30078
  • Lammer
    #28875
    nah... megint egy kis kihagyas utan... itthon nyaggattak, hogy nyomjunk egy partyt... kozben Joekey baratom (ide is szokott nagyon ritkan irni) mar var, mert mennenk farmolni Titan Quest: IT-ben... megbeszeltuk, hogy csak ugy megyek ha elfogadjak a donk allineket... (magyaran minden "jo"* lapra allin)...

    szoval... elso(!!!!!!!!!!!!) leosztas...

    10/20 szint... 2000 zseton

    hugom bekuld koraibol egy 50-es raiset... parja nyom ra egy 150-es 4betet... muter dob... en megnezem... hosszasan elgondolkozok es tolok egy allint 77-el...

    hugom dob... parja instacall... mar tudtam, hogy verve vagyok :D
    mutatas: KK

    gg :DDDDDDDDDDDDDDDDDADSADAD




    *kezben parok, festmenyek, suited Ax
  • Lammer
    #28874
    Paul: a lelemenyesebbje kanadai "szinekben" jatszik ;)
  • plu604
    #28873
    húúúú... de jó lenne
  • xxxpaulxxx
    #28872
    Hmmm:)

    És amúgy... szerintetek az amcsik újra játszhatnak majd valahol, valamikor onlinepokert?:D Az lenne aztán az igazi kánaán!
  • plu604
    #28871
    FullTilt reménysugár :)
  • xxxpaulxxx
    #28870
    Jajj de utáltam március utolsó két napját... no mind1 itt az április... új remények, új esélyek:D
  • Lammer
    #28869
    nalam a charsetben van english (united states) + hungarian variacio... egy laza (bal)alt+shift komboval atvaltok (ez a default charset valtas) angolra...
    es ott: (bal)alt 0191 lesz a forditott kerdojel :)

    hf :)
  • sz4bolcs
    #28868
    Hogy kell csinálni ilyen fordított kérdőjelet PS-en? Próbáltam ASCII kóddal de nem jó.




    kabia_west: ?¿
  • Christian88
    #28867
    Úristen.

  • xxxpaulxxx
    #28866
    Tényleg nem tudom hogy tud unalmas lenni... a bad beat és a cooler is a poker része:)
  • Lammer
    #28865
    most mar nagyon ritkan :) neha-neha
  • xxxpaulxxx
    #28864
    De ha ennyire unalmas, akkor minek játszol?
  • Lammer
    #28863
    6 nap kihagyas...

    otthoni jo kis csatak... megint egy mini mtt:

    KTs nalam:
    Anyum(!!! :D) meghivja utgbol 3x BB, azaz 150
    mondom call (pedig gondolkoztam, hogy fold SBbol)
    ketten feszulunk a flopnak:

    flop:
    TAx
    check: anyum belehiv 200-ig, hezitalok, stackem meg epp birja call

    turn(rainbow):
    K
    mondom check, anyum 400-ig... mondom olle... hezital... hezital... call

    mutatas: AQ van nala... buszken bemutatom a ket part...
    river: of korsz JACK...

    tudom-tudom... ha nagyon szetelemezzuk nem volt jo jatek (??? ugye?)

    de mar tenyleg kezd egy kicsit unalmas lenni -.-
  • Lammer
    #28862
    koszi! :)
  • xxxpaulxxx
    #28861
    Azért boldog névnapot!:D
  • Lammer
    #28860
    6 nap kihagyas... nevnapom van... csaladi session.... hugom kiesett (tole kell felni ugye live jatek eredmenyesseg miatt :D)

    megint beleszaladas, megint sogorka... ez mar kiserteties...

    Shorty: A4 push... (vegre egy asz)
    lecall: AT

    flop:
    576
    turn:
    8 (JEEEEEEE)
    flop:
    9

    -.-

    na mondom koszonom szepen a jatekot... megint pause...
  • plu604
    #28859
    Istenem de jó lenne... Márciusban mondjuk már biztos nem, kevesebb mint egy hét van belőle, de ha áprilisban elindulna...
    Tudnék neki örülni :)
  • ntex
    #28858
    Nem tudom mennyire hihető:

