30078
  • sz4bolcs
    #17267
    Az élet micro örömei. xD

  • Renegade
    #17266
    én így szoktam, de nem biztos, hogy ez a jó: ABC pókert játsz, tight agressive stílusban, ja, setmine ha úgy érzed, de csak flopon jó lapokkal nyugodtan emelhetsz mindhárom utcán nagyot, a vakokat meg terrorizáld durvan A8stől felfelé :-)
  • sz4bolcs
    #17265
    mi az az ABC és a TAG meg a 3bet?
  • Renegade
    #17264
    ABC, TAG, 3bet, gombrol A8+ push, és gl :-)
  • sz4bolcs
    #17263
    0,25$ a nevezés, és azt hiszem hogy higgadt, megfontolt képük alakult ki rólam, aki nem kockáztat, nem mákol.
  • TaRka0107
    #17262
    Szerintem nyomásgyakorlás... de mindenki máshogy játszik ilyen helyzetben:)
  • sz4bolcs
    #17261
    Tök jó érzés, hogy elég a zsetonom 1/8-ával pusholnom. :)
  • Renegade
    #17260
    mi a tét? mekkora a nevezési díj? látták e a játékod? mákoltál, vagy moveoltál?
  • sz4bolcs
    #17259
    Szerintetek ilyen helyzetben mi a helyes taktika? Kiülés? Nyomásgyakorlás? Deffenzív játék?
  • Renegade
    #17258
    gondoltam, ma megtöröm az átkot és allin raktam az AA-imat, sikerült is szerintem a toplista utolsó helyére űznöm, mert -50$t hoztak, no comment
  • sz4bolcs
    #17257
    Csak semmi hirtelen mozdulat... majd headsup-ban...
  • sz4bolcs
    #17256
    Már napok óta erre várok:

  • sz4bolcs
    #17255
    Meg kéne tanulnom coinflipet nyerni..

  • sandor8206
    #17254
    faszom már eléggé unom néha, hogy (mikro szinten) a gép mindig a legnagyobb ellenfelem
  • Renegade
    #17253
    ja és úgy néz ki a QQ a legerősebb lap (vagy hát én azzal félek legkevésbé vadulni), mert második hónapja az a legnyereségesebb kezem a poker tracker szerint, májusi top 5:

    QQ: +79$
    KK: +54$
    ATs: +26$
    TT: +23$
    33: +20$
    AA: +16$

    ezzel szemben az SNG top 5:

    AA: 82000 zseton
    QQ: 60000 zseton
    KK: 51000 zseton
    TT: 45000 zseton
    AJo: 33000 zseton


    konklúzió: gyáva vagyok AA-val, és NL25-ön sokkal keményebben kell lavírozni mint SNG 10-en :-)

    Jó ez a Poker tracker, már csak a statisztika elemzés is rávilágítja az embert, hogy, hogyan is kéne picit máshogy csinálni.
  • Renegade
    #17252
    jaja :-)

    a legrossabbak, az üresjáratok, pl a 300-1000 közötti időszak, annyira morál romboló, amikor 2 napon át nem jön semmi
  • Lory87
    #17251
    Jól néz ki ! :)
  • Renegade
    #17250
    na egy kis tanmese, a nap legszebb move-járól, alapjában véve semmi extra, turn-re nutom volt, de: itt jön be, hogy ezek az emberek már jól játszanak, tehát el kell vele hitetnem, hogy azért emelek vissza rá, mert csak el akarom játszani, hogy enyém a jobb kéz (én tudom, hogy ő tudja pszichológia), ami nem látszik a replayben, hogy a turn emelése után kb 8 mp-t vártam, hogy hitelesnek tűnjön a "kétségbeesett" raise.

