30078
  • zeli
    #15547
    sztem minél többen vagyunk, annál jobb!
  • sandor8206
    #15546
    vagyis alulról a 2. az AK-s :-)
  • setuh
    #15545
    nem kellemes de meg mindig jobb mint mikor a fullodra tolja ra a setes es riverbe jon neki a poker :\
  • sandor8206
    #15544
    2. eléggé kemény
  • #15543
    Mindkettőnél flop után toltak rám all-int...
  • #15542
    Mai szopások:



  • ba32107
    #15541
    Nekem semmi kifogásom ellene
  • sandor8206
    #15540
    figyu elég kevesen vagyunk, csak kérdem hogy jönne egyik haverom is, ő nem fórumos
    ha nem, semmi gond csak kérdem
  • setuh
    #15539
    nah en most jottem haza szal jelentkezek a versenyre ;)
  • sandor8206
    #15538
    sztetek normális az ilyen ember? amúgy megnéztem keményen minuszban van a gyerek, de ha láttátok volna miket nyert a csávó bes*arnátok, szinte ő vert ki mindenkit. mondjuk engem meg felnégyszerezett míg végül engem is kivégzett így :-)



    ok esélye megvolt, flush húzó nyitott sor, de all-in vágni egyből egy másik nagy stack pozición kivülről, áááááááááá
    simán belenyit és megnézi mit csinálok
  • #15537
    Everesten nevezett valaki a Magyar pontversenyre?
  • Renegade
    #15536
    AA-val ritkán ugrálok, ugyanis NL25-ön divat settel vagy jobb lappal ugrálni, főleg scary board-on.
  • sandor8206
    #15535
    gyertek az SG versenyre még csak 3-an vagyunk
  • Renegade
    #15534
    sajnos NL25 20 BI-n 1,5 szar hónap + HU próbálkozás miatt (-300$)

    ha hozom az átdolgozott stratégiámból fakadó elvárásomat akkor az +10 BI
    a bonusz az 8-16 BI

    ha nagyívben kerülöm a HU-t, és 0-s a ROI-m (amitől azért szerencsére már nem félek) akkor csak a bonusz miatt megvan a szintlépés 2 hónap múlva. Az álom persze a március, de úgy is bejelentem. :-) Illetve, ha elérem az NL25 30BI-t, akkor 1 asztalt engedélyezek magamnak próbaként NL50-en, ha visszaesik, akkor azt sem.

    AZ én bankrol szabályom kicsit lazább mint az ajánlás:

    szint*20, illetve épp az aktuális összeg/20 az MTT, ha ez az utobbi nincs meg akkor addig nem indulok, de ez jelenleg mellékes, mert egyelőre csak a 1,6+0,4 ill 8+1-eseken nevezek.

    Az MTT még egy achiles sarka a dolognak, ha sikerül legalább +50%ra kihozni az mindenképpen lendít a dolgokon (200$ van rászánva a hónapban), nos ha elbénázom, akkor pedig sokat ront, elvégre ez 8 BI.



  • Rash87
    #15533
    Még mindig pénzhiányban vagyok :D
    De majd megpróbálom következőt megoldani,ha még lesz.
    Egyébként sok sikert!
  • ba32107
    #15532
    Ne felejtsétek, este verseny, még mindig csak ketten vagyunk feljelentkezve.
  • setuh
    #15531
    mennyin vagy?
  • Renegade
    #15530
    még egy-két hónapig (kop-kop-kop)
  • Renegade
    #15529
    és a végére a rekord pot, na ezen lehet moralizálni, hiszen már floppon bekerült minden, ami mellett szól az a Gomb vs BB csata "forgatókönyve" ami ellene az a másik lapja + két regular 200BB deep hozzáálása.

  • setuh
    #15528
    nl 25-on tolod?
  • setuh
    #15527
    hat igen egy ritka pelda amikor az AA kifizetodik...:P
  • Renegade
    #15526
    amire a legbüszkébb vagyok (büszkébb mint a rekord potra), a replayben nem látszik, de vagy 20mp gondolkodás előzte meg (visszapörgetve fejben a másik játékos movejait), ez az átlag 2 ismeretében jelent sokat. :-)

  • Renegade
    #15525
    na bogarászom a vasárnapi handeket, igyekszem csak azt a párat amit érdekesnek tartok, nem akarlak untatni titeket, ha mégis, szóljatok. :-)

  • setuh
    #15524
    de kb most olyan rosz szeriam van h mindennel lemakolnak...egy outtal vitt el az egyik,a full houseomra lejott a pokere,meg hasonlo finomsagok :\...ma +10-el kezdtem es mar -10-be vok szal ez se konnyu foleg az ieneket tulveszelni.
  • setuh
    #15523
    persze en nem arra ertettem h oda nem kell tudni pokerezni...csak ott ha tokeletesen jatszasz is egy lemakolasbol mar kieshetsz...cash game-be meg ha hosszu tavon jol jatszasz akkor biztos a nyereseg.
  • Renegade
    #15522
    szvsz ami a cash mellett szól, hogy ott nagyon lehet farmolni, és csak az agykapacitásod szab határt az asztal számnak.

