30078
  • sz4bolcs
    #18907
    R1A1 szint bazdmeg.... Ne kérdezzétek, hogy honnan jött az ötlet a callra... talán csak onnan, hogy mind egy szálig idióta...

  • sz4bolcs
    #18906
    vicces 5 vak emelést képesek megadni egy 67s-re AKs ellen..
  • sz4bolcs
    #18905
    Mondjuk ha nem emelek, akkor tök mindegy, hogy AKm van vagy 27, bármivel belimpelhetnék...
  • sz4bolcs
    #18904
    hát olyan asztalra kerültem... mögöttem ül egy földuplázódott stack, és mindenre 7 nagyvakot emel, nem nagyon érdekli mi van a flopon, akár a kassza kétszeresét is ráhívja flopon... Az ilyenek ellen én nem emelgetek, belimpelek, aztán ha erősnek érzi magát, akkor emeljen én meg adom neki.
  • sz4bolcs
    #18903
    Ezt amúgy nem vágom, 4 dolláros 180as minden 3 percben betellik, $2-es 90esre meg egy csomót kell várni, hogy elkezdődhessen.
  • sz4bolcs
    #18902
    1R1A-ra megyek én is akkor. Kezdek egy sessiont, vagy mit, két 90es versennyel (ha végre más is nevezne rá minél gyorsabban), mert nem mertem játszani délelőtt óta, előtte csak úgy szórtam a pénzt headsupra, és minden kikaptam (szerintem minimum 30 dollár elment rá), iszonyat frusztrált lettem tőle, aztán este nyomtam ismerőssel egy 25 centes 45-öst, amit megnyertem, remélem azóta rendbejött a játékom. :D
  • MEdievil
    #18901
    2,2$ kiestem az AA-KK után egy cfben
    2,75$ ITM 7458/55x 5,59$
    2,2$ még tart sikerült felduplázni azóta elvagyok mint a befőtt
    és még lesz a szokásos 2,2 1R1A nemsokára mint fő fogás :)
  • sz4bolcs
    #18900
    Min játszol ilyen korán?
  • MEdievil
    #18899
    Nekem az SSS karierem végére egy nagyon csúnya DS-em volt azért is váltottam. Amúgy én sose kérek bocsánatot és nincs is miért.. meg ne is kérjem tőlem senki mert egyrészt gúnyos másrészt kicsit kezdő játékos hangzata van harmadrészt meg nekem a zseton kell nem a szöveg ha sajnálja adja vissza :) Mondjuk chatet amúgy se nézem az infó sokkal fontosabb verseny közben.
  • sz4bolcs
    #18898
    Akik épp downswingben vannak, azoknak küldenék egy dalt:
    Creedence clearwater revival - Fortunate Son :D
  • sz4bolcs
    #18897
    Amúgy régebben ezt a downswing témát én is felvetettem.
    Ami engem nyugtalanít, hogy elvileg el lehet veszíteni coinflipet 1000x egymás után, semmi nem zárja ki, hogy így legyen, az esély hiába 50% körüli.
  • sz4bolcs
    #18896
    A másik, amit kevésbé tudatosítunk, hogy rossz játékkal, vagy szarabb lapokkal hányszor mákoljuk le az ellenfelet. Ha többször mákolunk így, mint ahány bad-beatünk van, akkor kezdhetünk aggódni, mert valami gáz van a játékunkkal, viszont az ilyen mákolásaimnak is hosszú a sora. Írtam már be párszor chatre döntő asztalon egy-egy kiejtett játékosnak, hogy sorry...
    Valaki össze tudja számolni, hogy hányszor segített neki a turn, vagy a river egy jobb lap ellen?
  • sz4bolcs
    #18895
    Az egyik ok, amiért nem játszom 6 asztalon egyszerre az épp az, mert nem tudom több asztalon egyszerre kezelni a bad-beatet. 3 asztalon kapok egyszerre jó lapot, és ebből kettő elvérzik (ami azért nem olyan meglepő, ha az egyik QQ a másik AK, a harmadik KK) az már sokkolni tud rendesen, mert alapjáraton pesszimista ember vagyok, és a rossz dolgok ragadnak meg bennem. Az a jó, amikor az ember élvezi a játékot, olyankor mindig csak az adott leosztás számít, és nem töpreng az előzőn. Én (ha jó napom van) leszarom, ha lemákolnak, ha hagytak nálam ezer zsetont, akkor megnyerem a tornát. Ha azt az ezret is elmákolják tőlem, akkor a következőt. De amég az embernek zsetonja van, addig potenciális győztes. Ha belegondolok, meg sem tudom számolni, hányszor találtam magam pár nagyvaknyi zsetonból döntő headsupban.
  • sz4bolcs
    #18894
    Alig játszottam élőben pár handet (neteshez képest elenyésző mennyiségüt), de már azok között is volt A poker sorflöss mittoménmi, láttam pokert asztalra osztva, és az csak pár hand.

