30078
  • Tigristank
    #28795
    Aki Q6-ra all int nyom preflop, abból simán kinéztem, hogy most is ezt fogja tenni a semmire. :D
    Amúgy nekem 4.5 BBnyit simán megért, hogy megnézzem mi jön riveren. :)
  • sz4bolcs
    #28794
    vagy a vihar előtti csend
  • sz4bolcs
    #28793
    Lehet, hogy már előre habzott a tenger, ahogy Moby Dick készült a támadásra. ;Ð
  • Csacsi
    #28792
    Jó, de ezt honnan tudhatta Turnon, hogyha lejön a flushe, akkor ez fog történni.
  • sz4bolcs
    #28791
    egy ilyen gigabálna ellen ezek szerint megvolt az implied odds-sza. :D
  • sz4bolcs
    #28790
    Brutál sokszor fognak ráemelni az UTG limpelt A10-edre preflop, és általában olyan lapokkal, amik ellen dobnod kell. Vagy belimpeltnek mögötted még 5-en, és általában sehol nem vagy vele. A legszarabb amikor mondjuk vmi alacsonyabb kapcsolódó flopon találsz vele top párt 5 ember ellen, és még megvédeni sem tudod, mert pozicióból simán callolászni fognak, és nem tudod eldönteni, hogy hol állsz a partyban, esetleg valaki setet talált ellened kérdőjel, és hajlandó vagy vele tönkremenni.
    Még annyi, hogy check-callt játszani flösdraw-val nem túl elegáns játék, ilyen helyzetben szerintem jobban jársz, ha eldöntöd, hogy mennyit vagy hajlandó callolni, ha rádemelnek, és előre megemeled, de mondjuk limpelt kasszába 4 ember ellen az sem igazán jó játék.
  • Csacsi
    #28789
    Még a limpelés, azt mondom oké(bár ez nálam sima dobó lap UTG), de a turn call ennyire oddson kívül rettenetes.
  • Tigristank
    #28788
    Valóban, ilyen lappal gondolom nem limpelni kellett volna. Aztán mégis a legtöbbet kihoztam belőle. :D
  • Csacsi
    #28787
    Bűn rossz játék volt mindkét részről.
  • Tigristank
    #28786
    FAIL. :D
  • Lammer
    #28785
    Nah Hugomek regen voltak elon... most parja nyert egy 500-as MTT-t ...

    Legalabb nekik megy... (itthon* azert en vagyok az ur :)

    *rajottem, hogy nekem eloben tetes jatekon begorcsolos, paras a dolog... itthon ugyanugy (feszesen, matekosan) jatszok es nyerek altalaban... ok lazak tetes jatekban is...
  • sz4bolcs
    #28784
    már ott kezdődött, hogy elcsesztem a rirézt, 750-ig akartam clickbackelni ;Ð, és az a gáz, hogy A5 elvileg benne van az ilyen clickback calloló range-dzsébe.
  • sz4bolcs
    #28783
    huhh, ilyen szituba elég régen keveredtem. 1 percet kellett gondolkodnom, mielőtt allin mentem.

  • Lammer
    #28782
    jsh korabban irtad, hogy nem mindig talalja el a board a villaint... hat baszki, most 90% siman megvan :DDDDD
  • Lammer
    #28781
    btw ezer eve nem onlineoztam... hat nem is fogok...

    eleg sokat kockultam fix limites asztalokat... de gyerekek... hogy vegigadjak az emeleseimet sorra varva... most kapom a pofamba az 5ik sort (nekem ket par vagy szet vagy top par+flush draw) es most fogy el a befizetett penzem, mert a villainoknak minden szar jon... hat akkor errol ennyit... :) (wuhuuuh mikor irom postomat vegigelte a QQ-m a boardot! ez rekord 2 oraja nem nyertem mar :)

    megyek vissza elore... :)
  • sz4bolcs
    #28780
    Ajándéknak ne nézd a mellét. Amúgy is xPaulnak lesz xdd
  • Lammer
    #28779
    hmmmm nem rossz :) de nem lehetne igazi cicis nenit inkabb? ^^
  • xxxpaulxxx
    #28778
    Ő lesz az egyik?:DDD
  • sz4bolcs
    #28777
    meg egy kis off

