30078
  • TaRka0107
    #19147
  • sz4bolcs
    #19146
    Azért beficcent a három drill egy menetben. :D
  • sz4bolcs
    #19145
    Ha mindig így történne, lehet nem pokereznék. :D
  • ddt500
    #19144
    Ha ez mindig így történne fele ennyit nem írnék ide.

  • sz4bolcs
    #19143
    Hero (QQ - Middle Position) wins - three of a kind, queens wins over three of a kind, tens and three of a kind, eights and a pair of fives and high card king 10-18-2010

    KATSUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!

  • TaRka0107
    #19142
    Engem mostanában a K párok szeretnek. EGy párat már kapta, AA párt csak egyszer azt hiszem:D
  • sz4bolcs
    #19141
    Egyszín bazzeg!! :D:D
  • Rash87
    #19140
    Semmi,lehet már ő is megszokta ezt az AA-nál :D
  • zeli
    #19139
    Látom pörög a topik. :)
  • ddt500
    #19138
    Na erről beszélek. Komolyan mondom ha ez élőben történne megütném az ellenfelemet.
  • sz4bolcs
    #19137
    volt a sráctól vmi reakció? :D:D:D
  • sz4bolcs
    #19136
  • TaRka0107
    #19135
    :D
  • Rash87
    #19134


    :D
  • TaRka0107
    #19133
    Upsz! A 10J mit akart???
  • TaRka0107
    #19132
    Partypokeren lehet felhasználók között pénzt küldeni?
  • sz4bolcs
    #19131
    Ja, minden kiesjtett játékos után negyed dollár. xD
  • Rash87
    #19130
    Nyertem AA-al!!! KILENCEDIK alkalom után! Valaki jegyezze fel :D
  • Rash87
    #19129
    Visszatettem,s gondoltam lejátszok egy 27 fős 2$+0,25-s SNG-t.Annyira még futotta.
    Ott 3. lettem. S most jól játszottam,kisebb hibákkal,simán lehetett volna első,de még mindig nem tudok coinflipet nyerni sajna,túl sok a mentalista fulltilten.
    De valaki azt magyarázza már meg,itt láttam ilyet is először,hogy döntő asztalon,emel,másik még 1 vakok ráemel,aztán aki kezdte az emelést,eldobja... Vagy mikor 4en voltunk,előttem lévő fasz emel,kap a másiktól egy all in-t,s csak 150-et kellett volna megadni (a 6 ezres potba),s az istenbarma dobja... kétszer is volt ilyen.
  • TaRka0107
    #19128
    Ez a knockout, olyan verseny hogy ha kiejtesz vkit akkor pénzt kapsz?
  • ddt500
    #19127
    Rush pokert nyomok két napja. Egy gondom van vele. Rendszeresen eljutok 10-12000 zsetonig és kész. Így vagy úgy de kifekszem. Vagy KK-QQ-vel kiesem vagy úgy lerobbanok hogy nincs visszaút. És általában a 25-30 hely környékén esem ki. 15-től fizet. Nemtom miért.
  • ddt500
    #19126
    Engem igazándiból az zavar, hogy a monster lapjaimmal ilyen egészen speciális lapok ellen bukom el. Mert ha AK-ra ólint mondok megadja az AQ és jön egy Q üsse kavics benne van. De nem ez történik hanem pl. KK-val Q10 ellen (QQ10), AA-val A8treff ellen (turnon flös), 8-as settel KQ sor ellen. Tegnap 3X buktam AK-val úgy, hogy floppon két párom volt.
  • Rash87
    #19125
    Még kaptam 1 emailt,amiben FT-en van privát freeroll,hátha valakit érdekel:

