30078
  • Carloska
    #15507
    jóhogy megvagyok :D

    de nem engedni a bank elutasitja mindig a tranzakciót

  • Renegade
    #15506
    :)

    jó, akkor most visszamegyek a hűtőhöz, a 2. vodkáért :-)
  • Renegade
    #15505
    az szép, én még sosem SNG-ztem, mármint többasztalosat, pedig sokan arra esküsznek

    így volt én a HU-val, de 300$ minusz után megállapítottam, hogy bármivel, de tényleg bármivel tudok veszíteni egy preflop allin szituban :-(
  • zeli
    #15504
    nem bonyolult, a bekeretezettre kell rákattintani, és nyomni egy ctrl+c-t. Utána itt a fórumon ctr+v, és kész is van. :)



    (ha már lefényképeztem, bemásolom ezt a mákolást, még régebbi. :D)

  • Renegade
    #15503
    hehehe, megyek iszom egy felest, rám fér, thx :-))))
  • Renegade
    #15502
  • sz4bolcs
    #15501
    Na, most, hogy kigyakoroltad magad, elmondom, hogy a Forum BB Code (Vbulletin): linket kell simán ide bemásolni, és annyi. :D
  • Renegade
    #15500
    valaki majd ossza meg, hogy mit csináltam szarul?

    a két flashi zárójel közé beraktam a forum BB code-t, nem ment, aztán meg a vbulletint, az se nem. :-(
  • zeli
    #15499
    nah, most végeztem egy egész jó kis SNGvel, semmi extra, 18 fő, rekordgyorsan vége lett. végén 2. lettem; örülök, hogy megtörni látszik a folyamatosan kiesés sorozatom (kopp-kopp).

    bár volt egy-két érdekes leosztás, részemről is. rögtön az elején kiejtettem két embert 1010-el, egyik 77-el, a másik AJ-vel tolt allint preflop, de végülis a tizesek megálltak.
  • Renegade
    #15498
    áááááá, feladom, de béna vagyok, beszarás

    na itt van
  • Renegade
    #15497
" target="_blank" class="bb-link">hand
  • sz4bolcs
    #15496
    Csak nyugodtan. Senki nem fog zavarni. :D
  • Renegade
    #15495
  • " target="_blank" class="bb-link">hand
  • Renegade
    #15494
    jóóó, akkor most gyakorlom, a hand replay beszúrást :-)



    izé
  • Renegade
    #15493
    na, az összes tegnapit elküldtem a céges címemre, holnap majd kibogarászom, h melyikben van, addig felraktam a mai gyöngyszemet, ez ugyan csak 1 BI, de azért szép, na, ja meg sikerült 101.-nek kiesnem egy 8+1$ MTT-ből, biztos rájöttök, hogy hanyadik helytől fizet. :-)

  • sandor8206
    #15492
    de szeretem az olyan embereket akik megadnak egy preflop emelést 58o-val és végig callozák az emeléseket egy sorhúzóval és természetesen jön is nekik riverre. Meg is lepődtem volna ha pluszban van a gyerek
  • ba32107
    #15491
    Te nem jössz?
  • kraawz
    #15490
    ma voltam bent a k&h-nál.

    nekem simán engedték, és bnőmnek sem kell kitölteni semmi papírt, simán lehet utalni bárhova. Megvagy 18 ?
  • Carloska
    #15489
    faszom de miért ilyen buzi eza k&h bank hogy nem engedi hogy betegyek pénzt se kártyárol se moneybrookers számrárol
  • sz4bolcs
    #15488
    Más is átküldheti, minél hamarabb, mielőtt elb*szom az 5 $-om. :D
  • sz4bolcs
    #15487
    Jöhet a pass. 'Sz4bolcs' nick
  • Carloska
    #15486
    jó játékot nektek holnap :(
  • zkas
    #15485
    Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem szeretek hazardírozni.
    Ki tudja?! Lehet, hogy pont megnézik, pont azt szűrik le, és pont megszívom.

