30078
  • Lammer
    #28835
    ez a preflop megadas... meg az allin post-flop... ez mar a zsenialitast surolja (NOT! vagy inkabb idiot) :D

    az ilyenek miert nem lottoznak inkabb? vagy rulett, mert az styelosabb -.-
  • sz4bolcs
    #28834
    nem szoktam bad beateket linkelni, de ezt most muszáj, mert nagyon poén xDD

  • plu604
    #28833
    Annyi baj legyen :)
    Ah, tetszem érteni. Hát igazából a PS-es sulikhoz képest talán annyi, hogy vagy kibővítettebb a tananyag (ezt nem tudom) vagy csak több részre osztották, mert ezen nem lehet pár hét alatt túlesni. Passz, ha a végéhez érkezem majd nyilatkozom :D
    A haladó NL suli miről szól? SH vagy az is FR még? Vagy csak részletesebb, több matekkal esetleg, vagy...?
    Én is olvasgatom/nézegetem/csinálgatom a kezdő sulit, és tervbe van véve a haladó is, de ahhoz még kell egy adag idő mert jelenleg nem olyan teremben játszom ami be van kötve PS-re. Illetve most még nem is játszom.
  • xxxpaulxxx
    #28832
    Elkezdem én is:)
    Sajna regelni nem tudtam a linkedről, mert már regisztrálva vagyok, mint kiderült:D
    Viszont persze, a PSnél ömlesztve van a tananyag, de én most a sulis "projectjeikre" gondoltam:)
    Most kezdtem újra a napokban a haladó sulit... és szerintem majd valamikor később lesz még ebből egy harmadik tanulmányozás is:) (Mert azért néha elbambultam a 1:30 perces edzésvideóknál... plussz ismétlés a tudás (qrva) anyja:D
  • plu604
    #28831
    Hát annyiban rosszabb, hogy az ügyfélszolgálat elég lassú, annyiban viszont jobb, hogy lépésről-lépésre tanít, leckénként, nem úgy mint a PS hogy elérsz egy szintet és akkor elolvashatsz +20 cikket meg megnézhetsz +30 videót.
    Nekem eddig bejött, de persze normális véleményt majd akkor alkothatok ha a vége felé tartok már :)
    Meg azért majd összehasonlítgatom az oktatóanyagot a PS-el.
    Ja meg hát a leglényegesebb: nem $50-t adnak, hanem (összvissz) 1000 eurót :D
    Azért ez nem elhanyagolható :)
  • xxxpaulxxx
    #28830
    És ez mennyivel jobb/rosszabb, mint a PS suli? Vagy valamiben plusszt ad, amit ők nem?:)
  • sz4bolcs
    #28829
    nemtom mit vársz, bwin kaszinó...=lopós csalós banda :D
  • plu604
    #28828
    Apropó, a lentebb említett ATP.net az AllThatPoker.net oldalra vonatkozott. Elég korrektnek tűnő oktatási rendszerük van, és ők is biztosítanak kezdőtőkét (1000 euro értékben), bár ők csak azután hogy rendesen előrehaladtál a tananyaggal, nem rögtön az alapok után mint a PokerStrategy.
    Ha valakit érdekel, és regisztrálna, tegye meg légyszi a reflinkemen keresztül, az információért cserébe :)
    http://allthatpoker.net/index.php?site=regisztracio&barat=plu604
    köszönöm!
  • plu604
    #28827
    WoW, az úgy elég necces :O
    Ekkora átváltási költség szerintem olyan $2000 kezelése körül lehetne...
  • xxxpaulxxx
    #28826
    Hajráhajrá!:) Várjuk azokat a handeket, illetve bármi kérdésed van szólj, hátha tudunk segíteni:)

    Én most egy picit kivagyok, mert hiányzik több, mint 35 dollár a bwin számlámról... HUFos a számlám, ezért az átváltások miatt lehetnek különbségek, NAH DE EKKORA??? Illetve hónap közepén???????????
    Írtam nekik...
  • plu604
    #28825
    Hát... valahogy csak túlélem... :D
    Elkezdtem amúgy BSS-t tanulni, amint elég felkészültnek érzem magam elkezdek játszani aztán postolom majd a nagyobbnál nagyobb coolereket :D
  • xxxpaulxxx
    #28824
    Sajnos így marad a póker:D
  • plu604
    #28823
    hehh, pedig azt hittem megalapozhatom magánnyomozói karrierem. :D
  • xxxpaulxxx
    #28822
    Nem tudom mi az az ATP.net, szóval valaki nagyon csúnyán nyúlja az (egyébként több ezrek által... ha csak a magyarokat nézzük... ismert) aláírásom:DD

