30078
  • TaRka0107
    #15707
    Nekem legtöbbször úgy volt hogy ha lassan reagáltam akkor az ellenfélnek, ha gyorsan reagáltam akkor pedig nekem osztotta a lapot:D
  • MEdievil
    #15706
    Riverstarson ami folyik az alap de hogy a FT is pontosan ugyan azt leműveli az már vicces.

    KKQQ nekem a látnoknak pedig riverre lejön a flush, all in mentünk turnon de addig is szép nagy emeléseket adott meg a semmire. Kiestem pedig elég jól álltam
  • sz4bolcs
    #15705
    huhúúúúú
    most nyertem 4800at
    AAval
    emeltem erre ketten benyomták az allint
    egyiknél KQ másiknál A4
    imádom az ilyen kamikázékat
    általában jönni szokott a KQ KK meg a 44
    de úgy néz ki, akkor nyomtam allint, amikor nem figyelt a gép
  • sz4bolcs
    #15704
    najó töröljétek az utsó kettőt xDD
  • sz4bolcs
    #15703
    négyes... bocs :D
  • sz4bolcs
    #15702
    ÉS JÖN!
  • sz4bolcs
    #15701
    Jézusom, ez már level 80as sámán. :D:D:D
    Elképzelem, ahogy rongyos köntösben, bottal a kezében, eltorzult arccal, és kitágult pupillákkal ugrál a gép körül, és üti a monitort, hogy jöjjön a kettes.
  • TaRka0107
    #15700
    Ekkora noobok honnan a f*szomból vannak? LOL De még a KK játéka is érdekes volt, allin menni ennyi pénzzel flop előtt.... de a 22 mit akart? Oké hogy lejött....ááááááááááááááááááááááá
  • sandor8206
    #15699
    hagy fishezzen, valószínű jó nagy minuszban van a srác
  • doxadmin
    #15698
    És még ezek után player 2 le fishezte player 1et -.- Jokerstars
  • doxadmin
    #15697
    Látnok gyökerek ellene nehéz játszani

  • sandor8206
    #15696
    + ezeknek tök mindegy fogalmuk sincs, hogy mit csinálnak
    pl: 2 perce történt 50 BB, buton-on ülök, előttem limp nálam 1010, beemelek 200
    SB visszaemel 700 az 1500 zsetonjából, mondom ok lehet AA vagy KK, de sima AK is benne van, megnézzük a flopot, csak call, többi dobja
    Flop 3 5 8, mondom tökéletes ha nincs over párja tuti flop
    chekol, beemelek erre all-in, na mondom ez van, de már csak 200 kell megadnom vagy mennyit, ok
    erre mutat 88
    tökéletes játék így kell megjátszani, hisz flopon úgy is jön a a8-as a bu*inak
    + a másik vagy fél perce történt AK-m van emelek, ketten adják meg
    flopn A, emelek eggyik all-in, call ,nála KK
    Nem nagyon zavarta az A
    erre a 2 színe volt flopon, csak összeszedett egy runner runner flust riverig az egyik K
  • sandor8206
    #15695
    lényegtelen mit csinálok, gyerek eddig csak vesztett SnG, egy Ft-ot nem nyert még összes indulója bukó volt
    ha flopon callozta azt amit callozott vége volt a dolognak, adta volna végig bármivel, ahogy adta is
    amúgy azt hozzá kell tenni, hogy eleve úgy volt ennyi zsetonja, hogy limpelt UTG-ből 22-vel BB visszaemelt, erre ő all-in, gyereknél 99
    river 2, ennyi :-D
    szóval jó nagy seg*lyuk
  • zeli
    #15694


    turnön a két szín láttán úgy rábasztam volna az allint, ahogy illik. :)
    ha pedig megadja lukas sorral, egészségére...(mint ahogy egy nagyobb emelést meg is adott!)
  • sandor8206
    #15693
    amúgy ezek a parasztok nem tudom hol élnek
    QQ van 30 vaknál beemelek 130
    Flop 357 egy színben, tehát top pár + az egyik Q flush húzó
    emelek gyerek all-in, sima call
    gyerek mutat K3s, flop flushe van
    turn Q
    river 7
    DE a lényeg, a gyerek volt felháborodva
  • sandor8206
    #15692
    na egy újabb sztárjátékos



    mikor megjött a K, tudtam hogy sora van de 250 chipsel már mit kezdjek
  • Rash87
    #15691
    Hátha vkit érint:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    FullTiltPoker $30 Teletipp-hu magyar freeroll 02.08. hétfő, 20:00 ( jelszó: FT0802teletipp )

    ParadisePoker - Teletipp 100 eur private magyar freeroll ParadisePoker 100 eur Tele magyar freeroll 02.09 kedd, 20:00 ( jelszó: sb0902pp )

    bet24 poker freeroll Bet24Poker Teletipp 100$ magyar freeroll 02.10. hétfő, 20:00 ( jelszó: 02bet10)
  • chalezlopez
    #15690
    A Q3 az vajon mit akarhatott? Runner runner Royal, vagy mi a szösz?
  • Carloska
    #15689
    csaka poén kedvéért nyomtam 2 versenyt még pokerstarson hát nem gyenge nem gyenge


