30078
  • Renegade
    #15467
    ok, este megkeresem. :-)
  • ba32107
    #15466
    Most küldtem el a kérelmet a tournamentre, ha válaszolnak írom a részleteket.
    ddt, jössz?
  • ddt500
    #15465
    Simán meg lehet csinálni.
  • setuh
    #15464
    Szerintetek lehetne e olyat csinalni h egy haver leker 50 dollart ypc-rol vagy strategy-rol,aztan beul velem egy nagyobb limites headsup-ba,h fel tudja rakni az egesz penzet,es hagyja magat,tehat nekem adja:).Figyelik e az ilyesmit v siman meg lehetne csinalni?
  • ba32107
    #15463
    A 100 dolcsis potot betolhatnád :)
  • Renegade
    #15462
    hellók, na egy kis hétvégi beszámoló:

    rekord hétvége, sajna minden tekintetben, ugye NL25-ön játszok

    péntek: -9 BI, nem hittem el, komolyan, szombaton azt hittem, hogy csak egy rossz álom, de szombaton beloggolva ráébredtem, hogy nem.
    szombat: semmi extra
    vasárnap: hihetetlen, ahogy a fishek elárasztják a termeket, mindenre adnak, maga a paradicsom +6 BI, illetve aminek legjobban örülök, rekord pot, kicsit több mint 100 dodo, bár ha belegondolok, hogy valahol ennyiböl még a kis vak sem jön ki :-)
  • Dick Riddick
    #15461
    Na igen, ezt elfelejtettem. Bár ilyesmi másik termekben is megesett már, két azonos lap az asztalon, rossz helyre tolt pénz. Végül is egyik program sem tökéletes.
  • sandor8206
    #15460
    ezek-e, mi a fas*t akart azzal :-)



    gyerek érdekesen játszott, preflop feszes postflop agresszív ezért is játszottam meg így a szaros 9 páromat :-)
  • sandor8206
    #15459
    kösz
  • Carloska
    #15458
    jobbulást
  • sandor8206
    #15457
    lehet nekem is jó lesz a keddi esti meccs, mert közben beteg lettem. Szóval úgy nézz ki itthon leszek akkor. majd azért még szólok holnap, hogy mi lett, Dokitól függ
  • zkas
    #15456
    Ha érdekel akkor itt a cikk :)
    Onlinepokerhu - rosszabb lapot mutatva is lehet nyerni az UB-n (2008. december 21.)
  • Carloska
    #15455
    a tranzakciót elutasítja a bank már megint pedig múltkor már belett telefonálva oldják fel nekem
  • Carloska
    #15454
    nem tok befizetni nem fogadja el a kártyám most néztem pedig van számlám...
  • ba32107
    #15453
    SG-s versenyre jössz Full Tilten?
  • Carloska
    #15452
  • sz4bolcs
    #15451
    pontosabban, miután láttam a lapjait..
  • sz4bolcs
    #15450
    Úgy féltem, miután megláttam a flopot, hogy még a flös is lejön neki 5 lapból. xDDDDDDDD
  • sz4bolcs
    #15449
    stargate xD
  • sz4bolcs
    #15448
    vagyis riverstaron. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #15447
  • sz4bolcs
    #15446
    jokerstaron $0,25 sng
  • sz4bolcs
    #15445
    Csendes-óceánon Iglo kapitány hajóján.
  • ba32107
    #15444
    Ok, szerintem a keddit megszervezzük, és aki tud az jön, aztán esetleg lesz máskor is majd egy.
  • Rash87
    #15443
    Nekem lehet,h nem jó.
    FT-ről kivettem a pénzemet még a hetekben,mert áttértem másik teremhez.
    Bár ha jól tudom,van olyan lehetőség,hogy pénz küldése ID alapján(5$ minimum) bár ez nem tuti,majd valaki megerősít.
    Szóval ha valaki vállalja,beáldozom az a 5 $-t,s majd MB-n tudom visszaküldeni.
    Egyébként este 6től 10-ig ráérek,kivéve péntek+hétvégét.
  • setuh
    #15442
    az okes akkor :)
  • TaRka0107
    #15441
    Te hol játszol hogy ekkora fishek vannak? QKal nem megyek allin nem hogy Q3al meg A2-vel....mondjuk ha freeroll akkor megértem.
  • ba32107
    #15440
    Az is jó. A díj $1,1 lesz lesz.
  • setuh
    #15439
    hat nekem jobb lenne kicsit kesobb mondjuk 19 mert 6kor jovok haza...a nevezesi dij am mennyi?
  • sz4bolcs
    #15438
    Én sem játszom ott, de ha szerveztek akkor csak befizetek pár dollárt..

    Na: Az elején még dözsöltem a kezem, hogy majd galád módon nyomok rájuk egy allint.

  • ba32107
    #15437
    Nem tudom, játszik ő Full Tilten?
    #15436: oks, felírtalak. Kedd 18:00 jó neked?
  • setuh
    #15436
    Hellosztok!
    Nem reg kezdten en is jatszani a full tilten es latom h vmi versenyt szerveztek oda.en is jonnek ha lehet meg nevezni.
  • sz4bolcs
    #15435
    Én ebben is benne lennék. Carloska nem jön?
  • ba32107
    #15434
    Végülis játszhatunk hárman is ha nem jön más, legalább kitapasztaljuk hogy működik ez a privát verseny-rendszer, és később lehet egy nagyobb versenyt nyomni :)
  • sz4bolcs
    #15433
    Én is örülnék, ha már hétfőn vagy kedden tudnánk játszani egyet. :)
  • ba32107
    #15432
    Na akkor eddig zeli, sz4bolcs és én vagyunk biztosan, még várjuk a választ ddt500-tól, Rash87-től és kraazw-tól. Szerintem hárman ne játsszunk annak elég hamar vége lenne, akkor inkább toljuk el hétvégére. Bár nekem mindenféleképp az elkövetkező 1-2 napban lenne jó.

    És ha jól sül el és lesz egy összeszokott csapat, akkor lehetne majd rendszeresíteni, mondjuk heti egy verseny :)
  • Dick Riddick
    #15431
    Én úgy tudom az UltimateBet-nek egy botránya volt, ahol superuser jogosultsággal körülbelül 75 millió dollárt tulajdonítottak el.
    Amit te írtál arról én még nem hallottam.
  • zeli
    #15430
    Én tegnap EGY SNg-n belül láttam 4 pókert, abból 3 az első 14 percben történt. érdekes helyzetek vannak...

    ba32107: Időponthoz annyit, nekem hétköznap lényegében jó estefelé, csak úgy, hogy azért max. 10-re végezzünk. (suli miatt)
    De gondolom ha 6-7-kor elkezdjük, akkor simán vége lesz addigra.
    Hétvége is jó, végülis. Rajtam annyira nem múlik, ha nagyon extrém az időpont, akkor szólok. :)
  • fenrob
    #15429
    éértem köszi a választ
  • zkas
    #15428
    ~2 éve volt egy nagy botrány az UltimateBet-tel, voltak támogatott játékosaik (pl.: Phil Helmuth) + lehetett gyengébb lappal is nyerni :D
    De elkapták őket és komoly büntetést kaptak.
    Azóta talán még jobban odafigyelnek a termek ezekre. Tehát nem lehet 100%-ra mondani, de szerintem nincs manipuláció a termekben.

    Nincs olyan nap hogy ne essen le az ellenfelemnek a turn-river sora, vagy a 2 outból az 1ik riverre, ez benne van. Ilyen a póker.
    Ez nem manipuláció :D.