30078
  • Chrisx
    #14907
    Ti mit csináltatok volna?

  • sandor8206
    #14906
    nem az a baj, hogy vannak idióták, hanem az hogy nyernek-persze hosszútávon nem, de ki a fas*t izgatja ez akkor
  • sz4bolcs
    #14905
    Sztem ez volt eddig a legkorrektebb nyilatkozat a témával kapcsolatban:

    "de ezzel mi a baj, de komolyan?
    oké irdatlan nagy a fejem nekem is, amikor Aset vs 28s es turn-on tartja az allint, de hát belőlük akarsz megélni, nem?

    Vagy gyakran láttok olyat, hogy a pecás kifogja a halat, rázogatja és kiabál vele? :-)

    Milyen gáz lenne már, ha 6/9 regular ülne egy asztalnál ultra feszesen, optimális induló stratégiával?"
  • Renegade
    #14904
    NL25ön pl iszonyu ritkán mennek a regek allin, ha lent van 2 egyforma lap, nuttal is max fél beülő. Ahogy én észrevettem ezen a szinten a regek fő stratégiája pont az anypair, fh és drukkolni, h a másiknak flöse legyen, mert naívan betolja az összes pénzét
  • doxadmin
    #14903
    Vagy éppen téged fenyegetnek meg, hogy add vissza az elnyert pénzt.
  • Lory87
    #14902
    honnan lehet letölteni ? én is belenéznék :)
  • TaRka0107
    #14901
    Amúgy mostanában nézem a 2009es WSOP-t.(letöltöttem egybe:D) Ott is vannak mákolások rendesen. Pl. QQ drill vs 10es drill, allin vannak és riverre jön egy 10es...stb.
  • Lory87
    #14900
    Ezért is jobb az élő póker , ha a másik fish módon lemákól ott helyben lefejeled :D
  • TaRka0107
    #14899
    Nekem is ez a bajom hogy sok idióta megadja minden szarral a nagy emeléseket és be is jön neki. Meg azok az őrült laptalálkozások. Fú hányszor volt olyan hogy omahában a flop fullomat egy nagyobb full verte.
    Ezek miatt vesztettem el a pénzem partypokeren.

    #14897: Ha ideges vagyok akkor én a szekrényt ütöm izomból
  • MEdievil
    #14898
    Attól még hogy paranoiás még üldözhetik nem?
  • Rash87
    #14897
    Eszembe jutott ez is...:D
    Kár,h ajtón van üveg,nekem is meg kellett volna fejelnem
  • sz4bolcs
    #14896
    Szerintem fejezd be az idegeskedést, mielőtt attól kezdesz parázni, hogy téged üldöznek. :D
  • Rash87
    #14895
    Hihetetlen,de ez ugyan úgy megismétlődött....Csak most körök jöttek.... vicc. Bár annyiból jobban jöttem ki,hogy végén elcheckelte,így meg nekem muszáj volt,mert vhogy éreztem.
  • Rash87
    #14894
    Arról nem is beszélve,h mikor én várnám a színt,akkor ritkán jön :\
  • Rash87
    #14893
    Ha egy-két alkalommal adnák meg,azt mondom semmi.
    Azóta kb. 7* volt ilyen,semmire adják meg az All In-eket.
    10ből 9 alkalommal bármennyit emelsz,megadják színhúzóra,s le is jön a buziknak,s ez már nagyon idegesítő egy idő után.
  • Renegade
    #14892
    menj be minden anypair-al, nincs annál kéjesebb, amikor betolja az allint és mutatod a fullt :-)
  • sz4bolcs
    #14891
    Ja, csak az esélyek ellenére megeshet, hogy 100ból 100x lemákolnak flöshúzóval.
  • Renegade
    #14890
    de ezzel mi a baj, de komolyan?
    oké irdatlan nagy a fejem nekem is, amikor Aset vs 28s es turn-on tartja az allint, de hát belőlük akarsz megélni, nem?

    Vagy gyakran láttok olyat, hogy a pecás kifogja a halat, rázogatja és kiabál vele? :-)

    Milyen gáz lenne már, ha 6/9 regular ülne egy asztalnál ultra feszesen, optimális induló stratégiával?
  • sz4bolcs
    #14889
    ..pikk?
  • Rash87
    #14888
    Pont elolvastam...

