30078
  • sz4bolcs
    #15667
    Nem jöttök egy kis vadászatra? Megkeressük ezeket a donkokat, viszünk vascsöveket, zongorahúrt, leülünk mögé, és amikor ilyet csinál, akkor 'Adjneki!. :D
  • chalezlopez
    #15666
    Én meg dupláztam set-re vadászva. Emel jobbról 4bb-t, adom, + még 1 fő. Flop: 945 káró, egyszín. Hív 1/3-ad potot, rátolom a háromszorosát, +1 fő dob. Erre betolja mindet. Lecallozom, erre mutat AA-t, persze káró nélkül. Ennyi a történet. Ja 44-et mutattam neki... Most én is idiot vagyok?
  • setuh
    #15665
    hihetetlen milyen napom volt megint,hazajovok faradtan leulok pokerezni hat nem kellett sok h tiltre vigyenek...most nincs kedvem a hand replayel kinlodni de muszaj beirjam...
    AA-m van,elottem emeltek raemelek visszaemel all in megyek megad mit mutat???Q10o es lejon a sora...raviszem a mouset latom hungary x(
    aztan meg nem eleg h mar mentem lefele a lejton ettol meg bejon egy set all in a masik call mit mutat ez is sort...aztan kicsit visszahoztam es jott ez az ajanlat ft-en h ha beulok rush pokerezni es szerzek 10 ftp-et kuldenek 5 dolcsit.hat ez a rush poker kurva szar...megfajdult a fejem es meg az 5 dollaral is minuszoba jottem ki,szal ha kiprobalnatok csak ovatosan.
  • TaRka0107
    #15664
    Az ilyeneknek úgy lerúgnám a fejét...
  • Carloska
    #15663
    hát eza a megszokott ott ... sőt még durvábbak is :D
  • sandor8206
    #15662
    miért dobta volna el? Hisz volt neki egy second párja és esély egy runner runner flushe, tiszta sor all-in kell menni (csak vicc)
  • MEdievil
    #15661
    Én is ezen gondolkozom -.-



    riverstar, csinálhatok én akármit akkor se fogja eldobni -.-
  • Carloska
    #15660
    a maradék 40 dollár kilett véve előtte mielött leblokkoltam volna :)
  • ba32107
    #15659
    Fail :D:D
  • Japep
    #15658

    Hello.
    Nem tud valaki ajánlani egy olyan könyvet, ami online pókerről szól? Én nem találok. (Nem nekem kellene, hanem testvéremnek, de én is szívesen elolvasnám.)
    Már van amúgy két könyvem, 'David Sklansky - A póker elmélete' és 'Mike Caro - A póker titkai' - mindkettő nagyon tetszett, utóbbi az amatőr versenyeken nagyon bevált... :D
  • doxadmin
    #15657


    Nem csak téged szopat. Felléptem Nl10re, mert meglett a 400$- 3 nap alatt -100ban vagyok. Miért? túlhúznak mindennel. Megyek vissza NL5re, 700$ig vissza se nézek.
  • zeli
    #15656
  • TaRka0107
    #15655
    De.
  • Dick Riddick
    #15654
    Nem tudom volt-e előtte cash-out, de az inaktív számlákat számlavezetési díjjal terhelik, összegtől függően.
  • sz4bolcs
    #15653
    Félve kérdezem: 180 nap az nem 6 hónap? xDD
  • ba32107
    #15652
    3 hónap az bátor :D
  • Carloska
    #15651
    uhh most már sokkal jobban érzem magam :D

  • Carloska
    #15650
    egy kis önbüntetés

  • Carloska
    #15649
    soha ne játssz akkora tétben, hogy idegesítsen az esetleges elvesztése
  • Carloska
    #15648
    lehet szar a szemem de ez brutális alakitás voltt soha nem történt még velem ilyen csak 5 versenyen mentem egyszere
  • Carloska
    #15647
    verseny 6odik helyéről se durva miss allin-t tolni rossz asztalon és kiesni nagyon elnéztem ezt :D

    sorom voltt egyiken allin de rosz asztalon toltam be ahol utána néztem egyet ász pár örülhetet miss allinem nek
  • Carloska
    #15646
    imádom vesztes party után ha jó lapot kapok jó nagyot behívok mindig megadja valaki ilyenkor



