30078
  • sz4bolcs
    #15747
    Ezen még mindig szakadok. xDDD
  • sz4bolcs
    #15746
    komment:
    Sz4bolcs1985: xDDDDDDDDDD what the f*ck xDDDDDDDDDDDDD
    Sz4bolcs1985: what a great fold :D:D:D


  • isi
    #15745
    ez a poker stars nagyon leégeti a hajamat egyes emberekkel lehetetlen lapokat eldobatni, közük nincs a floppon hívhatok bármennyit ők az utolsó lapig tartják a kettes párt amikor bármilyen kombó elveri őket, nem őők benntartanak a végletekig, most egy versenyről jövök a poker starsról én nemtudom minden ilyen poker terem ilyen faszmákerek viadala????
  • isi
    #15744
    szerintem aki megadta az allint az volt a butább.
  • zeli
    #15743


    Ennek csak tanúja voltam, mi a véleményetek? Én azt sme tudom eldönteni, melyikük játszott rosszabbul.
  • sz4bolcs
    #15742
    túléltEK
  • sz4bolcs
    #15741
    Vagyhát gyakori, de ezek az első percekben elintézik ezt egymás közt, ezek meg túlélt már több tíz percet. xDD
  • sz4bolcs
    #15740
    Én hozzászoktam a laza játékhoz, mert ilyen olcsó versenyeket nyomok, de az ilyen durvaság ezen a szinten sem gyakori...
  • zeli
    #15739
    jahát turnon már kevés zsetonod volt, betoltam volna én is...
    de azért vicces mivel játszik..főleg preflop reraise is volt...(bár a 2BB-ig való emelést nem számítanám. :D)
  • TaRka0107
    #15738
    Aztaaa!!!! Megadta az emelést aztán visszaemelést flopon egy lyukas sorra, meg a preflop is....ááááá

    Egyébként mi ez a party pokeres cucc? Emailre küldik vagy hova?:D
  • sz4bolcs
    #15737
    Ja, allin kellett volna. De turnon már úgy voltam, hogy ha ennyire kell neki, akkor vigye...
  • zeli
    #15736
    eh, érdekes..másodiknál flopon rábasztam volna allint. turnnél már biztos volt, hogy többre játszik a csákó, mint egy pár.

    egyébként vicces, mikor több asztalon játszol egyszerre, nekem is volt, hogy 6 asztalon toltam, azt egyiknél AK, másiknál KK, másik kettőnél JJ...:D
  • sz4bolcs
    #15735
    Két versenyen játszom (játszottam) és egyszerre kaptam az egyiken AKs-t, a másikon KK-t. Figyeljétek, mi lett belőlük:

    Valahonnan mint ha ismerős lenne a szitu... honnan is?? hmmm megvan



    Másik:

  • pLau
    #15734
    Nekemis 2 pár lett, pedig AQ egyszínűt kaptam kézbe többe reménykedtem:D
  • TaRka0107
    #15733
    Ilyet mindenkinek küld?
  • Narusco
    #15732
    neked mid lett? nekem 2 párom,
  • doxadmin
    #15731
    Megelőzteél :D Én is kaptam.
  • sz4bolcs
    #15730
    Hát, megtetszett neki a 67egyszín... jár így az ember néha. xD
  • Narusco
    #15729
    Sziasztok ! Partypoker.com küldött valami levelet, meg egy kaparóssorsjegyet, amin nyertem elvileg 10$-t. Valaki használta már ezt a cuccot, hogy lehet beváltani a nyereményt? Előre is kössz a választ !
  • sandor8206
    #15728
    nem csak a call, hanem hogy onnan azzal a lappal belimpelt először
  • ba32107
    #15727
    Jaja, nem egyértelműen jó vagy rossz, de belefér szerintem.
  • sz4bolcs
    #15726
    Nem játszotta meg rosszul, mondjuk ezen nem volt mit megjátszani, csak várni, hogy szerencsétlen AA pakolja be az összes pénzét.
    Szerintem a preflop call viszont meredek volt abból a pozícióból.
  • doxadmin
    #15725
    Meg persze az RNG is alápakolta rendesen.
  • ba32107
    #15724
    67s
  • ba32107
    #15723
    A csávó nem játszotta meg rosszul amúgy. Még a preflop call is belefér, ennyi megadónál.
  • doxadmin
    #15722
    Nem. Miért melyik gyökér megy be 67o val??? QQ, KK is ugyanúgy végig callozna és menne allinig.
  • sz4bolcs
    #15721
    Vannak emberek, akik folyamatosan olyan ostobaságokat csinálnak, mint ha tilten lennének. xD
    ..igen, rád gondolok. Hát nem volt gyanús, hogy két hetes, és egy hatos is lent van az asztalon?
  • doxadmin
    #15720
    AA mostantól preflop insta push. így legalább van 80%om.

