30078
  • sz4bolcs
    #15067
    Te hogy szedtél össze 1600 fppt?
  • ddt500
    #15066
    Így van.
  • pLau
    #15065
    Na asszem megfejtettem:D nemtom beváltani pénzre de 26$ értékű sit n got játszhatok...
  • sz4bolcs
    #15064
    ja jó oda van írva, hülye vagyok
  • pLau
    #15063
    De nemtom hogy:( igazábol nem a tournament dollarsnál van, hanem alatta a satellite tokensnél. De ha mégis betudnám váltani akkor hogyan?
  • sz4bolcs
    #15062
    $5000 Feedback Freeroll - ez mi, és hol találom??
  • sz4bolcs
    #15061
    nekem is kéne! :F
  • ba32107
    #15060
    Gondolom megkapod tournament dollárokban. Mindenféle tournament beugróját fizetheted belőle, de át tudod váltani rendes pénzre is.
  • pLau
    #15059
    most nyertem Fullítilten ien 26$ Satellite Tokent 1800ftp versenyen.
    Azt hogytudom felhasználni vagy miaz egyáltalán? Pénzre betudom váltani?
  • Rash87
    #15058
    Nem tudom,h ez az-e,mert PS-on nem játszok,de hátha...

    Details: PokerStars.tv Freeroll
    ID: 228840381
    Date: 14 Jan 19:15 ET
    Prize: $2000
    Password: gale05

    Details: $5000 Feedback Freeroll
    ID: 229215153
    Date: 17 Jan 15:00 ET
    Prize: $5000
    Password: ladytilt
  • Ams
    #15057
    pass: gale05
  • Ams
    #15056
    pokerstars.tv jelszava van valakinek?

    Tegnap is hozott fél dollárt :)
  • chalezlopez
    #15055
    most nézem ez NL4, de sebaj, 5$-al csücsülünk be....
  • chalezlopez
    #15054
    Azért ilyen is van...

  • ba32107
    #15053
    Katt :)
  • Rash87
    #15052
    Téényleg,elnéztem :)
    Szerintem nem büszkeségről van szó,mindenki így kezdi,szerintem senki se szeret veszteni,s gyorsan vissza akarja nyerni az elvesztett pénzét,ami elég nagy hiba.Bár csak saját tapasztalat,minél többet játszol,meg minél több időt fordítasz rá,egyre jobban tudod majd kezelni az ilyet.
  • chalezlopez
    #15051
    Na első kirándulás NL5-ön pozitív. Nincs végtelen limpelgetés, viszont keményen kell a normális lapokkal emelgetni. +3$ összesen 2db 6 fős asztalon. Nagyon kemény ez a Short handed móka, de okosan lehet előre törni. Ma pl be tudtam dobni egy sort, egy nagyon valószínű full ellen. De lehet, hogy blöff volt, sohase fogom megtudni.
  • sz4bolcs
    #15050
    lol, de én nem hiszem, hogy arra a hozzászólásodra írtam, amire te gondolsz. :)
  • Rash87
    #15049
    Nem arról van szó,csak ekkor éreztem,hogy ez egy olyan fordulópont volt,amit ha viszek,akkor nagy esélyem lett volna megnyerni a versenyt. Így csak 540ből 20. lettem,de végül is ez se rossz,de ha belegondolok,hogy mi lett volna "ha"... :)
  • sz4bolcs
    #15048
    Ez a büszkeség. Ettől kell megszabadulni. Ha nem sikerül, akkor egyenesen te vagy a vesztes típus. :)
    Erre sztem nagyon megtanít a poker.
  • Rash87
    #15047
    Lehet,nem fog ez se összejönni.
    Nálam KK
    Nála KQ
    Flop 95J
    Turn 10
    Riverre bebassza a Q-t... s felezés...60 ezres kassza :\
  • Rash87
    #15046
    Hol van ilyen? :O
  • Carloska
    #15045
    nagy biznisz van ebben is ám csak mire ember ősszegyüjti az sok idő..
  • Carloska
    #15044
    de énis kifzettem neked 20 dollárt adok minden millió játékchipért
  • Carloska
    #15043
    neten is van csomó oldal ahol eltudod adni
  • TaRka0107
    #15042
    Ha küldök neki én is ad zsét?:)

    Mert ha igen akkor elkezdek játszani play moneyt::D:D
  • Carloska
    #15041
    ugy 1 millio 7et
  • TaRka0107
    #15040
    Nálam is ugyanez.--> most teljesen nullán vagyok, nincs pézem játszanixD
  • KAMIONOS KOGYO
    #15039
    pontosan mennyit?
  • Carloska
    #15038
    csináltam most egy üzletet elküldtem egyik ismerősömnek az összes játékpénzem cserébe 20 dolcsiért


    most legalább van pénzem újra :D
  • sz4bolcs
    #15037
    "Tipikus kezdő gondolkodás, az elvesztett 10-15 dollárt AZONNAL vissza akarja nyerni :D"

