30078
  • sz4bolcs
    #19107
    nem is kell rá figyelni, mert nincs trükközés, mindig overbetelnek, ha lapjuk van.
  • MEdievil
    #19106
    Sima feszes játék autópilótán működne? :)
  • sz4bolcs
    #19105
    Hát ezzel a knockouttal nem tudok betellni. Igazi grinder királyság. Egyszerre 10 asztalon is tudnám játszani, olyan alacsony szintű a játék.
  • sz4bolcs
    #19104
    Van egy ilyen gyökér haverom. Egyszer nyomtam vele itt közösen pokert akkor még játékpénzben. Ha nem jött flopra jó lapja, akkor akármilyen pozícióban volt, fogta a lapokat, és bedobta. :D:D::DD
  • sz4bolcs
    #19103
    varázsgömb biztos mondta neki, hogy jönni fog a flössöm :D:D::D
  • sz4bolcs
    #19102
    knockouton azért van egy színvonal xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • sz4bolcs
    #19101
    nincs szebb, mint mikor knockouton két játékost ütsz ki egyszerre xDDD

  • sz4bolcs
    #19100
    Szép volt a dobás.
  • MEdievil
    #19099
    Amúgy kipróbálom de hogy most vagy csak holnap az attól függ fel tudok-e duplázni itt 1r1a-n.
  • sz4bolcs
    #19098
    nincs mit tenni, varázsgömb súg nekik, mikor nem elég a 27
  • MEdievil
    #19097
    még is mivel érdemeltem ezt ki?

  • sz4bolcs
    #19096
    kb. olyan szinten van a játéktudásban, mint 25 centesen, csak nagyobb a nyeremény.
  • MEdievil
    #19095
    De egyszerre írtuk nem gondoltam hogy azonnal postolod amikor én korábban kezdtem írni :)
    Slowplayeltem egy Király párt ami 2500 zsetont hozott. Csoda annak fényében, hogy az ellenfélnek csak ász magasa volt nekem meg a floppon király drill.
  • sz4bolcs
    #19094
    Ez az 1$-os knockout kurvajó, próbáld ki!
  • sz4bolcs
    #19093
    'amikor a varázsgömb bedöglik':

  • sz4bolcs
    #19092
    A négyes drilljével/fulljával... nem látod? :) Gondolom riveren tilten volt, mert jött nekem a K.
    Azért nálam sem könnyű az élet. Most ezzel ha nem jön a K riverre, nagyon durván megszívom, előtte meg AK-val kerültem QQ KK szendvicsbe.
    UTG-ből emelő, én mondom, ez itt csak megadás. És jól tettem, mert utánam jött egy baszott nagy rearaise. Na mondom ebből gyorsan kiszállok, amég lehet.
  • sz4bolcs
    #19091
    Ezért nem kell rag-ászokkal játszani...
  • MEdievil
    #19090
    Mi a halállal ment így végig és fizetett ki? :)
    és méginkább nekem miért nincs semmi amivel játszani tudnék?
    99 emelek erre két allin mögöttem. Nagyszerű, amikor KK volt nálam hol a francban voltatok?
  • sz4bolcs
    #19089
    úgy kell neked, nyomorék:

  • MEdievil
    #19088
    Nekem is kell valami mert nincs kedvem több pikk j9 kifizetésére. :)
  • sz4bolcs
    #19087
    Te is tudod, hogy nem a lapoktól függ, ki mit dob be, hanem attól, hogy mit mond a varázsgömb. :D
  • sz4bolcs
    #19086
    rájöttem, hogy az 1$-os knockoutokon érzem magam legjobban biztonságban. Rájuk fogok állni $400-ig. Abszolut tele van fishekkel, jó a nyeremény...
  • MEdievil
    #19085
    500 hand pedig nem kevés..

    Végre egy KK és körbefold. Olyan asztalon ahol 68o meg 23s szuper lap az allinre. Nemááár.
  • sz4bolcs
    #19084
    Az lenne a jó, ha ezt ellenem csinálná, és lehetőleg kisebb stackkel, mint az enyém.
  • sz4bolcs
    #19083
    istenem mekkora tapírok vannak. lyuksorra adja az allint. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #19082
    Én annyit játszom, hogy az lenne a csoda, ha nem jönnének. :D
  • sz4bolcs
    #19081
    Egyszer olyan jó lenne egy R1A1 döntő asztalon játszani. :/
  • MEdievil
    #19080
    Nekem egész nap nem volt 1 db ász párom se. 4-5 egymás után elég jól jönne statisztikailag :)
    Láttam te nem panaszkodhatsz
  • sz4bolcs
    #19079
    23-mal jó lett volna valahogy dobatni, hogy a két nyomorék közül csak a nagyobbik nyomorék ellen játssz. :D
  • MEdievil
    #19078
    Most szerinted tudtam volna olyat emelni amire:
    eldobják de utána preflop tudok akár dobni és nem vagyok a pothoz kötve?
    ugyan.. egyszínű volt az a 2-3! A halott kezéből tudnám csak kicsavarni és még akkor is félhetnék esténként hátha vissza jön kísérteni vele.
  • sz4bolcs
    #19077
    Megbszhatják az anyjukat. Amúgy allinen kívül semmivel nem tudtad volna velük dobatni preflop azokat a szarokat, de azért lehet, megérte volna kicsit nagyobbat emelni.
  • MEdievil
    #19076
    nem tudom mire de kicsit a mindenki tehet egy szívességet és én el nem dobok itt egy AK-t ezek után pláne hogy a kőr ász van nálam.


    Ha majd tiszteletben tartják az emelésemet és 23s meg 68o-val nem jönnek be akkor én meg nem mákolom le őket.
  • sz4bolcs
    #19075
    Szerintem ma nekem az addon lesz az egyedüli zseton-forrás. :D
  • sz4bolcs
    #19074
    lol, szépen föl is szívtad magad rebuy után :D
  • sz4bolcs
    #19073
    Úgy néz ki, ma a J9s az ultimate card. :D
  • sz4bolcs
    #19072
    gondolom te is a rebuyra hajtottál..
  • sz4bolcs
    #19071
    szép suckout wolf...
  • MEdievil
    #19070
    SNG!



    majdnem kiejtettek 200 zsetonom volt másznék vissza a táplálék lánc aljáról erre... ILYEN NINCS!


  • sz4bolcs
    #19069
    mindjárt nyomok egy allint akármilyen két lapra aztán rebuy...
  • sz4bolcs
    #19068
    AK épp most beatelt egy KK-t. :/