  • Carloska
    #15719
    ParadisePoker
  • Carloska
    #15718
    1. Exkluzív €5.000 Freeroll
    Verseny neve: Welcome Back Dátum: Február 14, vasárnap
    Jelszó: FEB5000 Idő: 17:00 GMT

    Nevezés: A részvételhez mindössze 1 jutalákos leosztást kell játszani a verseny hetén.
  • chalezlopez
    #15717
    Én ma úgy kezdtem a sessiont, hogy AA-mat KK fogadta all-in preflop. Riverstars: K Ennyi.
  • ddt500
    #15716
    Ja még volt 3 dollárom na mondom letesztelem a balszerencsémet. Beülök egy sng-re. Első osztás 53-as. Előttem emel az ember na mondom eljátszok egy AA-t. Ráemeltem. Megadja na mi virít a floppon? A22. Ő checkelt én ólin persze nála AJ. Mindez az első osztásban. Mondom nem a vesztéssel van önmagában bajom. Ez egyszerű matek. Nyilván 53-as veszítsen csak mindíg az AJ ellen. Hanem, hogy komolyan mondom semmi sanszom nincs!! Akármit csinálok szinte biztos, hogy elsőnek esek ki. Nem 53-al, hanem KK-val meg AK-val. Az előbb is nálam AK, ellenfélnél A10, flop 1010. Hát akkor bazd meg. De persze az 1 dolláros omaha sng-t úgy nyerem meg, hogy dupla ólint nyerek a második osztásban. Kemény 4 dolláros haszon.
  • ddt500
    #15715
    Ez jó volt. Felvittem 80 dollárra 2 perc alatt majd egy totál idióta flop utáni dupla ólinnel elbuktam mindet.Erre a hónapra elég is volt.
  • ddt500
    #15714
    Eleve nem terveztem hosszútávra. Csak hogy már flop előtt se legyen esélyem az kiakaszt.A maradék 40 dollárt betolom omaha cashgamebe.
  • sz4bolcs
    #15713
    Hyperturbotól mit vársz? Ott hatványozódnak az ilyen mákolások.
  • ddt500
    #15712
    Ez egy vicc. Benevezek egy szuper turbora mondom hátha szerencsém lesz. Az gondolom természetes, hogy az 1700 emberből keistem 1600-nak. Csávó ólint nyer KQ-val AQ ellen (river), kövi osztásban A7-est kapok persze ólin. Mi van nála? AA.
  • sz4bolcs
    #15711
    kommentár:

    S. üzenete:
    megtévesztetted
    Sz4bolcs üzenete:
    mivel?
    akkorát hívott, hogy egy callt nem tudott hova tenni? xDDD
    saját fassága, ha tovább hív bedobom, csak véletlen calloltam
    néztem a zsetonjaim, mondom nem is kell olyan sokat megadni
    aztán ráöttem, hogy nem 150 a nagyvak, csak 30 xDDD
  • sz4bolcs
    #15710
    Úgy kell a kis pondrónak, nem tudom, mit okoskodott:

  • sz4bolcs
    #15709
    Ez így van. Villámallin minden körben!
  • sz4bolcs
    #15708
    Olyan jó nézni, mikor szopnak, mint a torkosborz: