30078
  • Christian88
    #28715
    Vissza akartam lopni egy nagy vakot.Pechére lapom is volt hozzá. Ha 3 Betelek megint vagy csak megadok, szerintem megint all in rak. Utána már ki dobta volna el?
  • sz4bolcs
    #28714
    Régebben olyan playák ellen nyomtam ilyet, akikről gyanítottam, hogy hajlamosak megfejteni, hogy ezt kettes és ötös pár között csinálom vmivel.
  • Csacsi
    #28713
    Rossz volt a push...a megadása meg mégrosszabb. Egy ilyen szituban maximum call az AA. Valószínűleg az életben nem hallott még az ICM-ről.
  • sandor8206
    #28712
    ritka szar játék volt tőled...az övé meg még jobban
  • sz4bolcs
    #28711
    De mi volt a célod ezzel az allinnel? Ha dobatni akartál, és az volt a gondolatmeneted, hogy erre inkább fog dobni, mint 4bet allinra, akkor szar játék volt.
    Én akármilyen bubbleben, akármekkora stackkel csak akkor játszom így AA-t, ha tudom, hogy így fog bekerülni legnagyobb eséllyel preflop mindkettőnk stackje. :D
  • Christian88
    #28710
    Mivel bőven volt zsetonom és az írt szitu miatt, emellett döntöttem. Nem értem miért kellenek ilyen callok, de azt hiszem, ha lejön neki a 9-es akkor sírok és lehet szidom magam, amiért így játszottam meg.

    Szegény orlandini AK-ját lemákoltam A4 sorral és kihoztam sorint másodiknak :D
  • sz4bolcs
    #28709
    Hát akkor baromi szépen "becsapdáztad", már ha nem dobatni akartál... (ugye, nem dobatni akartál?), és ez szerintem egy szar call volt.
    Így, hogy rátolod az egész stacked, tudnia kellett, hogy legjobb esetben flipet játszik, és elég mély stackje volt, nem volt kényszerben egy ilyen callhoz. Ügyesen kiszűrted, hogy a srác képes ilyen move-okra.
    A rossz hír a számára, ha csak simán emelsz, és nagyon agro, akkor ugyanúgy allin fog kerülni preflop.
    Én egy sima emelést csak lecallolok ezzel ilyen szituban, pont azért hogy ne kerüljek vele nehéz preflop döntés elé, és még mindig lehet, hogy az ellenfelem tud dobatni velem postflop, vagy pedig nem játszik elég agresszíven ahhoz, hogy lestackeljen. Neki ez, hogy rátoltad a stacked, optimális lett volna ahhoz, hogy nagyon olcsón megússza ezt a partyt. Bubbleben ez, akármilyen lazán emelgetsz rá, ekkora stacknél szar call...
  • Christian88
    #28708
    Na szerintetek ez jó megadás volt? 3 hely fizetős.
    Egyik 3betes lopásomra all in ment. Úgyhogy most emellett döntöttem.



  • sz4bolcs
    #28707
    A mákolás lényege, ha érzed, hogy nagyot mákoltál, akkor nagyot kaszálj vele, like this:

  • Christian88
    #28706
    Én nem értek egyes embereket. 200/100-as vakok, négyen vagyunk és 8000 meg 5000 zsetonnal dobálják a lapokat és adják oda vakokat a 900 zsetonosnak.
  • sandor8206
    #28705
    tudta, hogy riverre fog esni a tuti és becsapdázott :-)
  • sz4bolcs
    #28704
    mint valami fogyatékos debil xDD

    a K10-es srác viszont mekkora arc, mikor elkiabálja magát, hogy The ten! 8)
  • sz4bolcs
    #28703
    ja, mondjuk ez akkor jó, ha tudod, hogy az ellenfél szeret ilyen másod, meg harmadpárral játszogatni, mert azt elég erélyes játékkal valszeg ki tudod verni veszélyes turnön a kezéből.. vagy ha nem, akkor is van egy occsó rivered, ami még mindig segíthet, ha pedig az sem, akkor sem fog nagyon ugrálni a szarjával value-betekkel, és gyűjtesz tőle infót.
  • sz4bolcs
    #28702
    pl. ha emelek vmi connectorral, és cbetelem a flopot amin van akármilyen húzóm, akár csak backdoor, és call után turnön javulok, de még mindig nem kész kézre, hanem mondjuk 40%-ra, akkor ugyanúgy emelek tovább, mint ha flopon kész kezem lett volna.
  • sz4bolcs
    #28701
    hát, sztem a gutshot+flushdraw baromi erős, "értékálló" kéz, még turnön is 40%-a marad ha blank a turn.

