30078
  • sz4bolcs
    #15787
    Huhúúú, ezen én is mennyit gondolkodtam, mikor elkezdtem pokerstarsozni. Mi az, hogy 35első... xDDD
  • MEdievil
    #15786
    Angol miatt így jön ki a magyar direktfordítás... 4első = 41.
  • aki124
    #15785
    és annyit szeretnék még kérdezni hogy az ilyenek mint pl a 4első mit jelent?
    legjobb póker versenyemben 4első lettem megnéztem kb 40. lettem de azér tmég is ezek mit jelentenek?:)

    kössz a választ előre is
  • aki124
    #15784
    hello
    vasárnap lett egy Royal Flush öm tök boldok voltam pokerstarson verseny közbe 1vs1 (heads-up) KJ szivecske volt a turnre jött ki a teljes royal flush :)

    ja és egy másik történet:
    bemegyek elsőre egy sima kör nyere egy kevés pénzt szinte csak a limit utána kezemben pár kijön belőle a póker azután még egy sima kör a következőt kicsit részletesebben hogy jön ki a póker:
    4 8 a kézben flopban egy 4es és egy 8as ez sima gondoltam hívtam rá amit meg is adtak turn-re kijön még egy 4-es gondoltam ennél simább nem is lehet hívtam amit újra megadtak azután még egy 4-es amire újra hívtam nem is keveset megadták és vittem a potot :)

    nekem ezek sokat jelentenek :)
  • MEdievil
    #15783


    Még is mekkorát emeljek hogy a .... 62-t eldobja valaki?! Azéé mert egy színű ilyen jó lap? És ha pikk helyett kőr van akkor meg is szívom csoda hogy nem jött le a lyuksora de akkor én megöltem volna valakit.
  • Narusco
    #15782
    nem, hanem amikor ellenem 1-2 ilyet csináltak, amikor kurvasok pénzem bennt volt, kicsit felidegeltem megam :D
  • sz4bolcs
    #15781
    Miért? Te sokszor benézted? :D
  • Narusco
    #15780
    ilyenek miatt hagytam abba a játékot... :)
  • Rundstedt17
    #15779
    mák
  • sz4bolcs
    #15778
    Nem mertem megnézni a chatet..., de biztos level80-as sámánnak tartottak. xD
  • chalezlopez
    #15777
    Nem fisseztek?
  • sz4bolcs
    #15776
    Esküszöm, ilyen nyugalommal még nem calloltam allint. xDDDDDDD
    Csak akkor estem kétségbe, amikor már úszott felém a pénz. xDDD
  • sz4bolcs
    #15775
    Ezt nézzétek, mekkora játék!!!



    komment:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit kómás vagyok, és flopon azt hittem, hogy nyílt végű sorhúzóm van, turnon meg, hogy meglett a sorom.
  • doxadmin
    #15774
    Végül is a river blöff szép volt a nagy semmijére.

  • chalezlopez
    #15773
    Szerintem így is, úgy is betolta volna mindet.
  • Csacsi
    #15772
    Ezt a Turnb Check, river call játékkal kellett volna megjátszani. Kevesebbet buksz. Rossz játék volt a részedről.
  • sz4bolcs
    #15771
    KQnak mi volt a hibája az alacsony preflop emelésen kívül?
  • MEdievil
    #15770
    Szerintem túlragozzátok: van 2 idióta aki elköveti az összes hibát amit lehet de mivel kicsi volt a döntetlen esélye így valakinek nyernie keletet :). Egyik kutya másik kutyább...
  • sz4bolcs
    #15769
    Mert a 47-nek nem kellett volna dobnia, mikor 250-et vagy mennyit ráhívtak? Nem kellett volna dobnia preflop emelésre??? Most arról van szó, hogy a 47 mennyire tökösgyerek a KQ flöshúzó ellen?
  • isi
    #15768
    KQ ha ráhívják elkellett volna dobnia, köze sem volt a flopphoz és ráadásul nem is A-sza volt de ez az én meglátásom, a 4,7-es mert és nyert!
  • sz4bolcs
    #15767
    xDDD Az is lehet, sőt most így elgondolkodva rajta ez a legvalószínűbb. De jól játszott, az oka mind1 is. xD
  • MEdievil
    #15766
    "Remek readje volt a srácnak"

