30078
  • sandor8206
    #14867
    ne haragudjatok, de szégyen ez a Full Tilt :-) ehhhhh
    gondolkozott, ezért sorhúzóra tettem, K+magasra végképp nem, hisz csak nem limpelt :-) és ilyen szarul kiesni, tiszta szégyen ez az oldal



    azért vissza all-inre sokat gondolkoztam én is, de bes*opatott a preflop limpel. Végül magát is :-P Az előző amit belinkeltem meg ez is szinte hihetetlen.
  • chalezlopez
    #14866
    Ugyan így szoptam meg tegnap KK-val. K10 tartott minden emelést, pedig aztán emeltem durván. Aztán lejött szépen a Q,J, és riveren bepottyant az A. Elúszott a teljes 2$ beülőm.
  • ddt500
    #14865
    Tergnap este elkezdtem omaha sng-zni. Az első 3-ból (1-3 dollár nevezés)1-et megynertem 2X második lettem. Utána 20 sng-t buktam el de úgy, hogy 1-2-ik kieső voltam akármit is csináltam. Szóval ez a tipikus beetetős játék volt. Elhúzta az orrom előtt mézesmadzagot én meg jól beszoptam.
  • ddt500
    #14864
    SS-ként egy dologod van. Kivárni az 1v1 helyzetet. Teljesen mindegy milyen lapot kapsz a lényeg, hogy egy ember ellen menj ólin. Mert ha AK-ra bemondod és 3-na megadják akkor csomagolhatsz. Viszont egy Q10 vs AJ simán vállalható.
  • sandor8206
    #14863
    szerintetek ma engem fog favorizálni a gép? :-)



    Aztán ezt a kicsit elvitte egy J4 ami leverte a AK-m egy x44 floppal :-D
  • Lory87
    #14862
    Fiúk valaki tolta a Betraiser Pokeren? nagyon kisterem (80-150 emberke), a Guaranted tornái tetszenek nekem (100€-150€ guaranted 1€-buyin 30-50 résztvevö), de nemtom befizesseke mert nagyon kamunak tűnik :)
    Gondolom a Deposit majd Complited lesz és a Withdrawal meg You are Cheater and use multi account :D youre account is Blocked contact Support aki baszik majd válaszolni :))
  • sz4bolcs
    #14861
    Még volt talán pici fold equitym, ezért félretehette volna a büszkeségét, és bedobhatta volna az ajaxát. Nem rossz lap ebben a helyzetben az a Q10 dobatni, arról nem tehetek, hogy épp jobb lapja volt. Ha több zsetonom van, és kapok egy riléz szörtit(xD), akkor nyilván bedobom. :D
  • ba32107
    #14860
    Szerintem a Q10 még belefér, de 72o azért durva :D Én ilyenkor legalább az UTG-ig megvárom, hátha jön jobb lap, de nem szabad hagyni, hogy a vak még egyszer keresztülmenjen rajtad, mert nem lesz semmi fold equity (gondolom SNG-ról van szó). Persze a legjobb, ha nem hagyod hogy ennyire lecsökkenjen a stack, de néha nem lehet mit tenni :D
  • Renegade
    #14859
    mázlid volt, ezzel azert óvatosan
  • sz4bolcs
    #14858
  • sz4bolcs
    #14857
    Szerintetek donk, aki ss-ként allin megy Q10-zel 5 nagyvakkal gombról?
    Lemákoltam egy AJ-s srácot, és azt írta, hogy donk vagyok, én meg azt, hogy 72o-val is allin megyek ennyi zsetonnal. Sztetek?
  • doxadmin
    #14856


    Áh, összekevertem.
  • doxadmin
    #14855
    Riverre behúzta a maradék 4%át. no comment, full tilt.

    [flash=400,240]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=1283148[/flash]


    Elmúlt 2 napban nyerési görbém -20$t súrolja, EV görbém +35$on van. Ezek szerint szopat a terem? Mily meglepő.
  • sz4bolcs
    #14854
    Dealer elfelejtette megkeverni a paklit.
  • MEdievil
    #14853
    Én tettem magamnak egy szívességet és hamar a második körben kiestem. Az AQ-t lemákolta egy 5T
  • Carloska
    #14852
    ezt szépen becumiztam :D:D

