30078
  • ddt500
    #18947
    Itt a másik. 120-as nagyvakra beemel 600-at és utána eldobja!! Ez beteg az fix.
  • ddt500
    #18946
    Természetesen, hogy a világért se tudjak elmozdulni a 443$-ról ezért kiestem 3-nak az 5$-ról. Persze egy magyar bunkó ejtett ki aki nem adott meg egy 200-as all int, meg miután beemelt 600-at eldobta az ellenfél olinjára. De az ennyimét megadta. Ez is elmehet a k. anyjába. Látszik az emberek 80%-án, hogy lövésük nincs az sng-ről.
    Ezt miért dobta el?? Hogy valaki ennyire hülye legyen, hogy fullos chipliederként ne tudjon megadni 160-at!!! Az egy dolog, hogy megnyertem. de nem rajtam múlt.
  • ddt500
    #18945
    Komolyan mondom emberek a pókert azért találták ki, hogy én öngyilkos legyek. Minden alkalommal amikor éppen odaérnék, hogy na most megindultam fölfelé olyat vernek az orromra, hogy a pincéig esek. De aztán nem engedik, hogy mindent elveszítsek. Neeeem!!! Kínoznak az égiek.
    443$ lebuktam 350-ig magam. Ebben volt cashgame, torna sng vegyesen. Őrjöngtem mert olyan osztásokat szoptam be meg olyan megadásokat,hogy hihetetlen. 10 000$ versenyen első 50-ben voltam gyönyörű játékkal majd beleszaladtam egy AA-ba. 2 óra munka ment kárba. Omaha cash game 2X25$ buktam 20 perc alatt.
    Teljes dühből beültem egy-egy 5,10,30$ sng-re. A 10$ 2-ik lettem a 30-ast megnyertem.(117$)Az 5$-os még tart. Nem viccelek centire pontosan 443$-om van.
  • sz4bolcs
    #18944
    Wolf: Miért nem nyomsz te is $2-es 90est? Előbb lesz belőle jó profitod, mint az ilyen 3000 nevezős tornákon. Én azokat csak poénból játszom, hátha egyszer összejön valami jobb helyezés.
  • sz4bolcs
    #18943
    Én mostanában coinflipnél ha meglátom, hogy flopon nem jött az ellenfélnek jó lapja, akkor becsukom a szemem, és oda se nézek, csak a szemem sarkából nézem az ülőhelyem, hogy arrafele vándorol-e a zseton. :D:D:D:D
  • sz4bolcs
    #18942
    Tegnap bezsebeltem vagy 50 dollárt. Kár, hogy előtte 30at elbasztam headsup gyakorlásra. :D
  • TaRka0107
    #18941
    De, ha floppon jön le akkor még oké, de már kezdtem beleélni magam a turn-nél és erre ledobja riveren. ÁÁÁ
  • TaRka0107
    #18940
    Sejtettem, de akkor is kapja be:D
  • sz4bolcs
    #18939
    Sejthetted, hogy feszes játékos ellen éppen coinflipelsz, mikor megadtad.
  • ddt500
    #18938
    Úgy 1 órája beültem egy micro limites omahára. 4$ a beülő (cash game) és tökre élvezem. Nincs semmi nyomás rajtam tök agresszív tudok lenni. Voltam már 4X pénznél is most éppen 2X-es van. Gyártom az FPP-t.
  • TaRka0107
    #18937
    Beültem egy 6$-os Headsup-ra. Jól ment a játék, csávókám dobálgatta a lapjait, alig szállt be. Aztán ez történt.
  • ba32107
    #18936
    De egy dolgot érts meg végre: a teremnek nem érdeke, hogy csaljon. Gondolod, hogy egy nemzetközi, a világ második legnagyobb, dollármilliárdokkal üzletelő pókerterme kockáztatná a státuszát egy ilyen csalással? Nekik ez elenyésző többletbevételt jelentene, ráadásul ha kiderül (márpedig kiderülne... az ott dolgozó emberek közül nem lehet mindenkinek befogni a száját), lehúzhatnák a termüket a vécén.
  • sz4bolcs
    #18935
    A második handben azért mondtam AQ-ra allint, mert az első játékos a vakért limpelt be, a második pedig védte a vakot. Legalábbis az addigi játékukból ez tűnt logikusnak.
  • sz4bolcs
    #18934
    Én 30at szedtem össze 180ason, és kettőn még versenyben vagyok nem is rosszul. :D Jó8 neked.
  • sz4bolcs
    #18933
    Két allinszitu