    -Ismerős. :)))

    Amikor 110 dollár körül voltam, akkor voltak ilyen gondolataim, hogy jajj nem kéne játszanom -mert még sajnáltam arra az 1 beülőre is a zsét, persze végül beültem, és amikor elbuktam az első párat, akkor minden áron vissza akartam nyerni, mert a $110-nak meg kell lenni. xDDD
  • Rash87
    #15036
    Én is ilyen vagyok.
    Pedig szerintem alapból jó játékos lennék,de vhogy nem vagyok az a vesztes típus,s ha vesztek,akkor tilt-en leszek,s nem tudok vele mit kezdeni v. kontrollálni :) Bár egyre javul ez a helyzet :D
    Bár mostani versenyen most új taktikán vagyok,h ezt elkerüljem :P
  • sz4bolcs
    #15035
    Szerintem ilyenkor nem az a gond, hogy valaki 'nem olyan jó játékos', hanem a másik része, hogy elbízza magát, és akkor annak vége van.
  • ba32107
    #15034
    Ja, nekem is ez volt. Már akkor mentem a 2 dolláros SNG-ra, amikor még nem is igazán értettem az egésznek a dinamikáját. Aztán amikor egyszerre vesztettem sokat, akkor befizettem egy 5 dollárosra, buborékon kiestem :) Tipikus kezdő gondolkodás, az elvesztett 10-15 dollárt AZONNAL vissza akarja nyerni :D
  • sz4bolcs
    #15033
    Én attól, hogy elkezdtem ilyen 5$os versenyeket nyomni, és képtelen voltam leállni. Mivel szépen kiegyensúlyozottan tudtam növelni a pénzem alacsony nevezési díjú játékokon, azt éreztem, hogy a képességeim megvannak hogy feljebb is folytatni tudjam. Hát ha a képességem meg is volt, de amint buktam egy nagyobb beülőt, egyre csak frusztráltabb lettem, és ez lett a vége. :)
  • ba32107
    #15032
    A másik része a sok bukásnak persze a szokásos, mindenkit elkapó "én kurvajó játékos vagyok" hév volt, mentem NL10 CG-re, meg nyomtam a SNG-kat, aztán pár hónap után rájöttem hogy talán mégse vagyok olyan jó játékos :D
  • ba32107
    #15031
    A vesztes széria az az volt, amikor még hajtottam hogy kipörgessem a bónuszt fulltilten. Egymás után nyomtam a HU SNG-kat, meg a turbo SNG-kat, eleinte nyertem, de sokkal többet vesztettem. Aztán amikor a bónusz lejárt, akkor kicsit pihentettem a pókert, és amikor tényleg volt kedvem játszani, akkor leültem, egyszerre egy asztal, max. figyelem, és ment. Jöttek mondjuk a lapok is rendesen, szerencsém is volt. Azért is ilyen kicsi a +EV része a grafikonnak, mert alig van időm mostanában játszani, és nem akarom elszórni a pénzemet, ezért csak akkor ülök le, ha van időm, nem zavar senki, és tudok figyelni.

    Amúgy "kidolgoztam" egy módszert FullTilten... vannak ilyen 30 centes szatellitek a Daily Dollarra. Na ott nem nagy művészet bejutni az első kettőbe, aki belépőt nyer (nem is egyszerű, de könnyebb mint egy sima SNG), és ha bejutottam, akkor unregisterelek, és kapok 1$-t tournament dollárban. Így a tournament dollárokat fel lehet halmozni, és abból lehet jétszani a többi 30 centes szatellitet, plusz a normál SNG-kat, így gyakorlatilag van egy külön kis bankroll tourney dollárokból. Előnye, hogy a rendes pénzből gyakorlatilag nem vesztesz semmit (max 30 centet kockáztatsz), hátránya hogy vért izzadsz és órákig játszol mire meglesz egy SNG-ra a beugró :D
  • sz4bolcs
    #15030
    és mitől kezdtél el így bukni?
  • sz4bolcs
    #15029
    Amúgy durva a grafikonod. Szépen visszahoztad a szarból a kormányzást. Mi történt, amikor elkezdtél följönni?
  • ba32107
    #15028
    Ja, valahogy sejtettem hogy ez a módszer :D Aham, így nagyban még nagyobb a vesztes szériám :D:D