  • Carloska
    #15688
    deszar lol

  • sz4bolcs
    #15687
    Hát jah.. Ebben van valami. 1000 dollárral úgy nyomnám a 2$-os versenyeket, mint most a 990es 0.1-est xD
  • chalezlopez
    #15686
    Ha a BRM-ed engedné, nem görcsölnél be sztem. Én pl 10$-os versenyen nem indulnék 500$ BR alatt...
  • sz4bolcs
    #15685
    Nem vagy egyedül ezzel, amit írtál. Nagy tétnél én is azért teljesítek rosszul, mert befeszülök, és nem tudok felszabadultan játszani.
  • chalezlopez
    #15684
    Ezért kell grindelni cash game-n, és várni a jó lapokat és a duplázás lehetőségét.
  • sandor8206
    #15683
    sajnos ez a baj velem is, ha hülye lennék lehet sokkal többet nyernék (ezt félve mondom :-D), múltkor is emelésre bemegyek 1010-el, flop 3 5 8, egyik gyerek emel másik all-in
    pedig tökéletes flop, ha úgy nézzük
    Erre mondom magamban, gyereknél tuti magas pár, szóval dobás
    Na ha hülye amerikai lettem volna, hö sima call, flopon legmagasabb 8 lap
    na gyerek mutat QQ, másiknál A8
    riverre meg esett egy 10
  • Lory87
    #15682
    Á de szeretem én az ilyent

    résztvettem 3 versenyen ami egyidőben futott

    1. 20,000$ Gt(10$+1$ buyin)- Erre a versenyre vártam egész nap, itt hullottam ki a leghamarabb QQ-val
    2. 5000$ Gt Rebuy(3$+30c)-No itt majdnem fizetős helyig jutottam (majdnem)
    3. 50$-Freeroll (1000-résztvevő)-Ezen csak azért indultam hogy szórakozzak egyet és idegesitsem a többieket Fishmoveokkal, errefel 2. lettem(5$)!
    Nemértem az ilyen freerollokon olyan könnyen lenyomom a többieket de ahol bentkellene maradni ott kihullok :) Talán azért mert a sok pénz láttán idegesen leblokkolva befeszülve gyomorgörcsösen játszom, és nagyon kevés lapokat játszom meg(AJs+,AQo+,Pair) és emiatt ki is esek.
    Freerollon meg szabadon játszva nemérdekel ha kiesem se,KJo val már simán all-in megyek, és majdnem minden handbe beledugom az orrom, és legtöbbször jól sűl el a dolog és van mikor meg is nyerem a versenyt :)
    Áhh rossz ránézni is hogy ha a 20k-s versenyen 2. lettemvolna mennyit nyerek :)) Na jó most megyek és HEADSHOOT.
  • sandor8206
    #15681
    nekem a múltkor volt buborékban, 4500 zseton AA kaptam, hívok egy gyerek megadja kb. neki 4000 zseton
    Flop Ah 3h 3
    chekolok, erre 1000 potba, a 3500 zsetonjával all-in, mosolyogva call
    lapja Kh Jh
    gondoltam s*opd ki a flush húzodat :-D jöhet nyugodtan
  • MEdievil
    #15680


    És ilyenkor még is merre vannak a mr.call flusre megadok bármit emberkék? Vagy azok csak akkor játszanak ha tudják hogy megnyerik mi?
  • zeli
    #15679
    lol, mekkora mákos voltam most egy SNGn. :D
    feltornáztam magam, egy shortstacket elég csúnyán kimákoltam.
    aztán a legutolsó leosztás is elég rondán sikerült. allin A8 vs AK. riverre ledobta a nyolcast. :D
    ilyen mákom is ritkán van.

    előző versenyből meg AAval estem ki Q5 ellen. (flopon egy dáma, a csávó check-allint tolt vele flopon, river 5)
  • TaRka0107
    #15678
    Persze, persze élő lap, de amikor egy nap többször van ilyen. Meg azon ki tudok akadni amikor a chipleadernek osztja a lapokat, még nem is élőlapra jön le neki hanem KK-mat veri 52-vel meg ilyenek. Igaz mostanában nem játszok online, de régebben így volt.
  • sandor8206
    #15677
    na olyan kérdésem lenne, hogy full tilten meg lehet nézni-e és ha igen, hogy, hogy a lapjaim milyen arányban nyertek stb. pl. KK-im
    és ha igen, ezt meg lehet-e nézni SnG-ben is, tehát zsetonokkal is? Választ előre is köszi
  • sandor8206
    #15676
    nem a lappal vagyok bajban, hisz benne van volt két élő lapja simán nyerhet, nem AA volt, nekem se volt semmim csak egy A magasom
    DE a lényeg, a játékán halok be.
  • setuh
    #15675
    azert ez nem epp igy van csak foleg az marad meg...
  • TaRka0107
    #15674
    Legtöbbször a szarabb lap nyer.(online)
  • setuh
    #15673
    i-a-i-a
  • sandor8206
    #15672
    na, BB vagyok AK mindenki dob, SB kiegészít visszemelek rá, gondol egyet all-in megadom, mutat J7, jött egy J és ennyi fél zsetonom ugrott :-)
    nagy játék
  • sandor8206
    #15671
    az kell mondjam, sajna magyarok között is van sok idióta.
    Múltkor összefutottam egyel, játékából látszott, hogy egy fas*. Megnéztem statisztikáját, tournament+SnG -5000$ volt, az már azért szép bukó főleg egy magyarnak, de csak nem veszik észre magukat, ez a hihetetlen
    Ok, hogy sokan csak hobbiból játszanak, de nekem ne mondja senki, hogy 5-6 ezer $ hobbiból betolja
  • setuh
    #15670
    mar mer lennel azzal callozhatsz ha poziciod is van ra es amr masok is megadtak...de az en emberem aszem danijofele volt a neve a 10Qo-javal mire vadaszott?es nehogy azt mondjatok h sorra...csak siman idiota
  • TaRka0107
    #15669
  • sz4bolcs
    #15668
    Minden limpcallnál, és szar játéknál gatyát letol, elfenekel! xD
    Aztán majd 5 év múlva nézheted, ő lesz a wsop döntőn, annyira megtanul játszani.