30078
  • sandor8206
    #15627
    az a baj, hogy ezen a szinten már csak a gép az ellenfelem + néha önmagam :-)
  • TaRka0107
    #15626
    Az ilyenre csak annyit tudok mondani hogy büdös makker....
  • sandor8206
    #15625
    na sztem ma nincs szerencsém, ok preflop 50-50, de utána áááááááááááá :-)


  • sandor8206
    #15624
    semmi extra, csak hogy milyen emberekkel kell együtt játszanom :-)
    amúgy elüdtem 300 akartam emelni, de tökmindegy
    egy színbe van ezért egy emelés-ráemelésre még ráemelünk all-inra instant call, tanítani kéne :-)

  • sandor8206
    #15623
    na picsába éppen most szedett le egy 45 az A3-mat, nekem két pár neki végig csak 4 pár, természetesen river 2, hogy a végig callozása kifizetődjön, ááááááááááá
    flush huzó, lyukas sor ezeknek nem számít adják és adják :-)
  • sandor8206
    #15622
    én is csak azért mondtam, mert elég sok helyen hallottam, tapasztaltam, hogy eléggé rizikós és hurka játék
  • Dick Riddick
    #15621
    Nem tetszett nekem sem a lépés, nem volt benne potenciál. Annyira sok zseton azért nem volt. Egyébként nem szeretem a limp-call játékot, főleg mivel erősen hajlamos vagyok rá, pláne ha féltem a pénzem. És állítom hogy az egyik /ha nem a/ legveszteségesebb játékmód.
  • sandor8206
    #15620
    néha én is játszom limp-callt, de nem ilyen jó helyzetből + természetesen set vadászatnál vagy nagyon jó illeszkedő lapokkal és nagyon elől voltam és persze emelés mértékétől függ, de sztem D-ről ha előttem dobtak A8s sima standard emelés vagy ha limp több mint 3BB emelést nem adok meg, rizikós nagyon és az A8s nem olyan jó lap, necces nagyon
  • sandor8206
    #15619
    amúgy tényleg nem kötözködésből írtam és szaroztam :-) csak ez feltünt
    és soha ne a zsetonodat nézzed, mert lehet preflop belefér, de emelés után emelt pot van ott már mélyebbre kell belenyúlni a zsebedbe, akár egy flush húzó végett is ha már A8s, csak fél potot hívnak arra még "lazán" lehet callozni vagy az említett közös A, DE már az is újabb 220, turn semmi és beleöltél 420 zseton egy A8s a 2700 zsetonból, ami azért már csak a zsetonod 25-20%
  • sandor8206
    #15618
    hát azt el is ismertem, hogy az enyém szar, sőt azt tudom is, hogy ilyenkor már nehezen tudom elengedni a potot, megpróbálom kigolyózni az illetőt... ez az egyetlen hibám :-P(csak vicc)
  • ba32107
    #15617
    Sosem játszom gyenge ászokat, ha feljön egy ász akkor valszeg dobom, bár nem biztos......... limp-call játékot akkor szoktam játszani ha van elég zsetonom. Nem szabad mindig ugyanúgy játszani. De amúgy igazad van.
  • Dick Riddick
    #15616
    Attól függ. Ha agresszívan játszott korábban, nyugodtan belefér egy-két ilyen húzás. Az sem mindegy hogy a többiek hogyan játszanak.
    Egy két limp-call simán elmegy, de ha szokássá válik az baj.
  • kraawz
    #15615
    Érdekes, ritkán látható jelenet zajlott a kedvelt online pókerterem egyik asztalánál: a szoftver a gyengébb lap gazdájához tolta a kasszát.

    A Cake Poker online pókerhálózat egyik termében nagy felfordulást okozott, hogy az egyik leosztásnál a szoftver nem a póker szabályai szerint járt el, és a partit elvesztő játékos kapta a kasszát. Az eset egy készpénzes asztalnál történt, ahol egy flop előtti all-in után mindkét partiban érintett játékos flusht hozott össze, az egyik királlyal, a másik ásszal egészítette ki az asztalra érkezett négy azonos színű kártyát.
  • Rash87
    #15614
    Jó,ezt tudom.
    Csak nem csípem az olyan játékosokat, aki a más játékát szarozza le.
    #15612
    "nem szarozom le, csak veszélyes és ha veszélyes akkor szar :-)"