    De élőben hány leosztást játszol fél óra alatt??? Én azt mondom, minél több asztalon játszol, minél több handet játszol meg, azzal egyenes arányban növekszik az ilyen bad beatek száma, annál több ász-párt látsz elvérezni. Aki ezt nem bírja, az játsszon kevesebb asztalon, az arány akkor is megmarad, de kevesebbet kell földolgoznia.

    Szerinted hányszor nyertél már AA-val kisebb pár ellen? Nem tudod, persze, mert szerencsétlen ellenfél 80%-ban bedobja a kisebb párját, mielőtt egyáltalán látnád, hogy mi volt nála, neked meg az csak párszáz zseton nyereség, ami közelebb visz a győzelemhez, ki emlékszik már arra egy torna végén?

    Érdekes, én is minden nap hányszor látok ilyen bad-beatet egymás után ötvenet, mégis hogy kerülök akkor a döntő asztalra, és hogy nyerem meg a tornákat? Gondold át, hányszor nyersz jó játékkal jó lapokkal, és minden ilyen jó játékkal (akár jó blöffel) szerzett zsetont becsülj meg, a többi a mákfaktor, amit nem lehet irányítani.
  • MEdievil
    #18893
    Aki ezt megfejti az megtalálja a póker Szent Grálját :)
  • ddt500
    #18892
    Hát nem. Sikeresen kiestem 252-nek.
  • ddt500
    #18891
    Ja egyébként csúnyán felrúgtam a bankorollmanagmantemet. Annyit buktam, hogy nem bírtam ki. 5 sng szoktam játszani de ma annyit buktam. 430-ról vissza 380-ra. Beültem egy 20-ra és megnyertem. Újra 430.2 napja állok egy helyben. Remélem ez a torna hoz valami áttörést.
  • ddt500
    #18890
    Inkább nevetséges. Nem is a bemondás/megadás hanem ami előtte volt. Emelés-4 megadó nálam turnon 7-es póker és mindenki dob. Nálam AA szuper agresszív állat emel én csak megad és elcheckeli az egészet.Addig szétemelte az agyát úgy védte a preflop emelését. Szóval ez így volt kiadva, hogy csak kis lappal nyerhetek nagyot. Annyi settem még nem volt mint ezen az asztalon. Egyiket sem fizették ki rendesen. Volt 7-es poker, 5-8-9-K set. Mindegyiknél volt mindenféle finomság az asztalon amire meg lehetett volna adni az emelésemet de neeeeem. A végén azért csak megnyertem és más nem számít.
    Ja most bent vagyok egy 5$ tornán. 1513 induló, 216-tól fizet,408-an vagyunk és én a 89-ik helyen állok. Persze a 18-ig helyig nem ad normális pénzt de hátha kihúzom a döntő asztalig. Itt kifizették a KK-t.
  • MEdievil
    #18889
    Ez szép volt és semmi meglepetés a végére :)
  • ddt500
    #18888
    Egy 20$ sng stílszerű befejezése.
  • MEdievil
    #18887
    upsz :)
  • MEdievil
    #18886
    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=2509485[/flash]

    Kíváncsi vagyok mit sikerült dobatni.. Vakmerő megmozdulás volt DE a board nem igazán érdekelt. Eléggé nyuszinak tűnt és ki is használtam :)
    Vicces hogy mennyivel nagyobb súlya van a 3betnek mint a sima All-innek. Ha rátolom 99% hogy megadja.
  • Rash87
    #18885
    Nem játszottál eleget élőben,úgy néz ki.Próbáld ki.S látni fogod a hasonlóságot,s különbséget is. Erre csak ezt tudom mondani.

    Majd vedd fel,s ha 30 percen belül (jó játékkal) runnerunner színnel,vagy kapsz 3 KK-t egymás után,s vesztes mindegyik,többszöri flop drilledet,netalán a fullodat verik el,akkor rád íratom a házamat. :)
  • sz4bolcs
    #18884
    Én 5card drawban csináltam valami hasonlót. Már nagyon nagyok voltak a vakok, és nekem volt kb. 2 nagyvakom. Kaptam 4 egyszínű kártyát, na mondom, megpróbálok úgy kiesni, hogy nevetni is lehessen rajta, nyomtam egy allint, és ráhajtottam a flössre. :D És JÖTTT :D:D:D Megfordítottam a meccset, a srác szétzuhant teljesen, mindenre allinelt. A chatet néztem utána, csak ennyit írt: 'omg' :D
  • sz4bolcs
    #18883
    "S oké,hogy élőben nem játszunk le 40 ezer handet,de amiket felsoroltam,azok 30 perc alatt történtek, 100~ leosztás alatt."

