30078
  • ddt500
    #28955
  • precision
    #28954
    ja, már látom ő a hg, szóval a kutyát sem érdekli már a véleményem, ok :D
  • precision
    #28953
    felőlem ok a dolog!
  • sz4bolcs
    #28952
    oks, köszi, írok mailt modiknak.
  • ba32107
    #28951
    Üzenet a topiklakóknak és a modiknak: házigazdai jogaimat átruházom sz4bolcs-ra. Van valakinek ellenvetése / mindenki támogatja a döntést?
  • sz4bolcs
    #28950
    Máig nem sikerült megfejtenem, hogy ezeket a clickbackeket flegmaságból csinálják, vagy mert azt hiszik, hogy ez a helyes játék.
  • sz4bolcs
    #28949

  • Lammer
    #28948
    (sztrétfloss huzom volt lyukba turnon(amire eloben 2 forintot sem adok)! 6-os szivel nyerek, de "csak" sima flushom lett )
  • Lammer
    #28947
    ;)

    sok havi kihagyas utan cimbivel megbeszeltuk, hogy elmegyunk majd live cashre kicsit potyogni... de! elotte nyomjunk egy bo3 HU-ot... hogy legyen minimalis tet, ezert meg1eztunk, hogy a tet:beer :)

    5000 zseton, 5 perces vak, ps default vakraising...

    elso session: 4.-ik leo... mondom SB-bol egyszinu 45-el kicsit kreativan meghivom 3BB-ig... call
    flop: 678... aaa mondom check, check
    turn: 7
    mondom behivom pot felet, reraise, rr, rr, rr, rtoallin, es en ugy callolom le, hogy kozben mikrofonon mondom a cimbinek, hogy mutasd a kezbeparod amivel fullod van...
    persze, hogy kezbe 88-at mutat :)

    0-1... mondom a kaeletbe, ezt vissza kell forditanom... fel oras kemeny gyures utan egyenlitek... majd megint gyurjuk egymast fel oraig... es a vegen egy gyonyoru ASZ pokerrel forditok :))) beer is mine (meg a Zerkolcsi gyozelem) ^^
  • ba32107
    #28946
    Sziasztok! Rég nem jártam erre, időközben észrevettem hogy még házigazda vagyok. Szívesen átadnám a stafétabotot bárkinek, aki szeretné (mivel nem volt kedvencek között a topik, ezért nem igazán tudom mik történtek errefelé, látom most is volt egy kis flame).

    Én már nem játszom majd egy éve, sajnos sikerek hívján elvesztettem a motivációmat. Most mondjuk úgy állok anyagilag, hogy megengedhetném hogy újra megpróbáljam, de őszintén szólva sajnálom rá az időt és az energiát.

    Szóval ha valaki szeretne házigazda lenni, privizzen rám és leírom a folyamatot :)
  • Csacsi
    #28945
    És még az online RNG csal ugye?
  • Lammer
    #28944
    beteg leo... Hansen vs Durrrr (uj!)

  • sz4bolcs
    #28943
    flop call után - Sz4bolcs1985: any question?
  • sz4bolcs
    #28942
    Na, visszatértem.

    Tök jó érzés, hogy több hónap szünet után sem veszik el a skill.

    Hungaroforint a padlón, mindjárt vérszemet is kapok. :D
  • Csacsi
    #28941
    Az a 100.000 Ft elég karcsú NL50-re. Az jelenlegi árfolyamon nincs 10 BI-n. És 10 BI-nes swing simán benn van, még a legjobbaknak is. Szóval gondold át ezt még egyszer, mert így hamar tönkre fogsz menni.
    Amúgy NL50-en durván 3-4 bb/100 hozható rakeback nélkül.

    Ami azt jelenti, hogy 100 handenként fogsz kb 1,5 dollárt nyerni. Ahhoz hogy napi 40 dollárt keress, ahhoz napi durván 3.000 handet le kéne játszani, ami 3-4 asztalon több mint 5 óra.