    Egy jó grinder ugye 2 monitor 12 asztal (ha megy a 4, akkor fog menni a 6,8 stb)

    megint csak saját tapasztalatom:
    Ha NL25 4 asztal napi 7 ó játék 200pont 5-10$ (én még kis béndzsó vagyok alacsony ROIval)
    akkor NL50 12 asztal napi 7ó 1000pont 60++$ ez ugye már pp-n a palladium elite (a teteje) státusz, olyan bónuszokkal, hogy az se baj ha a ROI-d 0.

    Van aki ezt hozza NL100-on is,remélem egyszer én is.

    Az előnye meg valószínüleg ugyanaz mint a hátránya, mivel megtanulsz kb 5mp.-ként meghozni egy olyan döntést ami 5-10K HUF sorsáról dönt, ezért valószínüleg az élet minden területén az embereket unalmasnak és lassúnak fogod találni, ez öl meg, nem a WOW :-)
  • sandor8206
    #15521
    versenyhez több tudás kell, mert cash gamen mindig ugyanúgy kell játszani, ugyanannyi a zsetonod, ugyanannyi a vak stb.. Versenyen más-más játékot kell játszanod a verseny első-középső-végső szakaszában, változik a zsetonod, változik a vak stb.
    Persze ha arra mondod, hogyha cash gamen lemákolnak ott csak ujratöltesz, versenyen meg kiestél és szevasz :-) akkor igazad van
  • setuh
    #15520
    :D jo hat abba is van,csak en a versenyekre mindig ugy tekintek h ott azert tobb szerencse kell h penzt szerezz mint tudas...
  • sandor8206
    #15519
    teljesen mindegy melyiket nyomod, mindegyikben van pénz. csak el kell találni neked melyik jobb.
    Haverom csak SnG nyom + 11 ezer $ van
    Haverom "mestere" meg versenyeket, ő meg + 97 ezer $-ban
  • setuh
    #15518
    ertem.multkor en is toltam egy freerollt bejutottam vasrnap vmi 1000 dolcsis masik versenyre,de nekem azert marad a cash game,sztem feeling megvan ott is foleg h ha megy a jatek es a penz tenyleg abba van:P.haverom pl. 1$-al kezdte es most tart 6500-an es o is cash games.
  • sz4bolcs
    #15517
    elszálltam AK-val AQ ellen...
  • sandor8206
    #15516
    amúgy nem szólnék semmit, ha egy K8-K9s lecallozna vak harcban belefér, bár a megadás még sztem még azzal is rizikós, támadni bőven de callozni már necces, ez meg-e
  • sandor8206
    #15515
    vicc ez a mai nap, talán még nevetni ism tudnék rajta ha nem helyezések, pénzek múlnának ilyeneken
    vicc, hogy megadja és vicc, hogy még elő is kaparja neki valahonnan
    örülők hogy vannak ilyen birkák, hogy calloznak de amikor fél zsetonjukkal lecalloznak egy K3-mal, 85-el, 58 stb. és verik az AK-imat, AQ, AA beszarás és nem azzal van a baj, hogy mák mert nekem is van, de nekem játék közben beleszaladok jobb lapba aztán lejavulom, de nem csinálok hülyeségeket.
    A fas*om tényleg bele, hogy jött neki

  • sz4bolcs
    #15514
    Cashgame-et én soha nem fogom megszeretni asszem, pedig abban lenne nagy pénz, de hiányzik a hullámvasút feeling. Az a folyamatos változás, ami sokemberes sng-ken megvan.
  • sz4bolcs
    #15513
    Most épp egy ilyen freeroll-t nyomok (hun freeroll), 4 órája tart a játék, 8000-en neveztek rá, és már csak 27 játékos játszik 3 asztalon.
    A 3. óra elején már csak 3 nagyvakom volt, onnan hoztam vissza.
  • zkas
    #15512
    a sok asztaloson azt értik hogy nem 9 fős sng hanem
    18-45-90....tehát több asztal kell ahhoz hogy mindenki játszhasson
  • sz4bolcs
    #15511
    Nem. A többasztalos, amikor nem 9 játékos nevezhet egy sng-re, hanem mittomén 18 27 45 90 300... Ezek sok órás versenyek, és kell hozzájuk 'állóképesség', meg hogy nagyon szar helyzetben is penge legyen az ember, és vissza tudjon jönni.
  • setuh
    #15510
    a sok asztalos alatt azt ertitek h egyszerre tobb sng-en veszel reszt?

    am ma nekem is volt egy ket szep badbeatem...q-q -ra megadja az a-q persze h lejon a 3 outja kozul az egyik, mondjuk ezen nem huztam fel annyira magam de mikor a masik allinem vitte el egy lyuk sor a setemet akkor mar elegge kezdtem tiltre menni...de vegul csak pluszba vegeztem a sessiont :).
  • sandor8206
    #15509
    na hagyom is mára míg kijöttem 0-ra, enyhén nem adja ma, csoda ez is egyáltalán
    KK vs QQ, flop QQx
    KK vs 22 flop 22x
    AK vs A4 flopon ott a 4 más nem jött
    JJ vs KQ flop QJx turn K river K
    AQ vs 58o Flop Q67 turn A river 9

    Q9(én) vs AQ (limpelt) meg megszoptam BB-ből Flop Qxx turn Q
  • sz4bolcs
    #15508
    sokasztalos sng a jóó, olyan, mint egy nagy kirándulás, hegyekkel, völgyekkel.