30078
  • sz4bolcs
    #28915
    Kezdéstől nyomom a Dio3-at, már infernon vagyok, tegnap esett az első setem, vmi wd-s fejfedő. :)

    ...de lassan majd húzok vissza ps-re grindelni 6maxos sng-kre jó hosszú szünet után.
  • Lammer
    #28914
    hat ennyi... nagyon sajnalom... nekunk is ez a velemenyunk a PS-rol... szerintem ne nagyon vedd komolyan... ha annyira szeretsz online jatszani, miert nem mesz at masik terembe? (live gaming kizarva?)
  • Christian88
    #28913
    Hihetetlen, hogy megint hogy szopat PS. Ez a 4 hand egy ugyan azon SNG-ből van.

    Kezdődött ezzel:

    Majd ez:

    és amikor már igazából kurva ideges is volt jött ez:

    és amikor már mindegy volt. Azért még belémrúgott egyet a PS:
  • Lammer
    #28912
    OFF:

    Szabi!

    Annyira porog a dio3 topik, hogy itt kerdezem meg :D Makoltal ott is mar jo targyakat? nekem tegnapelott ejfelre sikerult lenyomnom diablot normalon, mert minden helyet szisztematikusan kipucoltam... eredmenye es halaja a programnak, hogy EGYETLEN EGY legendary vagy setes targyat SEM dobott :DDDD

    AH-bol "kellett" vennem magamnak jo cuccokat -.-


    (mondjuk az egesz tortenetet "bemakoltam", mert egy kedves baratom full wowostul, sc2ostul, dio3astul atpasszolta nekem az accjat, hogy tanulnia/dolgoznia kell :D tolhatom nyugodtan, mert ra sem fog nezni, most nagyon-nagyon hosszu ideig... ennyi volt a makfaktorom, szal free game reszemrol :D)

    ON:
  • Lammer
    #28911
    nincs kept... mert az universumban nem lehet fotozni...jah azt nem is irtam(vagy korabban igen) az utobbi 1 evben ketszer volt csak csajoknak verseny: Szilveszter meg a Balint nap (bocs nekem AKKOR IS az, es nem Valentin)... mindkettot megnyerte

    Online probalkozott, de nem veszi komolyan, mert erdekes modon o" is panaszkodott (meg kb a fel terem aki odajar), hogy tul sokszor jon a villainnek online a 2 meg 5 szazalek ;)

    ps: En vagyok a tanitoja... ha engedi... de azert meghallgat... de jo lenne egy fuggetlen profi oktato, mert en elfogult vagyok ugye iranyaban...
  • Rash87
    #28910
    Húgom,húgom,húgom...

    Képt,vagy meg se történt

    Egyébként az a jó,ha megy neki. Nem hogy online is belevetné magát.
    Nem hogy te is Tőle tanulnál :D
  • Lammer
    #28909
    mert az online-t o" sem kedveli igazan :) Meg eloben neztem en is soxor, es baromi jokat readelt... ezt a nagy elonyet online ugye nem tudna kamatoztatni :) intuitiv kepessege meg a readeles nagyon jo, igazabol kellene neki egy olyan instruktor aki kicsit jobban megtanitja a "matematikat" (ezt o" mondta :D)
  • xxxpaulxxx
    #28908
    És ő miért nem játszik online (is), hogy legyen "lovettája"?
  • Lammer
    #28907
    na csak, hogy idegesitselek...

    Hugom manapsag nagyon ritkan jar... 3x volt 3 het alatt... mindharom legjobb 5 minimum :)

    Nem elfogultsag, de Universumban megmondjak, hogy baromi jol jatszik... ismeri mar szinte mindenki aki odajar stabilan az alacsonyabb MTT-kre... ritka a jo csaj jatekos szvsz... csak hat nincs komolyabb lovetta* egy komolyabb trénerre...

    *mostansag amit nyer hugom, pasija elb*ssza... remek...
  • Lammer
    #28906


    33 perc es 5 masodperc... (hiaba linkelem a konkret start at funkcioval, sg-t nem erdekli -.-)

    hat igen... a proknak szokott piszok mazlijuk lenni :)
  • Christian88
    #28905


    flop royal, sajnos nem nekem :(
  • Lammer
    #28904
    nyah... ennek is sok ertelme volt...

    Hugi itt hagyta a sunday wr2 selejtezo early veget... egesz jo zsetonallassal... 72 jut tovabb... a vasarnapi verseny ami tetert menne, meg PLO, amit szeretek is...