  • MEdievil
    #18932
    Na én búcsúzom mára ennyi volt :)
    4 versenyből 2 itm összesen +4 dollár ami nem sok de akkor se mínuszos
  • sz4bolcs
    #18931
    SS csótány :D:D
  • MEdievil
    #18930
    Nekem nem kell mondani nálam nagyobb SS csótány nem igen van :))

    Volt itt egy maniac 400k zsetonnal nekem akkor volt 20k azóta se sokkal több de én még mindig versenyben vagyok ő meg sehol... ha nekem jött volna össze annyi FT a minimum de inkább első 3
    Már csak 58 játékos van hátra.
  • sz4bolcs
    #18929
    Jó, sikerült is elbaxnom egy vitatható allinnel, de mind1..
  • sz4bolcs
    #18928
    Amúgy én azt teljesen komolyan gondoltam, hogy amég az ember előtt zseton van, addig potenciális győztes. leosztással ezelőtt 2 nagyvakkal ültem, most itt van előttem legalább 10.
  • sz4bolcs
    #18927
    tipikus2
  • sz4bolcs
    #18926
    tipikus..
  • MEdievil
    #18925

    Nyenyenyne mákoltam! :) Ez még a másik versenyem (2690/70 perpill)
  • sz4bolcs
    #18924
    rohadt jó ez a 180as. Bekerülsz döntő asztalra 4 nagyvakkal, kiesnek előtted hárman, és máris hatodik vagy. :D:D:D::D Most 3 nagyvakom van, de szerintem lemegy még három leosztás, addigra headsupolni fogok 10 zsetonnal.
  • MEdievil
    #18923
    Na én így búcsúztam :(

  • MEdievil
    #18922
    Sok Wolf van Magyarországról! :) (igazából az egész versenyen 1 van) Egy piros farkas csak kiszúrja a szemed :)

    Ja és ami az előbb történt azt inkább nem láttuk oké?
  • sz4bolcs
    #18921
    mekkora volt az esélye, hogy egy ekkora versenyen összeakadunk? :D
  • sz4bolcs
    #18920
    lool wolf corps :D:D:
  • sz4bolcs
    #18919
    he?? melyik vaty tee? :D:D:
  • sz4bolcs
    #18918
    doubled up! :D
  • MEdievil
    #18917
    Héé egy asztalon vagyunk! ki ne üss :)
  • sz4bolcs
    #18916
    bazz énisénis ilyet akarok. :D
  • sz4bolcs
    #18915
    2 óra alatt 3 alacsony pokert láttam magas pár ellen..
  • MEdievil
    #18914
    Na ezt csúnyán elnéztem az a pot odds % :) szóval akkor mégse
  • MEdievil
    #18913
    Már csak 6800 zsetonom volt aztán jött ez:


    ja és megvan miért nincs % PHR -ben!
    Mostantól mindig be kell pipálni nem teszi meg automatikusan!
  • MEdievil
    #18912
    Egyszínű volt! Ha turnon allin mész simán megadja! :)
  • MEdievil
    #18911
    De te legalább jól álsz én egy AKs vs A8 csatában véreztem el mert ügye akármekkora preflop emelést meg lehet adni a8-al :) Na azért még semmi nincs veszve!
  • sz4bolcs
    #18910
    rereraise-t tartott vele...
  • sz4bolcs
    #18909
    De mi a redvás mocskos lófszt ért meg neki az a 86os? Az egy dolog, hogy majdnem megfingatott vele, de milyen áron???
  • sz4bolcs
    #18908
    Amúgy vicces látni, hogy minden lehetséges hibát elkövettem ebben a játékban. :D:D

    Túl nagy potot csináltam preflop ennél már az allin is jobb lett volna, aztán minimum allin kellett volna mennem flopon, hogy ne érje meg neki megadnia, végül nyomtam egy callt... Ilyenkor csak gratulálni tudok magamnak, mekkora faszláma vagyok..