mondható.

    River: Azt a 60at simán lecallolhatod, nincs szükséges hősködésre a 10-es drilled nagyon elromlott, soha nem fog ekkora emelést amekkorát emeltél -szarabb lappal callolni, mint az A10-ed.
  • Christian88
    #28411
    Nem szoktam az elején 3-4 BB-vel emelni ilyen alacsony beülős játékban( kivéva ha olyan a lap), mert mindennel all in-t nyomnak.
  • ntex
    #28410
    Előző hsz.-em neked ment :)
  • ntex
    #28409
    Az lenti handnél a preflop raise nagyon kicsi... Ha emelsz egy ilyen lappal azt szerintem vagy 4bb+limpelők alapján tedd vagy inkább dobd el. Az ilyen min raisekkel csak felbátorítod a fisheket hogy callozzanak le, más kérdés hogy flopon érthetetlen a játéka, bár nyilván azt gondolta miért pont tizesed lenne és jónak hitte magát a 4-es párjával majd turnon már a flösshúzóra is callozott és riveren behúzta. Ez ilyen sajnos, de lehet menthetted volna magad ha rendes mérettel emelsz és nyitsz. Úgy talán nagyobb erőt sugalltál volna.

    A fenti meg egyszerűen pech...
  • Christian88
    #28408
  • Christian88
    #28407
  • precision
    #28406
    a nyakamat rá hogy ez misclick volt a részedről... :DDD
  • sz4bolcs
    #28405
    csak kérjetek, és adatik... 2. xDD




    Dealer: Hand #74437044511: Sz4bolcs1985 wins main pot (2,144) with a Royal Flush
    Dealer: LDnutz666 finished the tournament in 4th place
    Dealer: Sadat1011 finished the tournament in 5th place
    lavoyer: lol
    lavoyer: man
    lavoyer: vnh
    Sz4bolcs1985: :)
    Sz4bolcs1985: today I got another one
    lavoyer: xD
    Sz4bolcs1985: really...
    Sz4bolcs1985: dont believe? :D
  • sz4bolcs
    #28404
    Volt már olyan húzótok, ami riveren is 50%-os? :D:D
  • sz4bolcs
    #28403
    Ez a lol party:

  • sz4bolcs
    #28402
    Ez pedig egy külön hozzászólást érdemel.. hiszen... ebben az évben ez az első :D

  • sz4bolcs
    #28401
    Hogy foldoljunk overpárt szekció következik (elég büszke vagyok rá):

  • sz4bolcs
    #28400
    egyre jobban kételkedem abban a KK foldban. Az egy dolog, hogy értelmes arcnak tűnt, de ő is annak tűnt (csak a flop nem volt annyira gázos):

  • sz4bolcs
    #28399
    Így kell limpből támadásba lendülni: xDD

  • sz4bolcs
    #28398
    xDDD kompenzációként:





  • sz4bolcs
    #28397
    mi az a standard raise minta? :D
  • Lammer
    #28396
    en is vartam, hogy beesik neked a poker xD