    9000-bol begrindoltam magamat a legjobb 130-ba, ahol sajnos elvereztem egy szituacioban, mert TERMESZETESEN jott a nagyobb zsetonosnak a flush riveren... pedig gyonyoruen cbeteltem es belehivtam magam turnon allinbe... ez a majom meg nem birta elengedni a huzojat... (nekem top parom volt magas kickerrel)
    es az a szomoru, hogy a versenyen amikor force allinba mentem, mert nagy zsetonos voltam, akkor TERMESZTESEN szinte minden flipet vesztettem... egyszer volt egy makom, ennyi (QJs vs KK flop allin... riverre szetessedtem)

    pocsom fogja meg1X vegiguldogelni... es holnap 5-kor keles... remek.
    126-ik lettem :(
  • Christian88
    #28903
  • Christian88
    #28902
    Mai Jackpot

  • Lammer
    #28901
    omfg mekkora cooler! :)
  • Christian88
    #28900
  • Lammer
    #28899
    Azert ez nem piskota...

    Mypokerf Sunday million gyozelme + 11 nappal elotte super tuesday gyozelme(choppal)...

    de a sunday million HU ellenfele sem piskota... 2 honappal ezelott warm upot huzott be...

    azert kezet fognek mindkettovel, hatha ragadna ram egy kis luck
  • Lammer
    #28898
    azt most le sem merem irni, hogy el kell mennie es meg benn van poker school-os FR-on...
    T5o allin... kiessen
    megadjak harman...
    KK
    QQ
    77

    board: T5

    :DDDDDDDDDDDDDDddddddddddd

    ezen csak azert rohogok, mert amikor "komolyan" kellene a kassza, akkor olyat makolnak ellened, hogy bef*sol... :)
  • Lammer
    #28897
    online nem jatszom :)
  • Rash87
    #28896
    Te is pókerezel v. mindig csak húgod sztory? :)
  • Lammer
    #28895
    LOL!

    Hugom megint itt lebzsel... probalkozik evvel a hulye 1 tovabbjutossal... pont azon poenkodtunk, hogy mekkora flash lenne ha egybol AA...

    elkezdodik a verseny:

    AA :DDDDDDDDDDD

    elotte beemelnek stack felet... visszarakja:
    TT vs AA
    a
    A66xx gg :D
  • Lammer
    #28894
    na... na! :)
  • Csacsi
    #28893
    Elméletileg az engedélyük csak akkor kapják meg, ha kártalanítják a játékosokat.
  • Rash87
    #28892
    Remélem a pénzünket is visszakapjuk,s nem nulla lesz az egyenleg.
  • plu604
    #28891
    Hátha felpörög picit a topic, nagyon csendben vagytok :D
    Pedig kezdem nagyon érezni az NL-t :D
  • Lammer
    #28890
    ami viszont tenyleg melegebb, hogy (akartam, de elfejeltettem linkelni) ugyanaz a tag a kovektezo leoban birtokolt egy treff A2-ot, raiselt... visszarantottak cap-ig neki... es megadta... (88) miert biznak az emberek 2000 dollalert egy A2s-ben? ezt valaki elmagyarazhatna... annyi, de annyi hand van, ami sokkal jobb... persze az ero meg az rng vele volt... flop ket treff, river treff... lol...

    2 leo alatt ha nettot nezunk 7 havi fizu kozepes magyar fizu...

    birnam :DDDD
  • Lammer
    #28889
    nem szoritottam senkinek :D csak kicsit beleeltem magamat az AK-s helyebe, hogy jeeee jon az egy folelap (hogy orulhetett, biztos szisszent a mutatasnal)... :) aztan meg a fordito KET kokemeny szazelekkal :D
  • sz4bolcs
    #28888
    Én személy szerint ebben a replayben a KK-val vártam a 2 out-ot, mint a messiást. :Ð
  • precision
    #28887
    szerintem, nem az, hogy neki drukkol, hanem turn után 3% esélye volt csak a KK -nak, és lejött neki :)
  • sz4bolcs
    #28886
    Hát én a KK-s helyében kaptam volna agyhúgykövet turnön. :D
    Ne mondd már, hogy AK vs. KK szituációban AK-val szolidaritasz :D
  • Lammer
    #28885
    kicsit beleneztem nagy tetes cashbe... nem jatekpenz es CAP-es asztal (2000 $)



    agyhugykovetkaptamvolna az AK-s helyeben :S

    jah utana leo ugyanez a faszi aki itt makol a2s vs 88 olle lejon neki a szine :D
  • Lammer
    #28884
    Hugi 6482-bol 6-ik... :S

    1 jut tovabb, ez tok gaz :(
  • Lammer
    #28883
    hazajovet fusibol latom hugom nalunk lebzsel (online pokerezik)
    ... hatamoge allok... selejtezos csajos verseny:

    egymasra raiselnek olleig... KAo vs KAo
    villainnak lejon a nyamvadt 4 szine
    kovetkezo leo (!)
    77-el allinmegy... ugyanaz a szuka mutat AA

    perszeeeeeeeee :D

    kimegyek a szobabol(!!!) masik versenyen jol all, es ordibal at, hogy flop broadway
  • Lammer
    #28882
    ezer eve nem voltam elo" MTT-n...

