30078
  • Renegade
    #17907
    hát a tilt managemant-et mindenkinek saját magának kell megalkotnia, figyelembevéve a saját előnyeidet/hátrányaidat
  • Christian88
    #17906
    Nektek van valami taktikátok több asztalos versenyhez, már aki azt játsza. 1 asztalos sng-kben meg ilyen 3-4 asztalosokon még egész jó vagyok szerintem legutolsó hat 1 asztalosból 5-n nyerő pozícióban végeztem, de több asztaloson mindig le szoktak mákolni és onnantól elvesztem a fejem.
  • Renegade
    #17905
    minnél többet játszol, annál több 1 outos szituációba fogsz belefutni, minden csak nézőpont kérdése, képzelt magad a supervisorok helyébe, ők egy nap több tucat royal flusht látnak, ők, már azt is unják :-)
  • ROKY100
    #17904
    Titan Pokeren ma fél óra alatt 3x kaptam ki póker ellen,77, 99 és TT-re jött le, riverre :)
    Több helyen is olvastam, hogy akinek gyenge az idegrendszere, ne jöjjön erre a hálózatra, mert sok a mák :)Free Poker Money
  • Rebellis80
    #17903
    Nagyon szépen megjátszott kéz volt. Grat.
  • zeli
    #17902
    Erről eszembe jutott, mikor 44re floppoltam egy 4QQ fullt. Riverre ledobott egy Q-t, és a csávónak pókere lett Q7tel. :D
  • ba32107
    #17901
    HÁHÁ!
  • Rebellis80
    #17900
    Szerintem nem lehetett tartani a riveren. Ha nagyon meg akartad volna szerezni ezt a potot, akkor a végén nyitnod kellett volna 2/3-d potnyi összeggel, de mindenképpen kockázatos lett volna. Ezt nevezem szemét leosztásnak :(
    Nekem is van egy sok-sok ilyen leosztásom ITT!
  • ba32107
    #17899
    Vélemény? Mondjuk elég standard, de nemtom hogy helyes döntés volt-e.
  • ba32107
    #17898
    Baszki hát vicces volt a Rush Week utolsó pár napja, szinte az összes profitomat elvesztettem. Most az ajándék 10 dollárral együtt éppenhogy talán lesz egy kicsi profit, de nem tudom pontosan. Fasza :/
  • zeli
    #17897
    Kaptam egy beülőt a $250-os Weekly YPC freerollra, de elfelejtettem, és egy óra késéssel indítottam el a klienst, 60 zsetonom maradt, felmakkoltam 1200-ig, azt bejutottam fizetősbe, és kaptam potyán 10p játékért $5-t :D
  • asafderg
    #17896
    Nos igen:) Visszanéztem és kikerestem a pontos statot. Megadom a raise w/previous callers adatot, hátha ez akadályoz meg bárkit is az érdemi hozzászólástól:)

    9% (2/22)

    Ha jól értem a call szerinted a helyes lépés?! És a turnon mi lesz? Mikor megyünk allin, mikor dobunk? lesz egy $18,35 potunk az ellen előtt meg $12.63. Mit játszunk ekkor turnön call fold check? Ha J jön, ha treff jön, netán Ac? És mi van ha 3as jön v. 5ös? Mi van ha duplázódik az asztal és csekkel?

  • biktop
    #17895
    Hát itt nem volt 3bet... ;)

    Amúgy szűkebb a nyerő range-tartománya, így sima megadás. Valószínű egy AJc, esetleg egy Axc.
  • Renegade
    #17894
    szerintem: vagy lapömlése van, mert jó lapokkal játszik, vagy csak azokkal mer elmenni showig, viszont a statjai alapján vagy LAG vagy fish.
    Ha visszaemel, az sosem jó, ha mázlid van csak AJ, ha meg nincs mentálisan TILT-en, akkor erősebb (set) és akkor szinte biztosan verve vagy.
  • asafderg
    #17893
    Ha benne vagytok egy kis építő szemléletű játékba, akkor megvitatásra bocsátom a következő leosztást.