    Rá 5 perce leültem pokerezni,első leosztás AQ.
    Emelek 4 vaknyit,3an megadják. Flop K(kőr)A(káró)Q(káró)
    Emelek 0,50 eurót.TuRn 5(pikk). Én AllIn 2 euróval. Ő megadja 6-7 egyszínű kárójával.Rivert meg ki lehet találni....
  • sz4bolcs
    #14887
    Ja, hát ez azért szar dolog, mert egy KK-t senki nem dob be, és determináló ereje van... Ilyenkor szerintem az egyetlen vígasztaló dolog, hogy te játszod meg az esélyeknek megfelelően a lapod.
  • MEdievil
    #14886
    Csak egy példa hogy mi az én fájdalmam: (megtörtént eset)

    Nálam KK preflop emelek egy hatalmasat egy valaki megadja. Flop Kőr8 KőrK meg valami lényegtelen lap. Szintén emelek amire a válasz call. Turn semleges, és itt már látom is az ellenfélen hogy a rohadt kőr lapjára vár. Van 25% esélye nekem 75% ha megadja már pedig megfogja akármit is csinálok. Emelek megint erre ő tolja rám az allint és akkor itt dobjam el?! A10 kőr volt nála.

    Ezt játszd meg szolidan, de volt ugyanez kész sorral és egyéb drillekkel milliószor. Volt hogy csak csapdáztam és nem is voltam agresszív attól még nem lett jobb mert a nagy semmire még ugyan úgy emelt-allinelt mindenki.
    Ja és a legkedvesebb emlékem amikor lemákol elviszi a fele zsetonomat majd rá ott a következő körben az egészet elveszti egy másik idióta ellen pedig ha nyugton marad fizetős helyre jut. (ja és ez nem freeroll volt >.<)
  • sz4bolcs
    #14885
    ihaj csuhaj, ez a kör azért pályázhat a legcsúnyább vereségre.
  • sz4bolcs
    #14884
    xDDDD
  • sz4bolcs
    #14883
    Szerintem a végjátékig szolidan kell játszani, és azok ellen kell játszani, akiken látod, hogy nem idióták. A hülyéket nem muszáj neked kiejteni. Aztán ahogy ezek fogynak, úgy be kell keményítani, és a maradék idiótát, akinek a nagy mákolásban a zsetonja megfogyatkozott, elkezdheted kiejtegetni. Én valami hasonló módszert követek.
    A chipleadernek meg kötelező mákolnia, ez ellen nem tudsz mit tenni. :)
  • Carloska
    #14882
    pokerstarson 60% a flush esély :D és általában rivere
  • ddt500
    #14881
    Hát mivel nem tudhatod, hogy a flöshúzóra mondja-e be ezért nyilván meg kell adnod.
  • MEdievil
    #14880
    oké nyertél

    viszont azt magyarázza meg nekem valaki hogy miért nincsenek tisztában az emberek a flush esélyeivel?
    mindig megadják amikor csak 25% esélyük van.. én dobjam el 3:1 ellen vagy mit csináljak hogy ne mákoljanak le folyton?
  • MEdievil
    #14879
    65. talán (550 dolláros)
    igazából annyira nem érdekel csak kellett a másik verseny mellé valami amivel lefoglalom közben magam.

  • sz4bolcs
    #14878
    Ez a hun-freeroll?? Hányadik lettél?
  • ddt500
    #14877
    Fogadjunk az enyém csúnyább! Bár nem estem ki vele de a helyzetem kilátástalanná vált. Ja és a 4-ik hely 550 dollárt ért. Én meg kiestem 8-nak ami 0-át.

  • MEdievil
    #14876


    Freeroll meg a vége meg SS voltam gyakorlatilag de miéért így?
  • sz4bolcs
    #14875
    Milyen jó lenne, ha meg lehetne szokni, hogy A7-tel ekverik az AK-d. :)
  • TaRka0107
    #14874
    Ezzel egyetértek.
  • ddt500
    #14873
    Jééé! Mit nem mondotok.Szerintetek az előtte lévő sng után mennyire érdekeltek a számok? Nem azért raktam be mert büszke vagyok rá hanem azért mert abnormális. 2X egymás után veszítek az erősebb lappal ráadásul másodszorra még közös ászunk is volt, a következő sng második osztásán meg megnyerek egy ilyen szart. Ezért utálom a pókert nem másért. Mert amikor jól játszom és a flop előtt előnybe vagyok szinte esélyem sincs amikor meg faszságot csinálok akkor meg ledob egy ilyen szart. Az előbb ss ólint mond A2-re én megadom A3-ra és a flop első lapja 2-es. Bassza meg. Néha néha még elviselem de 20 sng keresztül.
  • TaRka0107
    #14872
    Én is dobtam volna a fenébe, ezek a párok csak egy megadásra jók ha emelnek előtted.
  • ba32107
    #14871
    Jah ez még az első emelő ellen is fold nálam, pláne hogy bejött még egy másvalaki is.
  • kraawz
    #14870
    sima fold lett volna..
  • ddt500
    #14869
    Ez meg egy másik 8 dolláros 2-ik osztása.

  • ddt500
    #14868
    8 dolláros satelliten 2 osztást játszottam meg.