  • Carloska
    #17249
    1 vagy 10 dollár
  • Renegade
    #17248
    én még preflop allin raktam volna, a raise-et (persze akkor is megadja)
  • sandor8206
    #17247


    turnon már tudtam, hogy ez bukó :-)
  • Renegade
    #17246
    ja, és ugye mindezt egy asztalon, mert a többi SNG :-)
  • Renegade
    #17245
    9 BB/100, hát ez mese szép, órákig fogom nézegetni :-)

  • Renegade
    #17244
    húúú, rég volt ilyen jó napom 420$ volt reggel a számlámon, most 628$ félek, hogy ez csak egy hotrun, úgy örülnék már egy upswingnek, mondjuk egy kéthetesnek :-)
  • Lory87
    #17243
    Mennyi a Minimum Player Transfer $ a Pokerstarson? tudja valaki? Köszi!
  • sz4bolcs
    #17242
    Mikor riverre jött az az ász, akkor jöttem rá, hogy rossz időben allineltem. xDD
  • TaRka0107
    #17241
    WHY?????
  • sz4bolcs
    #17240
  • zeli
    #17239
    Nem rossz ez a HA játék!:)
    Összejöttek páran végre, beültem $0.80-al, és kiszálltam $5-al.
  • Renegade
    #17238
    van ebben igazság, én hiába tolom NL25ön, biztosan nem nevezném magamat pronak, estleg már egy nagybetűs fishnek, nem pedig előgerinchúrosnak. Majd, ha rutinból megy a floating, squez, third barrel. Épeszű grinder ABC-vel tudja magáról, hogy igen messze van a pro-tól. Ha valaki nagyon osztja az észt megnézed a pokertableratingen az eredményét, ha 60 plusszos vigyázól vele, de általában lefagyott hőmérőket fogsz látni.
    :-)
  • sandor8206
    #17237
    borzalmas játék volt már rivernél ilyen lappal, egyszerűen fölösleges ilyen move-kat lenyomni ezen a szinten, abc poker bőven nyereséges de még magasabb szinteken is.
    egy amcsi gyerekkel "vesztem" össze kb. 15 perce, egyszerűen hülyeségeket csinált én meg oltottam, erre ő írta, hogy én meg 2 pro vagyok
    Na és ez a lényeg, ha alsó szinten nem vagy pro, feljebb mégúgyse leszel + ha így gondolkozik sose lesz pro, megszokja a hülyeségeket stb. ok lehet nem is akar, csak hobbiból nyomja, örölük neki kell a lóvé most nagyon :-)
  • Renegade
    #17236
    de, hogy hülyéskedjek is:
    a tengeralatjáró, egy olyan hajó, ami képes alámerülni, és ott meghatározott időt tevékenyen eltőlteni, felszinre emelkedés nélkül.
  • Renegade
    #17235
    SS, írhattam volna III. birodalom elit katonáját is, de az lehet sért pár embert :-)
    de a lényeg: felemelték a limitet az összes asztalon, nem ülhetsz már be 5$-al NL25-re, mert 10$ lett a minimum, és ez jó, mert a többség az deep játékos.
  • ba32107
    #17234
    A callt kivéve nem volt amúgy olyan rossz játék szerintem
  • sandor8206
    #17233
    túl sok Phil Ivey néznek a tv-ben :-) komolyan mondom a legvégén a river call egyszerűen gyönyörű, ehh?!

  • ba32107
    #17232
    Mi az a tengeralattjáró?
  • Carloska
    #17231
    balomra volt egy sor flush fish húzos jobbomra minden szara betevős a tőbbi meg allin preflop álom asztal POKERSTARS ÉN ÍGY SZERETLEK
  • Carloska
    #17230
    A kurva anyját már de unalmas átrakja embert másik asztalhoz a gép de a legbuzibb játékosok közé akik ész nélkul játszanak és persze hogy garantált a bukás
  • Carloska
    #17229
  • Renegade
    #17228
    nem is mondtam még a jó hírt, a pp már egy ideje betiltották a tengeralattjárókat, annyival nyugisabb így játszani. :-)