    Startol márciusban Full Tilt Poker!?
  • plu604
    #28857
    megoldódott!
  • plu604
    #28856
    agyfaszt kapok...
    Meg akartam venni a HM2 small stakes-t akciósan $25-ért, fel is töltöttem moneybookers-re utalással 5500 Ft-ot, azonban ez $24.29-re lett átváltva így most van $24.50
    Valakinek nem leledzik véletlenül szaros 50 cent a MB accján amivel meg tudna szánni? :/ Utalással megint csak hétfőre-keddre érkezne meg a lóvé de már úgy beüzemelném
    Ígérem aki megszán ha egyszer összefutunk meghívom egy sörre, vagy visszaküldöm az első cashoutnál
    Ha valaki megszánna, számlaadatokat küldöm priviben.
  • plu604
    #28855
    oké :)
    sok sikert a többi kipörgetéséhez.
    én sajnos elomaháztam :DDD
  • Police88
    #28854
    az a 10 már 25 inkább
  • plu604
    #28853
    igen, mind a $10-t, bár nem tudom miért jó az neked. :D
    Ha a fennmaradó $240-et is ki szeretnéd venni, azt először ki kell pörgetned. 375 pontonként szabadítanak fel $5-t asszem.
  • Police88
    #28852
    Nincs különösebb bajom vele.
    Megkaptam az ingyenes 10$ kezdőtőkét és lassan összegyűlik a 100pont is bulldogon ezekután csak be kell fizetnem legalább 25$-t és így már szabadon kivehetem az egészet is akár?
  • plu604
    #28851
    én játszottam ott... a szoftver elég ganaj.
  • Police88
    #28850
    Tolja vki bulldogon yourpokercashen keresztül?
  • plu604
    #28849
    Jóféle akció, ha valakinek még nem lenne meg :)
    Én tuti beújítok egy small stakes-t, mire odajutok hogy pro verzió kéne már bőven meglesz az upgrade költség.
  • Csacsi
    #28848
    Elég vicces játék volt. Mondjuk szerintem én már preflop ráborítom. Bár tetszett a preflop call is nála. A stackeje 50%-ért azért még floppot néz.

    Amúgy ha már így történt floppon biztos behívom a stackjét.
  • sandor8206
    #28847
    béta verziójú jövőbelátóprogram levert :-)

  • sandor8206
    #28846
    be lehet vállalni, de ellenfél függő ha sokat kiegészít SB-ből akkor simán jó a push
  • Lammer
    #28845
    (jah bocs: flop 9T8, nem veletlen irtam, mert ugye turnon mar "egesz jo" voltam :)
  • Lammer
    #28844
    nah most egy kis kihagyas utan itthoni jatek... mostanaban meg van beszelve, hogy mindenki jaccccon ugy, mint ha komolyabb verseny lenne... el is szokott tartani egy itthoni miniMTT orakig :)

    jo dontes, vagy nem?
    HU az elso leosztas!
    zsetonok nalam: kb 1/6... nagyvak maradt kb 9BB...
    sogorom belep... mondom nalam KTo allin... ebbe beleneztem mondja ... call:
    AA

    flopon: 9Tx
    turn:Q
    river:x
    gg

    egesz vegig tok jokat csataztunk, erre egy ilyen szar moveval elrontja a jatekot... nem a szokasos belenezeses antimazlim bosszant, hanem a szar move... :S
    szerintetek?
  • plu604
    #28843
    Ja igen, az ezer eurót valahogy úgy kapod meg hogy az elején pár kisebb részlet (először pl. csak $3-t kapsz) aztán egy olyan minimális bankrollnyit, asszem a vége felé kapsz egy $500-ast.
  • plu604
    #28842
    nem, pont leszarják mit csinálsz, de a vizsgafeladat akkor teljesül ha valamelyik pont sikerül:
    -Három egymást követő freerollon, amin elindulsz, érj be a mezőny első felébe (pl 100 indulóból, első 50-be)
    -Két egymást követő freerollon, amin elindulsz, érj be a mezőny első negyedébe (pl 100 indulóból, első 25-be)
    -Érj ITM-be egy freerollon (egyszerűbben érj pénzbe)

    Nem kell mindegyik, csak az egyik.
  • xxxpaulxxx
    #28841
    Kivágnak, ha első handtől kezdve pusholgatok mindennel?:D
    Amúgy az 1000 eurót hogyan kapja meg az ember? Vagy ilyen nagyon kis részletekben?
  • sz4bolcs
    #28840
    nosztalgia bad beat:

  • plu604
    #28839
    A vizsgafeladatra gondolsz?
    Háááát ja, annak semmi értelme. Nem tudom minek kell nyomorogni vele, de 1000 euróért nekem megéri. :D
  • sz4bolcs
    #28838
    Sz4bolcs1985: xDDDDDDDD
    Sz4bolcs1985: és most, hogy mar itm vagyunk, nyugodtan beszelgethetunk a huvelygombarol

  • xxxpaulxxx
    #28837
    De amúgy ezek most komolyan rá akarnak venni ENGEM, hogy induljak a nyomi freerolljukon?:D
  • xxxpaulxxx
    #28836
    SH:)
    Waki tartotta és nagyon tanulságos! Bár mondjuk én utólag már örülök, hogy előtte "kijártam" a kezdő sulit is... kellett a "szamárlétra":)