30078
  • ba32107
    #15107
    Uhhh...... hát ez szopás :D De egyvalamit nem értek. Amikor rámész a nevezésre, akkor meg kell erősíteni még egyszer, hogy igen, tényleg befizetem a díjat egy kis pop-up ablakban. Az neked nem volt?
  • ba32107
    #15106
    NL10 szerintem nagy falat ekkora rollnál, két beülőt elveszítesz és már majdnem a fele pénzedet elbuktad. Én NL5-re mennék max, vagy 1 dolláros SNG-ra.
  • kraawz
    #15105
    NL4 vagy NL10, max 2 asztal.
  • sz4bolcs
    #15104
    SnG-ken nyerted vissza a 20at? Vagy min játszottál, hogy ilyen gyorsan nyertél annyit?
  • setuh
    #15103
    vki?
  • MEdievil
    #15102
    Riverstar(Pokerstar)-on játszok és én nyomtam rá véletlenül csak megzavartak a másik ablakok és vesztemre pont egy olyanra jelentkeztem amin már 9-en vártak így azonnal elkezdődött. Szóval az év fail díját megkaphatom, de már nincs mit tenni több is veszett mohácsnál. Amúgy meg 20 dolcsit vissza is nyertem már csak 80 van hátra (igaz ha meg nem akarok cápázni akkor 124 lenne )
  • sz4bolcs
    #15101
    Ja igen, egyenes vonal xD

    Amúgy gyanakszom arra, hogy a filltilt oldala szemétkedett veled. Beneveztetett a versenyre, és kinyírt úgy, hogy nem osztott lapot. :/
  • MEdievil
    #15100
    őszintén? leginkább az volt a legmerészebb amivel kiestem
    de hát olyan idegállapotban esélyem nem volt.. azért nem volt őszinte a mosolyom amikor egész végig a legjobb hand amit kaptam egy TT volt


    Görbe? nem ez egy szép egyenes vonal
  • sz4bolcs
    #15099
    Próbállak vígasztalni: Legalább neked is lesz egy ilyen szép meredek görbéd. :)
  • sz4bolcs
    #15098
    Azért gondolom nyomtál pár merész move-ot.
  • sz4bolcs
    #15097
    asztakurva
  • MEdievil
    #15096

    játszogatok a kis 5 dolláros DON SnG-ken és az egyik ablak véget ért így gondoltam keresek másikat kattintanék át a lobby ablakra amikor véletlen rányomtam a nevezés gombra mivel az egyik ablak épp akkor ugrott fel és bezavart. Sikeresen neveztem egy 104 dolláros DONra kb a bankrollom 95%-ával. A vicc az egészben hogy azonnal bedobott fel se fogtam mi történt már fent is volt a játék ablak és esélyem nem volt törölni. Istenem ennyire félelmetes dolgot én még nem láttam az asztal fele supernovás és van egy olyan érzésem, hogy a másik fele sem úgy jutott be mint én. Pici kis halacskaként ott voltam egy cápákkal teli akváriumban és sikeresen ki is estem hatodiknak.(ötbe kellene bejutni)


    Tudok mulatni mi?
    Nos letiltottam az összes nagy asztalt.. mostantól csak azt mutatja amire akarok nevezni de azért kicsit sok volt tanulópénznek.
  • chalezlopez
    #15095
    Mindezt laza játékos ellen csináltam... Az én tippem magas figurás lapok, színhúzóval. Bár turnön hogy mit adott meg, az rejtély.
  • ba32107
    #15094
    Szerintem: preflop limp oké, ilyen lappal szetet kell vadászni. Emelés megadása oké, sőt jobb is hogy emelt, ha talál valamit flopon, és lejön a set, akkor kifizet. Ha nem jön le, easy fold. Flopon a call talán oké, sorhúzóra, turnön dobtam volna.
  • Rash87
    #15093
    Jó,még preflop oké,de így elég bátor játék volt. Ha megadja,akk vitte volna szerintem,bár ez már nem fog kiderülni.
  • chalezlopez
    #15092
    Nem voltam tilten, sőt. Ez nálam eléggé alap játék. Még azon csodálkozom, hogy nem emeltem preflop.
  • setuh
    #15091
    Hali!
    Ma kaptam 50 dollart ft-re.Kerdesem az lenne h ezzel mien limiten jatszak es hany asztalon ahoz h eleg gyorsan kezdjek el fel menni?
  • sz4bolcs
    #15090
    allin után:

    Osztó: bigernust mutat Király pár
    Osztó: Sz4bolcs1985 mutat Dáma és Bubi két pár
    Osztó: Leosztás #38211647103: Sz4bolcs1985 nyeri a pot-ot: (4 165) ezzel: Dáma és Bubi két pár
    Osztó: bigernust a(z) 4másodil helyen zárta a versenyt
    Sz4bolcs1985: love this game
    Sz4bolcs1985: I can controll the cards!
  • Rash87
    #15089
    A ku*********** ebbe a pokerba....
    Olyan szépen játszottam végig,560-ból első 3 kapott volna jegyet egy tornára...
    Erre 4.nek estem ki :@@@
    S hogy...


    Kép! :\
  • sz4bolcs
    #15088
    "hogy én lettem a sherif" xDDDDDDDD
  • Rash87
    #15087
    Tilten voltál már ilyenkor? Mert elég veszélyes :)
  • MEdievil
    #15086


    Szegény de bénán játszotta meg az AK-ját.. igaz hogy nem volt már semmi fold eq de attól még allin a válasz mindenre ha SS vagy. Donon pedig főleg.


    ez meg vicces ha nem dobálom el a szutyok lapokat preflop és callstation idióta vagyok akkor riverre mi esik le :) Mondjuk nem panaszkodom mert a következő körben akkorát kaszáltam TT-vel hogy én lettem a sherif
  • sz4bolcs
    #15085
    Nem vagy szívbajos..
  • chalezlopez
    #15084
    Vélemények?

  • Rash87
    #15083
    Már semmi,gyakorlatban rájöttem :)
  • TaRka0107
    #15082
  • Rash87
    #15081
    Ilyet vki már játszott??
    Mi a lényege,mert vhogy nem vágom :)
    Survivor
  • pLau
    #15080
    Leginkább cash game NL25, NL50en.Néha egy-két tour meg SnG. pár órát minden nap.
  • sz4bolcs
    #15079
    Elképzeltem, hogy Carloska ül a playmoney-t szállító kamionban. xDD
  • TaRka0107
    #15078
    Carloska te mennyi play money-t adtál el? Mert a chatbe PP-n látom h írkálják hogy 40millió chipsért 15.99$-t adnak.
  • #15077
    Jah és 7. lettem a 78 főből!
  • #15076
    Volt bennem egy egézséges para :)
  • Riddick21
    #15075
    ...de azért izzadtál a flöss miatt remélem...
  • N1ggA
    #15074
    Hali! Már rég pókereztem, de most újra befizetnék. Hova érdemes jelenleg?
  • ddt500
    #15073
    Ügyi vagy!
  • ba32107
    #15072
    És mennyit játszol, miket, milyen téteken?
  • #15071
    A két 10-es megállta a helyét :)
  • pLau
    #15070
    én ezt a kb 3400at 3 honap alatt szedtem össze:P
  • ddt500
    #15069
    Full tilten minden szarért ad.Én 3 hónap alatt összeszedtem 800-at pedig cashgamet nem is játszottam csak tornát meg sng-t.
  • pLau
    #15068
    Hát játszottam amugy 3400ftpm volt:) FT-en nem olyan nehéz összeszedni.