    Vagy csak ott volt előtte a 2 káró és a floppon is két káró Ugyan az se érdekelte volna ha drillje van a másiknak csak a színeket látta :P
  • rbajanlat
    #15765
    Üdv pókeresek.
    Privát rakeback egy boss media teremben akár 45%-os rakebackkal.
    http://thebestpokeroffers.info/privat-rakeback

    Megjegyzés :
    az 1000€ feletti raket egy nl20-as grinder napi 4-5 óra játékkal 4-5 sh asztalon össze tudja szedni.
  • sz4bolcs
    #15764
    A lényeg, hogy a KQ-s tért volna el az ideális játékától, ha bedobja a lapját.
  • sandor8206
    #15763
    hát ami engem a padlóra küldött, az a KQ all-inra lecallolja egy 7 magassal
    Addig még azt mondom, ha ilyen nagy pókerzseni, még ok is a játék, preflop call-kurva laza és ő majd lejátsza a másikat, flopon úgy hiszi, hogy a gyereket nem találta el a flop ezért ráblöfföl, DE ha nem jött be, tehát a másik all-in vág. Mire gondolt, hogy 7-es kisebb lapja van? Akkor fold, bes*optam kész ennyi
    A másikról meg csak annyit, hogy kétlem, hogy jó volt a readje, hogy K magassal előnyben van, ott volt a 2 szín ez már all-ines lap :-)
    Félelmetes emberek vannak.
  • sz4bolcs
    #15762
    Hát a poker nem egészen úgy működik, hogy "most vonatkoztassunk el, az ellenfél semmire megadásától, és a teljesen szar játékától."
    Remek readje volt a srácnak, és onnantól, hogy kapott egy allinnal felérő emelést, nem volt sok választása. A hiba az lett volna, ha ezeket a lapokat bedobja, mert akkor eltér attól a játéktól amit akkor játszott volna, ha ismeri az ellenfél lapjait.
  • Rundstedt17
    #15761
    Most vonatkoztassunk el a semmire megadótól.Azért valljuk be KQ-ra allint bevágni hazárdjáték mindenképp és ha másiknál mondjuk egy 2 bármi mással vagy bármilyen magas pár?ugyanolyan bukta
  • chalezlopez
    #15760
  • Rash87
    #15759
    Ilyeneket úgy meg tudnám ütni.
  • sandor8206
    #15758
    figyelem csak erős idegzetüeknek, felhívnám a figyelmet a BB játékára :-)
    ezt be kellett raknom, mert csak köpni nyelni nem tudtam

  • Dick Riddick
    #15757
    Nagy valószínűséggel a PP-számládra utalják.
  • Narusco
    #15756
    nem tudom, nekem a partypoker küldte, de szerintem szarra sem jó, le sincs irva hol lehet beváltani
  • Narusco
    #15755
    ugyanez...
  • TaRka0107
    #15754
    Ez mi? Ilyet mindenki kap?:D
  • sandor8206
    #15753
    érti ezeket a fene
    előbb is AJ-m van, preflop emelésem megvolt, + 2 ember bejött
    Flop A10x
    egy gyerek emel, másik megadja, erre all-int vágok és az egyik simán lecalloza a zsetonja 80%-val egy K10-el, más nem jött dupla ő meg kiesett a következő körben
  • pLau
    #15752
    nekem treff AQ
    és az 5 lap: Pikk Q KÁró J Pikk 10 Pikk J Káró 7 :)
  • Narusco
    #15751
    nabazmeg... nekem is AQ, treff. és lent volt 7 j 10 j q, neked is ?:O
  • ddt500
    #15750
    Pedig egyszerű. A duplázás után ki kell szálni.
  • Renegade
    #15749
    én tegnap benéztem NL50re (25$) csak hogy szokjam mi megy ott, nos szinte csak manipulativ lappal jöttek be, AQ-val pl nem is mertek nagyon emelni, én meg játszottam az ABC pokert, nos fél óráig bírtam, pedig még dupláztam is, aztán az AK-mat leverte a 35 és nem fish volt. Én már nem is tudom, hogy hogyan kéne játszani. :-(
  • sz4bolcs
    #15748
    mondjuk a srác rohadt jól játszik, csak véletlenül nyomoott rá, de akkor is vicces.