    Amit tudni kell. Elég standard 3beteltem 5% viszont nagyon laza az imidzsem 28/17. Nem is főleg a statok alapján, hanem a lapmutatásaim miatt. Utóbbi pár körben gyaláztam egy AA 103-mal és sok PP-t húztam túl. Összes mutatásom szemét volt, de nyertem vele. 103o, A10s, 66, JKs.
    Az ellen nemrég csatlakozott és 73 dbos mintából 34/15-ot sikerült produkálnia. Mutatáskor csak Broadway virított, viszont mindel veszített. AA, AKs, AQo, K10.

    Mi a játékunk. Mi lehet nála? Hogyan elemezzük az infók alapján a partit? Hogyan tovább?


    PokerStars Game #46863366074: Hold'em No Limit ($0.10/$0.25 USD) - 2010/07/17 1:01:21 CET [2010/07/16 19:01:21 ET]
    Table 'Robelmonte II' 9-max Seat #2 is the button
    Seat 1: manwe69 ($5.22 in chips)
    Seat 2: DontTread426 ($4.72 in chips)
    Seat 3: laiaaba ($5 in chips)
    Seat 4: venice10 ($12.50 in chips)
    Seat 5: coatesy73 ($10.37 in chips)
    Seat 6: Alejadross ($12.88 in chips)
    Seat 7: schwoazfoara ($21.63 in chips)
    Seat 9: asafderg ($40.37 in chips)
    laiaaba: posts small blind $0.10
    venice10: posts big blind $0.25
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to asafderg [Ad Ah]
    coatesy73: calls $0.25
    Alejadross: folds
    schwoazfoara: calls $0.25
    asafderg: raises $1 to $1.25
    manwe69: folds
    DontTread426: folds
    laiaaba: folds
    venice10: folds
    coatesy73: folds
    schwoazfoara: calls $1
    *** FLOP *** [2c Js 6c]
    schwoazfoara: checks
    asafderg: bets $2.25
    schwoazfoara: raises $5.50 to $7.75

    A legjobb válaszolónak értékes nyeremény:)
  • biktop
    #17892
    Ingyen 10$ a csokifiúktól...

    ITT
  • ba32107
    #17891
    Lehet hogy már kérdeztem, de valaki rendelt már a Full Tilt Store-ból? Én most akarok egy napszemüveget rendelni, de a neten sehol nem találtam review-t rá. Valakinek van valami tapasztalata (nem csak szemüveggel, hanem bármilyen termékkel)?
  • zeli
    #17890
    4 napon 100 pont, elérve $25

    kár, hogy a 4 nap alatt -$37.......

    egyszerűen szar vagyok ehhez a játékhoz, szinte mindegyik napot -ban zártam, kivéve a 2. napot, ahol a +14-et levittem +4-re...

    nem való nekem.....
  • ROKY100
    #17889
    Itt nezd megFree Poker Money
  • ROKY100
    #17888
    Free Poker Money
  • zeli
    #17887
    Rögtön utána nem nagyon láttam még eddig. Igaz a Main Eventet csak 2008 óta követem, de úgy emlékszem később jönnek majd a közvetítések.
  • ba32107
    #17886
    Én ezt nem értem, már az ötödik napnál tart a main event, és sehol semmi. Akkor szokták leadni ESPN-en, ha lement mind az összes nap?
  • oliverb
    #17885
    Friss poker after darkos részeket tud valaki linkelni , mert ami sportklubbon megy ezer éves már és hát neten se a legfrisebb van.
  • zeli
    #17884
    Áh, tudtam hogy nem fogom tudni tartani, kifogtam egy elég rossz session-t, elején még jó volt, aztán bumm lefele :s
  • zeli
    #17883
    Jelenleg ~$200 Full Tilten. NL10-re szerintem simán tudok menni, csak eddig nem nagyon akartam, mert inkább SNG-zek Full Tilten, nem szeretek viszonylag nagyobb összegben Cash Gamezni.
    De NL5-ön kinő a szakállam, mire összejönnek a pontok, + elég komolytalan a játék.
  • ba32107
    #17882
    Mekkora a rollod?
  • zeli
    #17881
    Huh, olyan szép session-öm volt, ilyen nagyon ritkán van nekem.
    Tegnap eldöntöttem, hogy ma nem fogok NL5-ön játszani, mert túl komolytalan. 3 asztalon toltam NL10-en, ~1 óra játék után +$14-al zártam. :)
    Egy allint nem vesztettem el, és szinte az összes nagyobb potot én vittem.
    Folyt. köv., remélem így.
  • zeli
    #17880
    Jah, elég nehéz rájönni, hogy most gyengébb kézbe párja van, esetleg floppolt egy szettet, vagy magasabb kézbe párja van. Szerintem ezt a legnehezebb kiolvasni ha AA--JJ-d van.
  • Christian88
    #17879
    A5 vs A2 lejön két pár osztozunk 1 kör múlva AK vs Q10 floppon két 10-es, kiestem.
  • Renegade
    #17878
    amíg meg nem láttam, hogy mi van nála addig egész jó érzéssel arra gondoltam, hogy még preflop visszakérdezek úgy 0,45ig, ha adja, akkor mág ennél is jobban tönkre mentem volna :-)
  • ba32107
    #17877
    Jah ismerős, ma reggel első leosztás AA, felduplázás, szépen elvesztettem a profitot. Persze néhány olyan volt, hogy ki kell fizetni, pl. nálam AQ, flop Q magas veszélytelen, másik slowplayeli a KK-t (ez mondjuk nem ma volt, de általában hasonlók miatt vesztek mostanában).