    FullTiltPoker - 25$ Teletipp HU freeroll
    10.18. 20:00 jelszó: PokerMax-Info
  • Rash87
    #19124
    Nem is arról van szó,de elegem lett ebből amiket csinál ez a terem.S csak 5 napja játszok itt újra... Ha nekem kell a szín,s flopon ott van a 4, egyszer sem jött,pedig volt ilyen nem egy...
    Sőt,jó pár olyan,hogy flop után színre is,sorra is esélyes volt,semmi se jött. Ha másnak kell a szín,hiába van neki csak 3 flopon,bármit megad,s akkor turnon, riveren neki mindig jön még 1-1.
    S körülbelül 40-50 alkalom,hogy turn után van kb. 2 % esélye,s mindig lepottyan riverre neki. Utóbbi években ilyeneket nem láttam,mint ezen a ***** teremnél 5 nap alatt.Ennyit nem ér,h végleg megutáljam a pokert :)
  • ba32107
    #19123
    Pedig rush pokeren kb napi 10 perc összeszedni az 5 FTP-ot.
  • ddt500
    #19122
    Majdnem.
  • Rash87
    #19121
    Szintén így estem ki elmúlt pár percben. Úgy hogy elegem is lett a FullTilt szivatásából. Pedig 4 nap már meg van a a TAKE 2-ből,de leszarom,a bennmaradt pár $-t is,le is töröltem ezt a mocskos teremnek a programját,ennyit nem ér :)
  • ddt500
    #19120
    Így sikerült mind a kettőn segítenem.
  • ddt500
    #19119
    Lassan úgy leszek a KK-val mint Doyle az AQ-val. Ma 4X estem ki vele. Ez volt a legviccesebb. Amikor láttam, hogy mind a kettőnél van A tudtam, hogy le fog jönni még egy. Pedig ebbe nagy pénz volt.
  • sz4bolcs
    #19118
    tudtam, hogy poénból be kellett volna nyomni 43s-re... nyertem volna. egy körrel utána kiestem QK-val.
  • sz4bolcs
    #19117
    milyen szánalmas, hogy pénzbe értem, de az ante fog elvinni. :/
  • sz4bolcs
    #19116
    bazz mekkorát mákoltam. Minden körben lopta a vakjainkat, ezért gondoltam csinálok már vele valamit, sok vesztenivalóm úgysincs, mert elvisz a vak:
    Nem is vettem észre, hogy flössöm van, csak azt a fránya Q-t figyeltem a flopon kedvetlenül, akarok kilépni a játékból, erre úszik felém a zzseton:

  • sz4bolcs
    #19115
    Lnockouton úgy néz ki, ez a szokás. Ha nem jön semmim, legalább foldolnak. :D::D:D

  • sz4bolcs
    #19114
    profitot maximalizálni tudni kell. xDDD

  • sz4bolcs
    #19113
    hát sztem rohadtul nem, de köszi a bíztatást.
  • MEdievil
    #19112
    :)) Na egész jól működik ez a szuggeráció már csak nem magad ellen kellene dolgozni.
  • MEdievil
    #19111
    Kiestem mindenről ma.. már azt hittem tudok duplázni a végén de csak jött az az A. (És 600 handből egy darab AA nem tudott összejönni)
    Neked viszont simán meg van az ITM sőt onnan még FT is lazán összejön úgyhogy hajrá!
  • sz4bolcs
    #19110
    Bazz az előbb allineltem AJvel 33 ellen, de nem néztem végig az eredményt. Aztán visszanézek már látom a flopot. Sehol egy J sehol egy ász, soresélye sincs a rohattnak, jólvan, rendben vagyunk, megyek vissza másik asztalra. Erre pár másodperc múlva megint nézem az allines asztalt, és csak 200 zsetonom van. :D:D::D:D::D:D:D: Mondom mivan???? Erre kiderült, hogy nekem volt AJ-m, és nekem nem jött párom, se flössöm, se sorom, viszont magam ellen szurkoltam. :D:D:D::D:D::D
  • sz4bolcs
    #19109
    A blöfföket sokkal kisebb százalékban vágják le. Amikor ráemelsz a vakjukra, vagy rájuklimpelsz kisvakból, aztán emelsz. El sem gondolkodnak, mi lehet nálad.
  • sz4bolcs
    #19108
    szerintem igen.