  • sandor8206
    #15645
    most miért mondod, hogy csak egy A magasa volt, ott volt a flopon a 2 szín ez már all-ines lap :-) 5-ből meg van 4, már nem sok kell mi az az egy bűdös lap :-P
    + simán benne van, hogy jön 2 10-es turn riverre vagy még 2 szín így már 6 színem lesz, gondolta magában-verhetetlen + Korda Gyuri bá is megmondta, hogy riverre mindig jön egy A, szóval a gyerek osztott szorzott ez bizony flopon all-in kell tolni (irónia)
    amúgy ezt tanítani kéne, hisz amit hibát elehetett követni ő azt elkövette-preflop limp-call, ráadásként még pozicíon kívülről, flop játék meg tökéletes :-) na tud a gyerek
  • ddt500
    #15644
    Na most sikerült 2-nak kiesni. Floppon setem volt, persze mindent megadott és egy szaros J flössel nyert.
  • ddt500
    #15643
    Én azon akadok ki, hogy omahan rendszeresen esek ki elsőnek sng vagy tornán. Most is kettőről kiestem elsőnek. Egyiknél flössel a másiknál QQ nálam JJ az ellennél flop után és kijött riverre a sora. Még jó, hogy csak 1 dolláros volt.
  • chalezlopez
    #15642
    És így is pluszban zártam a sessiont!!
  • zeli
    #15641


    őő, ezt csak azért teszem be, mert szerintem pókerben a legeslegidegesítőbb, ha valaki rosszul játszik, és úgy nyer. 1-2szer elfogadható, de számtalanszor előfordul ilyesmi. Flopon betolja minden zsetonját egy magas lapra...:|
    Nekem nem az a bajom, hogy KKt legyorsulták, az sem olyan erős, de könyörgök, magas lappal mit akart?
  • chalezlopez
    #15640
    Persze all in mentünk riveren....
  • chalezlopez
    #15639
    Ebben a pillanatban verték le KK (K)-mat Royal Flössel!
  • sandor8206
    #15638
    na srácok ez se szopatás, ááááááá minek :-) lassan íratok valami nyugtatót a dokival

  • ba32107
    #15637
    Biztos hogy be kell fizetned
  • Lory87
    #15636
    Fiúk Monybookeros kérdés
    Bekell fizessek bankszámlárol moneybookerszre hogy kikérhessem a pénzem? vagy akár befizetés nelkül is kikérhetem?
    Kikéne vegyem ezt a 250$-t hogy vegyek egy 22'' Lcd monitort , mert ez a 15-éves 15'' Crt monitor meggyilkól :D
  • MEdievil
    #15635
    Még mindig jobb mintha valakinél két káró lett volna
  • ddt500
    #15634
    Hát szerintem a flop utáni 1/6-od potnyi hívásod felért egy vészcsengővel a másik kettőnek.
  • Carloska
    #15633
    mikor nem agreszorként játszom nem adja meg senkise ha betolom allin midnegy hol 3-4 megadás ....


    gusztustalan ez az erő poker ami pokerstarson elfajult versenyeken
  • Carloska
    #15632
  • TaRka0107
    #15631
    Nekem is...
  • MEdievil
    #15630
    Már értem miért nem értem Azért fél perc ráment hogy próbáltam összerakni a leírtakat a replay-el.
  • Carloska
    #15629
    nemjó leosztást tettem be mindegy akkor már nincsen meg lényegtelen ... :D
  • Carloska
    #15628
    geci kivertek 92vel 5 ftot nem tettem volna helyébe rá ....

    csak azértse dobtam el látni akrtam mivan nála