    elmentunk hugival* 1500-osre...

    volt egy allinem (shortot adtam meg) ami ofkorsz TT vs AQs... riverre szin... ott elfogytam 14k korulire... (20k kezdo)... oszt utana szepen szituacios jatekkal meghizok 56k-ig... de mar a vak 10k lesz a szunet utan... 20-an vagyunk 75-bol... 10 fizet... nah mondom magamban mosdoban, hogy de cool lenne KK-val nyitni! :)

    visszaules, (apa) kezdodik... UTG +1...
    KK :D raemel 30K-ig... kicsit greedy vagyok tudom :)
    visszaloknek 43K allinnel... snapcall
    ofkorsz AA-t mutatnak

    flop: AQA

    kovi leosztas... mondom utg... marad 13K... vakok ugy is megesznek... allin 52o
    UGYANAZ a csavo raiseallinel(!!!!!) kisvakbol J9
    es riverig szepen dobjak a sorat... Jooooooooooooooo

    *ja hugom ugy esett, ki hogy a villainnak (raiselt, visszaallin, call)
    esett riverre az 5, OT szazelekos sora

    jo'vo't!!!

    thnx gg no re...
    eldontottem, hogy tobbet oda MTT-re nem megyek... hiaba hizok fel szepen szitukbol... ha jon a szerencsefaktor, akkor csodot mondok (MTT-hez pedig kell ugye)...
    max cash de nem alapon, hanem magasabb teten, ott tobbek elmondasa szerint jobb a jatek, ahhoz meg most nincs BR-om :)
  • precision
    #28881
    én egyszer néztem meg pokerstarson ezt a zoomot, szintén playmoney -val, 10k -ből 10 perc alatt 500ezret csináltam és kiléptem :) azóta se volt hozzá kedvem

    talán igazi pénzzel kipróbálnám újra
  • Lammer
    #28880
    nyah... mar ezer eve nem toltam online...

    kezdesnek delutan hugom elkezdett tolni everesten egy free 1 asztalos sng-t, ahol az elso 3 fizet par centet... atadta a stafetat minimalis cl-kent 6-an voltunk hatra... megnyertem :D

    most meg kicsit mentem megnezni milyen lett a ZOOM a PS-en... volt korabbrol 6K plejzsetonom... abbol csinaltam 8K-t... 1K cap beulesekkel... persze az elejen szokasosan makoltak zsinorban (99v33, KKvjunk stb.)aztan osszeszedtem magamat es 4K minuszbol felalltam plusszosra... :)

    btw tetszikez a zoom! (tudom ftp-n volt rush, ez tulajkepp ua.)
  • xxxpaulxxx
    #28879
    Engem eddig 2x hívtak
    Először a Partypoker, de ott van magyar support, szóval az könnyű volt^^
    Aztán pedig a netellertől angolul

    Mindkét esetben adategyeztetés volt a cél.
  • Rash87
    #28878
    Végül is igen ,csak már idegesít(ett).

    Egyébként reggel megírtam nekik,google fordító segítségével,szóval elég érdekesen, hogy mi a helyzet,szóval csak megértették :D
    Bár valami olyasmit visszaírtak, hogy egyszerű kérdéseket tesznek fel,de ha nem tudok angolul,nem is értem, hogy gondolják :\
    De azért pm ment.
  • plu604
    #28877
    Hát... ha angolul nem tudsz akkor mindegy nem? :D
    Írd meg mailben a supportnak hogy ne hívogassanak, nem beszélsz angolul. Mondjuk vicces lesz ha ezt angolul írod le, de ha odaírod hogy egy haverod fordított neked, akkor megértik. :D
    Amúgy nem nagyon szoktak telefonon ügyeket intézni, szerintem csak rá akarnak majd venni hogy fizess be, mert ilyen promo-olyan promo. Bár lehet hogy az összeolvadás miatt van valami gubanc, vagy nem tudom. Kérdezd meg mailben mit akarnak.
    Ha gondolod szívesen összefogalmazom ezt neked.
  • Rash87
    #28876
    Eléggé kihalt a topik,ahogy látom (vagyis most).
    De hátha... van vkinek tapasztalata ilyenről.
    Egyik teremhez regeltem,h kijátsszam a bonuszt,vagyis már regisztrálva voltam,csak összeolvadt mással. Sikerült is,megadták a bonuszt.
    Aztán látom,h 1-2 napja hívtak 3* rejtett számról,amit alapból nem szoktam felvenni,csak most írták, hogy valós-e a tel. szám,ezért tudtam meg,h kizárásos alapon ők voltak :)
    Miket kérdezhetnek? Csak mert angolul nem tudok :D Mire számítsak.