  • Carloska
    #14851
    ilyen szar versenyen se indultam még mint ez a pokerstars.tv egy játékpénzes versenyen jobb játékosokal találkozok :D valahogy khuztam 2850 kb helyik de elsőnek már 100 ezer volt nekem meg 12 ezer mondom anyád allin 2 -7 re egyből XDXDXDDX
  • Carloska
    #14850
    Javier199010: flush
    Gabor Karman: and you fish
    Gabor Karman: .....
    Javier199010: yes


    XDXD LOL
  • Carloska
    #14849
    Nah ezaz én megszokott stílusom :D :D jaj istenem de szépen ráemeltem az allint :D



  • Carloska
    #14848
    ezt de szarul játszotta meg megis érdemli hogy elvertem :D



  • ba32107
    #14847


    balrogs101 (Observer): stupid &&%%ing idiot moron
  • MEdievil
    #14846
    Danke észre se vettem volna hogy van.
  • chalezlopez
    #14845
    Mondjuk lehetett volna nála Q10, de mivel emelt preflop, gondoltam, hogy van nála vmi A. Volt is...
  • ddt500
    #14844
    Az első tök egyértelműen a lyukas sorára adta meg az első emelést aztán az ász miatt kurvára erősnek hitte magát. Gondolta te biztos királyra emeltél.
  • ddt500
    #14843
    Nesze te patkány, hogy rohadnál meg!

  • chalezlopez
    #14842
    Tettem kis kirándulást NL25-ön. Itt az eredménye, az első leosztásom:



    Itt meg jön a java, a következő kezem. Nem is vártam meg a következő nagyvakot...

  • Carloska
    #14841
    döntő asztalon tali :D:D:D
  • Lory87
    #14840
    Köszi :D
  • Carloska
    #14839
    POKERSTARS.TV FREEROLL PASSWORD 4 TONIGHT MONDAY 7PM IS daut07
  • Carloska
    #14838
    Pardise Poker

    1. Exkluzív €5.000 Freeroll
    Verseny neve: Welcome Back Dátum: Január 17, vasárnap
    Jelszó: JAN5K Idő: 17:00 GMT

    Nevezés: A részvételhez mindössze 1 jutalákos leosztást kell játszani a verseny hetén.
  • MEdievil
    #14837
    mármint flop xKx turn x river K
  • chalezlopez
    #14836
    És a harmadik meg mikorra volt ott?
  • MEdievil
    #14835
    nekem KK körbefold még mielőtt bármit csinálhatnék..
    következő hand: AA raise ellenfél rátolja az allint hurrá, mutat K7.. riverre ott volt a második király is
  • TaRka0107
    #14834
    Esek már inkább ki. Tanulok irodalmat meg nyelvtant, lehet abba többre jutok:)
  • TaRka0107
    #14833
    LOL... Most bent vagyok egy 1000$-os freerollon. (10 pp a nevezési díj)
    Kapok 44-et, emelést megadtam. Flop: 747. Emel aki preflop is. Megadom, másik allin, még ugyanannyit kellett megadni. Turn 7. Check. River: 9. Mutat 10es párt kézbe akinek kevesebbje volt. Hát annak a 7esnek jönnie kellett hogy ne hogy már meg tudjak nyerni egy handet amibe "csak" 70-80% esélyem volt.
  • Csacsi
    #14832
    Hát ezt nagyon szarul játszottad meg.
  • ba32107
    #14831
    Razz-al lehet gyakorolni a hi/lo-ra. Szerintem jó egyébként, most néztem meg youtube-on a wsop 2008 HORSE final table-t, mindegyik játék tetszik, jó lenne mesterfokon tolni mindet :) Amúgy ha nem láttátok ezt a FT-t, nézzétek meg, Scotty Nguyen nagyot alakít :D COCKTAIL BABY!! :D

    Amúgy most fejeztem be egy SNG-t, tök jó érzés 6 nap kihagyás után megnyerni az első játékodat
  • sz4bolcs
    #14830
    hi/low az egy tré játék.
  • ddt500
    #14829
    A hi/lo-t meg sem próbálom megérteni. Egyszerűen nyerésre játszom és elfogadom, hogy néha a legjobb lappal is csak fele pénzt kapok, máskor meg nem jön ki a lap és még is nyerek.
  • TaRka0107
    #14828
    Omahát azt tudtam, csak a hi/lo-t nem. Igaz az omahában se volt stratégiám, csak toltam ha volt valamim:D De volt olyan nap amikor megnyertem 3 omaha SnG-t utána meg olyan bad beatjeim voltak hogy csuhajj:D:D Party pokeren már nincs is pénzem olyan laptalálkozásokba futottam bele hogy.