    De mint mondom az a roll, hogy biztonságban érezd magad maximum NL10-re elegendő. Vagy NL20-ra, de akkor legkésőbb 80.000-nél vissza kell lépni NL10-re.
  • Wright111
    #28940
    sziasztok, szerintetek hogy lenne érdemes elkezdeni 3-4 asztalon CG-zni? én nl50re bwin-en gondoltam, esetleg néha napján pokerst.rs Zoom-olni :D
    kb olyan 100.000ft kezdőtőkém van, 50 nap alatt akarok napi kb 40$ nyereségbe zárni ez ha napi 5 órát játszok az óránként 8$ nem hiszem hogy teljesíthetetlen lenne csak valami olyan termet kéne találni ahol nem profi a mezőny...de mondjuk nem is csak fish játszik, de mondjuk feszes-agresszív játékkal nem hiszem hogy képtelenség lenne ezt hozni...
  • Lammer
    #28939
    eltelt 8 nap, remelem most mar irhatok... ;)

    Reggeli 5.45-os sms (2500-os elo" verseny):
    Hugom: "jelentem, megnyertem" :)
  • Lammer
    #28938
    plu: inkabb igy irok, mert mobil verziorol nyomom... ha esetleg a valasz gomb nem jelenik meg alapon... rendben, tudomasul vettem! Gondoltam feldobom a topikot, mert ugy sem ir senki... Semmi gond... akkor marad a vagy semmi, vagy Szabi 2345-ik makolasai fejezet (diablobol ha kigyogyul, ugy is jonnek majd a flashes beszurasok) oszt jo lesz, igaz? ;) De azert ne szegyeljed(jetek) ha van neked (tek) is eredmenyed(tek) ;) Tesomrol meg nem irok, mert az ciki es en kerek elnezest, ha vannak low szinten live (1ik sem rebuy, csak a korabbi szurashoz, mindegyik freezeout, btw) eredmenyei, de tenyleg ;)

    jo jatekot!
  • plu604
    #28937
    Lammer hagyjál már... Írogattad ide is milliószor hogy hugodat hányszor meg mivel mákolták le... Úgy beszélsz mintha a mákolás csak az online pókerben létezne. (És nem, még csak nem is gyakoribb). Ezek a csalik-az-rng összeesküvés elméletek a gyengék fejében születnek meg, akik a hibát nem a játékukban, hanem a szoftverben keresik, akik nem tudnak érvényesülni.
    A másik: Itt a nagy többség (ha nem mindenki) online pókert játszik. Ha te nem szereted, az a te dolgod, értjük hogy megvan róla a véleményed, csak tudod a vélemény olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másé. Ha nem szeretsz online játszani, ne játssz. Nem vagyunk rá kíváncsiak hogy szerinted mennyire szar és miért.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahogy a hugod eredményei/mákolásai/bad beatjei sem érdekelnek senkit, legalábbis nem úgy, hogy napi kettő az adag.
  • Lammer
    #28936
    nem akarok megint flamewart... ha gondolod privatban folyt.kov.

    paul: -fav? vegre!
  • xxxpaulxxx
    #28935
    Nah jó, -fav... ez a topic csak felkúr az ostobasággal...
    Az értelmes játékosnak viszont további sok sikert!
  • Nadi
    #28934
    Akkor hogy van rengeteg olyan MTT játékos, aki évek óta ebből él, nem is akármilyen módon? :) Nem mellesleg ezen játékosok már élőben is többször bizonyítottak, nem 1000Ft rebuy tornákon.
  • Lammer
    #28933
    good for you ;)... de gazdag te sem vagy :)