    Nem a lapokban kell bízni, hanem hogy helyes logikát követ az ember, a lapok csak a színjáték kellékei.
    50%-ban nem fogjas eltalálni a random calloló ellenfeledet a flop, akkor hülye lennél nem emelni bármilyen kombinációra, ami a végén kijöhet a lapjaidből. Ha tudsz dobatni draw-val, dobass...
    Nekem még az is le szokott pörögni a fejemben, hogy backdoor flösdraw-m van :D
  • Lammer
    #28700
    JESSSSSSSSSSSSSSZ!

    GYULOLOM AZT A RIPACSOT!!4NÉGY!

    kibeb*szott idegesito tud lenni, mar lattam egy csomo videoban... -.-

    eloben felrugnam a capajaval egyutt, az tuti! :DD
  • Lammer
    #28699
    szerintem nem volt jo jatek a reszerol... 9-es magas flushdraw? lyuk draw (natur openendert dobok, nem hogy lyukat*)??? persze igy utolag okosak vagyunk, hogy jogos a megadoja, mert ugye ~~39%... de nekem meresz kategoria volt akkor is :)

    *azt azert magyarazzatok mar el, hogy az emberek miert biznak a lyukdrawban? meg egy openender meg talan-talan nalam... (amugy dobom ollera, ha stackem java szazalekban veszelyben)

    legutobb is elo cash 1-el nagyobb tetet specteltem... (vartam kis tetes helyre)... faszi HARMADIKKENt ad meg egy ollet... EEEEEs jott neki a lyuk... 30-40K-t vitt hufban -.-
  • sz4bolcs
    #28698
    mondjuk határeset szitu, gutshot+flushdraw, kellett is neki tolnia, csak akkor miért nem tett allin flopon...
  • Lammer
    #28697
    "játékpénzes" -> mondjuk ezeknek a playaknak ez lehet "jatekpenz"... mi meg itt gorcsolunk par(szaz) dollalert :D

    ()
  • sz4bolcs
    #28696
    hogy tolta belfele a srác a zsetonját a pénznyelőbe 92-vel... (15 dolláros verseny)

  • sz4bolcs
    #28695
    lol xDDD Miket nem tud, aki nem cashgamel xD
  • Tigristank
    #28694
    5 dollárt a plafon miatt. :D
  • sz4bolcs
    #28693
    2:30 "THE TEN!!!!! xDDD"

  • sz4bolcs
    #28692
    Arika hogy megvicceli az öreget xDDD

  • sz4bolcs
    #28691
    Ezek szerint az ott bent az asztal közepén 10 milla + az apró :D
    Ilyenkor milyen durva rake-et kaphat a terem... :D
  • sz4bolcs
    #28690
    2 óra gondolkodás után fölfogtam ;Ð
  • xxxpaulxxx
    #28689
    "kicsit beneztem magas tetes PLO-ra..." :P
  • sz4bolcs
    #28688
    úgy akartam kérdezni, hogy játékpénzes cashgame, vagy vmi sima verseny
  • sz4bolcs
    #28687
    Játékpénzes verseny?
  • Lammer
    #28686
    ? :)

    en azon huledezek meg mindig, hogy egy leo alatt ONLINE megvan egy 50Nm2-es kis panellakasod :D
  • sz4bolcs
    #28685
    Ez miféle chio chips? :D
  • Lammer
    #28684
    na bocsi:

  • Lammer
    #28683
    Vartam cimborara... kicsit beneztem magas tetes PLO-ra...

    na most itt ki volt a rosszabb? :D

    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=4102282[/flash]
  • xxxpaulxxx
    #28682
    Jó móka, de nekem nem jobb:)
  • Christian88
    #28681
    Szétnézni, hogy pörög a heti 30000$-os ingyenes verseny :D
  • precision
    #28680
    pedig szerintem sokkal jobb mint az online :)
  • xxxpaulxxx
    #28679
    Ejj de nem szeretem én az élő játékot:D
  • sz4bolcs
    #28678
    minek neked silverstar státusz? :D
  • Christian88
    #28677
    Hát régen én olyat olvastam , hogy BR 2%-val többasztalos és 5%-val egy asztalos versenyen induljunk.

    Bár én szeretném elérni a silverstar VIP-et és ahhoz meg ez a 3,5$-os verseny jobb, mint a nagyobb limiteken.
  • Csacsi
    #28676
    Kedvenc napom volt ma is. Abba is hagyom inkább.

    Biztos nektek is volt olyan napokat, hogy képtelenek voltatok showdown-t nyerni.

    Így kell elbukni 8 BI-nt egy 4 órás session alatt.

    Most majd megint 2-3 nap lesz, mire visszahozom ezt a bukót.

    Szóval képzeljetek el egy olyan napot, amikor kb 24%-ban jutottál mutatásig...és abból csak 25 %-ban nyertél. Nem kívánom senkinek, de vannak ilyen napok.

    Igen 3 db AA-m, és 3db KK-m is elvérzet.

    Mégis ez a két a lap a legnagyobb nyerő handem..és még mindig kb 80%-ban nyerek velük.