    -És lehetetlen? Nem az. Élőben is megeshet, akkor az osztót hibáztatod?
  • sz4bolcs
    #18882
    pokerstarson volt előző héten pár olyan nap, amikor minden 5. körben valaki pokerrel vitte a potot... szerencsére párszor én is.. :D
  • MEdievil
    #18881




    egymás utáni handek :) :(
  • Rash87
    #18880
    Szívesen veszem az építő jellegű kritikát,de...:)

    Itt nem is azzal van a baj,hogy AA instant win,mert természetesen ezt senki se írta.Én legtöbbször vesztek velük,szóval tudom...
    Csak azok a laptalálkozások mindig.

    S oké,hogy élőben nem játszunk le 40 ezer handet,de amiket felsoroltam,azok 30 perc alatt történtek, 100~ leosztás alatt.
    S hogy mentalista módjára mikro-n 1$-t megad a J10-re,s floppol egy sort,az túlzás. Vagy 7-es párra felteszi mindenét,mikor lent van két over lap is. Én ezekről beszélek.
    Én is szoktam a saját hibáimból tanulni,mert én se vagyok profi...de ilyenek ellen még tanulni sem tudsz,csak max. nevetni,s fejedet a falba veregetni.
    S ez ment 30 percen keresztül,aztán egy kis ráadásban. Így legyél optimista... Máshol is vannak ilyenek,nem mondom,de nem minden 10. leosztásban... régen is ezt csinálta velem a full tilt,s azóta se változott.
  • MEdievil
    #18879
    Kicsit eltúlzod.. Nyilván az AA nem instant win és még a legjobb helyzetben is tízből kétszer veszíteni fogsz vele! Ha feszesen játszol mindig nálad lesznek a jó lapok így ha megvernek nyilván csak kisebb lapokkal lesz (coolert leszámítva de az meg az a szitu amiért nem igazán lehet haragudni senkire, semmire)

    Az hogy csak veled történnek ilyenek... hát nézd vissza nekem volt olyan hogy 88-99-TT mentünk allin is mindhármunknak leesett a drill.

    A teremnek biztos érdeke csalni és kockára tenni azért azt a hatalmas fix bevételt hogy helyetted Jhonny blood nyerje a kasszát. Nekik biztos abban van az üzlet véletlenül sem a rake/fee-ben amit ők akkor is eltesznek ha te nyersz vagy vesztesz.

    Élőben azért nem történnek ilyenek... ja de még is történnek csak mivel nagyon kevés handet tudsz megjátszani kevésbe futsz bele! Mond élőben mennyi ideig tartana 40.000 hand lejátszása? Mert online nekem secperc megvolt pedig alig játszottam! (igaz azt 10-12 asztalon grindeltem)


    Én is meg mindenki postol ide bad beateket de nem csak azokat. És azokkal sem az a cél hogy sírjak miattuk vagy feldolgozhatatlan lenne és egyből csal a terem vagy valami mögöttes ok van. Szerintem a maga szintjén például abszurd és vicces hogy az ász páromat buborékban egy olyan AT veri meg aki meg sem akarta adni az allint!

    Én tudom magamról hogy mennyire nem vagyok profi. Ezer sebből vérzik a játékom sokszor fogom a fejem hogy ez a marha (én) már megint mit csinált. Viszont! Folyamatosan tanulok és fejlesztem magam és szerintem egész szépen haladok. 2 éve freerollokból összeraktam egy kis kezdőpénzt amit Cg játékokon megtripláztam amivel nekiálltam DON sng-ket játszani. Az nagyon bevált és szépen haladtam felfele. Kb 125 dollárnál sikerült véletlenül egy 100$ nevezési díjú versenyre nevezni amit természetesen elbuktam. Utána az elég komoly törést okozott és az elején még egész jól sikerült visszahozni kb 90 dollárig de a limithez képest így kevés volt a BR és nehezen viseltem egy kisebb bukószériát így inkább kivettem azt az 50 dollárt ami még maradt. Tartottam több mint egy év szünetet. Nem olyan régen nekiálltam ismét freerollozni és a kevés pénzből neveztem egy 0.10$ versenyre amin második lettem így már egy egész használható kis pénzem lett. Nekiálltam SSS-t játszani és egy egész tisztességes rollom lett de muszáj volt váltanom így most Tourozok (jelenleg nagyobb Bankrollom van mint valaha). Amit befizettem terembe pénzt azt csak azért hogy ki tudjak venni és azonnal ki is vettem! Soha nem játszottam saját pénzel én freerollból szeretném megcsinálni a szerencsémet. Eddig csak nyereségem volt ennek köszönhetően bár nyilván így elég lassan haladok.