    #28819: Mindent megteszek a fejlődés érdekében, ebben jó lehetőséget látok... leírom gondolataimat, kiengedem a gőzt, esetleg pozitív visszajelzéseket kapok:)
    Bár jah a legjobb az lenne, ha karakterenként kapnék egy nagyvakot az éppen aktuális limitemen:DD
  • plu604
    #28821
    ATP.net-re is be vagy regelve? szerintem ott is megtaláltalak, ha az az aláírásod mint itt :DD
    Tényleg véletlen, nem nyomozok utánad :D
  • plu604
    #28820
    Zsír, jelöltelek, plusz naplód betéve a kedvencek közé :)
    Amúgyis mostanság tervezem a nagy áttérést FL-ről NL-re :)
  • sz4bolcs
    #28819
    Na, elhatalmasodott rajtad a motiváció? :Ð

    Az igazán nagy pokeresek már nem is játszanak, csak blogolnak...
  • xxxpaulxxx
    #28818
    Bizony:))
    És pont tegnap nyitottam naplót, akit érdekel nézegesse:)
  • plu604
    #28817
    Paul, te regelve vagy PokerStrategyre igaz?
    Ott ugyanaz a fórum aláírásod mint itt?
    (Mert ha igen akkor megvagy :D)
  • xxxpaulxxx
    #28816
    Rossz helyen horgászol:)
  • precision
    #28815
    én miért nem fogok ki ilyen fisheket? :D
  • xxxpaulxxx
    #28814
    Már rég postoltam:D
    Minraise, potbet, broke... a mutatás pedig egyenesen gyönyörű:D
  • sz4bolcs
    #28813
    vagy K10s fölött bármelyik broadway handdel
  • sz4bolcs
    #28812
    lefelejtettem a mondat végéről: 40 vak mélyen.
  • sz4bolcs
    #28811
    Ez volt az a playa, akinek a rirézallinjét A2-vel is örömmel callolom. :D

  • sz4bolcs
    #28810
    900-as potba azért betolt 33 vakot egy river instaallinre :D

  • Lammer
    #28809
    az elso nyert 2 misit dodoban... en azert egy szimpla ITM-ert is eluldogeltem volna 3 napot... no meg ugye bahama, azert "szet lehet nezni" ha mar odamegy az ember, nem igaz? :)
  • xxxpaulxxx
    #28808
    Nah ezekért maradok inkább online játszani:D
  • Lammer
    #28807
    az elozmenyek (meg ami utana) voltak inkabb lolok... az idosebbik faszi fosta a szetteket magabol... szerintem kezbeparra tette amire jott a set es a full...vagy, egy suited 78-ra (ugye akkor str)...

    egyebkent a fiatal srac a hedzáp utolso leojaban nyomott egy flush olle bluffot... sajnos a villainnal tenyleg volt flush xD (5+1 napig kuzdesz es ekkora beleszaladast)
    ...

    es ami a dupladurva (1073 indulo):
    -aki megnyerte egy stock traderes full amator... :p

    btw: volt no" is az FT-n... egy "kanadai" kinai lany lett a negyedik)
    egy magyar ert ITM-be... selejtezorol(!!!) ert be ITM-be es kaszirozott 17.500 dodot... 3-ik napon esett ki ITM-be erve... (masik magyar aki bejutott a 3ik napra a tobbiekbol meg epp ITM elott ki)
  • sz4bolcs
    #28806
    hát ez nagyon lol fold. Engem az érdekelne, hogy milyen két lapra tette a másik ürgét.
  • Police88
    #28805
    megoldva!
  • Police88
    #28804
    Hi!
    Yourpokercashen, hogy kell megadnom a mobilszámomat h sikeresen megkapjam az sms-t?
  • Lammer
    #28803
    fos... pedig beidozitettem... -.-

    tekerjetek:

    12.55-re!!!!44
  • Lammer
    #28802
    Nah lanyok!

    EZT HOGY LEHET ELDOBNI???,,,,

    elozmenykent csak annyi infot, hogy a Dibella 44-el nekiszaladt egy JJ-nek... ajotban 4... 77-el nekiszaladt AA-nak pont Julius ellen korabban, ofkorsz flopszet 777... :D

    na, de akkor is :)

  • Lammer
    #28801
    grat :)
  • precision
    #28800
    tegnap pokerstrategy versenyen chipleader voltam 1millió zsetonnal, és elment a net...

    voltunk még kb 30an amikor még játszottam, és a 30. hely 40 centet nyert

    ma reggel belépek, nézem, van a számlámon 5 dollár :) úgy lettem 7. hogy ott sem voltam :DDD
  • commissioner
    #28799
    A kommentátor azt mondja, hogy már több, mint 5 perce áll a játék. Mindenki vár Pellegrinora, hogy megadja-e a 8100-at, de a vitában kiderül, hogy Pellegrino már allin-t mondott, csak érdekes módon rajta kívül senki sem tudott erről...
  • sz4bolcs
    #28798
    Valaki el tudná magyarázni, hogy mi történik ebben a videóban, és miért érdekes? (/nemérti)

  • Csacsi
    #28797
    Az egy dolog,hogy neked megeérte, attól még hosszútávon minuszos játék.
  • sz4bolcs
    #28796
    A gonosz slowplay átka xD