    Kicsit ellentmondó mondat:D De ezzel az erővel ha blöffre teszel valakit,az nem veszélyes szerinted? Szóval ami veszélyes,az szar :)
  • zkas
    #15613
    a hosszútáv a lényeg, nem az dönt, hogy 1 sng-n, vagy 1 nap ki nyer többet...
    A durr vs antonius challengen már jobban kijön, hogy melyikük a jobb, de ott se tenném rá a fejem, hogy Durr ennyivel jobb Patriknál
  • sandor8206
    #15612
    láttam én már kiesni Iveyt, Hellmuthot, Tony G, 150. helyen is, ennek mi köze hozzá + blöffre tettem és nem az volt, nagy dolog bevállaltam és nem jött be
    nem szarozom le, csak veszélyes és ha veszélyes akkor szar :-) és csak azért írom mert ezt a játékot nagyon sokszor látom SnG és nem működik, limp-callt el kell felejteni és mondom nem én mondom, csak megnézel egy pokerstrategys oktató videót vagy akármit
  • Rash87
    #15611
    Semmi,csak annyi hogy mindenki játékát szarozod le, közbe meg...
  • sandor8206
    #15610
    azon min múlik?
  • Rash87
    #15609
    Te hanyadik is lettél?
  • sandor8206
    #15608
    és ezeket én most nem köcsögségből írom :-) nehogy félreértsd, de a jó játék az hogy ha elöttünk dobás volt és D ülönk A8s emelő, de ha limp, akkor se adunk meg egy kicsivel több mint 3 visszaemelést
    nem én mondom, hanem a jobb játékosok, csak megnézzel akármilyen oktató videót
  • sandor8206
    #15607
    de ez nem laza játék hanem s*ar :-) laza játék az lett volna ha emelsz preflop
    ez teljesen mák volt, hogy így alakult, ha pl: feljön a közös A és semmi más szépen lecsipegettelek volna , mert nem tudtál volna mire rakni, hogy most c-betelek vagy tényleg van egy A, mindenkép hátrányba lettél volna és csak ez végett, hogy limp call volt preflop, flopon nyitok 2/3 potot te rámemelsz, hogy tényleg nálam van az A máris ugrott egy kis zseton....
    ha csak call, mert fosol hogy tényleg van A én turnon megint nyitok, riveren megint nyitok, mit csinálsz eldobod a top párod mert én 2/3 potokat emelgetek? simán végig callozod
    Ha ez így alakult volna, a 2700 zsetonodból lecsipegetek minimum 1000
    és hidd el többször lesz, hogy egy AJ ellen így bukni fogsz mint nyerni, főleg ha jön a közös A és ez a preflop játéknál dől el
    De te tudod :-)
  • setuh
    #15606
    am ez igaz sztem h az volt most a nyero strategia ha elegge laza vagy ennyie jatekossal...
  • ba32107
    #15605
    Nem szoktam amúgy ilyen lazán játszani, de most eleve kevesen voltunk, és ilyenkor fel kell lazulni.
  • sz4bolcs
    #15604
    Verte volna az asztalt, hogy lemákoltad... xDD
  • sandor8206
    #15603
    azért jót röhögtem volna a fas*on ha úgy jön a 3. szín, hogy valamelyikkel pározódott volna :-)
  • sz4bolcs
    #15602
    Gondolta, szép nagy a pot, még páran megadják, ő csinál egy verhetetlen kezet, ha meg kiesik, akkor befizet újra..
  • sandor8206
    #15601
    nem az a baj, hogy flush húzóra all-ineznek, mert ellenfél, helyzetfüggő, stackméret stb. mert egy félblöffnek simán jó, hátha dobja a másik
    DE egy emelés rá all-in, ott már mi a fas*t pattog, főleg hogy kiesik ha nem jön
  • sandor8206
    #15600
    esküszöm ha lenne más lehetőség hagynám a gec*be ezt az online pókert, pesti lennék vagy közelben nagyobb pókerterem, amit csinálnak neten nevetséges
    heads up gyerekkel kínlodók vagy 20 perce, neki 23 ezer zseton nekem 17 ezer egyszer nem bírtam preflop all-in vinni, erre
    A5s nálam, emel rávágom nagy nehezen lecallozza, nála A2-ami azt jelenti, hogy marad neki 5 ezer zseton 1000BB-nél ott kivégzem, erre jön egy 2 és semmi más és akárki akármit mond, sz*pjon le ilyenkor a Full tilt
  • sandor8206
    #15599
    te tudod, de azért olvasgass sztem utána egy kicsit :-)
    most mákod volt, amúgy meg pazarlod a zsetonod, ha meg nem jön semmi egy KQ simán kigolyóz
  • TaRka0107
    #15598
    Persze hogy nem volt rossz... mert nyertél:)
  • ba32107
    #15597
    Nem volt az rossz szerintem. Sok zsetonom volt, olcsón akartam flopot nézni, eleve úgy mentem bele hogy megadok egy emelést is, de nem akartam emelni, mert egy all-int már nehezebben adok meg vele. Szerintem semmi gond nem volt ezzel a játékkal.
  • sz4bolcs
    #15596
    sorflöshúzóra szoktam ilyet hívni, mert az vicces, ha lejön. xD
  • sz4bolcs
    #15595
    Ahogy Kamionos Kogyo írta: flöshúzó baze, mit kell itt óvatoskodni..
  • sz4bolcs
    #15594
    Egyszerűek, mint egy faék. xD
  • sandor8206
    #15593
    esküszöm az ilyeneknek a jó, megvan a két szín a flopon más nem számít
    néha irigylem őket, hogy ilyen fesztelenül játszanak :-)



    azért a 1010 szépen behúztam a pörgőbe
  • sandor8206
    #15592
    de hogy is én is jó nagy fas* voltam :-)
  • sz4bolcs
    #15591
    Bocsánat, hogy többesszámot használtam. A kiesésünk lett megörökítve, +az én fasságom. :D
  • sandor8206
    #15590
    inkább az ő faszsága volt :-) mert button-ról nem limpelünk A8s és persze visszaemelésre lecallozunk, csirák játsszák ezt a limp-callt
    Az más kérdés, hogy én is csira voltam, mert azt hittem blöffölt és jó vagyok A magassal
    Tényleg nem bántásból írom :-) de ez alap akárhol akárkit akármit nézel, olvasol stb.
    limp-callt felejtsd el sztem
  • sz4bolcs
    #15589
    Most vettem észre, hogy neked meg két párod lett volna. :P
  • chalezlopez
    #15588
    Ma PP-n 25000$ freeroll a cash Machine promóban...