  • sz4bolcs
    #28776
    xxxPault meg farokbaveregetem két szőke kurvával xd
  • sz4bolcs
    #28775
    Hát hogyne. xD Majd ha már nagyon hájsztéksz playa leszek, és PhilIveyval, meg Doyle Brunsonnal nyomom, akkor mindenki a vendégem egy Porschera. xd
  • xxxpaulxxx
    #28774
    Azt viszont nagyon szeretjük (mint pl a tegnapi nap), amikor minden sessionben plusszban zárok és az EV is szinte ugyan annyi:) Ilyenkor így megveregetem a vállam:D
  • precision
    #28773
    majd veszel nekem is egyet, ugye? :D
  • Csacsi
    #28772
    Igen. Kb azt jelenti. De annyira nincs jelentősége....mivel nem tudod szűrni, hogy mikor buktál, akkor beértél volna-e fizetős helyre, vagy még messzebb volt attól.

    Vagy például lehet, hogy emeltél KK-val, és a flop 10 5 2, ahol bekerült minden és tudodt mutatni egy 2-es szettet, és nem javultál, akkor például rosszkor tetted be, és azt sem hozza, holott lemákoltak.

    Szóval ebből nem igazán mész semmire. Maximum annyit megtudsz, hogy amikor bekerült a pénz, akkor nagyjából ugyanannyi százalékban nyertél-e, mint kellett volna (zsetont). Persze mondom, hogy ez csak közelítő érték.
  • sandor8206
    #28771
    és ez valami olyasmit jelent?, hogy a winningsem 160ezer chips az allin EV 190 ezer, hogy az ideális amit nyerhettem volna 190 és ehelyett nyertem 160
  • sz4bolcs
    #28770
    ps-nél Porsche van xDD
  • Lammer
    #28769
    sajnos +1
  • precision
    #28768
    hát ha nem buksz akkor jó az is, fel lehet majd azokat használni versenyekre, vagy gyűjtsél össze háromszázezercsilliárdot valamelyikből és vásárold el a "point-shop" -ban :)

    legutóbb pkr -nél hüledeztem egyet... vmi 200millió pontért lehet venni egy Lamborghinit... :DDD
  • sz4bolcs
    #28767
    Most én sem tudom 100%-osan csinálni, csak vpp-t meg fpp-t termelek.
  • precision
    #28766
    semmivel, 1,5 hete nem pókereztem már :)
    egy időre elegem van belőle
  • sz4bolcs
    #28765
    Én sem emeltem, csak misclickkeltem, amire bevadult, onnantól meg hova calloljak a 2600 zsetonomból? :D
  • sandor8206
    #28764
    nem én nem emeltem volna flopon, dobatok sok szar lapot + jobb kezek ellen meg szívok, sima chek call, blöfföt is foghatok így
    húzóktól nem nagyon kell félni, max, Q vagy A kellemetlen turnon
  • sz4bolcs
    #28763
    oversettel? xDDD
  • sz4bolcs
    #28762
    És akkor mivel játszol, ha ezeket dobod?
  • precision
    #28761
    tudom h hihetetlenül hangzik de az ilyen lapjaimat 90% -ban lemákolják

    volt már hogy inkább eldobtam egy minraise -re is az ilyet, és hiába hibás döntés, jól jöttem ki belőle mert buktam volna az adott handet
  • sz4bolcs
    #28760
    "szal ilyenek hogy flopon van nyitott sorom, top pár és flushdraw"

    -hát azt azért már szép munka lemákolni. :S
  • precision
    #28759
    jó volt a kiegészítés részedről preflop, ő volt idióta, hogy limpelt
    ha megemeli preflop, talán-talán még megadadod, attól függ mennyit hív, de flop után már nem biztos, hogy megadod a betjét/allinjét... bár nem túl rossz lap a top pár flushdraw... de ha nem limpel akkor nyilvánvaló lett volna hogy fölépárja van és akkor jobban elgondolkodsz azon az allinen

    hát nemtom, nálam ennél sokkal többesélyes lapok szoktak "befulladni", szal ilyenek hogy flopon van nyitott sorom, top pár és flushdraw, és semmi nem esik le :D és természetesen leverik a toppáromat egy riveren bemákolt két párral vagy drillel
  • sz4bolcs
    #28758
    Ti ezt dobtátok volna bubbleben?

  • sz4bolcs
    #28757
    itt egy nagyon cool(er) hand.. szerencsére a farok jó felén álltam

  • sz4bolcs
    #28756
    Miután ráoverbetelt riveren, gondolkodtam 3 másodpercet, beírtam egy smileyt, hogy 'hagyjuk már a komolytalankodást', aztán gondolkodtam még két másodpercet, és call xD