    Ha nyereséges akarsz lenni legyen benned: 1. Alázat 2. Optimizmus!
    Ez egy ilyen kis építő jellegű akármi akart lenni ha nem annak veszed sajnálom akkor fölöslegesen írtam görgess tovább.
  • Csacsi
    #18878
    Élőben jóval kevesebb leosztás megy le, mint online.

    Tegnap élő verseny. QQ vs 65

    Flop J 5 10....itt kerültünk all in. Turn 6..river 2...

    És ez élőben történt.
  • Rash87
    #18877
    Így,hogy lenyugodtam,kicsit játszottam.
    Mikron, 0,01-0,02 vakon.
    2$-al ültem be. Harmadik leosztás talán, AQ, beemelek 1 $-al !!
    Egy megadja,flop 89Q. All int mondd,megadom. Nála mi van? 10J.

    Nincs több hozzászólásom a FullTilthez...
  • ddt500
    #18876
    Nekem csak az a gyanús, hogy naponta 2-3 pókert látok TH-ben. Pedig nem játszom olyan sokat.
  • Rash87
    #18875
    De inkább ilyen lenne,mint hogy lemákoljon utolsó lapra. Bár nálam ez a AA úgy nézett volna ki,h neki tuti lejön még 2 szín,s így nyer:D
  • Rash87
    #18874
    Engem nem lepne meg,ha xy év múlva kiderülnénk dolgok a teremről.
    Vagy csak engem baszogat,nem tudom. De a leosztásokkal tuti van valami,túl sok ez a laptalálkozás. Régen is,ezért vettem ki onnan a pénzem,mert ilyenek történtek.
    Ha élőben játszol egy cash game-t,vagy bármit,több óra játék alatt nem történnek ilyenek. De lehet csak engem baszogat,de nagyon idegesítő,mikor semmivel sem tudsz nyerni. Magyar supportot meg nem baszogatom,meg már lenyugodtam :))
  • sz4bolcs
    #18873
    phr miért nem mutatja a nyerési esélyeket mostanában?
  • sz4bolcs
    #18872
    szerintem szopjál hozzá.

  • ba32107
    #18871
    Hát ne haragudj de szerintem eléggé rosszul látod a dolgokat... egy FT szintű terem sosem kockáztatná, hogy megbuherálja a játékot. Ez véletlen volt. Ez póker. Nekem a kedvenc termem, stabilan nyerek hónapok óta. Egyszerűen balszerencséd volt, nekem is van néha... ez van. Amúgy van magyar nyelvű supportjuk is :)
  • sz4bolcs
    #18870
    Mitől van az, hogy headsupban olyan vagyok, mint egy zombi? Ha tornán kerülök headsupba akkor teljesen jól megy, de ha csak beülök ilyen headsup sng-re, akkor még a legbénább retardált is lealáz. (???)
  • Rash87
    #18869
    kicsit hosszú lett,de... ki kellett írnom magamból :@ :D
  • Rash87
    #18868
    Befizettem,de már meg is bántam...

    Nem véletlen vettem ki az összes pénzemet anno a FullTilt-ről. Egy mocskos terem,jobb szó nincs rá.S azt senki se mondja,hogy ezek "véletlen" leosztások. Itt kb. a texas holdem olyan,mint máshol a omaha,hogy alig lehet nyerni egy pár,két pár,vagy drillel.

    Csak 30 percet játszottam,de még az életkedvem is elment.

    Lényegesebb leosztások.
    Három perc után kaptam egy KK, flop előtti emelgetésnél all int mentünk,nála AA,tipikus.
    Következő leosztásban megint kaptam egy KK, emeltem,egy megadott,flopon ott volt a 3. K-om,emeltem,ő all int mondott,megadtam. Riverre leesett egy A,s nála AA volt :)))))))
    Nap vicce,hogy ez után megint KK-t kaptam,vki emelt,de már idegből dobtam :D

    Aztán 5 perccel később,nálam QQ. Emelek,valaki all int mondd ( 88-al),kevés stackje volt,megadtam,meg még valaki megadta,nála 77 volt.
    Flopon drill,már instant all int mondtam,flop AJ9 volt,ez meg megadja a 7es párjával,s runner-runner színnel a 7es pár vitte,EZ MI???

    Asztalnál volt egy olyan,hogy AA ment flop előtt all int, 66 fogadta.
    Flopon két 6os is volt. Szerencsére nem velem történt,mert képernyőm már nem "élne"!! Fullomat is egyszer elverték...

    Ilyenek a mesében nincsenek,de Fulltilten régen is hasonlók voltak,de most 30 perc alatt szinte minden megtörtént. Ezek mentalisták full tilten,vagy én nem tudom,de nem fair terem,még mindig. Most felbasztak :@ Tudnák anyanyelvi szinten,olyan mélyrehatoló levelet írnák nekik,hogy még a NET is lefagyna!!