    Amióta egyszer véletlenből/hülyeségből csináltam egy második accot Betfreden és ez miatt elvették a pénzemet, azóta nem csinálok szabályba ütközőt.
  • ba32107
    #15484
    Elküldtem.
  • setuh
    #15483
    nekem is johet majd a jelszo ft acc: juhASZg
  • zeli
    #15482
    nekem elküldenéd majd a jelszót? Megtaláltam a versenyt, majd holnap beregelek rá kora délután. Fulltiltes accom: zeli0726.
  • TaRka0107
    #15481
    Rake-t fulltilten lehet valahogy kérni? Mert már játszottam rajta real money-ba.
  • sandor8206
    #15480
    nincs aza monybiszbaszom sajna
  • Renegade
    #15479
    na a pp-s januári kifizetéseimet jól megosztom veletek, hogy serkentselek titeket a komolyabb tétekre, ez csak az ilyen-olyan bónuszok, mivel nem főállású pokeres vagyok,ezért szvsz egy fősulis/munka nélküli, ennél jobb számokat is ki tud hozni:

    1600 pp
    gold státusz miatti befizetés bonuszt sajnos nem tudtam kihasználni, így ez csak 40$, optimális esetben munka mellett a duplája.
    cash machine promo: 80$
    akademias cash race: 125$, ez mondjuk bánt mert kb 100 ponton múlt a 225

    azt számolgattam, hogy ha valamelyikőtök mondjuk tud napi 6 órát játszani a hét 5 napján, NL25-ön (fősuli, épp nincs munkája) az simán el van diákhitel nélkül, még akkor is, ha nullára hozza ki a hónapot.

  • ba32107
    #15478
    Zsír! Rash87 is jelezte, hogy neki is kéne lóvé, ő vissza is tudja adni moneybookers-en, neki tudsz segíteni (vagy valaki más)?
  • sandor8206
    #15477
    átküldök 5$, add meg a FT nicked, azon ne múljon, gyere te is, de azért majd kérem vissza
  • sandor8206
    #15476
    nekem jó, ez a FT nickem is
  • ba32107
    #15475
    Na, kész van a holnapi tournament! A beugró 1,5 dollár, mert a rake sajnos minimum fél dolcsi, de szerintem ki lehet bírni. Szokásos SNG struktúrában fizet ki, első három fizet (asszem csak így lehet), szóval legalább négyen kéne hogy legyünk :)

    A következőképp találjátok meg: tournament / private / febr. 02 13:00 (magyar idő szerint ez 19:00). A tournament neve SGFORUM. Regisztráljatok minél előbb. Annyi kérésem van, hogy szeretne játszani, az írjon be ide hogy jön, és írjátok be a FT-s nicketeket is, hogy tudjuk, ki kicsoda (az enyém: balrogs101). Aki beír, annak küldöm pm-ben a jelszót (nem akarom beírni, mert ez nyilvános fórum). Akk elvileg jönnek: zeli, sz4bolcs, setuh. Akik nem mondták biztosra: Rash87, sandor8206. Ezenkívül persze bárki jöhet, aki szokott ide írni.

    Ha nem találjátok a versenyt, akkor a tournament ID: #136792505
  • ddt500
    #15474
    Én sem látom őket. Csak az asztalt.
  • balintka
    #15473
    Sziasztok! Nem tudjátok véletlen az miért lehet hogy nem tudod megnézni a replayeteket? Firefoxszal meg Chrome-al is próbáltam régen gond nélkül ment.
  • ddt500
    #15472
    A full-tilten 30 000 asztal szokott egyszerre menni. Nincs az az Isten, hogy annyi asztalt 20 féle nyelven egyszerre figyeljenek. Nyilván nem kell beírni, hogy akkor most én nyerek de kb. mindegy, hogy mit csinálsz.
    Naponta 10 játék van ide belinkelve ahol akkora hülye az egyik ember, hogy azt hinnéd át akarja játszani a pénzt. Pl. Q3 preflop ólin.
  • ddt500
    #15471
    Ma biztos nem mert lenulláztam magam. Nézőnek esetleg.
    Csüt-péntek tájt lesz megint pénzem.
  • setuh
    #15470
    ertem:).szal oanokat nem kene h elso kor all in ha en viszem?
  • #15469
  • zkas
    #15468
    Nah igen :) a pénz átjátszásos dolog.
    Ezt figyelik! Szóval csak okosan. Meglehet csinálni, nem is kell nagy erőfeszítés, de ha olyan partik vannak, hogy AA-t dob preflop, vagy sorra dobja el a nut-okat akkor ez feltűnő lesz.
    A chatet is figyelik, és ha bármi jelét veszik annak, hogy összejátszás lehetséges, akkor zárolják a számlákat és a pénznek annyi.

    Megoldás:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szépen normálisan játszotok, és ha döntő parti van, akkor msn-en megbeszélitek h kinek mije van és a szerint cselekedtek.