    Mivel en nem jatszok most ideje sem elo", de foleg online pokert sem... ezert max tesombol indulok ki... eloben allandoan itmezik, vagy nyer vagy ott van a top3-ban... rengeteg jo eredmenye van... most az utobbi idoben kicsit jatszott jokerstarson, mert eleg sokat dolgozik es ott ucsorogni fel delutanokat az neki is faraszto... ugyanaz a riveres par szazelkos hulyesegek jonnek neki is tomkelegevel ami nekem jott... erdekes, mi? ;) csak ennyit hallok ki, hogy "ez mi? ez mi?" jon at hozzam orjongve... en mondtam neki, hogy felesleges... max abban latom az online poker ertelmet(amit elmondtam neki is)... hogy leulsz es grindolsz NAGYON sok asztalon cashen(vagy sng tobb asztalon, kinek mi)... max...
  • Csacsi
    #28932
    A nevetséges online játékból fedezem a rezsimet kb 3-4 éve...sőt még nyaralásra is futja évente.
  • plu604
    #28931
    nekem május eleje óta ZH-, meg vizsgaidőszak van, nem tudok játszani :(
  • Lammer
    #28930
    na mi van sracok... a szurkalas megy, de a jatek nem? mindenki meggazdagodott a nevetseges online jatekbol, vagy mi ez a kuss???
  • precision
    #28929
  • xxxpaulxxx
    #28928
    Köszönöm! Hosszú idő után végre volt értelme ide benézni egy ilyen poén miatt!
  • plu604
    #28927
    nem, Lammer huga még tolja
  • ddt500
    #28926
    Mi ez a dögvész itt? Mindenki csődbe ment??
  • Lammer
    #28925
    fejrangatas a valasz... -.-
  • ddt500
    #28924
    Persze online nem izgat de mivel élőben látnám az arcát így tuti nem állnám meg.
  • Csacsi
    #28923
    Minek is kéne megkérdezni? Pont az a lényeg, hogy mindig adja meg.
  • ddt500
    #28922
    Mindig kíváncsi voltam ilyenkor megkérdezitek, hogy te f.sz mi a k.... anyádért adtad meg a visszaemelést 34-re???
  • Lammer
    #28921
    off: hell act2-ot most kezdtem wizard lvl55... solozok... egesz jol megy :)

    on: Na Hugi megint volt tegnap... gyerekek... hogy lehet ilyen undoritoan kiesni?

    Kezbe kap AA-t... 400/800-as vak... probalkozas jon kozeprol... 2000-ig hiv... hugom visszateszi 5500-ig gombrol... erre asszondja na jo, call (!!!)

    flop: 346
    csekk, hugi allin (kasszahoz kepest egy eros hivas stack alapjan)... snapcall... 34-el... LOL!

    vannak idiotak eloben is!

    ne mondjatok azt, hogy csak online van ilyen:
    pasija kesobb 1K vakszinten... beragad A2-vel flopra kap egy sort!!!!
    345... hivnak ra... allinre teszi magat... J3 adja(!!!)
    t:3
    r:5

    JEEE! :D
  • acsati
    #28920
    Rendben, majd kipróbálom! Köszi!
  • Rainbow15
    #28919
    Tudsz jelentkezni 1,2$-os versenyekre (vagy még kisebbekre). (tour és sng).
  • acsati
    #28918
    Sziasztok!
    Nyertem Bwin-en, freerollon 1,20$ ticket-et. Valaki elárulná, hogy azzal mit lehet kezdeni? :)
  • Lammer
    #28917
    (na hulyen irtam le, nightmaren butchert ugy oltem meg, hogy a sajat csardzsattakjatol stunnolodott be es ott laszthiteltem... amugy rohadtul nem megyek az acsikra... ez ilyen "veletlen" volt :D)
  • Lammer
    #28916
    off:

    hehe :)

    en meg szolozok wizzarddal... normalon no die (na, jo 1X mert kikasztoltam magam webre es boszen magyaraztam cimbinek, oszt nem figyeltem)... nightmare elejen meg haltam meg 20 percenkent a sarga meg kek csapatoktol... most mar kevesbe... no die-al leszoloztam bácsert ugy, hogy kaptam egy olyan acsit, hogy sajat stunjaba halt bele :D

    on: