30078
  • ba32107
    #17347
    Hát ja, te flopon mi volt az a call? Turnon meg pláne gutshot-ra :D
  • sandor8206
    #17346
    hát gyerekek felmentem fixre 5$ SnG-re és folyamatosan csak bukok és bukok
    hihetetlen, hogy mennyire hülyék és folyamatosan verik el a jobb kezeimet
  • Renegade
    #17345
    lehet, hogy visszaeső NL25ös, három lapnál szinte sosem kajáljuk be, hogy a másiknak flösse van, mondjuk Jkickerrel nem adtam volna meg ilyen bordon, csak ha tudom, hogy blöfish vagy :-)
  • ba32107
    #17344
    Preflop callom vitatható, de ez az ember mégis mit hitt? :D
  • Renegade
    #17343
  • TaRka0107
    #17342
    Jaja, lehet fishek vagyunk a szemébe:D:D
  • Renegade
    #17341
    jaja, olvastam ám én is. biztos már NL100on grinder, csak utál minket és nem osztja meg az élményeit, tapasztalatait :-)
  • TaRka0107
    #17340
    Még mondta régebben hogy olvasgatta ő a topikot, csak nem szólt hozzá...káár, pedig Ricsi is érti a dolgokat rendesen:D
  • sz4bolcs
    #17339
    Még leírni is poén. 99,29% xDDDDDD
  • sz4bolcs
    #17338
    Engem max röhögőgörccsel visznek el. Ez egy korrekt coinflip volt, a srác nem tehet róla, hogy 99,29%-ot javult flopról riverre. xDD
  • Renegade
    #17337
    azt hittem meghaltál, eonok óta nem írtál :-)
  • Renegade
    #17336
    PS jó, van mikro DON, 5 tonna ember minden szinten, a prok ott nyomják DON100-on.
  • Dick Riddick
    #17335
    DoN-t 30-40 beülőnél kevesebbel ne nagyon kezdj játszani.
    A PP alap asztalok nekem nem igazán jöttek be, én ezt használom: http://de.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=154477
    Itt is találhatsz PP felületeket:
    http://hu.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=47262&threadview=0&hilight=asztalfel%C3%BCletek&hilightuser=0&page=9
  • ba32107
    #17334
    Mert itt nincs DON :D
    Lehet inkább a stars-on kéne megpróbálnom még egyszer, PP egyáltalán nem tetszik.
  • Carloska
    #17333
    lehet élőben emberölési kísérlettel visznek el :D
  • Renegade
    #17332
    ha a rollod FT-na van miért nem ott donozol? a PP nagyon drága DONra (itt a legmagasabbak a nevezési díjak)
  • Renegade
    #17331
    normál (10perces vakszint)
    speed (5 perces vakszint) illetve egy igen faja serkentő :-)
  • ba32107
    #17330
    50-nél több pénzem nem nagyon van rá, ezt is a FT-s rollomból vettem el, és nem szívesen :D Előtte talán megpróbálok CG-zni kicsit, meglátom.

    Mi az az N/S?
  • Renegade
    #17329
    most ~650$, a tegnapi észosztásom után rögtön meglett az első komoly bukóm DON-ba 12/5 :-) szóval ha este nem játszottam volna akkor, na de mindegy ilyen van.

    CG statokra és elemzésre én is PT-t használok. Sajna a partypoker hülyén jeleníti meg az SNG-ket, így az használhatatlanul megy át, így azokra én is excelt.
    Szerintem a huszas szorzó kell DON-ra is szóval veszélyes csak 50 dodóval elkezdeni, ha bukóval nyitsz, mert mondjuk nem jönnek a lapok, akkor gáz, 8BI elég necces. :-(

    a szoftver meg megszokás kérdése (ha klasszikusra állítod az asztalt akkor követhető, átlátható), én PP szoftvert szoktam meg, nekem a többi a fura :-)

    Na ja, PP nem a bőség kosara, DON-ból van 5 N/S 10 N/S 50 S.
  • ba32107
    #17328
    Felraktam a PartyPokert (ismét), és hát elég szar ez a szoftver (jó, mondjuk Full Tilt szoftveréhez képest minden szar :D), például lehet hogy csak én nem állítottam be valamit, de egyszerűen sosem látom, hogy épp kin van a sor az asztalnál, nem emelődik ki a neve. Mindig csak azt látom hogy már én jövök. A másik, hogy nem találtam semmilyen DON SNG-t sem. Van egy SNG fül, azon belül 1-table, és ott csak turbo, meg ilyesmi van. Még játéktípusonként sem tudok szűrni.