    Ma összesen egy hand volt, amit rosszul játszottam meg, és vesztettem is vele sokat:

    Bár nemtom, el lehet ezt dobni?
  • zeli
    #17876
    Nekem is volt 5-6 ász pár, 1-szer sikerült nyernem vele. Egyik fullomat egy nagyobb full verte, szal sokszor még csak nem is azért kaptam ki, mert hülyén játszottam (persze olyanra is volt példa). Meg volt egy hatalmas mákolásom egy KK-val. Tripla allin, egyiknél AA, másiknál vmi Q6 kaliberű lap, azt turnön kaptam egy királyt, ~$11-os pot volt. Azt sajna visszavesztettem elég rendesen :s
  • zeli
    #17875
    Ezzel azért óvatosan, mert én is volt hogy Mansion-ön ráb....am emiatt. Azt mondták PokerStrategy-n, hogy persze, amit befizettem, azt ki is tudom utalni, közbe meg fenét, ki kellett játszanom, addig semmit nem engedett kivenni.
  • ba32107
    #17874
    Nekem ez a mai durva session volt, megint kb fél órát játszottam, de most nekem is szenvedés volt. Late night happy hour, de a promóció nem számolja duplán a pontokat, tehát így 20 pontot kellett gyűjtenem. Szerencsére vastagon sikerült :D 6 ász párom volt, 3 vagy 4 király párom, egy hetes pókerem.... most szerencsém volt :D
  • ba32107
    #17873
    Amit befizetsz, azt mindenképp ki is tudod utalni. 50 dollár elég kezdésnek, szerintem jobban jársz, ha nekiállsz vele játszani, és pörgeted a bónuszokat. Ha nyersz, akkor úgyis gyarapodni fog. Tehát addig felesleges befizetni, amíg nem játszod ki a bónuszt, mert az 50 dolcsit úgysem tudod majd kivenni. Érdeklődj a pokerstrategy fórumban.
  • acsati
    #17872
    ja értem. és azt vajon hol találom hogy mik a feltételek? mert végülis ha fizetek be akkor azt vissza is tudom igényelni. de ha feltételekhez kötött akkor meggondolom hogy fizetek-e.
  • Rash87
    #17871
    Azt meg alapból nem tudod kivenni csak úgy,akár fizetsz be v. sem.
    Én legalábbis úgy tudom,régen is voltak rá feltételek, biztos most is vannak.
  • acsati
    #17870
    hát a pokerstrategyröl van az 50$. szoval fizetnem kell be?:O de érdekes. kár. köszi a válaszod
  • zeli
    #17869
    Előbb be kell fizetni, hogy ki tudd venni.
    Ha valamilyen no-deposit bónusszal van a pénz, akkor figyelj, mert teljesíteni kell bizonyos pontokat, hogy kivehesd.
  • acsati
    #17868
    sziasztok
    fulltilten van 50$-om és ki szeretném kérni moneybookers-re de ott ahol a kiválaszt gombnak van a helye csak egy link van további infokkal. miért nem tudom utalni?