    NA most megtaláltam.... 6 dolláros a legalacsonyabb DON? Az nekem kicsit sok.
  • ba32107
    #17327
    Hát te azért kicsit magasabb szinten nyomod úgy látszik :D Megkérdezhetem mekkora a bankrollod?

    Én most csak 50$-t tudnék szánni PP-re. Érdemes ennyivel menni DON-ozni? Mekkora a legkisebb beülős? Még valami, látom te aktívan készítesz statisztikát. PT-el csinálod? Én régen excelben követtem a statomat, aztán PT-ben, de rájöttem hogy nekem teljesen felesleges, aztán abbahagytam, de hogy ha bejön a DON, akkor érdemes lenne csinálni. Mit javasolsz?
  • sz4bolcs
    #17326
    Riveren nagyon megzavarodtam, mert általában ilyen preflop allineknél, mikor meglátom az ellenfél lapjait, és a flopot, akkor végigpörög a fejemben, hogy kinek mekkora esélye van győzni, és hogy ki milyen lapokkal győzhet.

    Amikor megláttam a flopot, akkor az első ami bekattant, hogy lehet flösse, de abban a pillanatban pörgettem is tovább, mert azzal már nem nyerhet... akkor már az járt a fejemben: ne jöjjön turnre ász, vagy király. Aztán mikor jött turnre a 8as, akkor jutott eszembe, hogy mégegy valamivel nyerhet. :D:D:D::D:D:DD: ÉS JÖTT.
  • sz4bolcs
    #17325
    Én sem... eltettem egy humorosba. xDD
  • Rash87
    #17324
    Ez kurva nagy,nem tudok betelni vele:D
    0,7 %-ról megnyerte!!:D Grat
  • sz4bolcs
    #17323
    ilyen bad beatér nem lehet nyerni valami pénzt? xD
  • Renegade
    #17322
    na, az a kemény
  • Renegade
    #17321
    SNG-k között lesz, double or nothing néven
  • Rash87
    #17320
    ááááá :D:D:D
  • Fabio Capello
    #17319
    DoN játékokra hogy lehet rátalálni, milyen néven keressem? :)
  • sandor8206
    #17318
    persze heads up-ba én is simán tolnám A magassal ha emelt pot, de limpelt potba sztem merész játék, főleg úgy hogy feszes játékot mutattam végig, mindegy amúgy :-) csak fura volt
  • sz4bolcs
    #17317
    Ilyet én még nem b*sztam xDDDDDDDDDDDDDDD

  • sz4bolcs
    #17316
    Jó ez a DON, csak a buzi reraise allinem lemákolta KQ-val egy köcsög...
  • sz4bolcs
    #17315
    juj látom az írásod, köszi.
  • Renegade
    #17314
    még valami fontos step játékosoknak: a leírtak oda is jók. Az is tény, hogy túl biztonságos, és többet lesz helybetopi mint előre lépés.
    Saját példa: hétfőn vettem egy step1 jegyet, azóta mindig megy egy step asztal és hullámvasút 1-3 között. :-) olcsó játék hülye gyerekeknek (pl. nekem) :-)
  • Renegade
    #17313
    az első kérdésedre lejebb a kifejtős válasz

    a másodikra meg: amíg meg nem jön a magabiztosságod igen, csak kisebb lesz a nyereség
  • sz4bolcs
    #17312
    DONra van nyerő taktika? Érdemes ultrafeszesen játszani?
  • Renegade
    #17311
    "ha rászánsz egy hónapban 3000$-t akkor tudod, hogy 3450$ lesz a hó végén a számládon"
    ez itt félreérthető, a lényeg, hogy +450 dollárod lesz :-)
  • TaRka0107
    #17310
    Kösz, ez jól jött!:)
  • Renegade
    #17309
    double or nothing :-)
  • Renegade
    #17308
    ne már, PS-re akarok költözni, 600$ be és szétcsapni a DON20-asok között :-)

    én PP DON10-en hozom ezeket a számokat, túlzás nélkül mondhatom, hogy átlag jó regulárrá lehet válni 3hét alatt, ezen a szinten.
    Ettől függetlenül majd akkor hívom majd magamat regulárnak, ha most DON10-en, és majd 20-on stabilan hozom a 20% nyereséget. :-)